Wszystko się nałożyło

Witajcie… wszystko się nałożyło naraz i już nie odróżniam pewnych rzeczy. Odkładałem pieniądze by podnieść kwalifikacje, bo zarabiałem 750zł na pół etatu. Zrobiłem kursy i zacząłem studia podyplomowe z pomocą materialną od rodziców. Mam 24 lata i prosząc szefa o delikatną podwyżkę z tytułu takiego, że podniosłem kwalifikacje i podniosę obroty w firmie. Powiedział, że go na mnie nie stać i już nie mam jebanej umowy zlecenie na 8zł na godz. KURWA! Chcę zgłosić się o refundację na działalność gosp. to w moim PUP nie ma już pieniędzy. W innym PUP mam pomysł na terenie miasta wojewódzkiego muszę być tam zameldowany. środków na podyplomówkę też już nie ma. Po chuj te programy są w ogóle jak można z nich korzystać tylko w styczniu i lutym a potem nie ma pieniędzy. To ludzie którzy chcą zrobić coś w marcu już muszą czekać cały rok? Żal! To wszystko mnie przygnębia i chcę się wyżalić mojej dziewczynie, która ma rentę po zmarłym tacie i nie za bardzo się martwi o cokolwiek, bo „jeszcze jest młoda i studiuje” i nie rozumie moich potrzeb egzystencjonalnych. Nie wiem po co w ogóle te studia. Jakiś kurwa awans społeczny?? Po chuju! Trzeba było iść na budowę i do dziś bym zarobił na to by sam o sobie stanowić, a nie być między młotem, a kowadłem. Nie wspiera mnie dziewczyna, nie układa się finansowo, zaczynam się wycofywać i być mięczakiem. Nie chcę tego. Mam zacząć przemycać i sprzedawać trawkę? KURWA! Nie da się chyba żyć uczciwie!

32
43

Komentarze do "Wszystko się nałożyło"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zapierdalać trzeba, nie ma opierdalania się !!! Ale ale, nie dla kogoś.. dla siebie. Myj okna, sprzątaj, handluj, rób www, cokolwiek rób nawet na kilku frontach naraz by rozkręcać kilka wątków. Da się zarobić uczciwie sporo tylko nie licz na kogoś, licz na siebie. Przedsiębiorczym trzeba być i kombinować, a nie jak homo sovieticus czekać aż pan da i kwiczeć jak za mało pan daje.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Może spróbuj handlu? Jak ktoś ma do tego żyłkę to szybko przynosi dużo pieniędzy. Trzymam za Ciebie kciuki i pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. trawką też w nieskończoność handlować nie będziesz, pryjdzie taki dzień, że trzeba będzie posprzątać i pozbyć się świadków jak zrobi się gorąco a wtedy, jak nie jesteś synkiem bossa mafii… betonowe buciki?

  0

  0
  Odpowiedz