Wszystko parszywieje i zmierza ku zagładzie

Kurwa nie mogę już – przecież to jest celowe zaplanowane szmacenie całego narodu – te wszystkie programy telewizyjne, reklamy itp itd – nawet kabarety – kiedyś można się było pośmiać, a teraz żenada chujnia i śrut – napisy na murach, kiedyś niemalże poezja, dziś – nazwa klubu + wulgaryzm albo i sam wulgaryzm – stosunek do ludzi – kiedyś była jakaś kultura, a teraz skurwysyństwo – czasami w białych rękawiczkach ale jednak – czy wy tego nie widzicie – cały czas obniża sie wymagania, a ludzie i tak coraz głupsi są, ale pychy w nich po same uszy – no to coś jest nie tak z tym światem – kiedyś to nawet z żulem można było pogadać tak o życiu, o świecie – a teraz z gimbusem nie da się o czym innym niz o chlaniu – co to się dzieje do czego to zmierza.
Nawet stare kurwy się skarżą, że coraz więcej zboczeń i dewiacji – co zrobiliście z tym krajem?
Kurwa to jakaś dzicz będzie – wynarodowiona, bez kultury bez poczucia tożsamości, bez dumy, bez żadnych wartości – jestem przerażony przyszłością – nawet nie tym, że jest kryzys i dług – ludzie przeżywali nie takie starty i tragedie – ale tym, że jest systematycznie niszczona nasza dusza – i nikomu to nie przeszkadza, no kurwa mać – a dodatkowo coraz nas mniej – zresztą kurwa po co płodzic dzieci, żeby wydawać je na pastwę tej dziczy – powiem jedno – degradujemy się pod każdym względem – ekonomicznym, społecznym, demograficznym, kulturalnym – boli mnie jak na to patrzę – to tak jakby patrzeć na ideał który się rozpada – co gorsza nie ma siły, która to powstrzyma – jesteśmy skazani na degradację – kurwa ile było oburzenia opowieściami jak Hitler chciał z nas zrobić naród zasobnik siły roboczej – bez ambicji, historii, kultury – teraz sami sobie robimy to samo – i czy ktoś protestuje – czy ktos to w ogóle zauważa?
chujnia i śrut

64
63

Komentarze do "Wszystko parszywieje i zmierza ku zagładzie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Sama prawda 😐 Nastały naprawdę pojebane czasy.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. zgadzam sie ale i tak sram na to.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Chujnia jest poważna, ale co zrobić? W pojedynke świata nie zmienisz, ja nawet nie próbuje, bo i po co? A ten nasz kraj przecudowny prędzej czy później się rozpadnie, zresztą nie tylko nasz, jeżeli te tendencje się nie zmienią, a jak narazie nic na to nie wskazuje. Odpowiadając na twoje pytanie są jeszcze ludzie którzy zauważają istnienie takiego problemu, ale co z tego jak się jeszcze taki mądry nie znalazł co by powiedział co z tym zrobić, ja mam kilka pomysłów, ale zachowam je dla siebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wielu ludzi to zauważa, niektórzy podejmują nawet próby walki z tym zjawiskiem, ale niestety wtedy czeka ich zepchnięcie w społeczne odmęty zacofanego zaścianku przez rosnące w siłę rzesze „nowoczesnych ełropejczyków” Niemniej teza trafna, aczkolwiek niewiele z tym można zrobić dopóki ludzie nie zaczną znowu przedkładać wyższych wartości i ideałów ponad czysty materializm.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Przerażająco smutna, ale jednak prawda… Pozdrawiam autora.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Pojebało cię!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zauważa i protestuje-nie jesteś sam.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Płakusiasz, a pewno i tak zagłosujesz na Platformę.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Masz totalną racje , ale patrząc na twoje słownictwo ‚stare kurwy’ itp. o.O
  to wydaje mi się , że tobie też trochę kultury brakuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. 9. Płakusiasz, a pewno i tak zagłosujesz na Platformę.

  NIE – nigdy nie głosowałem

  10. Masz totalną racje , ale patrząc na twoje słownictwo ‚stare kurwy’ itp. o.O to wydaje mi się , że tobie też trochę kultury brakuje.

  – to prawda, ja wcale nie jestem lepszy, ciązy mi ta świadomość

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zgadzam się z tobą w 100%; uważam, że najważniejsze, to nie pozwolić z siebie zrobić, takiego odmóżdżonego capa, tylko rozwinąć się jak najbardziej, wykorzystać jak najwięcej tego potencjału co mamy w swoim umyśle. Pozdrawiam!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Kurwa ten post był esencją tego całego ścierwa które się dzieje wokół nas. Pozdrawiam autora.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Juźwa z k.net? Ty żyjesz? wróć na forum:)

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Jakieś 2 dni temu dokładnie o tym samym głęboko rozmyślałam… zgadzam się z tobą w 100%…

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Dobrze gada, polać mu!
  Przyjdzie czas rewolucji, oj przyjdzie!

  0

  0
  Odpowiedz