Chujowe życie

Witam! Mam 16 lat i musze Wam powiedzieć że mam i miałem kiepskie życie. Pochodzę ze średnio zamożnej rodziny i mieszkam w małym miasteczku. Czuję się gorszy od innych. Czuję, że nic fajnego w życiu nie przeżyłem, nie osiągnąłem, nie zrobiłem. Całe życie się nudzę, podczas gdy moi znajomi robili dużo fajnych rzeczy, mieli wiele przygód itd. Nigdy nie byłem na żadnej fajnej imprezie, nigdy nie palilem, nie piłem i nie ćpałem. Nigdy nie bawiłem się na całego. Mimo, iż moja rodzina nie jest biedna, nigdy nie miałem choćby jednej rzeczy materialnej z której bym się cieszył. A gdy ich o coś prosiłem to zawsze słyszałem : nie bo to ci nie potrzebne,bo za drogie, bo takie, srakie. A chuj by to strzelił. Nigdy nawet nie zaznałem miłości. Nigdy żadna dziewczyna mnie nie pocałowała. W ogóle mam wrażenie jakbym nie miał znajomych. Nikt do mnie nie pisze ani nie chce się ze mną spotykać. Jedyny kontakt z ludźmi mam w szkole, gdzie czasem się trochę pośmiejemy. Ale to chuja znaczy! Z nikim nigdy nie wyszedłem po szkole ani u nikogo nie nocowałem. Wokoł mnie ludzie cały czas chwalą się tym czego to oni nie robili, jakiego to oni fajnego życia nie mają itd. co mnie jeszcze bardziej dołuje. Tak jestem zazdrosnikiem! Nie mam nawet jakiegoś swojego hobby tylko gnije i tonę w smutku w moim jebanym pokoju w mieścince bez perspektyw w której są 2 sklepy. Wiem, że jestem jeszcze młody i mogę jeszcze wiele przeżyć, ale z biegiem czasu nic się nie zmienia i wydaje mi się to coraz mniej realne. Nie wiem co mam zrobić aby zacząć żyć normalnie i przestać chodzić cały czas przygnebiony. Moja matka też w kółko się na mnie drze o byle pierdołe i mówi że mam za dobrze. Ta kurwa za dobrze! Ja nie mam nic i nic nie przeżyłem w tym moim jebanym szarym i beznadziejny życiu. Chujnia i śrut!

44
52
Pokaż komentarze (38)

Komentarze do "Chujowe życie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Weź się w garść młody i nie jęcz jak stara baba.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. „nigdy nie palilem, nie piłem i nie ćpałem” czyli dla ciebie ważne jest, by chlać, jarać i ćpać?
  Gratuluję podejścia do życia…

  2

  1
  Odpowiedz
 4. Jakbym czytał siebie sprzed dziesięciu lat… I powiem Ci, jak to wyglądało z mojej perspektywy. „Wkurwia mnie cudze szczęście”, tak mówiłem. I coś Ci powiem. Takie myślenie to droga do nikąd, sam w ten sposób odrzucasz szczęście, które może przyjść do Ciebie. Nic innego jak toksyczne zachowanie. I wiesz co, żeby ograniczyć to czarnowidztwo, zacząłem po prostu coś robić. Tu spacer, tu rower, po prostu, brałem muzykę ze sobą i gdzieś się szlajałem. Żeby uporządkować myśli. Pierwszą dziewczynę miałem przed 18tka, i wytrzymałem w związku przez swoje owczesne zjebanie kilka dni. Myślę, że powinieneś kolego najpierw ogarnąć siebie, a kiedy poczujesz się pewnie ze sobą, przyciągniesz do siebie innych.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Czlowieku masz 16 lat ogarnij sie

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Powiedz bardziej szczegółowo, może to coś da więcej, niż ogólne polecenie.

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Rozumiem Cię, sama kiedyś myślałam tak samo. Moja rodzina ma gospodarstwo, nie było biedy, ale też do bogactwa daleko. I głupio było zawsze człowiekowi, bo rodzice zawsze musieli pilnować zwierzaków. Nigdy nie byliśmy razem na wakacjach, w wakacje pomagaliśmy rodziców i było najwięcej pracy. Podczas, gdy inne dzieciaki jeździły nad wodę i inne wakacje, my pracowaliśmy. do sklepu daleko, do kolegów z klasy daleko.
  Ale rodzinę mam dobrą i dopiero w wieku dwudziestu kilku lat się to docenia, może nawet czasem później. Nauczyłam się pracy, odpowiedzialności i obowiązkowości, i żeby szanować pracę i pieniądze.
  Inne dzieci miały gry, komputery, komórki. Ja musiałam na to trochę poczekać. Ale za to od dziecka uwielbiałam się uczyć, bo dla moich rodziców to było święte. Tak zdobyłam wykształcenie, dobrą pracę, samochód, i w sumie tak obiektywnie niczego mi nie brakuje. Zawsze chce się może więcej. Ale to czy będziesz się użalał nad sobą czy obrócisz swoje słabe strony w mocne, zależy tylko od Ciebie.
  Ograniczenia są tylko w Twojej głowie, chociaż jak byłam w gimnazjum, myślałam podobnie do Ciebie. Myliłam się, mam nadzieję, że Ty też 🙂

  4

  2
  Odpowiedz
 8. Bezwzględnie zmień otoczenie

  0

  0
  Odpowiedz
 9. „Witam! Mam 16 lat i musze Wam powiedzieć że mam i miałem kiepskie życie. ”
  miazga xD

  2

  2
  Odpowiedz
 10. Czujesz się gorszy po nie brałeś dragów? Człowieku… co to ma być?! Masz niską samoocenę, czy te nowe pokolenia może są całkiem zdemoralizowane po całej linii… Palić chcesz? Żeby zdrowie ci siadło, zęby były żółte a z jamy ustnej śmierdziało? Chlać, żeby wątroba ci padła i wyglądałbyś jak dureń, który potem się chwali, jak to mu film się urwał. A co w tym takiego fajnego? Twoi rówieśnicy to młodzi debile i dlatego robią to wszystko, czego ty tak bardzo zazdrościsz. Boją się też nieraz odrzucenia, więc robią to co reszta debili. Pieprz to, a dziewczynę to można sobie jeszcze znaleźć, tylko musisz się w tym względzie ogarnąć. Ogarnij teraz swoje lata życia, tak żebyś miał potem dobrze płatną pracę, to sobie potem odbijesz to czego ci pazerni rodzice nie dali. Tyle.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Czas kiedy masz pryszcze i nie masz kasy nie jest dobrym czasem w Twoim życiu, dopiero jak coś będziesz miał i mógł to będziesz sobie dozował silne bodźce z częstotliwością jaką tylko zapragniesz. Jeden wymóg: musisz robić coś więcej niż – „byle do piątku, o kurwa już poniedziałek”. Trzymaj się z dala od cipek, to nawet lepiej że mają Cię teraz w dupie bo możesz dzięki temu przeznaczyć wchoooy czasu, który byś z nimi zmarnował na rośnięcie. Masz rosnąć 16 letni chujku tzn. znaleźć coś co lubisz, stać się w tym specjalistą i cieszyć się każdym jebanym dniem, bo jesteś zdrów i możesz pójść gdzie tylko dusza zapragnie.

  3

  0
  Odpowiedz
 12. Też nie mam przyjaciół, a tych co miałem już straciłem przez fałsz z ich strony. Wszyscy ludzie są idealni, tylko ja muszę według nich być przyjebany. Może i mam znajomych, ale to są znajomi na zasadzie, że ich znam, nie mam do kogo gęby otworzyć, jebać to wszystko

  4

  0
  Odpowiedz
 13. Ja tu sobie pozwolę wypunktować i zacytować praktycznie zdanie po zdaniu:
  „nic fajnego w życiu nie przeżyłem, nie osiągnąłem, nie zrobiłem”

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Nie martw się. Dostaniesz dobrą gumą na milicji, to twoje życie stanie się ciekawe.

  1

  1
  Odpowiedz
 15. a co ja mam powiedzieć(?) 39 lat na karku i ciągle prawiczek

  2

  0
  Odpowiedz
 16. 16 lat… kurwa przecież to 1 klasa średniej… rypaj w książkach i przestań się użalać nad sobą cioteuszu, bo wymagasz przygód i życia chyba Jamesa Bonda. Zaczniesz zarabiać, to zaczniesz sobie urozmaicać życie ojszczymurze zasrany. Twoje ziutki powinny cie lać przed każdym posiłkiem, żeby ci nie smakowało przez takie myślenie sroczu.

  1

  2
  Odpowiedz
 17. Narzekanie ,Pie*dolenie , rusz dupe i zacznij np. chodzić na siłownie albo biegać szukaj jakichkolwiek zainteresowań i rób rzeczy których się boisz ( to wypie*doli twoją Pewność siebie w kosmos ) właśnie wśród zainteresowań szukaj znajomych ..
  Twoja Matka dobrze robi że na Ciebie krzyczy i nie daje ci wszystkiego czego zapragniesz , dzięki temu wyrośniesz na ludzi , pier*dol to ,że ktoś czymś się chwali tacy ludzie mają znajomych tylko dlatego , że coś mają co im się podoba lub bedą mieli z tego jakieś korzyści dla siebie, gdy to zniknie oni także … Rusz Ku*wa Dupe siedząc w zapierdziałym pokoju nic nie osiągniesz i bedziesz tylko walił smenty z dupy typu bo inni mają lepiej , bo ten ma a ja nie mam …ebe ebe ebe Rusz się

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Na siłownię może lepiej nie. Takim leszczom najbardziej odpierdala jak już trochę przypakują.

   0

   0
   Odpowiedz
 18. Zapisz się na siłownię. Da ci pewność siebie tak po 5 miesiącach.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. ludzie do ciebie nie wyjda, ty musisz wyjsc do nich… Masz dużo, a to że nie dajesz nic od siebie i mierzysz innych swoją miarą jest smieszne. Posłuchaj wisnia bakajoko i skumasz o czym gadam 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Jestem 2 razy starszy od ciebie i po dość „ciekawym życiu” o niczym innym nie maże niż o co opisałeś

  2

  0
  Odpowiedz
 21. Głowa do góry Padawanie! Najlepsze wciąż musi przyjść!!!
  Twoi kolesie w większości w dupie byli i gówno widzieli, więc się nie stresuj. Nadejdzie Twój czas i wtedy powiesz sobie zapewne, że warto kurwa było pocierpiec. Człowiek im glupszy tym łatwiej łyka gówno, które inni nazywają Zajebiozą. Takie męki które przezywasz dadzą Ci wkrótce ostrość widzenia i przeżywania, których otaczające Ciebie ameby nigdy nawet nie zobaczą, że o zrozumieniu nie wspomnę. Chuj z nimi !
  !!!

  1

  0
  Odpowiedz
 22. Jebać to życie, huja warte jest.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. xd ja mam 23 prawie lata i raz tylko się przelizałem z w wchuj nawaloną typiarą

  1

  0
  Odpowiedz
 24. 16 lat i już płaczesz, że życie ci się nie udało. Hahaha! Nie rozśmieszaj mnie, życie właśnie przed tobą, ty jeszcze się rozwijasz, też przyjdzie ci na wszystko czas… co odwlecze to nie uciecze!

  2

  1
  Odpowiedz
 25. Ktoś mądry kiedyś powiedział: „z każdym dniem możemy mieć więcej nadziei, lub mniej czasu…” Doskonale rozumiem twoją sytuacje, mimo iż jestem dużo starszy. Pamiętaj, że mimo wszystkich złych stron które zauważasz, jesteś w dość przełomowym okresie swojego życia. Postaraj się wykorzystać czas w którym jesteś, dużo czytaj: internet masz pod ręką, oglądam dużo filmów, ucz się języków na własną rękę, staraj wyrobić sobie swoje własne JA. Na co dzień przyglądam się młodzieży w twoim wieku, widzę straszny spadek poczucia własnych wartości, wszyscy wyglądają podobnie, cały czas siedzą wpatrzeni w telefon, zachowują i wypowiadają się w sposób bardzo podobny. Myślę, gdybyś chociaż trochę włożył w swoją postawę wyróżniłbyś się w mgnieniu oka. Staraj się dużo ćwiczyć, spędzać czas produktywnie. Wiem, że twoja sytuacja daje dużo ograniczeń, otoczenie, sytuacja materialna. Jednak, jest to dobry okres na tzw. przygotowanie się przed dorosłym życiem. W momencie osiągnięcia dojrzałości, będziesz musiał niestety liczyć na siebie, skoro wiesz że materialnie niestety nikt nie jest w stanie ci pomóc. Pamiętaj, że największe sukcesy i kariery zrobili ludzie z podobnego otoczenia, tzw. biedy. Jeśli mądrze podejdziesz do sprawy, pójdziesz do pracy, zarobisz pierwsze pieniądze, rozważnie je zainwestujesz, rozpoczniesz być może studia. Za kilka lat będziesz na szczycie i to właśnie ty będziesz rozdawać karty! Pamiętaj, również o mądrym wyborze swojej partnerki, radzę byś nie kierował się przy tym wyglądem dziewczyn, to z wiekiem mija… Staraj się by osoba taka polubiła cię za twój sposób bycia, chciała cię bardziej słuchać i przebywać razem z tobą niż twoich zasobów materialnych. Jesteś w bardzo młodym wieku, prawdziwe związki zaczynają się dopiero w późniejszym czasie około 20 roku życia, w każdym razie każdym razie doskonale wiem, że spotkasz niejednokrotnie osobę z którą będzie można ułożyć wspólne życie. Zaczniesz pracę, studia, zmienisz miejsce zamieszkania, wyjedziesz na wakacje, do innego miasta na zakupy- zmienisz, chociaż na chwile otoczenie i akurat przypadkiem bądź też nie taka osoba się pojawi. Po prostu musisz wierzyć by móc zacząć na nowo od każdego następnego dnia. Tą odpowiedz napisałem, specjalnie dla ciebie, chce byś to docenił. Ja również młode lata wspominam bardzo ciężko (pochodzę z małej miejscowości w której w obrębie 20 km nie ma niczego, dosłownie niczego), pieniędzy nie miałem praktycznie w ogóle, dopiero gdy pierwszy raz je zarobiłem, chodziłem w jednym swetrze przez ponad 3 lata. Natomiast dzisiaj jestem kierownikiem wyższego strzebla w przedsiębiorstwie zajmującym się transportem dóbr na praktycznie wszystkie kraje europy (nazwy firmy niestety nie mogę ujawnić). Doskonale wiem, że drogę którą przeżyłem by to osiągnąć była kręta, ciężka i cholernie długa. Jednak wszystko osiągnąłem sam, czuje ogromną satysfakcje, szanuje to co mam, ludzi wokół i wiem że nie zostawiłbym tego wszystkiego, nie poddałbym się. Za długo o to walczyłem… Pamiętaj zawsze jest szansa, nawet w najgorszej sytuacji! Do dzieła brachu! Trzymam kciuki! -M.

  3

  0
  Odpowiedz
 26. Hehe, 16 letni szczyl beczy że… miał chujowe życie…
  Szczylu! Ty jeszcze nawet nie rozpocząłeś samodzielnego życia!

  2

  0
  Odpowiedz
 27. Bo twój problem, (nie chcę cię obrazić, ale zasługujesz na to miano) gówniarzu polega na tym, że wasze pokolenie (piszę wasze, choć ledwie mógłbym być twym ojcem, gdybym zrobił dziecko mając tyle lat ile ty teraz) ma skrzywiony system wartości i banię zrytą przez stały dostęp do internetu i to nie tylko w domu/szkole, ale wszędzie przez smark-fony.
  Nigdy nie paliłeś, piłeś i ćpałeś ? A co to są za wyznaczniki ? Z resztą nawet 18-ki nie masz, a już chciałbyś ? Później też nie musisz i nie polecam. A od ćpania to się trzymaj z dala zawsze. Dalej…typowe – gimbaza (była już) idąc za przykładem kilkunastu „influenserów” umieszcza każdy detal swojego życia na w ch… ilości sołszal mydia, a ci mniej kreatywni i przebojowi całe dnie siedzą na tym gównie. Mało tego, dołują się tym, że nie są jak ktoś tam. A może tak zbudowałbyś swoją własną osobowość i poczucie własnej wartości bez oglądania się na innych ? A wiesz w ogóle, ilu z tych ludzi zakłamuje rzeczywistość na tych swoich profilach ? Jeden przykład z brzegu, masa dziewczyn obrabia swoje zdjęcia na insta, niektóre uciekają się nawet do fotomontażu, gdzie to one nie były. A masa fool-owersów, im zazdrości „zajebistego życia”. Nie wierz we wszystko co czytasz lub co widzisz.
  Na koniec, nie buduje się życia i wartości na tym co kto ma. Myślisz, że ktoś kto ma srajfona 8 jest gorszy od tego kto ma srajfona 11 ? Wielka mi to nowość, zrobimy nowy model telefonu, kopiuj-wklej z poprzedniego modelu tylko dodamy trzecią (sic!) kamerkę z tyłu, bo młodzież, która stale musi się lansować i tak kupi „nowy” model. Z resztą wszystkie smarkfony wyglądają tak samo, nie wiem o co cały ten krzyk. Ubrania, kolejny przykład, ktoś płaci 600 zł za podarte spodnie a ja za 100 zł mam nowe i bez dziur na nogawkach. Twoi rodzice mądrze mówią, jak coś drogiego nie jest ci potrzebne.
  Także moja rada, synu, przestań oglądać się na innych ! Wyjdź z Matrixa zwanego Fejsbukiem i zacznij budować SWOJĄ tożsamość. Pozdro.

  4

  1
  Odpowiedz
 28. A spróbuj se zwalić w rękawiczce na tzw obcego

  4

  1
  Odpowiedz
 29. Zapraszamy bracie na łono jbzdy.pl 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 30. Jak umiesz pisać – to pisz- nawet do szuflady- może wiersze, może jakieś opowieści smutne i beznadziejne- wykorzystaj chujnie- wszyscy wielcy nie pisali o szczęściu, ze są bogaci, że pławią sie w kasie itp., tylko że im czegoś brak, że mają chujnię- to chwyta za serce i portfele- pisz- nie trać czasu- naucz sie kilku chwytów na gitarze i graj smutne do bólu pieśni- zobaczysz kiedyś mi podziękujesz! Posłuchaj na youtube najwiekszych przebojów: śpiewają o chujni w życiu, miłości, ze czegoś sie boją, że czegoś im brak! chłopie gratulacje – nie musisz udawac- jesteś żałosny to pisz o tym – jak ktoś potem usłyszy taką pieśń od razu poczuje się lepiej- znaczyć to będzie, że się utożsamia- bedziesz jego idolem! Stary! do roboty, chujnia cię wyzwoli!
  Z chujowym pozdrowieniem!

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Zaufaj mi, że palenie, cpanie jak i chlanie nie jest takie ciekawe i potrzebne, nalogi niszcza ludzi i jako osoba z uzaleznianiem od papierosow nie chce, zebys kiedykolwiek wzial cos co w pozniejszym etapie twojego zycia moze Cie zniszczyc, z fartem mordo.

  2

  0
  Odpowiedz
 32. typie na luzno, znajdz sobie pasje. nagrywaj moze filmy na yt? dobrze skladasz zdania, wez jakis temat pod lupe i elo jazda z ryjami

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Matka ma racje. Nie wszyscy mają to co Ty masz. Ocenianie swojego życia przez pryzmat doświadczeń innych osób prowadzi jedynie do głębokiej depresji. Tak to jest. Chujnia i śrut.

  2

  0
  Odpowiedz
 34. Zaprawde powiadam wam: pala i zimna woda, ot co…

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Nie sraj żarem, wypierdku mamuta. Jestem 20 lat starszym, obmierzłym ramolem i wiele bym dala, żeby cofnąć się wstecz do tej szesnastki i mieć spowrotem czysta kartę, zacząć jeszcze raz od nowa..
  Robiłam w życiu wszystko, co można sobie tylko wyobrazić, wszędzie i z każdym. Wywiało mnie nawet na Wyspę Wielkanocną (to akurat dobrze wspominam).
  Zabrakło tylko rozsądku, ostrożności i troski o własne zdrowie. Przez jeden fałszywy ruch, chec przeżycia odmiennych stanów świadomości z twardym narkotykiem, nieomal wylądowałam na tamtym świecie. Lecz taki finał, to byłoby jeszcze pół biedy. Zrobiłam z siebie kalekę na resztę życia i teraz jeżdże na wózku. Do tego dołożył się również rzecz jasna beztroski i ryzykowny tryb życia. Wciągu niecałych 7miu lat, od 20tki do 27go r. ż totalnie się wyeksploatowałam. Teraz tylko wegetuje w powolnej, bolesnej agonii. Szanuj to co masz, smarku i wierz mi, im mniej ekstremalnych doświadczeń – Tym lepiej. Zdrowie ma się tylko jedno, a starczyć ma na całe życie. To mówiłem ja- starszy od węgla.

  0

  0
  Odpowiedz

Chujnia z pryszczami i nie tylko

Pryszczatą mordę mam od zawsze, ale od niedawna zrobiło się tak źle, że nie da się wyjść z domu bez grubej tapety, a domownicy patrzą na mnie ze wstrętem. Jestem szczupła, mam ładne włosy, ale z takim ryjem i tak zawsze byłam i będę sama.
Do tego mam bardzo dziecięca twarz i jestem strasznie mała, wyglądam na góra 12 lat i przez to i pryszcze czuję się jak gówno. Tym bardziej nikogo sobie przez to nie znajdę.
Dla jasności: brałam antybiotyki w tabletkach, ale po nich wymiotuję cały dzień, antybiotyki w smarach nic nie dają, ani wysuszanie, ani nawilżanie ryjca kosmetykami nic nie daje, hormony mam w normie, jem same warzywka, ryż i popijam wodą, więc to też nie przez dietę. Nabiału, cukru, fast foodów kilka lat nie jadłam i taki chuj.
Siedzę tylko 24h/7 na chacie i oglądam seriale, albo się uczę na studia, bo z takimi pryszczami wstyd mi gdziekolwiek wyjść.
Przejebane z taką cerą, żyć się nie chce.
W środę chyba dostanę izotek.
Chujnia i śrut, pozdrawiam wszystkich pryszczatych pobratymców!

58
6
Pokaż komentarze (50)

Komentarze do "Chujnia z pryszczami i nie tylko"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. We nie pierdol, nie jesteś gruba, to bym brał

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Miałem tak samo, pomogły dopiero doustne retinoidy np. lek Aknenormin ( na receptę jest).

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Nie pierdol, doustnie pomogło ci izotopowe mleczko kolegi Krzysia…

   3

   0
   Odpowiedz
 4. Bierz izotek i trzymaj się ostro przez trzy miesiące. Dasz radę wygrać z tym gownem!

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Siema, ja próbowałem wszystkiego i nic więc tego ścierwa nie da sie pozbyć. Lepiej przestań wypierdalać hajs na antybiotyki bo mi tak flore wyjebały że teraz nie moge nawet jajecznicy bez rzygania zjeść i codziennie wstaje z bólem jak na kacu.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem. Guma zwalcza pryszcze.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Izotek pomoże, trzeba było wcześniej się zainteresować retinoidami :), powodzenia 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Też mi problem, przejdzie ci to z wiekiem też tak miałem, czasem nawet nachodzi mnie taka nieodparta ochota żeby sobie wycisnąć takiego nabuzowanego pryszcza ale nie mam czego :(.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jesteś na coś uczulona (jedzenie). Zrób dobre badania (może przejdź na bezgluten)
  Będzie ok

  0

  0
  Odpowiedz
 10. idz na solarium. dziala.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Izotek moze powodowac zaburzenia psychiczne. Pryszcze znikna do 30 roku życia. Lepiej uważaj z tym lekiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jak dorośniesz, zerwij kontakty z rodziną. Ojciec, matka, brat czy siostra patrzą na Ciebie ze wstrętem? Kurwa, na tym polega wsparcie rodzinne? Jesteś więcej warta niż oni wszyscy.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Witamina b complex, ale ważne by miała witaminę B12 w składzie (nie każda ja ma). Ilość to 400% zalecanego dziennego spożycia, do tego cynk w dawce 20mg dziennie nie więcej. Cynk z posiłkiem koniecznie bo się nie wchłonie. Dobre skutki możesz również uzyskać macerując kwiat nagietka w nierafinowany oleju słonecznikowym przez co najmniej kilka dni. Tym olejem nacierasz twarz. To wszystko powinno pomóc

  Natomiast jeśli masz oprócz parchów takie jakby kratery to możliwe że masz na skórze nużeńca którego trzeba wytępić jakimiś środkami od dermatologa albo najlepiej rozcieńczonym olejkiem z drzewa herbacianego. Zaletą olejku jest niska cena, wadą, że jebie jak domestos więc najlepiej stosować przed snem. Myślę, że to wszystko. Jak chcesz to wypróbuj, to co wypisane jest tanie i przede wszystkim na pewno pomoże 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Dobry bolec i regularne współżycie dają 99% wyleczenia. Potwierdzam i trzymam kciuki. CZUWAJ!!!

  0

  0
  Odpowiedz
  1. tylko wygląda na 12 lat. Może Romuś Polański by się znów poświęcił?

   1

   0
   Odpowiedz
 15. Ja się czuję jak gówno przez moje włosy, umyję i po 5h są już tłuste jakbym ich miesiąc kurwa nie myła japierdole

  4

  0
  Odpowiedz
 16. Napisz do mnie to Cię szybko wyleczę z tych pryszczy ;;;)
  wypocisz sie zmeczysz i będzie git 😉

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Biochemia Urody, ich kosmetyki uratowały mi cerę. Możesz napisać do nich o poradę w sprawie kuracji. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Jesteś dziewczyną wiec prędzej czy później i tak z ryjem 2/10 znajdziesz jakiegoś nornika.

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Mam kuzyna, który jako nastolatek miał zajebisty problem z trądzikiem. Wyglądał jak pizza normalnie. I wiesz co? To był największy dupcyngiel jakiego znam. Sam byłem w tym niezły, ale on był niedościgniony wzorem. Potem poderwal i ożenił się z laską, która zdobyła tytuł bodajże wicemiss Podbeskidzia. Więc – głowa w górę i do przodu. I chuj.

  3

  0
  Odpowiedz
 20. Pij w ch.j wody, co najmniej 2 litry dziennie, regularnie, przez kilka tygodni, i przed każdą szklanka bierz na język szczyptę soli klodawskiej (nie zwykłej!). To cie odpowiednio nawodni i być może pozbędziesz się problemu. Pozdro.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Oj nie marudź, izotek dobra rzecz choć nie na wszystkich dobrze działa ,smaruj 2-3 razy dziennie twarz cytryną to w ciągu miesiąca pobędziesz się tego szajsu z twarzy.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Bier antykoncepcje i przejdzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Ty się nie musisz martwić z pryszczami i tak znajdziesz chłopaka na pstryknięcie palcami. Faceci mają o wiele gorzej. Ja nie wiem wy macie w XXI wieku tak łatwe i wygodne życie. Urodzić się babą to jak wygrać los na loterii.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. Byłaś z tym u lekarza? Na takie skrajne postacie trądziku ZAWSZE!!! pomaga izotretynoina – Aknenormin między innymi.

  2

  0
  Odpowiedz
 25. Może sprobój tabletek antykoncepcyjne mi pomogly
  Elokom płyn.
  Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Izotek Na 100% Da Ci pomoc. Tylko poczytaj co stosować najlepiej osłonowo przy tej kuracji. To nie jest antybiotyk. Zalecą też antykoncepcję (jak zajdziesz w ciąże przy kuracji Izotekiem na 1000% urodzisz potwora) ale nie warto jej brać, antykoncepcja niszczy kobiece ciało. Najlepiej się bzykać z kimś ogarniętym no i gumki podstawa oczywiście.

  1

  0
  Odpowiedz
 27. Bentonit wapienny stosowany w przemyśle kosmetycznym i nie tylko. Spróbuj zrobić maseczkę z glinki , podobno pomaga ale na pewno nie po pierwszym razie .
  Głowa do góry i powodzenia .

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Jak chcesz to cię wyrucham, przygarnę i nakarmię. Lubię dorosłe kobiety wyglądające jak dzieci hehe

  Poważnie piszę.

  0

  3
  Odpowiedz
 29. Ja mam tez pryszcza koło lewego jajca i cię rozumiem

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Zaraz mnie ktoś zjedzie, ale spróbuj do minimum odstawić cukier (węgle). Moja znajoma dzięki keto polepszyła sobie cerę i wygląda w końcu jak człowiek 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Ech byłam na keto, ale okresu nie miałam przez pół roku i czułam się tragicznie, nic mi to nie dało

   0

   0
   Odpowiedz
 31. Dam Ci dobrą radęNa pryszcze dobra jest maseczka ze świeżej spermy.Poważnie!Nasienie męskie ma w sobie antybiotyk i inne cenne składniki które pozytywnie wpływają na cerę.Nie ściemniam!Poczytaj o tym w necie.Poproś brata żeby spuścił Ci się na twarz.Dlaczego brata?Bo macie zbliżone DNA i jest mniej alergiczne dla Ciebie.Jeśli nie masz brata to poproś ojca żeby Ci trysnął z tych samych powodów.Ostatecznie możesz poprosić swojego chłopaka ale musisz się liczyć z tym,że jego nasienie może być alergiczne dla Ciebie.Pamiętaj,że sperma musi być świeża najlepiej ciepła.Spróbuj a nie pożałujesz i wyleczysz się z pryszczy raz na zawsze.

  2

  1
  Odpowiedz
 32. To na twarzy się zagoi i zmieni. Śmiej się, bądź radosna, suita i wyjedź z ogrodu zoologicznego. Życie przed Tobą!

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Twoja dieta jest fatalna, same warzywka? myslisz ze to dobrze? A gdzie witamina D a gdzie B12 i wiele innych skladnikow, napewno nie w warzywach. Nabial ze sklepu jest kiepski to fakt ale sprobuj mleka niepasteryzowanego, jedyne warzywa jakie powinnas jesc to te wystepujace regionalnie jak marchewka, pietruszka, ogorki itp. i to tez nie za duzo, np. na kolacje, wskazane zeby to byly warzywa surowe, z owocow zrezygnuj a jesli juz to tylko owoce lasu i to nie te frankensteiny z supermarketu. Przechodzimy do meritum. Rosliny nie moga uciekac jak zwierzeta wiec wyksztalcily inne systemy obrony a mianowicie obrona chemiczna- potrafia odzdzialywac na receptory i wywolywac rozne nieporzadane skutki. Np. soja, jej bialko idelanie wpasowuje sie jak estrogen i wywoluje te same skutki, szczegolnie nieporzadane u mezczyzn, wiele owocow uczula na swiatlo, wywoluja fotoreakcje, fasola zawiera alkaloidy itp. poasiadaja wiele susbtancji uczulajacych ktore niszcza jelita. Ludzie nie posiadaja Flory bakteryjnej zdolnej trawic rosliny w calosci, a bakterie ktore mamy i zywiace sie weglowodanami produkuja tylko gazy i inne toksyny. Krowa ma rozbudowany zoladek, zjada trawe a trawa jest trawiona przez mikroorganizmy i to wlasnie bakterie sa zrodlem pozywienia krowy, to one tworza wszystkie niezbedne aminokwasy i tluszcze z ubogiej w sklandiki trawy. My ludzie nie mozemy tak wiec musimy jesc mieso, mieso i tluszcze nasycone to glowny pokarm czlowieka, niewielka ilosc warzyw i owocow powinna dostarczyc tylko troche soli mineralnych i witamin, ogrom substancji odzywczych powinien pochodzic z miesa i nie tlyko tjanki miesniowej ale tez organow ktore posiadaja niezmierozne ilosci witamin, enzymow itp. np. watrobka. Jedz duzo miesa, a raczej tlustego miesa zeby nie zatruc sie azotem, tluszcz ma stanowic zrodlo energi nie weglowodany. Calkowicie zrezygnuj z chleba, produktow zbozowych kukurydzanych, ziemniakow itp. Zamiast olivy z olivek uzywaj smalec!, Jedz duzo jaj, jesli nie surowcyh to na miekko. zacznij odbudowe swojeog ciala od odbudowania flory bakteryjnej: zsiadle mleko, kiszonki, nie ma sensu kupowac probiotykow jesli masz dostep do mleka niepasteryzowanego i kiszonek( tez niepasteryzowane). twoja flora bedzie cie bronic przed chorobami wirusami, bakteriami zatruciami itp. ponadto tworza one witaminy i dopamine-hormon szczescia. Nastepnie przejdz na diete Keto dla twardzieli polecam jedzenie surowego miesa lub tylko chwilke podsmazonego jak krwiste steki, watrobka smazona tylko 30-40 sekund, jedz tatara ale bez cebuli. surowa cebula i czosnek zabijaja bakterie, niestety te dobre tez. ja mialem problem ze skora na ramionach gdzie mialem ciagle wypryski i krostki, luszczace sie stopy itp. Od Czasu gdy jestem na keto+ co drugi dzien surowe mieso i jaja moja skora wyglada jakbym mial 20 lat a nie 42. Wytrzymalosc na choroby, duzo lepsze skupienie w pracy ( laboratorium i eksperymenty naukowe). Prosze nie ulegaj modzie na veganizm i wegetarianizm, to powolne wyniszczanie samego siebie. Jezeli dbasz o zwierzeta to kupuj mieso tlyko z farm gdzie maja one godne warunki zycia. Pozdrawiam Bartek

  2

  3
  Odpowiedz
  1. Krotko mowiac krowa jest miesozerna tyle ze sama sobie „mieso ” produkuje. Ale Veganie wiedza lepiej… jak zwykle.
   ktos dal lape w dol ciekawe jakie bylo uzasadnienie takiej oceny, typowe nie bo nie?
   Tak swoja droga nawet dobrze za sa veganie, miesa nie wystarczy dla calej populacja przy spozywaniu tylko miesa. Ponadto Najsilniejsi przezyja, zdrowi i odporni miesozercy.

   2

   0
   Odpowiedz
 34. Na taka chujnię dobry jest dermaveel – niesterydowy – spróbuj- mój syn 15 letni miał problem i to pomagało- zaczerwienienia bladły i znikały. Poza tym wychodź na spacery- świeze powietrze lepiej robi na cerę niż seriale. Pozdrawiam ciebie i twoją chujnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 35. wziąłbym cie na moją lovke i zasponsorował izotek.
  Potem pewnie byś mnie kopnela w dupe, ale przynajmniiej byla byś bez pryszczy.

  1

  0
  Odpowiedz
 36. Witamina D3 i cynk.

  0

  0
  Odpowiedz
 37. Lewatywa może pomóc w Twoich problemach ze skórą. W ten sposób zostaje wypłukana chociaż duża część złogów i innych brudów zalegających w organizmie, które zanieczyszczają krew.
  Zagugluj, poczytaj więcej o tym.
  Jeśli będzie Ci to niezręczne do wykonania samej, ja mogę Ci pomóc 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 38. pomóc ci z pozbyciem się tego scierwa?

  1

  0
  Odpowiedz
 39. Mam to samo, odkąd skończyłam 13 lat wyjebało mi milion pryszczy na mordzie i do dziś nie mogę się tego pozbyć, choć niebawem kończę 23 lata. Chujnia i śrut

  1

  0
  Odpowiedz
 40. a tabletki antykoncepcyjne probowalas?

  0

  0
  Odpowiedz
 41. Znam problem z autopsji. Pomógł mi lek o nazwie Differin. Jest to żel na skórę. Dobrze działa też łykanie błonnika.

  0

  0
  Odpowiedz
 42. Mam 26 lat, trądzik od 11. roku życia. Wydałem tysiące złotych i byłem u dziesiątek lekarzy. Tego się nie da wyleczyć, trzeba po prostu przeczekać. Od roku jest calkiem dobrze – brak nowych śladów na szyi i czole. Musisz siebie zaakceptować. Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
  1. a u kurwy byłeś?

   0

   0
   Odpowiedz
 43. Spróbuj jeść 2-3 ząbki czosnku dziennie. Po 4 dniach zauważysz poprawę.

  0

  0
  Odpowiedz
 44. Izotretynoina to faktycznie wybawienie. Cera po niej jak z porcelany. Brałam 8 lat i żyję. Próbowałam też kwasu pantotenowego w ilości ok 4 gram na dobe, w dawkach podzielonych. Również bardzo skuteczna, choć efekty nie tak spektakularne jak po izotretynoinoinie. Jednak równie szybkie. A wątrobę można oszczędzić, bo mi troche siadła.

  0

  0
  Odpowiedz
 45. Izotek bardzo pomaga, co prawda u mnie też z tym ciężko.. biorę go już prawie rok, ale widać efekty gołym okiem. Tylko postaraj się o większą dawkę, powiedzmy z 40 mg dziennie na początek, bo mniejsze nie mają większego sensu jak masz z tym taki problem. Jak lekarz odmówi to szukaj innego, byle prywatnie bo reszta to najczęściej zwykła chujnia 😉

  0

  0
  Odpowiedz

Bycie dobrym kolegą to za mało

Odkąd pamiętam zawsze byłem w towarzystwie obiektem drwin i żartów. W podstawówce niby miałem kolegów, ale tak naprawdę nikt mnie nie szanował. Jak graliśmy w piłkę na wf-ie i coś mi nie poszło, to każdy miał do mnie pretensje i krzywo się patrzył,gdy komuś innemu podwinęła się noga, to było mu to wybaczane i przyjmowane z uśmiechem. Pamiętam te złośliwe uśmieszki i puszczanie oczek, gdy ”koledzy” próbowali mnie w coś wkręcić. Widziałem to kątem oka, ale udawałem,że tego nie widzę. Gdy wszystko było dobrze, byłem traktowany jako 5 koło u wozu. Natomiast gdy któryś potrzebował wygadać się lub miał jakiś problem, wtedy zawsze byłem przyjacielem nr jeden. Dawałem sobie wchodzić na głowę, ceniłem bardziej czyjś komfort niż swój własny, dlatego nikt mnie nigdy nie szanował. Ludzie którzy z nikim się nie liczyli mieli dużo lepiej niż ja. Zawsze mnie to wkurwiało, nie potrafiłem zrozumieć, dlaczego mimo starań jakie wkładałem w każdą relację z drugim człowiekiem to każdy miał mnie w dupie. Mijały lata, a ja dalej popełniałem te same błędy, poszedłem do pracy i myślałem, że tutaj moje problemy się zakończą. Wydawało mi się, że obcowanie z dorosłymi ludźmi będzie łatwiejsze, liczyłem na to, że wykażą się większą empatią i zrozumieniem. Jak pewnie się domyślacie, nie zmieniło się nic. Czułem się dokładnie tak samo jak w szkole, po prostu ludzie którzy mi dokuczali, robili to z większym wyrachowaniem. Po czasie zrozumiałem dokładnie o co chodzi, zrozumiałem, że bycie dobrym dla innych nie da mi absolutnie nic. Nie zdobędę szacunku i uznania od żadnej osoby, dopóki nie wyjdę ze swojej strefy komfortu i nie pokażę pazurów. Sam po sobie widziałem, że gdy ktoś był dla mnie za dobry, to nie szanowałem go za specjalnie. Musiało minąć wiele lat, żebym poukładał sobie w głowie te wszystkie rzeczy. Zamiast starać się być przyjacielem wszystkich i zabiegać o względy każdego, zacząłem myśleć o sobie. Zorientowałem się, że czasem nawet lepiej być chamem niż potulnym pieskiem, który każdemu schodzi z drogi. Dopiero teraz mogę powiedzieć, że inni zaczęli się ze mną liczyć. Prawda jest taka, że ludzie mają strasznie skurwysyńską naturę, nasrają na łeb każdemu kto im na to pozwoli. Nawet własna matka nie będzie Cię szanować, jak nie pierdolniesz pięścią w stół i nie powiesz co myślisz. To jest właśnie moja chujnia, obserwuję świat i z każdym dniem coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że wszystkiemu winni są ludzie. Ludzie ludziom potrafią zgotować piekło na ziemi. Czasami jedynym wyjściem jest obicie komuś ryja. Pamiętajcie, zawsze myślcie najpierw o sobie, a dopiero potem o innych. Chujnia i śrut.

143
2
Pokaż komentarze (20)

Komentarze do "Bycie dobrym kolegą to za mało"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dokładnie tak jest. 99 procent ludzi jest g warta. Nawet jak starasz się mieć przyjaciół to nie ma za bardzo z kogo wybierać, bo ten gatunek jest niewiele bardziej moralny od zwierząt.

  8

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Mam dokładnie tak samo. Ludzie to są kurwy i nie da się zdobyć normalnej, prawdziwej znajomości.

  5

  0
  Odpowiedz
 5. 10000000000000000… % prawda, pzdr – rocznik `84

  3

  0
  Odpowiedz
 6. sad but true

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Dla ludzi trzeba być Cerberem – zapamiętaj!

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Nie myśl bycia dobrym człowiekiem z dawaniem sobie wchodzić na głowę.

  Bycie dobrym człowiekiem nie ma nic wspólnego z:
  1. Przeinwestowywaniem w relacji, że ty dajesz więcej niż inni.
  2. Byciem na każde skinienie
  3. Byciem uległym

  Jakie są rozwiązania powyższych problemów?
  1- jak np ty coś stawiasz, to nie możesz robić tego cały czas. Max dwa razy, druga strona też musi coś dawać od siebie. Gdy widzisz że ktoś nie bardzo Ciebie lubi czy szanuje, nie staraj się na siłę wkupić w łaski tej osoby. Po prostu ją zignoruj
  2-jak ktoś potrzebuje pomocy to dobry człowiek pomaga i wysłucha. Ale nie na zasadzie takiej, że ty jesteś mniej ważną stroną w relacji i można Cię wykorzystywać. Oceń czy ktoś jest godny byś go wysłuchał czy byś mu pomógł, jeśli nie jest wart to zmień temat lub powiedz że nie masz czasu. Jeśli twierdzisz że się mylę w tym podejściu to połóż sobie na głowie wycieraczkę by przynajmniej ludzie buty wytarli nim wejdą ci na łeb.
  3- naucz się zasady. Jeśli Ci coś nie pasuje to mów o tym otwarcie, jednakże nie bądź egoistycznym chujem że ma być tak jak chcesz i już. Jak coś Ci nie pasuje to powiedz to komuś wprost jednakże od razu zaproponuj rozwiązanie które idzie na KOMPROMIS.

  Twoim problemem jest mylenie poczucia swojej niskiej wartości z byciem dobrym człowiekiem. Zacznij od tych trzech rzeczy i wdróż je w życie. Pozdrawiam cieplutko.

  5

  1
  Odpowiedz
 9. Właściwie opisałeś proces wychodzenia z bluepila .Gratuluje że ci się udało i w tym już nie tkwisz. A że ta wiedza nie jest przyjemna. Trudno.

  1

  1
  Odpowiedz
 10. Cóż… jedyne co mi przychodzi do głowy to powiedzieć ci, że KAŻDY kiedyś tam był niezręcznej sytuacji, był poniżony przez kogoś itd… Wiesz, takie rzeczy się zwyczajnie zdarzają między ludźmi, ale pamiętaj, że to od CIEBIE zależy jak ty to odbierzesz, czy będziesz się tym dalej przejmował itd., bo tak widzę po tobie, że jesteś bardzo przejęty wszystkim co cię otacza. Musisz się sprowadzić na ziemię! 😉 Polecam psychoterapię w zwalczaniu stresu i przyswajaniu umiejętności bycia „tu i teraz”. Pozdrawiam.

  3

  1
  Odpowiedz
 11. To ludzie ludziom

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Zgotowali ten los

   0

   0
   Odpowiedz
 12. W życiu nie chodzi o bycie chamem. To ty postrzegasz świat jako chamski i wrogi. To z Tobą jest problem i to Ty musisz się nauczyć życzliwości, skoro rodzice nie zdążyli Cię tego nauczyć. Takie zachowania jak twoje czyli lęk przed ludźmi i rozmyślania o cierpieniu są przejawem zaburzeń osobowości. Wiesz ta twoja frustracja i chęć stania się kimś innym są trochę nerwicowe. Po prostu polecam psychoterapię, żebyś przyjrzał się sobie bardziej i odzyskał poczucie wartości.

  3

  5
  Odpowiedz
  1. Ty się wes w łeb puknij, ludzie to kurwy i typ ma totalna racje. Ty nie wiesz co to jest nerwica skoro uważasz ze lizanie innym dup a potem jeszcze obrywanie za to jest kurwa dObRyM WyCHoWaNIem, szczerze kogo w tych czasach obchodzi dobre wychowanie skoro wszyscy traktują siebie nawzajem jak gowno

   0

   0
   Odpowiedz
 13. Dokładnie obić ryja potem upierdolic sagan i na koniec do karku nasrac !

  2

  0
  Odpowiedz
 14. Zajęło mi ponad 20 lat życia żeby dojść do tych samych wniosków. Teraz dla mnie liczę się tylko ja, a na całą resztę mam wyjebane. Byłam bardzo miła, starałam się pomóc każdemu i skończyłam marnie. Rozjebana psychika, próba samobójcza, depresja, nerwica i chuj wie co jeszcze. Ludzie to największy syf jaki chodzi po tej planecie. Trzymaj się

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Właśnie Dzieki takim komentarzom zdaje sobie sprawę jaka głupia byłam dając ludziom się wydymac a potem zostawić, koniec końców otarłam się i depresje (o ile jej nie dostałam) i zjebalam sobie wakacje

   0

   0
   Odpowiedz
 15. Mam podobne przemyślenia. Jednak moim zdaniem nie wszyscy są źli. Porządnych ludzi jest mało, ale są.
  Nie trać poziomu. Lataj wysoko mimo tego co dookoła.

  3

  1
  Odpowiedz
 16. To teraz pomyśl jak nazwać rodziców, którzy:
  1) „wychowują” własne dziecko na miłego misia
  2) dociskają śrubę gdy ich ofiara próbuje zmienić ten zabójczy kierunek
  3) szantażują ją etykietując jako krnąbrną i złą

  4) po latach wyniszczania psychiki dziecka, gdy jest ono dorosłe, zarzucają mu bierność, niezaradność, brak asertywności, przebojowości itd.
  Okaleczać własne dziecko latami, a potem pastwić się nad jego kalectwem. To wymaga wprowadzenia nowych wyrazów do języka polskiego, bo dotychczasowe obelgi nie wystarczą.

  8

  0
  Odpowiedz
 17. Rozumiem cię doskonale też przez to przechodziłem. Teraz z tego wyrosłem, szanuję swoich dobrych kumpli a jak jakaś gnida z dawnych lat próbuje mi zatruć życie to lepa na ryj skutecznie hamuje takie działania. Trzymaj się

  3

  0
  Odpowiedz

Po co ludzie hodują psy?

Po co ludzie hodują psy? Nic od siebie nie dają, tylko żrą i srają po chodnikach i trawnikach. No i jebane szczekają, nawet nocą, i potrafią ugryźć, są niebezpieczne. Na chuj ludzie to hodują? Najgłupsze zwierzęta świata, nic tylko srają i szczekają. A najgorsze są pojeby, co mają psa ale bez kagańca, no takich to kurwa zamykać się powinno w więzieniu za powodowanie zagrożenia dla społeczeństwa. Wszędzie tylko te pierdolone psy dookoła.

76
63
Pokaż komentarze (28)

Komentarze do "Po co ludzie hodują psy?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Oho jakiś zakompleksiony śmierdzący kociarz.

  12

  22
  Odpowiedz
  1. Oho jakiś jebany śmieć.

   4

   1
   Odpowiedz
 3. ludzie nie lepsi…

  16

  5
  Odpowiedz
  1. Nieprawda, ludzie są lepsi od zwierząt pod każdym względem… Czy jakiś gatunek człowieka opanował logiczne myślenie do stopnia, że jest w stanie tworzyć maszyny?!?!?!?!?!

   3

   4
   Odpowiedz
 4. Niezła próba sparodiowania wpisu o gołębiach…ale i tak zjebałeś…

  18

  4
  Odpowiedz
 5. Niektórzy po prostu lubią towarzystwo zwierząt, bardziej nurtuje mnie pytanie po co jacyś ludzie wychowali takiego zjebanego na umyśle polaczka jak ty, pewnie też tylko żresz srasz i piszesz głupoty w internecie.

  27

  12
  Odpowiedz
  1. Jak żre i sra, to pewnie robi to dyskretnie, a nie zostawia jebiące placki na chodnikach i trawnikach. Poza tym nie widziałam nigdy szczekającego człowieka. A to jest w tych przeklętych, jebanych siersciuchach najbardziej wkurwiające. Czasem mam ochotę rozkurwic te ścierwa w trociny piła z tartaku.

   0

   1
   Odpowiedz
  1. raczej huj na twuj ryj

   1

   0
   Odpowiedz
 6. Ehehehehe. Kuźwa, co za parodia o gołębiach. Może to ten sam typ? Nie lubisz zwierząt? Co powiesz na papugi, które ciągle skrzeczą i robią hałas na całe osiedle? 😉

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Po co hodować ludzi jak to jebane śmierdzące kurwi

  2

  1
  Odpowiedz
 8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Kurwa co za zjeb

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ty, uważaj bo Cię jeszcze pies na ulicy zamorduje

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Skurwiałe czasy motywowaniem swojego gównianego ego brzuchami, domami, partnerami przybłędami.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A ja Cię rozumiem. Mam zjebanych sąsiadów i ich zjebane kundle za ścianą. I nie mogę nic. A mam ochotę wystrzelać całe towarzystwo kaczym śrutem. I gówno. Bo każdy może mieć zjebamne kundle. Ale święty spokój we własnym domu to już luksus.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. O yesssu, jak ja rozumiem wasz ból. Też mam pierdolone szczekacze za ścianą. I*chuja mogę.

   1

   0
   Odpowiedz
 13. Ty mi lepiej powiedz po co moja matka ma kota który sra jej do butów , szczerzy ryja i syczy nawet jak mu jeść dajesz, panoszy sie po całym domu jak jebany król i ma na ciebi wyjebane jak go wołasz . Psy i tak są zdecydowanie lepsze

  2

  1
  Odpowiedz
 14. Pies jest przyjacielem domu. W razie napadu pies obudzi. Do lekarza idz bo masz manie.

  2

  1
  Odpowiedz
 15. Psy się hoduje po to, by były memy i śmieszne filmiki z pieskami w Internecie…

  2

  0
  Odpowiedz
 16. A po co rodzice hodują Ciebie debilu?Chyba po to żebyś zadawał takie kretyńskie pytania.

  2

  1
  Odpowiedz
 17. takich jak ty powinno sie utylizowac

  1

  2
  Odpowiedz
 18. BRAWO! Zgadzam się w 100%! Cieszę się, że nie jestem jedyny.

  2

  3
  Odpowiedz
 19. Jakby wyjebać tę pierwszą linijkę tekstu to możnaby pomyśleć że to tekst o homo sapiens xD

  0

  1
  Odpowiedz
 20. Co to puszczania psów luzem i srania po trawnikach to się zgadzam. Ale kulturalna hodowla psów, taka że na innych ludziach się negatywnie nie odbije np. nikogo pies nie pogryzie to jest ok.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. A najbardziej irytuje kiedy chodzą z kundlami do wody czy to w morzu cz w jeziorze.
  Sraja tam i na plaży i na chodnikach.

  0

  1
  Odpowiedz

Święta u babci

Zbierają się te wszystkie kuzyneczki i kuzyni, oczywiście każdy ze swoją drugą połóweczką i ”Babciu, poznaj Marcina”, ”To jest właśnie mój Michał”, ”Szymon ma firmę taką i chuj wie jaką”, ”Budujemy z Andrzejem dom na jakimś zadupiu, ale działka była po jego starych, no to budujemy”. A ty to ta niewydana przybłęda, która jako jedyna siedzi sama co roku. I te życzenia męża, dzieci, lepszej pracy, tfu. I to machanie tymi łapami, żebyśmy wszyscy zobaczyli, co ona tam ma na tym palcu. Pierścionek! No zajebiście mnie to cieszy i obchodzi. Jeszcze jest eksponowanie brzucha i ”Hehe, no, ja winka się w te święta nie napiję, niestety” (w tym roku nie było). Święta od tej strony to chujnia w chuj.

93
9
Pokaż komentarze (16)

Komentarze do "Święta u babci"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ból dupy wide

  9

  25
  Odpowiedz
 3. Wyjebane w tych ludzi kurewskich

  44

  1
  Odpowiedz
  1. Zabij się, ty żałosny polaczku

   0

   7
   Odpowiedz
   1. co ty nie lepszy lepiej uważaj bo ci karton przemoknie

    0

    0
    Odpowiedz
 4. Nie porównuj sie z nimi. Ty jesteś lepsza. Teraz może jest im wesoło, bo na początku wszystko jest wesołe, ale gdy przyjdzie czas rozwodów, pożyczek po rodzinie na to i na tamto i użerania się z wiecznie niezadowolonymi bachorami, wtedy sprawdzi się stara prawda, mianowicie: Ostatni będą PIERWSZYMI. Więc wyluzuj 🙂

  59

  1
  Odpowiedz
 5. Każdy udaję na pokaz. Choćby ktoś gówno trzymał w łapie to powie ci, że jest wspaniałe. Takie czasy skurwiałe nastały by tylko się pokazać i ukryć cały brud pod dywan.

  63

  0
  Odpowiedz
  1. „Choćby ktoś gówno trzymał w łapie to powie Ci, że jest wspaniałe” Kurwa to jest cytat dziesięciolecia! Skompresowany obraz całego społeczeństwa do jednego zdania…

   14

   0
   Odpowiedz
 6. Po co z nimi siedzisz? Bo to rodzina? Daj spokój.

  39

  0
  Odpowiedz
 7. O w mordę ale jesteś zazdrosna hahaha.

  7

  25
  Odpowiedz
 8. Jaki masz problem z kobietami? Bo widać, że ich nie lubisz. W sensie, czego takiego negatywnego doświadczyłeś z ich strony? Nie mówię, że nie masz choć trochę racji, ale ciebie to męczy i dobrze zrobisz sobie, jak się uwolnisz od tego, w sensie przebaczysz.

  7

  22
  Odpowiedz
  1. To laska pisała ziomuś…

   1

   0
   Odpowiedz
 9. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Kwintesencja nornictwa. Ha tfu ja to mówią

  2

  1
  Odpowiedz
 11. Laska… miej wyjebane, a będzie ci dane. Coś ci powiem. Jak mojemu koledze na święta każdy cisnął „Wojtuś a ty już 30 lat i nie żonaty? Ogarnij się! Ustatkuj!” to w końcu nie strzymał i powiedział, że się nie hajtnie bo małżeństwa jednopłciowe w Polsce są zabronione. Po czym walnął drzwiami i poszedł w swoją stronę. Sześć lat później jego rodzina co mu dobrze życzyła nadal siedzi w kredytach po usrane uszy i w małżeństwach wykłóca się o każdy grosz bo trzeba kredyty „szczęściem rodzinnym” spłacać. Powiedział mi krótko: nie trzyma mnie rodzina to się uczę, specjalizuję a firmy dla którch pracuję płacą gruby hajs i jeszcze biją się o mój czas. W tym roku kupił właśnie mieszkanie i nową BMW Serii M3. Za gotówkę. Więc nie jęcz tylko daj im się cieszyć tym pierdoleniem jak to każdy musi mieć rodzinę by być szczęśliwym i idź w pizdu robić swoje – pokaż im ze to oni są frajerami, a ciebie nic nie ogranicza. No dobra.. nie Wojtuś. Ja.

  5

  0
  Odpowiedz
 12. Wydaje mi się, że lekko przemawia przez Ciebie zazdrość. „A ty to ta niewydana przybłęda, która jako jedyna siedzi sama co roku” – czyli nie pasuje Ci ten stan rzeczy. Ale ogólnie rozumiem Twoją frustrację, bo takie wymuszone, ociekające sztucznością spotkania rodzinne są męczące. Nikt nie jest ze sobą szczery, tylko zazwyczaj chce się pochwalić czego to nie osiągnął, czego nie kupił, ile nie zarabia bla bla bla. Czyli ogólnie wszystko to, co zazwyczaj gówno mnie obchodzi. Najlepiej jest się uśmiechać, kiwać głową, ewentualnie udawać zainteresowanie (jeśli akurat masz na to siłę) i jak najszybciej się zmyć. 😉

  0

  2
  Odpowiedz
 13. Zwierzątka sie puszą przed sobą które ma większy ładniejszy pióropusz czy ogon .Ludzie sobie pokazują jakieś kamyczki i bęben

  3

  0
  Odpowiedz

Czteropak piwa

Miałem raz taką pojebaną sytuację w sklepie, w którym pracuję. W sklepie robiono akurat zamówienia, układano towary, to wszyscy pracownicy trochę zajęci. Koło drzwi stały czteropaki piwa. W pewnej chwili widzę, jak taki młody koleś wychodzi z czteropakiem piwa w ręku. Pytam się koleżanki przy kasie – zapłacił ten Pan za to piwsko? – Nie. Kurwa, Madzia weź obejrzyj ryj złodzieja… Bo jak tu przyjdzie to chujoza mnie trafi. Jeden z pracowników poszedł zakraść się do niego, bo już wybiegł na zewnątrz. Wybiegł za róg sklepu, a tam budowa i ślad po nim zaginął. Mija parę godzin, Darek (pracownik) ma ochotę zjeść se na obiad chinola w barze obok. Mówię, idź spokojnie se zjedz, my podziałamy. Idzie do tego baru, zamawia, je. Wchodzi taki młody budowlaniec, patrzy – ej, to ten co czteropak nam zajebał. Podchodzi do niego: Ty chuju, jesteś mi winien 14 zł za czteropak piwa. – Niech się Pan nie gniewa, już daję. Dał 20 zł i się rozeszło wszystko po kościach. Dzwoni do mnie i mówi: Maro, nie uwierzysz, ten gościu co nam zajebał czteropaka oddał nam kasę. Sobie myślę: No to grunt, że uregulowane i do tego jeszcze ten napiwek… Ale taki chuj, że trzeba kurwa kraść? Ludzie naprawdę są tak pojebani, że w XXI wieku się kurwa nie chce nawet podejść do kasy i zapłacić normalnie. Heh, mimo wszystko dobrze że oddał.

32
21
Pokaż komentarze (13)

Komentarze do "Czteropak piwa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Jeśli zajebałeś, a oddasz, to nie zajebałeś”, Wladimir Putin

  4

  1
  Odpowiedz
 3. Człowieku, w Polsce, to nawet serwetki kradną na imprezach, serio! Zwykłe, papierowe serwetki za grosze. A potem tacy nieraz innych wyzywają od złodziei, chociaż sami kradną, zasrani hipokryci!

  3

  1
  Odpowiedz
 4. Czy Madzia ma wygoloną?

  4

  2
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  4

  0
  Odpowiedz
 6. Piwo i jakiekolwiek inne uzależniające używki są dla podludzi essa.

  2

  4
  Odpowiedz
 7. Kurwa ja też kradne i chuj ci na pizde frajeże

  6

  8
  Odpowiedz
  1. Takich to ino do Ałszwic…

   1

   0
   Odpowiedz
  2. No i? My z kolegami jrbirmy twoją matkę w dupę i spuszczamy do mordy. Stąd nie ma dla Ciebie czasu złamasie.

   0

   1
   Odpowiedz
 8. Daj spokój, nie podniecaj się. Gość zapłacił te 20PLN, bo nie bardzo miał już wyjście. Została mu tylko perspektywa obitej mordy lub znacznie większy mandat od Policji. Zrobił to z czystego wyrachowania, żadne sumienie go nie ruszyło. Nie ma z czego się cieszyć.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. W Texasie mógłbyś taka kurwę zastrzelić ale w Polsce złodzieje są chronieni więc się nic z tego. Tyle że kiedy widzę wpis takiego piździelca piszącego frajerze przez „ż” to mam ochotę złamać prawo.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Ludzie to debile i tyle.

  1

  0
  Odpowiedz

Robota bez sensu

Witam panie i panowie. Mam ciężką chujnie w robocie. Mam 20l i to moja pierwsza praca. Skończyłem technikum hotelarskie a pracuje miesiąc jako pracownik produkcji przy pakowaniu nasion. Samo to jest bez sensu. Wchodzę do szatni i od razu jakiś cwaniaczek ostrzeżony na jeżyka mówi, że za pomyłkę przy pakowaniu od razu chuj w dupę a kiedy chciałem się przebrać i położyłem ubranie do szafki drugi taki z odstającymi uszami rzucił mi „uwal się dalej na pizde i ani słowa” i jakby tego było mało kierownik produkcji, zjawił się niewiadomo skąd (jak Pazura przy Kondradzie w dniu świra) do mnie „widzisz!tu się zapierdala” i poszedł sobie. Wchodzę na halę a tam smród jakby ktoś się zesrał. Chłopy robią po 12h chociaż standardowo jest 8h i chyba srają w nachy aby dorobić do tych 10zl na godzinę. Łapy bolą bo normy trzeba wyrobić a jakiś kutas wymyślił zmiane dla mnie od 13 do 21 także mam rozjebany cały dzień. Na koniec jeszcze typ co miał łyse z przodu i resztki włosów na głowie i wyglądał jak mieszanka Borysa Szyca i Zamachowskiego powiedział czy to zaproszenie jak przy nim wszedłem pod prysznic. Jebać taką robotę. Chuj i sto kotwic w pizde pracodawcy.

108
3
Pokaż komentarze (22)

Komentarze do "Robota bez sensu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No niestety nie mam dla ciebie dobrych wieści. Tak jest w wielu miejscach pracy w tym kraju, bo ten naród na ogół jest taki, jak ludzie u ciebie w pracy. Ciągłe chamstwo, chlanie, poniżanie innych i wywyższanie siebie, różne manipulacje, dwulicowość, zakompleksienie, pazerność, kłamanie, obrabianie dupy, hipokryzja, ubaw po pachy, jak komuś coś złego się stanie i inne. Ludzie tutaj są często po prostu źli, dosłownie źli. To się często zaczyna w ich domach, gdzie jest chlew, a nie normalna rodzina. Widzę jednak autorze, że i ty się zaczynasz taki stawać jak i tamci. Przesiąkasz już tą toksycznością. To nie jest nic dobrego dla ciebie. Sugeruje ci więc wyjechać za granicę, ale tutaj też musisz wiedzieć gdzie, bo inne narody, wcale nie muszą być lepsze, a niektóre są nawet gorsze. Ew. będziesz musiał zmieniać miejsca pracy, jak rękawiczki, aż znajdziesz sobie coś dla siebie, ale szczerze, trochę słabo, że wybrałeś takie technikum. Bez obrazy, bo nie o to mi chodzi by ciebie poniżyć, ale patrzę po prostu realnie. Nie chciałbyś może się nauczyć np. programowania w językach takich jak C++? Miałbyś z tym łatwiej o znalezienie pracy w dobrych warunkach. Do programowania generalnie potrzebne jest myślenie logiczne. Jeśli tak masz, to już byś coś mógł w tym ogarnąć. Nie mówię, że nie trafisz na gnidy, pracując w takich miejscach, bo gnidy generalnie wszędzie się trafią, ale powinno być i tak lepiej. Nie wiem gdzie ty mieszkasz, ale u mnie, na pomorzu w trójmieście jak już potrafisz coś z programowania, to możesz liczyć na 3 koła na rękę, zaraz na wejściu. No i się normalnie pracuje, a nie jakiś zapiernicz po 12 godzin, aż masz ochotę umrzeć. Masz autorze 20 lat, tak ja 31 i trochę żałuję moich błędów przeszłości. Dzisiaj jest u mnie po prostu źle, i dobrze ci radzę, działaj już teraz w kierunku by było ci lepiej, JUŻ TERAZ! Bo potem to może być tylko gorzej, jak teraz nie zadziałasz. Wiem co mówię. Pozdrawiam!

  22

  3
  Odpowiedz
  1. Ludi z c++ we Wrocławiu już zwalniają (w Nokii).

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Fejk, była kiedyś podobna chujnia tylko z plaskaczem na ryj.

  3

  1
  Odpowiedz
 4. Takie roboty są najgorsze, jebane cwaniaczki co pracują tam (a raczej zapierdalaja za psie grosze) potrafią uprzykrzyć życie. Kiedyś robiłem na magazynie i podobna sytuacja, jakaś zjebana norma do wyrobienia, żebyś zapierdalal szybciej, jakiś cwaniaczek z kontroli zamówień który potrafił znajdować jakieś błędy przez które ucinali Ci 50 zł za jeden. Czasami z pizdy tracilo się z wypłaty po 200 zł w miesiącu, chujnia z makaronem. Do tego kierownik jebany ultras Lecha Poznań, który jebał podwójnie każdego kto nie był kibicem Lecha, dobrze że już tam nie pracuje, jebała szlo dostać.

  13

  0
  Odpowiedz
 5. Stary, wypad stamtąd i szukaj jakiejkolwiek innej roboty. Szkoda życia i nerwów na takich osobników.

  10

  1
  Odpowiedz
 6. Też jestem po hotelarstwie i podobnie zaczynałem. Teraz mam 24 i pracuję w restauracji. Dostaje 3k do łapy, w małym miasteczku to sporo. Zmień robotę na lekką i od razu zachce ci się robić. Ja planuje w tym roku jeszcze wyruszyć na saksy pozarabiać w ojro a do tej roboty wrócę bo rotacje są jak na zakładzie, przychodzą na tydzień miesiąc i elo.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Jak ßmiesz zdradzać swój kraj…

   1

   1
   Odpowiedz
 7. Dlatego ja nie kończe szkoły i wypierdalam z tego kraju, jestem na tym samym kierunku co ty drugi rok mam wyjebane już w te życie kurewskie. Bądź kurierem później zrób to samo co ja i stąd wypierdol. Lżejsza praca dobra płaca i nie trzeba sie użerać ze frajerami chociaż zapierdol przy paczkach jest i dupa boli od siedzenia.

  3

  0
  Odpowiedz
 8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  5

  2
  Odpowiedz
 9. Bo trzeba zapierdalać frajerze a nie że Ty przyjdziesz i będziesz siedział i chujnia.pl oglądał. Do roboty frajerze bo za chwile ja idę na emeryturę a Ty będziesz jebał na mnie. Tak jak ja jebałem 20 lat temu na innych. Do roboty maminsynku.

  4

  11
  Odpowiedz
  1. „ok” boomer ;XD

   2

   0
   Odpowiedz
 10. To Janusze! Uciekaj z tej roboty.

  6

  0
  Odpowiedz
 11. Nie wyrzucaj biletu z kina

  6

  0
  Odpowiedz
 12. Nie do końca rozumiem, dlaczego ludzie pracują w tego typu robotach i narzekają zamiast zmienić pracę?

  5

  1
  Odpowiedz
  1. życia nieznasz…

   2

   0
   Odpowiedz
 13. Młody, szukaj innej roboty!! Szybko uciekaj nim przywykniesz do tego co opisywałeś. Z pewnością poszukasz se lepszej roboty. Piona

  5

  0
  Odpowiedz
 14. Haha witamy w cebulandii

  3

  0
  Odpowiedz
 15. Spiardalaj z tej roboty czym prędzej bo ani się nie obejrzysz a będziesz takim samym zjebańcem jak te gnomy.

  9

  1
  Odpowiedz
 16. 10 lat temu to bym zrozumiał ale teraz jest roboty od chuja. Jak zaczynałem to miałem takie sytuacje ale teraz już nie. Serio jak ktoś ci rzuca podteksty seksualne czy coś nagrywaj na telefon i pisz skarge .Pójdzie jeden czy drugi Januszeks z torbami to sie nauczą. Szczerze lepiej sie zyje z odzkodowań niż tyrając u takich debili .

  Ewentualnie wymyśl coś na dziada pracodawce. Ja swojego podjebałem bo miał pirackie oprogramowanie a na nas oszczędzał . Roboty jest od cholery szkoda sobie niszczyć głowę tym. Charakter masz jeden na całe życie a kasa i tak sie rozejdzie . A tym cwaniaczkom koleszkom to bym morde obił z miła chęcia.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. kurwa przecież to są teksty żywcem wyjęte z filmu pt.: ,,Symetria”, a Wy pelikany łykacie je jak żaglówki wiatr na sztormie wschodnio-atlantyckim… żal.pl

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Jeśli faktycznie masz 20 litrów to wyjeb je przed pracą, może wtedy będzie ci lżej.

  1

  0
  Odpowiedz

Brzydal

Mam 19 lat i łysy lep do tego chudy i wysoki, problemy zaczęły się w gimnazjum z włosami no w 3 klasie już się śmiali czyli było widać konkretnie teraz to już poprostu codziennie coś słyszę żadna na mnie nie spojrzy do puki czegoś jej nie potrzeba a potem sajonara. Znajomi nie pomagają zamiast tego śmieją się. Co impreza to wychodzę z niej wku**** i tłukę po ścianach bo wtedy uderza to do mnie jeszcze bardziej że nikogo sobie nigdy nie znajdę. Zdarza mi się się od ludzi izolować na dzień lub 2 żeby odpocząć od ich spojrzeń. Wtedy to dopiero mi się w bani cuda dzieją takie w sumie jak pisanie tutaj.

49
4
Pokaż komentarze (27)

Komentarze do "Brzydal"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Po pierwsze, nie mów na siebie „brzydal” bo to działa jak auto-przekleństwo, i kto wie, czy i to nie jest powodem tego wyśmiewania. Po drugie, jest coś takiego jak demony odrzucenia. One powodują m.in. wyśmiewanie. Musisz iść na jakąś chrześcijańską usługę, uwalniania od demonów, ale taką konkretną, gdzie znany jest ten typ demonów.

  4

  13
  Odpowiedz
  1. Kùrva, co za bełkot!?! Mamy XXI wiek, a tu dekiel wyskakuje z jakimiś zabobonami, w które wierzą chyba już tylko murzyny – i to w najbardziej zacofanych afrykańskich dziurach

   3

   0
   Odpowiedz
   1. Tam w Afryce wiedzą więcej o świecie duchowym i duchach niż w tej zacofanej duchowo Polsce, kolego. Pójście tam do jakiegoś okultysty to jak u nas pójść do dentysty. Zresztą co ja ci będę tłumaczył. I tak gówno zrozumiesz.

    1

    2
    Odpowiedz
  2. Satanistyczne usługi działają lepiej. Niech demony ci służą, wtedy masz wszystko czego ci trzeba!

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Demony służą tylko do określonego momentu. Potem przychodzi moment zapłaty. Będziesz miał z nimi tak jak kiedyś mój znajomy, były mag, który przez 8 lat dostawał to czego chciał od demonów, a potem się to skończyło i nagle jego dziewczyna, opętana przez demony, się rzucała na niego z nożem. Poza tym nie wiesz jak działają chrześcijańskie usługi, ale te prawdziwe, bo w naszym kraju sporą za to winę ponosi pseudo-kościół katolicki, który uczy różnych fałszywych doktryn. Jakbyś poznał prawdziwego Boga i zrozumiał o co chodziło tak naprawdę z tym krzyżem Golgoty, to byś może inaczej na to wszystko spojrzał. Tyle.

    1

    2
    Odpowiedz
    1. Lecz się na ten pusty łeb

     0

     0
     Odpowiedz
 3. Też jestem łysawy i siwy. Strzyż się na krótko. Problemem nie są Twoje włosy tylko że się spinasz. To geny. Nie masz na to wpływu. Ciesz się że jesteś chudy i wysoki. Ja jestem do tego jeszcze niski i gruby.

  18

  0
  Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem. A poza tym, to bij konia.

  8

  1
  Odpowiedz
 5. Nie przejmuj sie, zacznij zarabic hajs to pojawi sie i pewnosc siebie i dupeczki ktore same zleca sie jak cmy do swiatla, wyglad wtedy jest drugorzedny, zwlaszcza jesli jestes spoko gosciem :), dupeczkom po wyjsciu z lat „nastu” zmieniaja sie priorytety

  9

  0
  Odpowiedz
 6. Zacznij od ortografii dalej jakoś pójdzie 🙂

  3

  4
  Odpowiedz
 7. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Przykra sprawa, to może kup sobie tupecik i noś. W tych czasach to kupisz nawet z prawdziwych włosów. Do tego możesz dokupić naturalne kleje, które mocno trzymają tak, że jak ktoś będzie chciał ci zdjąć z głowy to tak łatwo nie pójdzie. Tylko nie kupuj badziewia za 5 zł bo można sobie wtedy więcej szkody zrobić niż pożytku. Ci co wiedzą o twoim problemie będą wiedzieć ale chuj im w dupę. Za to obcy będą widzieć faceta z lux włosami. Za granicą poza naszym bieda landem jest też popularny specjalny proszek który pruszy się na łysienie plackowate i wygląda jak prawdziwe włosy, ale za nim do nas takie cudo trafi to minie kupa czasu. Także działaj, a nie użalaj się nad sobą.

  4

  0
  Odpowiedz
 9. Chuj Ci w dupę łysolu pierdolony

  5

  5
  Odpowiedz
 10. Gol się na łyso całkiem że niby tak ma być. Zrób sobie kolczyka w uchu i załóż gruby łańcuch na szyję i wtedy będziesz gangsta i nikt Ci nie podskoczy już

  11

  0
  Odpowiedz
 11. Ogolić na glacę i już.

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Kup sobie priorin. Ja używam żeby włosy szybciej rosły I działa.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. chyba na jajach….

   2

   0
   Odpowiedz
 13. Twoi drodzy „koledzy” chuja się znają. Niech Ci tu nie wróżą, bo to nie wróżbici.
  Może to Cię pocieszy więc napiszę w jakich mężczyznach dotychczas byłam zakochana:
  -niski i chudy
  -gruby z dupą na brodzie
  -wysoki, chudy, z aparatem na zębach
  -niski, chudy, odstające uszy
  -facet 20 lat starszy, lysiejacy
  Weź sobie do serca to, co napisałam. Są różne gusta, internet kłamie, naprawdę.
  Pozdrawiam

  1

  0
  Odpowiedz
 14. PAMIĘTAJ chopie o jednej zajebiście ważnej rzeczy – WŁOSY ROSNĄ TAM GDZIE ŚMIERDZI

  2

  0
  Odpowiedz
 15. Jak miałem 19 lat tez bylem chudy, teraz jest lepiej. Lekiem na to jest siłownia. Poćwiczysz troche, mięśnie zaczna wychodzić i zobaczysz, ze to co było Twoim przekleństwem stanie sie zaletą (lepiej budować szczupłe ciało niz otyłe i pozniej redukować, by mięśnie stały sie widoczne) a włosy ? hm… nie mam problemu z włosami ale mysle, ze mozna zrobić dzis przeszczep. Troche to kosztuje ale wyznacz sobie to za cel. Powodzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Przecież w Bolandzie pełno łysych łbów na każdym kroku widać. Chodzą te ryje nie skalane myślą nawet latem w kapturach. Wyglądają jak biedne Rumuny z lat 90 i labadziary na nich lecą. Ciągle widze jakiegoś łysego Sebka z jakąś Iloną tipsiarą. Gdzie masz problem?

  2

  0
  Odpowiedz
 17. Zacząłem łysieć na studiach, cóż, takie geny. Pewnego dnia ogoliłem się na łyso i golę do tej pory. Skończyły się kompleksy i od tego czasu z dupami nie miałem problemu. Jak będziesz się stresował to faktycznie żadna na ciebie nie poleci. Laski lubią pewnych siebie facetów, z włosami albo bez, jeden chuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Nie marszcz tyle Kukaraczy, bo po tym wypadają włosy…
  – a najgorsze, że pojawią Ci się (wyrosną) pomiędzy palcami…

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Przejebane 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
  1. A moja zona sika na moja glowe. Mam piekne ,bujne wlosy

   1

   0
   Odpowiedz
 20. Każda zmora znajdzie swojego amatora. Wiem, bo mój mąż też jest brzydki.

  1

  0
  Odpowiedz
 21. MINOXIDIL na porost włosów.

  0

  0
  Odpowiedz

Płacę kartą,telefonem czy gotówką?

Wkurwiają mnie debile którzy płacą kartą za jakieś gówno o wartości 20 zł(bo to minimum transakcji płaconej plastikiem).To samo dotyczy kretynów płacących smartfonem.Barany!!! bo inaczej nie można was nazwać!Żywa gotówka to ostatni bastion wolności człowieka.Nasz kochany rząd prze w kierunku płatności bezgotówkowych zmierzając do całkowitego wycofania gotówki z obiegu i zastąpienie jej cyfrowym gównem czyli bitami.Głupie Polaczki bo można ich inaczej nazwać rzuciły się na płatności bezgotówkowe jak muchy na gówno!A tymczasem wiąże się to z totalną inwigilacją człowieka ponieważ każda transakcja zostawia cyfrowy ślad kto,gdzie,i ile zakupił towaru czy usługi.Banki i rozumie się samo przez się-państwo ma nieograniczony wgląd w nasze wydatki i może nimi sterować.Mało tego-może zmusić obywateli do zakupu określonych towarów czy usług a innych zakazać.Ponadto obywatele nie są właścicielami pieniędzy tylko bank,który może ale nie musi udostępnić nam nasze pieniądze na kontach.A poza tym Urzędy Państwowe np. skarbówka może w każdej chwili zablokować konto do wyjaśnienia na okres 3 miesięcy.Spróbujcie przeżyć te 90 dni bez możliwości kupienia czegokolwiek.Powodzenia.We Włoszech bezrobotni otrzymali plastikowe gówno(czytaj karty) za pomocą których mogą kupić chleb,mleko czy opłacić prąd ale wódki to już ni chuja kupią ani nie zapłacą tym gównem kurwie pod latarnią bo jest ściśle określone przez rząd co mogą kupić.To się nazywa wolność i demokracja w wydaniu NWO (New World Order).Przez ograniczonych umysłowo chujów posługujących się cyfrowym pieniądzem zostaniemy niewolnikami we własnym? kraju a rząd będzie wiedział wszystko o nas.Więc do chuja wafla wyjebcie to plastikowe gówno i przestańcie posługiwać się cyfrowym pieniądzem bo wpychacie naród polski w sytuację bez wyjścia gdzie rząd będzie decydował o całokształcie naszego życia i zmuszał nas do określonych zachowań poprzez nacisk ekonomiczny.Kurwa czy jest to zrozumiałe???Szykuje nam się totalitarne państwo i będziemy mieli chuj do gadania jak tak dalej pójdzie!Wpiszcie w Google:NWO (New World Order) czyli Nowy Porządek Świata to otworzą wam się oczy.To ostatnia chwila aby urwać się z elektronicznej smyczy,którą zakładają nam na szyje.Kumacie ten wywód?Jeśli tak to wypierdolcie cyfrowy pieniądz z waszego życia.Dla własnego ale też naszego wspólnego dobra wyjebcie plastik,przestańcie płacić telefonami i korzystajcie tylko z gotówki.Przekażcie to swoim rodzinom,bliskim i znajomym.Niech ta wieść co państwo chce z nami zrobić rozejdzie się jak najdalej i najszerzej.Dziękuję wszystkim którzy przeczytali ten wpis a tym którzy nawyzywają mnie od jebniętych,pierdolniętych,chujów i kurew życzę chuja w dupę z kawałkiem szkła żeby bardziej bolało lub stalowego rozżarzonego do białości pręta wsadzonego w dupę ale tym zimniejszym końcem.A wiecie dlaczego zimniejszym?Żeby było go trudniej wyjąć z dupy gołą ręką.

109
76
Pokaż komentarze (44)

Komentarze do "Płacę kartą,telefonem czy gotówką?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Właśnie to staram się tłumaczyć zakutym łbom wokół, ale nikt mnie nie słucha. Tzn. ja robię trochę inaczej. Płacę kartą za drobne płatności, ale wycofuję grubą gotówkę z banku. Żadnych lokat, trzymania hajsu na koncie oszczędnościowym i usług w bankach. Żadnego przechowywania czegokolwiek. To jest prawda, że ludzie są stopniowo przyzwyczajani i oswajani, tresowani do zniewolenia przez tę kastę mafijną jaką są banki. Oni mogą obracać twoimi pieniędzmi dopóki są na koncie, przechowane u nich. Im więcej pieniedzy jest przechowanych przez ludzi w bankach tym gorzej dla społeczeństwa, lepiej dla banków. To jest wszystko piramida finansowa. Na szczycie są bankstierzy, potem banki, pod nimi korporacje, pod korporacjami rządy, potem instytucje, sądy, urzędy, na dole żywiciel pasożyta. Pasożyt to bankstierzy, banki, korpo i rządy. Pasożyt dąży do tego, żeby uzyskać jak największą kontrolę nad żywicielem i stopniowo do tego będzie to prowadzić, że banki będą mogły kontrolować wydatki i konfiskować pieniądze. Już mogą. Przecież jest bail in. Na razie grubsze pieniądze, a potem się zobaczy. Pewnie nic nie będą zabierać ludziom, ale robić tak, żeby bydło nie miało za dużo. Nie miało oszczędności, nie miało poduszek finansowych i nie robiło czegokolwiek poza świadomością i inwigilacją, bo niewolnika trzeba trzymać w ryzach. Musi tyrać za michę na pasożyta. To bankstierzy i banki stworzyły system oparty na długu, każdy rodzi się z długiem. Musi brać kredyty, a jego środki są zżerane przez inflację, która też jest wykreowana, żebyś bez kredytu nie mógł nic osiągnąć, bo ktoś musi na tych pasożytów robić. Bank nic nie robi. Wy jesteście jego źródłem dochodu pasywnego. No, ale ludzie i tak są za głupi, zwłaszcza nasi rodacy, co pokazują przy urnach co 4 lata. Dlatego i na to dymanie chętnie się zgodzą. Pierwsi polecą.

  14

  3
  Odpowiedz
 3. Masz całkowitą rację. W ogóle patrz kurwa- placenie telefonem patrzcie jakie to fajne, reklamują to skurwysyny wszędzie taaak Popatrz jakie to proste, nowoczesne pik i zapłacone! A kurwa chodzi o to żeby człowiek już całkiem uzależnił się od telefonu i w ogóle żeby go z łapy nie odkładał tylko żeby całe życie się w telefonie kręciło. Jebane pranie mózgu

  10

  1
  Odpowiedz
 4. Ale to jest takie kurwa nowoczesne ….. w Warszawce jeden koleś popatrzył z politowaniem gdy placilem gotówką – no i chuj z nim!!!

  15

  2
  Odpowiedz
 5. Ja jestem za gotówką, ale nie w takiej formie jak obecnie. Powinna być produkowana z antybakteryjnych materiałów, a nie jak teraz gdzie za każdym razem gdy dotykam tych brudnych pieniędzy muszę odkażać ręce żelem antybakteryjnym.

  8

  3
  Odpowiedz
  1. Pierdolnij się w to miejsce, gdzie normalni ludzie mają głowę. Banknoty istnieją już X lat i jakoś nie wywołały epidemii.

   6

   0
   Odpowiedz
  2. I rozumiem, że wszędzie dostrzegasz pełzające, wirujące, latające itd. bakterie, wirusy i inne zarazki ?
   – uhmmm, taki jest ten Swiat…

   Psychiatra czeka…

   3

   0
   Odpowiedz
 6. Lecz się! Bo chorobą postępuje!

  3

  4
  Odpowiedz
 7. Jak to mądrego przyjemnie przeczytać. Nie zginie nasza bidna Polska jeśli do głosu dojdą ludzie o otwartym i kurwa myślącym rozumie.
  Ps. Piękne kary w postaci jakźe kunsztownych w swoim opisie a zarazem okrutnych tortur dla tępych dzid. Piona!!

  4

  4
  Odpowiedz
 8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  3

  4
  Odpowiedz
 9. Ale z ciebie pojeb

  6

  5
  Odpowiedz
 10. a spierdalaj fanatyku teori spiskowych

  6

  9
  Odpowiedz
 11. Dopiero teraz odkryłeś nwo?

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Jak nożna odkryć coś, czego nie ma?!?!

   1

   1
   Odpowiedz
   1. Jak można być tak tępym, ślepym, ruchanym w dupe debilem?

    0

    0
    Odpowiedz
 12. Chuj ci w dupę cwelu, każdy będzie płacił jak będzie chciał i za co będzie chciał. A jak korzystasz z kurwisk, to twój problem zjebany patusie. No i jeszcze raz, chuj ci w dupę cwelu.

  6

  12
  Odpowiedz
  1. Tobie też. Nie tyle długi, co brudny, zjebie maltański.

   3

   0
   Odpowiedz
 13. Aż mnie chuj bierze jak widzę te minusy, ilu kurwa niedojebanych idiotów i mentalnych niewolników jest japierdole

  15

  6
  Odpowiedz
 14. Debil jesteś i tyle

  7

  6
  Odpowiedz
 15. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem….

  2

  2
  Odpowiedz
 16. Masz rację co do NWO (siedzę w spiskach dłuższy czas), ale pomyliłeś się co do gotówki. Jedyną wolnością człowieka są KRUSZCE, np. złoto. Gotówka jako taka (pieniądz fiducjarny, fiat currency w slangu kryptowalutowców) może stracić na wartości momentalnie i też będzie nic nie warta. Takie złoto, dla przykładu, trzyma wartość w perspektywie czasu i – co ważne – jest tak samo uważane za ważne i drogie aktywo w zasadzie pod każdą szerokością geograficzną. Należy zauważyć, że banki trzymają swoje rezerwy właśnie w złocie. Tak więc, wywód dobry, ale ta gotówka niekoniecznie.

  4

  0
  Odpowiedz
 17. Popraw sobie folię na głowie bo ci lekko zjechała z czupryny.

  1

  7
  Odpowiedz
 18. Jesteś idiotą.

  3

  4
  Odpowiedz
 19. Mogę płacić nawet 0,97 zł. Szybciej zapłacę kartą, niż wyskubie zółciaki. Chuj ci do tego.

  6

  7
  Odpowiedz
 20. Odkryles Hameryke, you tin foil hat nut.
  Wiem o tym od 20lat. I co? Kijem chcesz rzekę zawrócić?
  Place jebanym plastikiem, bo chodzę o pierdolonych kulach i nie mam czasu, siły,ani ochoty pieścić się z papierkami i bilonem.
  Jebać Nowy Porządek Świata.

  5

  3
  Odpowiedz
 21. Mam w to wyjebane ale i tak zawsze płace gotówką. Co sie kurwa srasz menelu jebany niech sobie robią co chcą. Polecam wypierdolić z kraju jak sie coś nie podoba a sie kurwa wszystko nie podoba ja niedługo spierdalam bo polaczki to kurwi.

  5

  1
  Odpowiedz
 22. chujem zapłać

  4

  1
  Odpowiedz
  1. „Pin i zielony, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zboczeniec!”

   0

   0
   Odpowiedz
  2. A ty dupą tylko dobrze wysmaruj ją wazeliną i nadstaw się szeroko rozchylając półdupki.Lubisz szlifowanie rowa pedrylu?

   0

   0
   Odpowiedz
 23. Lol fakt że dostałeś tyle minusów świadczy o tym jak głupim narodem jesteśmy. Niestety. Chuj że to ostatni baston wolności. Plastikiem wygodniej.

  9

  5
  Odpowiedz
 24. 20 zł to minimum transakcji plastikiem??? Chyba na twojej wsi posrańcu.

  9

  2
  Odpowiedz
 25. O kartach to ty za wiele pojęcia nie masz. Doucz się, czym są organizacje płatnicze (Visa, MasterCard itp.), bo w tym twoim wysrywie brakuje czegoś na ich temat. Zgrywasz wielce świadomego, a jesteś zwykłym ćwokiem bez cienia pojęcia o płatnościach bezgotówkowych.

  4

  7
  Odpowiedz
 26. Nie ziomek, żadne chuje ani kurwy. Jesteś najzwyczajniej kurwa głupi. Sam jesteś taki 50 letni Polaczek co to boi się nowości, i nasłuchał propagandy. Bank może ale nie musi udostępniać mi moje pieniądze? Co kurwa? Chyba sufit na łeb ci się spadł. Ty chyba nie wiesz jak działają banki. Państwo może mnie zmusić do kupowania określonych produktów? A niby kurwa jak?? Jak coś chce to kupuję, i nikomu chuj do tego, o ile oczywiście jest legalne. A argument że to wszystko widać co się kupowało jest z dupy, bo ja nie mam nic do ukrycia co kupuję, bo nie kupuję niczego co jest nielegalne. Więc idź założyć sobie durszlak na głowę, żeby przypadkiem NWO nie przeczytało twoich myśli stary błaźnie.

  8

  14
  Odpowiedz
  1. Żyj dalej w bańce, że bank musi Ci udostępnić twoje pieniądze. Ciekawe jak go do tego zmusisz. Postraszysz prawnikiem? Wejdziesz do środka z bronią? W ostatnich latach parokrotnie w europejskich krajach zdarzały się limity na wypłatę z konta (Grecja) lub wręcz pobranie określonego procentu z lokat (Cypr), a jak się komuś nie podobało, to mógł sobie tupnąć nóżką. W tle za każdą umową ( z bankiem, państwem, dostawcą prądu) przemyśl sobie, jakie masz realne możliwości oddziaływania, wymuszenia na drugiej stronie wywiązania się z umowy. Wprowadzą dekret o wstrzymaniu wypłat z banku i co zrobisz? Jak ich zmusisz? Jak się będziesz stawiał to dostaniesz od Policji pałą przez łeb i się uspokoisz. Taka prawda. A sąd to potem przyklepie i w gratisie dolożą grzywnę lub nawet zawiasy.

   3

   0
   Odpowiedz
  2. Młody błazen dał głos….

   0

   0
   Odpowiedz
  3. Ty biedo umysłowa, Ty ograniczony intelektualnie typie. Widać, że w dupie byłeś i gówno widziałeś, a twoim jedynym źródłem informacji jest TVN, tvPiSS i koszerne Gazete Wyborcze.
   Jak wejdzie system „społecznego zaufania” i punktowania określonych zachowań, wyborów, taki, jaki już funkcjonuje w pełnej krasie w Chinach i częściowo Szwecji, to zobaczysz, na czym polega totalitarna kontrola państwa i karanie np. Określonych wyborów konsumenckich (powiedzmy zbyt częste zakupy napojów wyskokowych, bądź czegokolwiek innego, co władza uzna za niestosowne). Gały Ci wtedy wyjdą z orbit i szczena opadnie na kałdun w tepym wyrazie ryja tęskniącym za rozumem, tak typowym dla bezmózgich lemingow.

   0

   0
   Odpowiedz
 27. Bez onaw. Jesli panstwo zlikwiduje gotowke zastapi ja dolar lub euro.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Masz rację, ale tylko częściowo. Po pierwsze, nie wiem, o jakim minimum mówisz, bo z moją kartą z Millenium mogę kupić coś nawet za raptem kilka złotych. Dwa, jaka wolność człowieka?! Ten papierek ma taką samą gównianą wartość jak te twoje znienawidzone bity danych. Trzy, wyzywasz nas jak niemiecki nazista, od „polaczków”, i ty niby jesteś patriota?! Cztery, inwigilacja człowieka jest już od dawna. Jak używasz, choćby wyszukiwarki Google to zapomnij o prywatności. Nawet zostawiając tutaj na tej stronie swój wpis, zostawiasz także ślad. Nawet nie masz bladego pojęcia, jak wiele trzeba by zrobić, by zminimalizować (a nie całkowicie zlikwidować) szpiegowanie twojego tyłka. Płacenie bezgotówkowe wiele tutaj nie zmienia. Pięć, cały czas rząd może zakazać sprzedaży różnych towarów. Nie słyszałeś nigdy o czymś takim jak prohibicja? A u nas to miałeś sytuację z dopalaczami. Sześć, tak, NWO to fakt i zbliża się do swojego wielkiego ukończenia. Tutaj masz rację. Ale powinieneś uzupełnić informację o to, kto tworzy to NWO, bo to nie tylko banki. Tam, na samym szczycie ludzkiej (nieduchowej) piramidy znajdują się satanistyczno-okultystyczne elity. Wyznają oni kult upadłych aniołów i ich zwodnicze nauki. To oni mają ten swój wielki plan, który zakłada m.in. utworzenie jednego państwa, z jednym pieniądzem, gdzie będą zjednoczone różne religie itd. (pseudokościół katolicki w tym pomaga ze swoją fałszywą ekumenią). Niewykluczone, że na czele tego wszystkiego będzie ten zapowiedziany w Biblii, antychryst. „Żydzi” ciągle o nim mówią i ciągle jest plan, by odbudować Świątynie Jerozolimską, w której, według proroctwa, ów antychryst zasiądzie i będzie się podawał nawet za boga. Sataniści (ci prawdziwi, a nie jakieś zbuntowane dzieciaki) mają to do siebie, że ciągle pokazują ludziom, co się stanie. Pokazują to np. w muzyce albo filmach, które kontrolują (zajrzyj sobie też na stronę vigilantcitizen kropka com). Obejrzyj sobie więc taki filmik jak „I, Pet Goat II”. On ładnie pokazuje, co się już stało i się stanie niebawem. Jest tam pokazane np. znamię bestii, do którego to, te transakcje bezgotówkowe będą dążyć. Niewykluczone, że będzie to nie chip, jak wcześniej sądzono, ale elektroniczny tatuaż. Czas pokaże, co z tego okaże się prawdą. Osobiście jednak korzystam z tych plastików. Wiesz czemu? Kiedyś, tak jak ty, byłem bardzo temu przeciwny, i nadal mam świadomość, do czego to wszystko zmierza, ale stwierdziłem, że nie jest to jeszcze to właściwe znamię bestii, więc tak zacząłem z tego korzystać. Nowy dowód osobisty wyrobiłem tak, by nie był biometryczny. Potem się okazało, że te nowe biometryczne dowody, są dobrowolne (jeszcze). Tobie radzę wyrobić sobie jeszcze nowy dowód na starych zasadach. Kolejna sprawa, jak patrzę na zachowanie ludzi, to dochodzę do wniosku, że „zaczipowanie bydła” wcale nie musi być złym pomysłem. Jak ktoś ma małą wartość, to sobie da wpieprzyć znamię bestii i nie ma co się za bardzo takim przejmować. Jest w Biblii napisane, że taki nawet zostanie ukarany z ręki Boga. Poczytaj też o tym, czym jest tzw. narodzenie na nowo. Co to znaczy, uznać Jezusa za osobistego Pana i Zbawiciela, co to znaczy, że Duch Święty w tobie zamieszka. Jest to ważne, ważniejsze od tego całego NWO, więc sobie nie spieprz całej twojej wieczności, twoje być na wieki, lub nie być (bo piekła nie ma, ale jest wieczna śmierć). Tyle. A no i jeszcze jedno. Jeśli się rzucasz na ludzi, tak jak w tym wpisie, to nie dziw się, że ciebie, tak wyzywają. Możesz mieć rację, ale jak źle ją ubierzesz w słowa i emocje, to zapomnij, że dotrzesz do ludzi. Rzucaniem się i wyzywaniem innych, gówno tak naprawdę wskórasz. Ale nawet jak już się nauczysz gadać z ludźmi, to miej świadomość, że wielu i tak obleje cię ciepłym moczem, bo ludzie są na ogół głupi, głusi i ślepi. Tyle. Pozdrawiam!

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Ten wpis jest miejscami tak podobny do mojego stylu, że zastanawiałam się przez chwilę, czy to nie moje stare wypociny…

   0

   0
   Odpowiedz
 29. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem. …

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Ty od gumy jednak jestes chory.

   0

   0
   Odpowiedz
 30. Fajnie że informujesz o tym problemie ale nie myślisz chyba że dotrzesz do tej bezmyślnej ludzkiej masy. Ja już parę lat temu słyszałem o social score który teraz mają w chinach, jak nie jestes posluszny to Cię odłączają i przestajesz istnieć. Widziałeś żeby ktoś się przejął? Nie ma wolności bo ludzie sami tak wybrali, niech poniosą tego konsekwencje. Jedyny mój problem jest taki z jestem tu z nimi uwięziony, za to na co mnie skazali powinni wyginąć.

  2

  0
  Odpowiedz
 31. Płacę kartą zarejestrowana na pijaczka co już nie zyje. Doładowuję ją przez kryptowaluty .A wy tam sie szarpcie z rządem

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Wolność polega na tym, że sam decydujesz czy chcesz płacić kartą, czy gotówką. Dlatego nie wyzywaj od debili tych, co wybrali kartę. Wolna wola! A ty płać czym chcesz, choćby i w naturze.

  1

  0
  Odpowiedz
 33. Uwagi i spostrzeżenia bardzo słuszne, tylko, Ty należysz do nie więcej, jak 20% Społeczeństwa, które to rozumie, reszta to…, KLONY !!!
  – a klony robią dokładnie to, co inne klony…

  1

  0
  Odpowiedz

Moja osoba

Cześć. W 2018 roku w gwiazdkę zostałem odrzucony przez dziewczynę. Od tamtej pory sprawy miłosne mi się nie powodziły. Nie mogłem sobie nikogo znaleźć. Do teraz mnie to boli, ale wracając do tematu. Około 2 tygodni temu zebrałem w sobie odwagę ( ogólnie jestem osobą nieśmiałą ) by napisać do dziewczyny którą znałem z widzenia. Wolałbym normalnie zagadać, a nie pisać lecz nie miałem jak. Chodzi do innej szkoły. Kiedy już napsiałem jakoś to szło do przodu powoli. Chciałem jak najszybciej z nią wyjść, ale z drugiej strony bałem się zapytać i nie zapytałem. Nadszedł weekend. No to zapytałem co robi i ogólnie czy ma czas. Niestety nie za bardzo bo coś tam . Zapytałem czy może w niedzielę ma, odpowiedziała że zobaczy. No to nie chciałem się narzucać i czekałem aż napiszę . Kiedy była już niedziela i godzina 15 napisałem, bo w końcu zima to zaraz ciemno. To było ostatnie co napisałem bo powiedziała że nie może i już nie odpisywała ani nic. Jest mi bardzo przykro. Nie jest to pierwszy raz kiedy osoba bardziej lub mniej mi znana mnie tak olewa. Nie wiem już czy to moja wina czy że mną coś jest nie tak. Wszystko się posypało od gwiazdki w 2018. Może poprostu źle szukam dziewczyny, może sama przyjdzie… Zwykle jak chciałem nawiązać z kimś relacje to wszystko się psuło…. Chujnia

22
45
Pokaż komentarze (15)

Komentarze do "Moja osoba"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zajmij się najpierw sobą a dziewczyny zostaw na później. Jak będziesz stanowił wartość w ich oczach, to same będą za tobą latać, ale najpierw musisz to osiągnąć.

  3

  2
  Odpowiedz
 3. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak Ja. Da się to zrobić, zapewniam.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Dobra w piździe mam sprawy miłosne życia nie da sie zjebać ono jest zjebane od samego początku można tylko spierdalać sprawe bardziej mam wyjebane w to że nie możesz znaleźć sobie dziewczyny normiku bardziej poprawiłbyś mi humor gdybyś napisał, że masz w to wyjebane i opisał jakieś prawdziwe problemy gościu jak chcesz pisać w sumie to do wszystkich jak chcecie pisać o sprawach miłosnych to wypierdalać na wykop czy chuj wie gdzie bo tutaj każdy weteran już wie żeby mieć wyjebane.

  6

  1
  Odpowiedz
 5. Bij konia i nie miałkol. Najlepsza baba to własna graba. Poza tym, musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem…

  7

  0
  Odpowiedz
 6. Ona szuka Samca Alfa, który od wejścia zeszmaci ją i będzie regularnie poniżał. Nie musi nawet mieć hajsu. Wystarczy groźne spojrzenie, ostry język i twarda pięść. Dla takiego gościa zrobi wszystko, także w wyrze. Czysty atawizm, ten typ tak ma i nie zmienisz tego.

  4

  0
  Odpowiedz
 7. Bo głupie suki takie są, tym bardziej w szkole, na portalach randkowych poszukaj se, tam predzej sie spotkasz chociaż raz

  1

  0
  Odpowiedz
 8. A ja pracuję w supermarkecie na kasie 🙁

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Lepiej pracowac w markecie, niz siedziec na socjalu 😉

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Kto cie dupczy?

   0

   0
   Odpowiedz
 9. „Nie chciałem się narzucać, ale napisałem bo była już 15, to zaraz ciemno”. O kurwa, co za debil.

  5

  2
  Odpowiedz
 10. Na spokojnie do tego podejdź i pamiętaj, że jeśli nie ta to następna i tyle. Nie każda laska będzie Tobą zainteresowana, to normalne i pamiętaj też żeby się nie narzucać zbytnio i nie być zbyt potrzebującym. Sam kiedyś napisałem do takiej laski i też a to czasu nie miała a to coś. No to przestałem do niej pisać, nagle ona zaczęła do mnie, wtedy to ja zacząłem mieć na nią wyjebane i zdawkowo odpisywać i nagle to ona co chwilę chciała się spotkać. Tak więc szanuj się, nawet najlepsza dupa nie jest warta naszych nerwów.

  4

  1
  Odpowiedz
 11. Znajdź sobie kolegę – jest łatwiej. A jeszcze możesz się najebać bez konsekwencji, obejrzeć mecz, a jak jesteś trochę ciepły, to i potrzebę seksualną zaspokoisz. Nie dziękuj :*

  1

  1
  Odpowiedz
 12. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Nie przejmuj się. Obejrzyj sobie dobranockę, umyj grzecznie ząbki, a rano zobaczysz że wszystko będzie dobrze. Pa pa skarbie, twoja mama :*

  2

  2
  Odpowiedz
 14. Trenuj swoje umiejętności na roksanapeel jak wydasz kilkanaście stow może się w końcu nauczysz jak trzeba traktować kobietę. Do tego czasu zostaje Ci oglądanie białych murzynów w akcji z jeczacymi jakby je zażynali loszkami z trzy krotnie powiększanym biustem.

  2

  0
  Odpowiedz