Zadupie

Witam. Dzisiaj jest sobota a ja znów będę siedzieć w domu. Mieszkam w zadupiu gdzie nie ma żadnych imprezowni oprócz jakiegoś baru gdzie spotykają się miejscowi żule. Najbliższe party jest około 30 km od mojej miejscowości. Zdałam prawko myśląc że wreszcie będę mogła pożyczyć autko starych i wyrwać się z tej dziury chociaż na chwilę, ale byłam w błędzie. Ile się naprosiłam go ale on nie, nie i koniec. Ja pierdole i co ja mam z tego życia. W wakacje na staż, ani się człowiek nie wyśpi ani nie odpocznie. I jeszcze ta pierdolona buda od poniedziałku wstawaj o 5.30 żeby zdążyć na ten zerdzewiały bus. A potem wracaj z miasta do tej wiochy gdzie nic nie ma . No kościół jest, bank i sklep ale nic poza tym. Jak zdam tą maturę w tym roku szkolnym to wypieprzam na studia albo do pracy jak najdalej od tej dziury. No i zapomniałam dodać jaki tu jest posrany zasięg. Komórkę muszę trzymać na parapecie cały czas bo tylko tam w całym domu mam te dwie kreski.Dobra kończę bo zaraz wywalę ten komputer przez okno bo tyle muli.

78
90

Komentarze do "Zadupie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. a gdzie mieszkasz?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wyślij fotę ,jak nie jesteś brzydka to podjade po ciebie konkretna fura wybierzesz sobie co wolisz audi lub mercedes wszystko z tego roku, pojedziemy na balet , opierdolisz gale z polykiem jak będziesz dobra zabiorę cie do swojego apartamentu w centrum miasta, dostaniesz 5kola papieru kieszonkowego ale bedziesZ musiała sie dobrze wypinac, a później weźmiesz sobie jakąś furę z garażu i podjedziesz w odwiedziny na ta swoja Jebana wiochę, stary zobaczy czym przyjechalas na herbatę to szlak jasny go trafi krew nagla zaleje, dawaj zdjęcie swinio

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Właśnie, przemęcz się jeszcze trochę, a potem zacznij zarabiać własną walutę i wynajmij jakiś kącik. Będziesz wtedy panią swojego życia. Na marginesie: po całym roboczym tygodniu pracy od 10.00-20.00 jestem przeszczęśliwy, gdy mogę całą sobotę spędzić w domciu, nigdzie się nie spiesząc i robiąc to, na co mam chęć. Można normalnie zjeść śniadanie, zrobić trening, pograć w gierkę, obejrzeć film, poczytać książkę, posprzątać pokój, umyć auto itd… Wszystko to, czego nie da się lub zwyczajnie czego się już nie chce robić w tygodniu. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jesteś pojebana, rozumiem że internaet, sieć komórkowa jest najważniejsze, ale żeby się wyrwać „do ludzi” ? Na party ? Jesteś kolejną jebaną szmatą co leci na jebanych dresów i nic więcej SPIERDALAJ !!!

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Ewelina ? 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jesli masz mature w tym roku to wykorzystaj ten czas wakacji i poczytaj lektury. Najlepiej zacznij od Ttrylogii Sienkiewicza. Zobaczysz ze czas Tobie szybciej minie. a tak ogolnie to wakacje juz sie koncza i jak spozytkowalas czas? nijak o!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nic o swoim facecie nie napisałaś. On też jest zardzewiały? Jego sprzęt ma słaby zasięg? Muli się? O auto już nie pytam. Ciągle tylko narzekacie i narzekacie, ech.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ty kurwo jebana. Tylko byś nadziewała się na jakiegoś kutasa na tych imprezach. Już cipka swędzi? Spierdalaj słoiku się modlić i obciągać gałę księdzu. Redneckiem się urodziłaś i redneckiem pozostaniesz po wieki wieków, Amen, tak Ci dopomóż Bóg. Pozdrawiam, Wielmożny Henryk Miastowy.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Jak nie ma u Ciebie żadnych imprez, to chociaż załóż kebaba, a przyniesie duże zyski. Kebab to rozwój!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Miejsce wieśniaków jest na prowincji,ale co jest chcica na dużą metropolię jak WaWa,co?Chodź do remizy,rób śmietanę i przerzucaj siano widłami.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Mam podobnie…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Oj tam ,oj tam. Opierdolić gałę z połykiem to nie sztuka, takie wiejskie dziouchy jak Ty robią to najlepiej i z pełnym zaangażowaniem. Świat to gówno, internet to diabeł. Dam ci opierdolić gałę i nie zabiorę Cię z Twojego wspaniałego świata, za który my, lemingi płacimy gruba kasę. Cmok w krok. Mniam.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Jesteś jeszcze młoda. Pójdziesz na studia, wyjedziesz do więkzego miasto i życie się zmnieni. A jak nie na sttudia to znajdziesz pracę i z zadupia wyjedziesz. Pozdrawiam młoda. Ja też się męczyłem na zadupiu. Nie jesteś sama 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Chciałbym mieszkać na zadupiu, spokój i cisza. Młodzież jedank powinna spróbować życia na wysokich obrotach w dużym mieście.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ta pelno bylo takich wsiur Na studiach jak Ty. Takie najchetniej gale opitola. Wlasnie dlatego Na zenski akademik mowilo sie tartak – wszyscy tam chodzili Na rzniecie.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @2 Buehehe! Uśmiałem się jak nigdy. Rozjebałeś system.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Nie opowiadać o sobie temu ścierwu co się tu zagnieździło. To już nie jest normalna strona. Jebane tępe skurwysyny. Splunąć na to gówno nie warto..

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @2 zaplułem monitor browarem AAHAAAAHA 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 20. jedynie do czego dotarłem to to że jesteś z zadupia. Powiem krótko. Pierdol to wszystko i najlepiej sponiewieraj się browcem. Najlepiej tanim

  0

  0
  Odpowiedz
 21. współczuje ci mam podobnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @2 ty skurwysynu…

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Kto by tu nie napisał to w komentarzach zaraz musi być coś o pierdoleniu albo o obciąganiu zfłaczałego pindola ludzie wy jesteście chorzy lekarz już na was czeka

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Party,party kurwa.Najlepiej na koniu,będzie szybko i dobrze.

  0

  0
  Odpowiedz