Żona mnie zdradza

Pracuję za granicą. W Polsce zostawiłem swoją żonę, którą kocham nad życie i która to uczucie odwzajemnia. Ufamy sobie bezgranicznie, ale wiadomo jak to jest, gdy większość czasu spędzamy osobno.

Pewnego dnia dostałem krótkiego, ale jakże treściwego SMS-a: „Twoja żona cię zdradza. Przykro mi, życzliwy”. No, zdębiałem. Niby wiedziałem, że moja kobieta nigdy by mnie nie zdradziła, ale po takiej wiadomości chyba każdego dopadłyby wątpliwości. Nie wiedziałem, co mam robić. Dzwonić do domu? Zadzwonić pod numer życzliwego?

Długo się nie zastanawiałem, bo anonimowy przysłał kolejnego SMS-a. To miało być zdjęcie mojej żony, w objęciach innego. Tylko że to nie była moja żona. To była kompletnie obca mi kobieta. Napisałem do nadawcy, że nie znam tej kobiety. W odpowiedzi dostałem równie wymowną wiadomość: „K**wa, sorry, stary, pomyliłem numery”.
Mam tylko nadzieję, że ta wiadomość dotarła w końcu do odpowiedniego człowieka. Tak serio to skopiowałem to z jakiejś strony aby napisać chuj wam w kukle xD

25
16

Komentarze do "Żona mnie zdradza"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie rób se ze mnie jaj, bo sąd! Sąd, kurwa!

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Pytam się Ciebie Autorze, jak długo chcesz jeszcze takie życie prowadzić? Czy to ma doprawdy sens? Co to za pustosłowie? Kochac nad życie? To dlaczego nie siedzisz z nią pod jednym dachem? Tylko nie mów mi i innym chujowiczom, ze to z powodu dzieci, teściów, rodziców i z tysiąca innych powodów. A dlaczego miałbyś jej mieć za złe kontakty z innym mężczyzną, zważywszy tę nienormalną sytuację? Ty myślisz, że kobieta jest z żelaza? A Ty może tak samo? Pytam więc Ciebie, jak długo jeszcze chcesz przebywać zagranicą? Rok, dwa, 10 lat, a może aż do osiągnięcia wieku emerytalnego? Tylko prosże tutaj w odpowiedzi nie pisać żadnych bzdur, czy czegoś skrajnie niemądrego. Co znaczy zagranica, wiem aż na dobrze. spędziłem w Niemczech i Anglii 22 lata. Wróciłem na dobre przed kilkoma miesiącami. Miałem po prostu tego wszystko dośc.
   Taka jest prawda. Zastanów się nad sobą i swoim życiem. To co robisz, nie ma sensu na dłuższą metę. To absolutnie nie ma sensu. Nie jesteś w zresztą w stanie mnie przekonać. Chlopie , nie znasz życia. Umieramy każdego dnia, każdego dnia coraz bliżej krzyża. Czy Ty myślisz,. że to, co teraz tracisz, kiedykolwiek nadrobisz? Może na emeryturze?

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Ty patałachu, a ja prawie Ci uwierzyłem i nawet mi Ciebie było żal. Za karę będzie chłosta patałachu – Ciebie i Twojej starej, bo też poniekąd brała w tym udział. Dostajesz łapkę w górę;)

  4

  0
  Odpowiedz
 4. Zesrałam się ze śmiechu.

  1

  5
  Odpowiedz
  1. Hehehehe xD . Rozbawil mnie do lez, dziekuje 😉

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Osz ty świrze ,dawaj na pokład ,więcej tu takich potrzebujemy.

  5

  1
  Odpowiedz
 6. Kurwa ta strona upada z dnia na dzień coraz niżej

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Hahaha ! Fajne kurwa.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. NIe ciesz się tak patałachu. Ostatnio na imprezie poznałem loszkę, której facet też pracował za granicą. Powiem krótko niezła była w te „klocki” haaaaa. Jeżeli chcesz mieć jeszcze do kogo wracać to radzę ci sobie dać spokój w takim życiem.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Kurwa, a miało się nie wydać.

  0

  0
  Odpowiedz