Zawiedzione nadzieje

Witam Szanownych Chujowiczów. Moja chujnia wygląda następująco, jestem bezrobotnym od dłuższego czasu. Ukończyłem socjologię na prywatnej, renomowanej i prestiżowej uczelni. Tu rodzi się dylemat, że mimo ciężkiej i wytężonej nauki przez bite 5 lat studiów nigdzie nie mogę znaleźć ambitnej pracy, a lenie, nieuki i obiboki, którzy mieli naukę zawsze w dupie jakimś cudem wyszli na swoje i pracę mają, ba nawet niektórzy dobrze zarabiają. Kurwa mać, co za dziki kraj? Jestem „krem de la krem” czyli śmietanką intelektualną w Polsce a mam chodniki zamiatać, jak inna hołota robolska?? Chujnia i śrut.

41
120

Komentarze do "Zawiedzione nadzieje"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Hahaha gośc po socjologi uważa się za „śmietankę intelektualną” lol

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ja jebie, następny socjolog z bożej łaski co uważa się za chuj wie kogo i dziwi się że plebs ma robotę a taki arystokrata jak on nie może nic znaleźć. Odpowiedz sobie na pytanie: Co potrafisz? Spawać? Murować? Podłączać elektrykę? Wydobywać węgiel/miedź/cynk etc.? Malować? Szyć? Tynkować? Nie. Nic kurwa nie potrafisz oprócz pierdolenia humanistycznego. Pewnie nawet nie potrafił byś chodnika pozamiatać jak ta „hołota robolska”. Pajac.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A na chuj komu socjolog czy kim tam zostałeś? Jak to ma działać że na twoich rozmyślaniach ktoś zarobi i zapłaci ci za to pensję, bo nie wiem. Takie kierunki studiuje się tylko po to żeby być następnym wykładowcą takiego kierunku i tak w koło. Jak mogłeś pójść na studia o badaniu społeczeństwa jak nie zbadałeś nawet że po takich studiach każdy pracodawca będzie lał na ciebie ciepłym moczem. Jak w twojej rzeczywistości jesteś elitą intelektualną to jakimi kretynami są ludzie przeciętni, nie pytam już o tych najgłupszych.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wkuwanie nie świadczy o inteligencji. I sam wybrałeś taki nieprzyszłościowy kierunek. Absolwenci studiów humanistycznych DO MIOTŁY!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. WIdać nie taki inteligentny żeby wybrać „zawód” który nie daje wartości dodanej, lepiej bylo zostać spawaczem. A jeśli jesteś taki zdolny to już dawno byś znalazł pracę … gdziekolwiek. Pozdro600 z UK

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Zadna praca nie chanbi ty Pierdolony Osle.
  A pracy nie masz bo Cipa jestes!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. jesteś pojebany.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jesteś półmózgiem i kretynem. Po pierwsze – gdybyś się do tej socjologii przykładał, to miałbyś jakieś pojęcia o otaczającym cię świecie i zdawał sobie sprawę ze statystyk – każdy przeciętny cep może w dzisiejszych czasach nawet najtrudniejszy kierunek inżynieryjny skończyć, więc z socjologią zbytnio nie błyszczysz. Po drugie wiedziałbyś, że po większości kierunków i dla większości młodych i niedoświadczonych wszędzie jest w sumie podobnie. Spakuj się i spierdalaj do USA albo do UK, czy chociażby do Niemiec. Jedź i się przekonaj, czy tamte kraje nie są „dzikie” i czy zostaniesz powitany pracą i browarem. Co najwyżej robotą w kebabie. Bo co ty właściwie potrafisz? Po trzecie, renomowana to jest SGH, Uniwersytet Jagielloński, Warszawski i UAM, a nie jakieś prywatne gówna dla bananów (Wyższa Polsko-Europejska Szkoła Handlu, Urody, Sportu, Edukacji, Kariery i Nauki?), gdzie wystarczy płacić i coś tam się pouczyć, żeby dostać papier. Po czwarte, też studiowałem socjologię, całkiem fajny kierunek jeśli wie się, co chce się po niej robić (np. badania, albo hr, reklama itd), ale jak można być takim cepem i robić z niej magistra? A prawda jest taka, że tylko kilka kierunków warto studiować. Np medycynę, inżynierię materiałową, biotechnologię (ale to też trzeba zapierdalać i robić mnóstwo praktyk i znać języki itd. Sam papier gówno daje). I zaraz ci będą pierdolić, że socjologia to gówno bo rocznie produkuje się tysiące socjologów, pierdu-pierdu. Inżynierów produkuje się może kilkuset mniej, tez jest ich jak burków, (zwłaszcza że teraz tytuł inżyniera można uzyskać w każdej Wyższej Prywatnej Szkole Politechnicznej Nauki, Naukowości i Edukacji Technicznej w Obornikach Górnych). Większość bydła przez 5,5 roku studiów tylko chleje i nawet nie liznęła pracy w zawodzie. Przeglądam mnóstwo CV takich agentów i widzę: 5,5 roku kucia matematycznych nudziarstw (nigdy nie widziałem, co jest takiego fajnego w kierunkach technicznych, chyba bycie prawiczkiem i koszule w kratę) żeby teraz pracować w magazynie albo jakimś gównianym dziale handlowym. Więc jesteś chyba trochę niepowazny, że robiłeś mgr z socjo, ale jesli pracowales w miedzyczasie to luz, a jesli byłeś bananem 5 letnim na kierunku wakacyjnym , to nie wszystko stracone. Rob praktyki albo staz z urzedu pracy i nie sraj. Nikt ci za granica fajnej pracy nie da, JAK NIE MASZ DOŚWIADCZENIA BO 5 LAT STUDIOWAŁEŚ SOCJOLOGIĘ, DO CHUJA!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. prowokacja, nie hejtujcie bezmuzgi

  0

  0
  Odpowiedz
 11. kim ty jesteś? krem de la krem? chyba cwel de la cwel, ze swoim wkształceniem możesz ewentualnie dawać dupy w burdelu dla pedałów, bo do czego innego ty sie nadajesz? nawet u mesia na taśmie nie możesz robić bo byś się obsrał ze zmęczenia, śmietanka intelektualna, a moim zdaniem część społeczeństwa która nie nadaje się do pracy, nie różnisz się więc dla mnie niczym od downa albo innego stwora z podobnym schorzeniem, tylko on jest chory nie ma na to wpływu a ty jesteś chory i spedalony od studiów nauki i wielkiego mniemania o o sobie bo ty skończyłeś socjologie czy jakieś inne gówno, jakbym miał takiego znajomego to od razu bym mu przyjebał w ten pusty łeb i by nie był już krem de la krem tylko ostatnim elementem łańcucha pokarmowego. Nucz sie roboty nierobie

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Chujowa prowo. Socjologia, smietanka intelektualna…dobre sobie.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Taki z ciebie intelektualista jak z koziej dupy traba powietrzna. Do rowu !!! lopata do reki i sie kopac naucz bo cie brygadzista po zawodowce opierdoli.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Cały problem polega w tym, że Ty nie jedyny narzekasz na brak pracy. Chyba nie mamy wpływu na to, jakimi prawami rządzi się ten świat. Proponuję wyjazd za granicę, im wcześniej tym lepiej. Powodzenia! Marta 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 15. bardzo dobry kierunek!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Z socjologicznego punktu widzenia to te lenie i obiboki jak ich nazywasz szybko ogarnęli na czym polega socjologia stosowana w praktyce i szybko zlokalizowali gdzie leżą konfitury, w odróżnieniu od takiego patałacha jak ty który wkuwał do pustej i nadętej pały bezmyślnie teorię. Nie nadajesz się nawet do rozdawania ulotek na pasażach w przebraniu myszki Miki, a co dopiero do zamiatania ulic!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. dzięki takiej „cream de la cream” hołota rządzi po komunie w Polsce.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Wszystkie uczelnie teraz są prestiżowe, czyli tak naprawdę żadna.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. crème de la crème jak juz pajacu,marna prowo.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Oj, skromnością też nie grzeszysz, panie „krem de la krem”. Hah, może dlatego jesteś bezrobotny, bo nikt nie chce zatrudnić zadufanego w sobie egoisty. Jaką ty byś pracę chciał, jak zapewne ani ochoty ani umiejętności praktycznych u ciebie żadnych, panie intelektualisto. Te tzw. „lenie i obiboki” jak ich nazywasz, mają zapewne fach w ręku i mają pojęcie o życiu. Realnym życiu. Obejdzie się bez yntelektualnych narcyzów, hehe.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. wybor kierunku swiadczy tylko i wylacznie o tym twoim byciu smietanka intelektualna…

  0

  0
  Odpowiedz
 22. pahaha socjologia i renoma?! to co ty wiesz ja mogę przeczytać w internecie. dziwisz się, że inni mają pracę? taki mechanik to chociaż umie sprzęgło wymienić a budowlaniec szpachlą wywijać, a ty?! lepiej szybko się przekwalifikuj bo inaczej skończysz z ręką w kiblu. (Tak wiem, że to prowokacja ale musiałem skomentować)

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Slaby troll. Gimby nie znajo

  0

  0
  Odpowiedz
 24. 3/10 za chęci ale ogólnie słaby troll

  0

  0
  Odpowiedz
 25. zwiększ masę śmietanki. „krem de la krem” qurwa jego w dupę mać

  0

  0
  Odpowiedz
 26. „krem de la krem” …..Kali???!!!! Powiedz coś…..

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Nie Ty jeden jesteś bez pracy. Chodz chyba być lepiej bez pracy niż robić na śmieciowej umowie za 1500 z debilną nadzieją trwającą 11 rok, że już niedługo będzie na pewno lepiej! Przynajmniej masz motywację by wypieprzać do cywilizowanego kraju póki granic nie zamknęli!

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Pomyłka. Nie jesteś śmietanką intelektualną. Piszesz, że lenie nieuki i obiboki wyszli na swoje. Widzisz bo to jest inteligencja. Kiedyś jak człowiek nie potrafił zajebać mamuta (taki owłosiony słoń) to stworzył sobie jakieś do tego narzędzia czy pułapki. I nie ważne jest to że ci głupsi wyskakiwali na mamuta z gołymi rękami(nie szli na łatwiznę). Przetrwali ci którzy używali tych narzędzi. Tak samo z tobą, co z tego że zajebiesz tego mamuta gołymi rękami (czytaj: skończysz trudne pięcioletnie studia), skoro inni zajebią go łatwiej i najedzą się szybciej. Nie odmawiaj sobie pracowitości, ale nie mów że jesteś od nich bardziej inteligentny. No jak widzisz chyba nie jesteś, bo oni wyszli lepiej i mniejszym kosztem (po to np człowiek wynalazł koło). Po za tym znam ludzi z twoim wykształceniem, którzy sobie radę dają.
  Inteligencja to umiejętność wnioskowania, przewidywania i radzenia sobie w różnych sytuacjach. Idąc na studia, każdy inteligentny człowiek zadaje sobie pytanie: co ja będę po tym robił? Zadałeś sobie to pytanie? Co można robić po kierunku, który nie jest trudny (chyba tylko statystyka stanowi większe wyzwanie sam mam wyższe techniczne i socjologia-wybacz nie robi na mnie wrażenia), a który studiuje kilkadziesiąt tysięcy ludzi? Dalej uważasz się za śmietankę? Za pogardę i nazywanie ludzi hołotą z miejsca należy ci się chuj w plecy. Kurwa jaki szlachcic. Z takim podejściem to życzę ci właśnie takiej pracy. Najpierw życie nauczy cię pokory, potem nauczysz się nowego zawodu (chyba się domyślasz że pracy w twoim zawodzie jest tyle co kocich łez a jeśli jest to obsadzone są przez znajomości). Taka jest kolejność. Długo by gadać, ale nie ma sensu, za resztę idiotyzmu (np siedzenie na dupie i narzekanie) dojadą cię inni w komentarzach.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. No widzisz czyli jesteś pajac i ciamajda.. uczyłeś się chodziłeś do szkoły zamiast z kumplami (o ile ich miałeś) iść na wagary. to ty nie wolę się uczyć bo jak będzie poniżej „5” ze sprawdzianu to stary mnie zrucha w kakao da do buzi i dostanę pasem. w dupie mogłeś to mieć olać szkołę i być takim leniem i obibokiem i co mają 2000zł/netto i się śmieją z takich frajerów jak ty. ja byłem takim obibokiem i nieukiem jak ty i mam 1700 zł na rękę wiem że mało ale nie mogę narzekać. i weź się kujonie za robotę grabienie liści , rozdawanie ulotek , lizanie znaczków na poczcie , albo po prostu dojenie krów a nie narzekasz imbecylu

  0

  0
  Odpowiedz
 30. A w czym jesteś lepszy od tysięcy innych socjologów którzy też nie mają pracy? Liczba potrzebnych socjologów jest ograniczona, na cholerę was więcej? Trzeba było studiować jakiś kierunek techniczny albo wyuczyć się potrzebnego zawodu, a nie teraz biadolisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Bo pić, zamawiać i prowokować trzeba umić..

  0

  0
  Odpowiedz
 32. No tak, ukończyłeś Socjologię, królową wszystkich nauk humanistycznych, to wiele wyjaśnia..
  Poziom edukacji na uczelniach wyższych leci na łeb na szyję, wszyscy o tym doskonale wiedzą a i tak brną w te studia bo „bez tego ani rusz”. Bullshit! Jeszcze 10 – 15 lat temu studia naprawdę coś znaczyły, dziś jest to tyle warte co matura. Potwierdzeniem tego jest Twój wpis na chujni 🙂
  PS. Czy poza tym durnym papierkiem masz jakiekolwiek doświadczenie zawodowe? Przypuszczam, że nie.

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Śmietanka po socjologii, haha. Życie Cię wdepcze w ten chodnik ktorego nie chcesz zamiatac szybciej niz myslisz

  0

  0
  Odpowiedz
 34. No kurwa wasza mac widac ze malo kto wie czym w ogole socjolog sie zajmuje! Niektorym z was sie wydaje ze to humanistyczna paplanina tak jak w przypadku filozofii? Owszem moze jest troche pierdolenia o rzeczach o ktorych nagle kazdy zdaje sobie sprawe ze wie ale tak naprawde to socjolog zbiera to cale gowno w jednolita calosc i nie chodzi tu tylko o analize! Z danych socjologicznych korzystaja banki, agencje reklamowe a przede wszystkim partie polityczne zeby zczaic co tym Polaczkom najczesciej chodzi po glowach 😉 problem z zatrudnieniem po socjologii lezy w tym ze jak widac malo kto wie jakie ma sie kwalifikacje po socjologii a nawet jak ktos cos tam wie to mu sie wydaje ze tylko paplanina… socjolog to badacz problemow spolecznychi bez niego nie wiedzielibyscie w jakiej skali przestepczosc sie utrzymuje, alkoholizm, bezrobocie gdzie najwieksze i ze mlodych najwiecej, o przemocy w rodzinie i innych waznych problemach! Ale Ci ktorych to nie dotyczy i ktorzy nie maja pojecia o PRAWDZIWYCH PROBLEMACH ZYCIOWYCH maja duzo do powiedzenia

  0

  0
  Odpowiedz