Jestem jasnowidzem

Wiele osób z mojego otoczenia nie może wyjść z podziwu nad moimi zdolnościami paranormalnymi, rozkminiają, zazdroszczą i rwą włosy z głowy. Wygrałem praktycznie wszystkie zakłady, gdy przedstawiałem kontrowersyjne tezy i podnosił się ryk protestu.

Sekret tkwi w jednym prostym triku, który zawsze stosuję. Po prostu, żyjąc w Polsce, rządzonej przez PiS zakładam zawsze najgorszy scenariusz przebiegu wydarzeń i potem się to spełnia.

Ot tyle. Cała filozofia.

Przykłady takich sytuacji. Jeszcze kilka lat temu mój kolega, który sympatyzował z PiSem spierał się ze mną, że nie będzie waloryzacji 500 plus, bo uwierzył w mit i roztaczaną aurę, że Kaczyński jest strategiem, który myśli długofalowo, że ma plan, tak nierozsądne decyzji mieli według niego nie podjąć, bo to było tylko raz, żeby wygrać i zrobić dobrą zmianę.

A ja do niego „zobaczysz, zrobią to”. Powiedział, że nie wierzy, ale jeśli tak to całkowicie straci zaufanie do PiSu.

Jak inflacja wynosiła 3 procent kilka lat temu to rozrysowalem kumplowi wykres, w którym pójdzie na 20 procent, i który pokazywał jak mu zezre oszczędności.

Potem ludzie się złapali za łeb jak ja to wyliczyłem, że się rozkłada praktycznie prawie idealnie tak jak to przebiegało, a ja sobie po prostu machnąłem kreskę na odlew bez żadnych głębszych rozkmin.

Jak tylko zaczął się konflikt z Ukrainą to od razu mówiłem jak nam odpłacą za pomoc Polsce i jaka wdzięczność będziemy mieć. Oczywiście podnosił się taki ryk protestów, że myślałem, że zawisnę na latarni.

Jest jeden plus tego wszystkiego. Teraz każdy mnie słucha, po latach ludzie mówią mi, że żałują, że nie słuchali.

Dziwi mnie to, bo to każda średnio ogarnięta osoba powinna wiedzieć od razu.

Także jeśli chcecie zostać jasnowidzem w Polsce to załóżcie po prostu najgorsze gówno z możliwych i w 99-100 procentach będziecie mieli rację.

I wiecie co? Teraz jak PiS wygra wybory to też czeka nas tak potworne gówno, że sobie tego nie wyobraźcie. Będziemy brnąć w szaleństwo i amok rozsypywania pieniędzy na prawo i lewo. Podatki będą rosnąć drastycznie, ale w tak zawoalowany sposób, że 98 procent motłochu nawet nie ogarnie, że coś takiego płaci. Jak będziemy się pogrążać w recesji to nie będą kompletnie potrafili nic zrobić oprócz kolejnych dopłat, socjali, zadłużania i tarcz. Ludziom, którzy pracują będzie się to coraz mniej opłacało, będzie dociskanie kolanem tych, którzy tyrają aż zrezygnują. Krzywa laffera się przegnie, a emigracja z Polski przybierze na sile jeszcze bardziej, więc to się będzie coraz słabiej spinać, bo będzie coraz mniej pracujących, a patusy będą zadać coraz więcej.

Jak dojdzie do prawdziwej recesji to ze wszystkich krajów Europejskich polska odczuje to najsilniej i kiedy inne kraje już dawno z tego wyjdą, a my będziemy mieli to gdzieś.

Aha no i żeby nie zapomnieć. Jak tylko wygra wybory to natychmiast pomaganie Ukraińcom i narracja asertywnych twardzieli odwróci się, a uległość, całowanie po stopach i uprzywilejowanie kosztem Polaków wróci ze zdwojoną siłą.

Ekshumacja ofiar rzezi wołyńskiej NIE zostanie uzyskana, a po ustaniu konfliktu Polska nie doświadczy żadnej wdzięczności, nie odzyska żadnych pieniędzy, dóbr, nie wynegocjuje żadnych kontraktów, a na odbudowie Ukrainy i przetasowaniu umów handlowych skorzystają kraje zachodniej Europy i największe korporacje.

Natomiast my będziemy zapierdalać ze zdwojoną siłą, żeby odrobić to co PiS przepierdolił na pomoc naszym „braciom”.

23
4
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Jestem jasnowidzem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Głosujemy na PiS
  Bogdan – trener, i jego kot

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jasnowidzu , ja też jestem jasnowidzem i stwierdzam że jesteś wnukiem esbeka .

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Dzień dobry
  Podczas ponad dwóch miesięcy przebywania w mojej własnoręcznie wykopanej dziurze, w lesie pod Wrocławiem, odkryłem w sobie zdolności paranormalne . Prawdopodobnie to skutek uboczny odosobnienia , metydacji i ziół , które palę , a także tajemniczego proszku, jaki otrzymuję od doktorant Kasi, po którym czuję , jakbym był Bogiem.
  Moje zdolności polegają na tym , że zacząłem słyszeć głosy – początkowo myślałem że to jakaś psychoza z upalenia , jednak okazało się ,że to duchy do mnie przemawiają ( znają fakty z mojej przeszłości , więc to chyba nie psychoza , nie ? ) . Poza tym widzę wieczorami na niebie dziwne rozbłyski, gdy wy już śpicie w swoich domach pod swoimi kołderkami. Te rozbłyski , to statki kosmiczne z zielonymi ludzikami , wczoraj mi jeden pomachał i się do mnie uśmiechnął ( zauważyłem, że szczerbaty był ).
  Dzisiaj u mnie w lesie ładna pogoda, dlatego dopijam kawę , zjem banana i biorę się za poszerzanie mojej dziury ( docelowo ma mieć 10 metrów na 10 metrów i 3 metry głębokości .
  Mam nadzieję, że doktorant Kasia dzisiaj nie zawiedzie , bo mam ochotę na jej bułeczkę .
  Z pozdrowieniami z lasu pod Wrocławiem
  Doktorant Sławek

  1

  0
  Odpowiedz

Należy wprowadzić Piątkę dla Zwierząt w jej pierwotnej wersji

czyli zakaz hodowli na futra, zakaz uboju rytualnego, zakaz trzymania psów na łańcuchach i bez odszkodowań dla sadystycznych hodowców. Nie mogę już słuchać o tych aferach, co raz to nowych w branży hodowlanej. Reportaże „Śmierć kur”, krowy leżaki, afera na fermach Woźniak. Trzeba działalność tego sektora ukrócić.

7
11
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Należy wprowadzić Piątkę dla Zwierząt w jej pierwotnej wersji"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ubój rytualny, jeśli przeprowadzony z głową, to najbardziej hunanitarny sposób pozyskania mięcha. Jeśli kurka, krówka czy świnka ma dobre życie na gospodarstwie i szybką śmierć, to ja osobiście nie widzę nic w tym złego. Tak było zawsze. To nie to samo co „obozy zagłady” dla zwierząt.

  Tylko taka uwaga 😉

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Serio ktoś chyba na serio ma taki ból dupy odnośnie Żydów, że nie widzi, że polscy producenci zarabiają na Żydkach. 😐

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Puste szmaty chca futro na jebanym grzbiecie to cierpia biedne zwierzeta dla kurwiszona co chce futra modnego

  4

  0
  Odpowiedz
 4. Możesz zakazywać ludziom znęcania się nad zwierzętami, ale wtedy będą robić spiski, a jak zakażesz też spisków , to zaczną robić burdy, a jak burd też zakażesz , to zaczną znęcać się nad rodziną.

  Takie zakazy powinny działać w tle , na pierwszym planie powinna być edukacja . Człowiek po dobrych szkołach , których w Polsce praktycznie nie ma , nawet nie pomyślałby o jakichś torturach na zwierzętach bądź nawet zamawianiu futra. Nie zrobiłby też wielu innych złych rzeczy

  0

  0
  Odpowiedz

REWELACYJNE zarobki Polaków

Podobno za 6 lat mamy średnio zarabiać tyle co Francuzi.
Tak pierdolą w mediach.
Tyle tylko, że średnio znaczy 100 tysi dla jednych i 3,5 tysia dla drugich.
W 2004 roku też pierdolili, że po wejściu do Unii w ciągu 20 lat zarobki Polaków dogonią zarobki na zachodzie, Niemców, Francuzów itd.
Dogoniły zarobki posłów, polityków, urzędasów wyższego stopnia i innych pierdzistołków, oraz tego kurwobogacza, który non-stop pierdoli o kurwobiedakach.
Dogoniły a nawet przegoniły też ceny w Polsce a Niemczech.
W jebanym Lidlu w Polsce, gdzie kupują biedacy ceny są wyższe niż w takim samym Lidlu w Niemczech.
Do 15 października wszyscy będą obiecywać gruszki na wierzbie, aby tylko zdobyć poparcie, a później obudzicie się kurwa jak zobaczycie, kto i jak bardzo leciał z Wami w chuja.
Ni chuja nie wierzę w te obiecanki, ni chuja, bo zbyt wiele razy zostałem okłamany przez tych na górze.
Jebać ich wszystkich, zakłamanych hipokrytów!

17
3
Pokaż komentarze (13)

Komentarze do "REWELACYJNE zarobki Polaków"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. O to to kurwa kolego. POLAĆ MU KURWA!!!. Taka prawda niestety dużo osób tego nie rozumie bo jest tępa umysłowo i ciągle pierdolą żeby wyjechać do innych krajów i tam żyć. HAHAHAHAHH jebać was pierdolone kurwobogacze

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Za 6 lat, kto to dozyje, człowieku!

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Dlatego warto oglądać polskie programy informacyjne -tam zawsze jest śmiesznie. A co do wyborów -to jeden chuj, handelek żywym towarem w p0lskim wydaniu się nie skończy, czyli dalej psie wypłaty albo „na czarno/za darmo”.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Polska to jest po prostu kraj podległy o pozorach niepodległości. Niby pozory są , ale jak ktoś chce coś zmienić , np taki A.Lepper to się okazuje , że nie wolno. I jeszcze prokuratura to przyklepie.
  Ciężko mi wskazać konkretny podmiot który pociąga za sznurki , ale te głąby tam w polityce to są tylko marionetki, Lepper o tym wyraźnie mówił i za to m.in. zginął.

  Liczenie na to , że jakaś tam partia coś tam zmieni używając standardowego procesu legislacyjnego to naiwniactwo.

  Przez najbliższe 10 – 15 lat nie ma szans na zmianę . Można co najwyżej otworzyć drogę do tej zmiany , ale nie widzę na to perspektyw.

  Wbrew mainstreamowi , to cieszmy się, że polska policja to mimo wszystko dość porządni ludzie i nie będzie ich wcale tak łatwo namówić do pałowania jak za PRL-u. Mam taką nadzieję.

  Myślę też , że mainstream jedzie obecnie na policję ponieważ nie chcą tak łatwo wykonywać kontrowersyjnych rozkazów. Wiem , że media kreują zły obraz polskiego policjanta i jest w tym środowisku trochę betonu , mimo to ja osobiście takich nie spotkałem. Za to spotkałem normalnych ludzi z jakąś tam empatią i autentycznym poczuciem misji. Przydałby się taki policjant Kordian , niby kolaborant , ale tak naprawdę miszczu , co w huja ich by tam wszystkich zrobił w tej tam żydokomunie. Albo inny jakiś tam Piłsudski czy Pilecki albo coś.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Zapomniałeś jak ci porządni ludzie pracujący w policji dopierdalali mandaty za brak szmaty na twarzy? Jak glebowali ludzi za nie stosowanie sie do obostrzeń? Jak będzie rozkaz pałowania ludzi to będą pałować ludzi. To nie są dla mnie ludzie tylko zaprogramowane maszyny .

   5

   0
   Odpowiedz
   1. No mam nadzieję , że nie masz racji . Na pewno część tego środowiska zrobi tak jak napisałeś, widać to po niedawnej np. interwencji gościa pseudonim dusiciel na posłance Gajewskiej. Mimo to , mam nadzieję że są to tylko jednostki. Oby.

    1

    0
    Odpowiedz
 6. Bla bla pierdolenie życiowego nieudacznika
  Trzeba było się matmy uczyć i fizyki a nie jarać fajki za szkoła zjebie, to byś miał pieniądze
  Nie znam nikogo, kto ogarniał dobrze przedmioty ściśle, ma tytuł co najmniej inżyniera i klepie biedę

  2

  4
  Odpowiedz
  1. Nie pierdol głupot kutasie. Jestem po elektronice, tylko elektroniki tej prawdziwej Polsce nie ma.
   Nie mówię o gównach konsumpcyjnych w rodzaju sprzętu RTV, jakiś obsranych smartfonach dla plebsu, czy pralkach sterowanych mikroprocesorem.
   Mówię o prawdziwej elektronice, która została zniszczona w Polsce np. CEMI na Służewcu gdzie produkowano tranzystory, diody i układy scalone.
   Wszystko to poszło się jebać.
   Jesteś tępy chuj jeśli nie wiesz o czym piszę zarozumiały bucu.
   Spierdalaj ze swoimi z chuja wytrzepanymi poglądami.
   Sam jesteś pierdolonym zjebem, bo oceniasz ludzi nie mając podstaw do tego.
   Wypierdalaj nieudaczniku!

   6

   2
   Odpowiedz
  2. A ja znam, sporo się takich znajdzie. Znajomy po dobrej panstwowej uczelni technicznej(elektrotechnika), 32-letni facet, 4 miesiące byl na bezrobociu po tym,jak firma, w ktorej byl zatrudniony, splajtowała. Teraz znalazł nową robotę-zarobi 4 tysie na rękę. Takie przykłady mogę mnożyć. Poza tym, tych co są naprawdę dobrzy ze scisłych to ze swiecą szukać. Nie sztuka przeczołgac się przez politechnikę na poprawkach i trojczynach,trzeba jeszcze cos umieć, a ten warunek spełnia w najlepszym razie 30% absolwentow.

   1

   1
   Odpowiedz
 7. Nasze zarobki juz osiągają tyle co za granica, tyle ze te ceny mamy dalej dzwigane, po chuj wiecej mamy zarabiać skoro te jebane ceny wszystkiego są podnoszone, zadnego progresu tylko gówno!!!!

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Tak, tak osiągają, tylko nie wszystkim płacą tyle co za granicą a zdecydowanej mniejszości.
   Wyjątek stanowi ten kurwobogacz, który zarabia w chuj kasy, jak systematycznie pierdoli o tym na chujni i jebie biedaków.

   0

   0
   Odpowiedz
 8. Można w Polsce się dorobić. Zaczynałem 10 lat temu. Tak, od skuwania asfaltu kilofem. Zanim to było modne. Najpierw sam skuwałem, po 12 godzin dziennie. Przez 3 lata, świątek piątek. W sklepie z narzędziami miałem 30% rabatu na kilofy. Wiadomo, przy takiej tyrce pękają sztyle lub kręgosłup. Mój kręgosłup naszczęście wytrzymał. Codziennie wcierałem w krzyże Fastum, ten żel od gazdy z reklamy, co go na deszcz w krzyżach je**ło. Potem miałem pomocnika, brał najniższą krajową do ręki, więc byłem do przodu jego ZUSy itp. Po roku doszedł drugi. Pił, ale za to zasuwał za dwóch. Coś jak chujwiłeb z Kapitana Bomby, dosłownie jak przecinak. Ja od tego momentu sam skuwałem maks pół dniówki, reszte czasu załatwiając papiery lub bycząc się. Minęło kilka lat, a miałem do skuwania najętych dwudziestu chłopa. W tym momencie otworzyłem w firmie wydział lania asfaltu. Pięciu chłopa, maszyna do układania i walec ze szrotu „Falafel-Turk-Kap” spod Dusseldorfu, z lewym TUVem, a potem u nas krzywym UDT i się asfalt kładło. I tak się kręci. Jedni asfalt kładą, drudzy skuwają. Czasem ten sam w odstępie roku czy dwóch. A klienci płacą. Nie zdradzę ile dokładnie wyciągam na czysto, bo by was zszokowało, powiem tylko, że sporo. Pozdrawiam Wsxystkich. P.S. Jest spory wolny rynek skuwania płyt chodnikowych. Może ktoś z Was zagospodaruje. Mnie się już nie chce, pozostanę w branży asfaltu.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Wiele lat temu widziałem, jak odbywa się skuwanie asfaltu. Otóż człowiek siedzi sobie w maszynie do skuwania, a młot hydrauliczny, napędzany przez olej pod wysokim ciśnieniem odpierdala całą robotę.
   Chujowa impreza bo wszystko się trzęsie i wibruje, a do tego jeszcze jest kurewski hałas.
   Od lania asfaltu też są maszyny, które równo układają asfaltowy dywanik i w miarę szybko.
   Też chujowa impreza dla operatora tej maszyny, bo po pierwsze gorąco buchające z rozgrzanego, półpłynnego asfaltu, a po drugie smród i wyziewy z układanego dywanika asfaltowego.
   Myślę, że ze skuwaniem betonu jest podobnie, nawet obecnie odbywa się to przy remoncie wiaduktów Trasy Łazienkowskiej w Warszawie.
   Odnośnie Niemiec to najtańszą maszyną do jebania asfaltu i betonu jest Polak z kilofem, który zapierdala za kilka, kilkanaście € za godzinę.
   Wynajęcie prawdziwej maszyny do jebania wychodzi drożej, a jeszcze można Polaka wyruchać na wypłacie co obniża koszty jebania owego asfaltu.
   Dziękuję za propozycję jebania betonowych płyt chodnikowych, nie skorzystam, bo wolę poleżeć do góry wentylem i delektować się zimnym Romperkiem.
   Miłego dnia życzę.

   0

   0
   Odpowiedz

Remont lasu

Wczoraj idę przez las, patrzę a tu remont robią. Ścieżka zagrodzona czerwoną taśmą i wielki napis: Uwaga Głębokie Wykopy, Wstęp Wzbroniony. Se myślę, poważna rzecz, takie wielkie prace w lesie wykonywać. Nie wytrzymałem i łamiąc zakaz, przeszedłem pod taśmą by zajrzeć do dziury. Jakie było moje zdziwienie, gdy na dnie, zobaczyłem dwa lisy, uwijające się przy jakimś kablu. Jeden trzymał końcówkę a drugi coś lutował. Na gałęzi ponad wykopem, siedziała wiewiórka i skrzętnie coś notowała w zeszycie. W pewnym momencie, usłyszałem cichy głos, obejrzałem się a tu zając a kasku Hydrobudowy i młotem pneumatycznym w łapce, mówi do mnie: E, panie, to jest zakaz, nie widziałeś pan tabliczki ? Ja mówię, no że widziałem ale chciałem sprawdzić, czemu w środku lasu, ktoś wykop taki zrobił. Zając podrzucił lekko młot, jakby chciał poprawić ułożone na ramieniu gumowe przewody i odchodząc, rzucił w moją stronę: Lepiej pan stąd idź, bo jak przyjdzie kierownik to dopiero będzie afera. No idź pan już! Chciałem posłuchać rady zająca ale niestety, za mną, wyrósł nie wiadomo skąd, stary łoś w mocno wytartym swetrze, gumiakach i okularach, jak denka od butelki. Coś tam chrząknął, machną łbem i wyciąga telefon, wykręca 112 i pokazuje mi wyświetlacz, trzymając kopyto nad ikonką zielonej słuchawki. Patrzył tak na mnie i czekał, co zrobię. Sytuacja stawała się coraz bardziej kuriozalna, bo pracujące przy kablach lisy, jakoś zaakceptuję, gadającego zająca niosącego młot pneumatyczny albo wiewiórkę z długopisem i notatnikiem, też jestem w stanie sobie wytłumaczyć ale łoś w swetrze, obsługujący telefon komórkowy ? To już zbyt wiele na jeden dzień. Postanowiłem przeczekać i wygrać pojedynek na spojrzenia. Kopyto łosia kierownika, było coraz bliżej zielonej słuchawki, jego prawa powieka zaczęła lekko drgać a ja nic, stoję twardo, gapiąc się tylko. Zwierzę w końcu nie wytrzymało, opuściło kopyta, westchnęło głęboko i mówi spokojnie, z lekko litościwym tonem. Panie, ilu ja tutaj mam intruzów każdego dnia, odganiać trzeba wszystkich, ludzi, ptaki, czasem kot przyjdzie albo pies. Wiewiórka to wszystko zapisuje, zając pilnuje roboty a lisy kładą kabel bo żaby znad bajorka sobie internet zakładają. Przecież i tak nigdzie bym nie zadzwonił, widziałeś pan kiedyś łosia, co przez telefon umie gadać ?

12
3
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Remont lasu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zaśmiane nawed

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Poprawiłeś mi humor tą dobranocką.

  1

  0
  Odpowiedz

Abdule i Mokebe krzewią islam w Europie

Abdule i Mokebe opanowali już południe Europy i powoli posuwają się na północ zawłaszczając następne kraje, w których krzewią islam.
Chrześcijańska Europa upada. Ostrzegała przed tym Oriana Fallaci, że islam jest religią ekspansywną i powoli opanowuje stary kontynent.
Niektórzy durnie ułatwiają ten pochód islamu w Europie handlując wizami, co nie jest tajemnicą.
Niebawem znikną kościoły a powstaną meczety.
Idą takie czasy, że każdy zamieszkały w Europie będzie 5 razy dziennie walił czołem o ziemię, klęcząc na dywaniku skierowanym na Mekkę.
Komu to nie będzie pasowało, zostanie okrzyknięty niewiernym, a niewiernych skraca się o głowę.
Kurwa mać wszystko przez jebaną Makrelę i jeszcze bardziej jebanych urzędasów w Brukseli, którzy otworzyli granicę dla kozojebców i nie tylko nich.
Powinniśmy wypierdalać z tej Unii, uszczelnić granicę i zakazać islamu w Polsce, tak jak chrześcijańswo jest zakazane np. w Arabii Saudyjskiej, gdzie za samo posiadanie Biblii albo krzyża, można trafić do więzienia albo na szafot.
Afera wizowa ukazała prawdziwe oblicze niektórych władnych, którzy dla osiągnięcia własnych korzyści nie cofną się przed niczym.
Niebawem Abdule i Mokebe będą większością w Europie, bo mnożą się jak króliki a dla rdzennych Europejczyków nie będzie miejsca na tym kontynencie.
Chuj w dupę IV Rzeszy zwanej UE i pierdolonej Brukseli!

23
0
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Abdule i Mokebe krzewią islam w Europie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No, pięknie, pięknie. Fajna chujnia.

  1

  0
  Odpowiedz

Te same ryje

Dobra, już abstrahując całkowicie od poglądów i od tego kto co zrobi, kto ma za uszami kto jest lepszy to wkurwia mnie tylko, że po tych wyborach będę musiał znów oglądać przy władzy te same ryje, które widziałem od trzydziestu lat i już rzygam tym tak, że nie da się tego opisać.

27
2
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Te same ryje"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie tylko Ty tym rzygasz

  4

  0
  Odpowiedz
 3. Masz wybór i możesz głosować na kogo chcesz np. tego „geniusza” od święta 6 Króli, który wysyłał też chłopców do ginekologa.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Gdyby te ryje robiły dla ludzi, wówczas mogłyby siedzieć tam i 100lat. Trudno wymienić co cztery lata tyle ryjów starych na nowe.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Ambitne ryje zakładają firmy, zostają naukowcami lub spierdalają do Szwajcarii / zachodnich Niemiec lub wschodniej Francji. Zostają więc w polityce albo półgłówki „bukhonorojczyzna” albo chcący jebać dodatkowe 14 netto z jednej trzeciej etatu po normalnej pracy. Kurwa, ale ta demokracja jest zjebana, 2000 tysiące jebanych udokumentowanych lat, a nic konkretnego ćwierćmózg tzn. człowiek nie wymyślił, albo wymyślił, tlko chce masę za ryjki trzymać…?

   2

   0
   Odpowiedz
 5. Ja tam przestałem oglądać wiadomości kilka miesięcy temu, zero faktów, wydarzeń czy innego gówna, zero chuj24 i innych propagandowych na lewo czy prawo jebanych portali informacyjnych w Internecie. I mi lepiej. Co naprawdę ważne i tak się dowiem, a straszenie, lokowanie gówna, szczucie i propaganda, czyli 99% treści wszelkich mediów informacyjnych, omijam z daleka i mi w życiu spokojniej.

  7

  0
  Odpowiedz
  1. Mam podobnie. Dzieci, praca, fitness, ksiazka, kształcenie. Nie ma czasu na bycie tritym i szczutym przez tv. Pewnych rzeczy nie ominiesz i dojdą eo nas, ale na bieżąco nie ma co truć sobiw głowy.

   1

   0
   Odpowiedz

Kroniki PRL cz.2 – Wieża Stereo

W latach 70 dwudziestego wieku, szczytem domowego audio, był w większości, lampowy magnetofon szpulowy na licencji Grundiga lub gramofon Bambino. Mało kto miał coś lepszego rodzimej produkcji a już o sprzęcie zachodnim, nie ma co wspominać.
Sam przez lata używałem takiego szpulowca. Nawet udało mi się uzbierać całkiem niezłą kolekcję taśm, które sam nagrywałem z radia i to przez kabel więc czułem się jak dźwiękowiec w studiu. W końcu, po latach monofonicznego świata, stałem się posiadaczem, dwukasetowego radiomagnetofonu stereo marki Sharp, z bajerami, wskaźnikami wysterowania a nawet z mikrofonem. Sprzęt był używany, przywieziony z Kanady lub USA już nie pamiętam i nie można go było zasilać 220V.
Kupiony był od marynarza na wakacjach w Międzyzdrojach. Na szczęście, udało mi się zdobyć transformator i mogłem zacząć wielką przygodę z Hi Fi. Dźwięk, jaki miał ten magnetofon, był o rząd wielkości lepszy od wszystkiego, co do tej pory miałem, między innymi z tego powodu, że nigdy wcześniej, nie posiadałem nic stereofonicznego. Na początku, trochę bałem się skomplikowania obsługi, ilości wejść i wyjść oraz przełączników ale szybko przekonałem się, że to nie było takie trudne. Ileż radości miałem gdy odkryłem że można nagrywać bez kasowania poprzedniego nagrania. Taka namiastka miksera. Nagrywałem więc kasetę najczęściej z polskim punkrockiem a potem dogrywałem swój wokal. Efekt artystyczny był żałosny ale zabawa za to, wspaniała. Czasem z kolegami, nagrywaliśmy jakieś wygłupy i nakładaliśmy na muzykę albo program radiowy. Puszczało się kasetę z nagraniem i włączało magiczny przycisk REC MIX i nawijało do mikrofonu. Ładnych kilka lat się tym bawiłem. Z czasem przyszły jednak komputery, mp3 i stream a magnetofon, któremu sparciały paski i pękło kilka trybików, wylądował w piwnicy i leży tam do dziś. Nie spisuję go jednak na straty, naprawię go i znów nagram kasetę zmiksowaną z radiem. Problem tylko w tym, że gdzieś zaginął mikrofon, cóż, trzeba będzie kupić drugi.

9
2

Praca

Siema siema. Ale chujnia w tym kraju. Człowiek robi kursy, prawko na tiry, uprawnienia na koparki, wózki, chce znaleźć robotę za normalny pieniądz a nie pensję głodową. Ceny w sklepach wyjebane w kosmos. Od pierwszego do pierwszego ledwo starcza i jak kurwa żyć. Zapierdala na jebanych pracodawców co jeżdżą kurwa na wakacje i się bawią a Ty malutki człowieku zapierdalaj na nasze przyjemności. Czy ktoś wie kiedy to się kurwa zmieni ??? Idzie pierdolca dostać z tymi wymaganiami chuj wie jakimi obowiązkami a oferują kurwa jebane 3 tyś na rękę kurwa mać

14
3
Pokaż komentarze (36)

Komentarze do "Praca"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Słyszałem że remedium na takie troski jest oglądanie TVP. Tam Ci powiedzą że wszystko jest cacy. Ludzie, idźcie na wybory.

  5

  2
  Odpowiedz
  1. I co kurwiu? Na PO zaglosujesz? Gardze wami śmiecie, tylko na te dwa ścierwa głosujecie i chuja nam to daje

   1

   1
   Odpowiedz
   1. a ja gardzę takimi przyjebami jak ty, którzy myślą że jak ktoś krytykuje pis to od razu jest z po. wyciągnij łeb ze swojej dupy lapsie i nie rób sobie wstydu.

    3

    0
    Odpowiedz
  2. Jebać te wybory. Przez 15 lat odkąd 18 lat skończyłem nic tu się kurwa nie zmieniło oprócz rozdawania kasy jebanym karynom i sebixom, emerytur kurwa starym dziadom, zniesienie podatków i opłat za studenta jebanego i emeryta kurwa mac. Student ma 24 na rękę a Ty masz kurwa 17 na rękę przy tej samej robocie no kurwa mać

   5

   0
   Odpowiedz
   1. Obserwuje sytuacje od 2000 roku i nic sie kurwa nie zmieniło zaraz 2 dekady w UE a tu dalej dno i 3 świat
    Co do zarobków proponuja najnizsza człowiekowi po studiach jak i temu po podstawówce, brak gradacji wynagrodzeń , wymagania litania za najniższe wynagrodzenie to po chuj sie uczyć jak dostaniesz to samo co matoł 3 klasami podsawówki , jak za to ma sie dorosły człowiek utrzymac na wynajecie kawalerki w wiekszym miesce pójdzie 3/4 tych ochłapów które zarobisz ,wegetacja do kwadratu

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Racja w chuj mordo. Dobrze że tak samo to rozumujesz. Jebać kurwobogaczy jebanych.

     1

     0
     Odpowiedz
 3. Ludzie, no ale to wasza wina. Dlaczego nie inwestujecie? Np taki bitcoin. Jeszcze pare lat temu bylo po $6000(nie zl) dzisiaj jest po 26K+, a wiec 4 i pol krotnosc. Nawet jakbyscie jeden miesiac nie jedli i odlozyli chociaz 4K, to dzisiaj mielibyscie 18,000 z 4000 zainwestowane. Poprostu trzeba myslec pare ruchow na przod. Byc moze teraz zacznij oszczedzac bo za pare miesiecy bedzie kolejna inwestycja w ktora bedzie warto wlozyc kase i pomnozyc pieniadze. KAZDE pieniadze, nawet 20zl.

  3

  6
  Odpowiedz
  1. I co debilu zrobisz z bitkoinem??? Wyciagniesz kase z bankomatu i kupisz uzywane audi za 40 tyś? Nie? To po chuj kasa ktora jest oszukana i nie moge jej wyciagnac realnie

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Możesz sobie kupić za bitkojna na przykład wirtualną działkę rekreacyjną w niedalekiej odległości od wirtualnej działki np. Snoop Doga i przez najbliższe pięć lat z uśmieszkiem obserwować jak jej cena powolutku puchnie 😉

    1

    0
    Odpowiedz
  2. Tak tak dobre pierdolenie. Każdy kurwa bawi się w te jebane bitcoiny. Życie to nie bajka czy gierka że sobie kasę trzepie na takich rzeczach. I oszczędzać nie ma na czym kurwa jak koszty życia są potężne a wypłaty chujowe

   4

   0
   Odpowiedz
  3. Idź do Pani Kasi ze spożywczaka i powiedz jej, że za chleb zapłacisz bitcoinem XD

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Nigdy to się nie zmieni, bo taki jest algorytm ziemskiego matrixa. Masz zapierdalać za psi grosz nie mając przy tym czasu na przyjemności i rozwój osobisty.

  9

  0
  Odpowiedz
  1. Racja mordeczko racja. Też widzę rozumiesz ten temat. JEBANIE ZA PSI CHUJ

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Huj to kogo obchodzi jakieś ceny? Kurwa kto ma czas i energię na to, ja wlaze do sklepu, przechodzę od początku do końca, ładuje do wózka co potrzebuje lub mi przyjdzie ochota, place i wychodzę.
  Nie rozumiem o chuj chodzi z tymi cenami…

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Po wyborach na tych cenach się zesrasz w sklepie. Paliwa teraz np. tanieją bo idą wybory. Ceny pospadały na 6,09 ropy a było po 6,70. Bedą jeszcze spadać do 15 października a potem będzie kurwa płacz że znowu wyjebali cenę w kosmos. I nie pierdol że kupujesz co chcesz. Bo masz wiele marzeń, rzeczy które byś chciał mieć a i tak Ciebie nie stać. Podstawowe produkty to każdy kupi

   2

   1
   Odpowiedz
 6. Jak coś umiesz to nie narzekaj i wypierdalaj z tego kraju.

  Serio mówię, nic cię tu nie czeka brachu, albo jesteś w IT albo finansjerze, spedycji, albo gówno dostaniesz, jakieś ochłapy. Ucz się angielskiego i wypierdalaj do jakiejś NL. Polecam filmy na raz z dubbingiem i napisami i gadanie z ludźmi na VC w jakicś grach. O wiele więcej ci to da niż te chujowe lekcje w szkole.
  Poza tym na zachodzie prawa mężczyzn rzeczywiście są traktowane poważnie, tak samo jak prawa kobiet.

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Wykształcenie mam wyższe magisterskie mechanika i budowa maszyn i chuj na produkcjach nikt nie da mi stanowiska kierowniczego bo stare cwele poobsadzane albo znajomości i chuj nic człowiek nie zrobi, a wyjechać nie wyjadę z dnia na dzień bo trzeba liczyć koszty podróży, miejsce do noclegu jedzenie. I jak od 1 do 1 nie starcza to jak mam wyjechac

   3

   0
   Odpowiedz
   1. No kiedyś pisałem, wyżej chuja nie podskoczysz jak nie masz koneksji i żebyś był najlepszy, to jakiś niekompetentny znajomek dyrektora kosi siano.

    0

    0
    Odpowiedz
 7. Prezes EUROMEBEL powiada ci gamoniu, iż zasczytnym miejscem pracy dla ciebie dysponuje : będziesz zamiatał trociny pod wiatr i razem z Ziutkiem okleinę na spróchniałe płyty będziesz nakładał.

  Poza tym , Prezes EUROMEBEL, powie ci także gamoniu, iż winą powinieneś obarczać spisek żydowsko – watykański , bo to dlatego jest tak jak jest. A jak ci się nie podoba , to wracaj do krainy Muminków i schowaj się pod kwiatem paproci . PS -W przeciwieństwie do Mesia , prezes EUROMEBEL, nie pomaga swoimi gamoniami. PS2
  Prezes EUROMEBEL pisał te słowa po konsultacji z Panem swoim – Mesiem .

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Co to jest NL do chuja wafla

  0

  0
  Odpowiedz
  1. NibyLandia ciemniaku 😛 .

   0

   0
   Odpowiedz
  2. NibyLandia kurwa dobre!
   Kurwa jacy tu są niedojebani!
   NibyLandia to kraina tulipanów do chuja wafla, a NL to naklejka na samochodach z NibyLandii kurwa.

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Dołącz do klubu pracodawców, skoro nie pasuje ci praca dla kogoś. Weź kredyt, kup tira, albo otwórz firmę robiącą to i tamo, a zamiast robić uprawnienia na chujemuje, ucz się biznesu. Pretensje masz do pracodawców, że mało płacą… Myślisz jak typowy robol. Stań się pracodawcą i zobacz jak to działa. Koszt utrzymania takiego robola jest kosmiczny, wymyślanie biznesu nie jest proste, a jego prowadzenie obarczone dużym ryzykiem i koniecznością posiadania umiejętności. Myślisz, że pieniądze pochodzą od ciebie. A one pochodzą z umiejętności i ryzyka. Przestań pierdolić i podejmij jakąś decyzję co chcesz robić.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. No to kozaku kurwa załóż firmę opłać te pierdolone podatki i inne kurwa zusy chujusy, daj pracownikowi kasę. Firmy non stop kurwa wrzucają ogłoszenia o robotę, co tydzień, dwa , miesiąc i tak w kółko. Łatwo powiedzieć że ooooooooooo kurwa firmę otwieram. Trzeba wkład własny, i w chuj zainwestować a nie ma skąd nabrać i zarobić żeby odłożyć

   2

   0
   Odpowiedz
 10. „Kiedy to się kurwa zmieni”? Ty byś chciał kurwa zmienić dzieje 300 tysięcy lat istnienia człowieka? Przecież to od początku na tym stoi, nawet ten pojebany dziadek z brodą co o nim kiedyś słyszałem na pszyrze przewijał, żeby czynić sobie tę ziemię poddaną. Motywacje się tylko minimalnie różnią, a są trzy: bogactwo, jebanko, władza. Robaczki przeważnie wybierają jedno z trzech, a bardziej „ambitne” jednostki wszystkie trzy naraz.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Co Ty kurwa pierdolisz gościu. 300 tyś lat. Polaczki zawsze byli jebani w dupę na kasę, rozbiorów było 3. Jak prl upadał liczę jako 4 bo wszystko wyprzedali państwowe i była prywatyzacja. Nie mamy praktycznie żadnej własnej polskiej dobrej produkcji. Wszystko stoi na kontraktach firm europejskich. Ludzie zapierdalają i chcą też mieć życie a nie tylko kurwa robota robota robota. Nawet te lepaki z Ukrainy nie chcą pracować bo państwo daje i chuj na robotę. Teraz afery o embargo na warzywa i owoce chcą polskę pozywać. A kurwa dają im czołgi pieniądze i inne no kurwa mać. Idź dalej mentalnie się kurwa tasować pod kołdrą i robić na złodziei

   3

   0
   Odpowiedz
   1. dokładnie Polska przekazała a raczej oddala za darmo broń pewnie za miliony które wypracowali polacy jak można było o tak oddac cos co jest własnoscią narodu , traktuja nas jak gówno a teraz pluje w twarz za okazaną pomoc , juz nawet nie chodzi o broń ale pomoc humanitarna

    0

    0
    Odpowiedz
 11. Nie wiem gdzie pracujesz ale ja jako kierowca zarabiam ok.10 tys minus koszty to mam 8 tys na czysto. Także nie uważam aby był to mały zarobek spokojnie na wszystko mi starcza i na normalne życie także może lepiej się rozejrzyj za porządnym pracodawcą a nie Janusz Trans z dziada pradziada.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Liczyłeś sobie kiedyś jaka z tego wychodzi godzinówka? Kumpel tak jeździł i był tydzień w domu, a później trzy tygodnie w trasie. Po tych zaawansowanych wyliczeniach godzinówka wyszła mu o 20% wyższa niż godzinówka lokalnego pomocnika murarza, ale pomocnik był codziennie w domu, a on w kabinie.

   0

   2
   Odpowiedz
   1. A skąd ty z góry załozyles w jakim systemie pracuje ? Znam transport od podszewki więc nie pisz mi o stawce godzinowej. Co drugi dzień w domu, weekendy wolne często i piątek się trafi wolny. Trzeba dobrze szukać a znajdziesz robotę , w dziad transach byłem po kilka dni i od razu podziekowałem no ale wiadomo co niektórzy będą kurwa stękać przez 20 lat a robić dalej będą u jakiś Januszy w wypiździejowicach wielkich. Sram na takich komuchów. Mam swoje mieszkanie dobrze zarabiam i nieźle mi się żyje ale żeby mieć taki status trzeba chcieć coś w swoim życiu zmienić a nie siedzieć i zajmować się ploteczkami czy polityką.

    2

    0
    Odpowiedz
  2. Robiłem w tym jebanym transporcie na naczepie kłonicowej z drzewem. Dziadów pełno a transport międzynarodowy jest zjebany bo srasz pod naczepę, nocujesz kurwa w budzie jak pies, no i w domu ciebie nie ma długi okres. A płaci Ci normalnie te podatki, zusy, i emerytalne, w całości czy klasyka dziada na umowie 3 tyś na rękę a reszta pod stołem bo on dokłada do interesu ? hehe

   1

   0
   Odpowiedz
 12. O, ale takie uprawnienia na koparkę mogłyby się przydać. Przywiózłbym gruz i spuścił na samochód kurwobogaczowi, czy jak tam temu skurwielowi na imię.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Robiłem na koparce jak byłem młodszy ale wiadomo do lepszej firmy chuj nie chcieli zatrudnić. Stare dziady napierdalają w przenośni oczywiście. Więcej w dupie dłubie niż robota idzie ale chuj stary wyga. A najchętniej bym wypierdolił tą koparką ten cały rząd

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Dobrze kombinujesz.

   1

   0
   Odpowiedz
 13. Rób konsekwentnie solidną MaSe i miej wyjebane na ceny. Jak będziesz potrzebował trenera , to zapraszam.
  Bogdan ,trener

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Wartość produktu , który wytwarza zwykły etatowiec np w biedronce albo w biurze spokojnie przekracza 5000-8000€ , założywszy , że uczciwie pracuje. To znaczy , że np taki kasjer zrobi utargu w miesiącu za 50k€ , z czego 42-45k€ kosztowały produkty + paliwa , prądy itd. Zostaje 5-8k na czysto . Jeśli uwzględnimy działkę rządu za ochronę (policję) czy infrastrukturę, emerytury , renty, marżę pracodawcy za ryzyko związane z prowadzeniem biznesu , ubezpieczalni za ryzyko pożaru, to nie wiem gdzie oni liczą 90% z tych ~ 6500€ ? Bo zostaje 800€ do ręki , czyli ~ 10%. Myślę, że uczciwiej by było 30%- 50% (ale nie 100 czy 200 jak komuniści postulują), tj. około 3500€ – tak jak w Danii.

  1

  0
  Odpowiedz

Znowu złe wieści od dentysty

próchnica, kamień nazębny, przerośnięte dziąsła, wada zgryzu, ryzyko kolejnego leczenia kanałowego. Nie wytrzymam tego nerwowo.

5
5
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Znowu złe wieści od dentysty"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Why dont u come on over valerie?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wyjebaj wszystkie zeby i wstaw implanty tytanowe. Najlepsze rozwiązanie. Dość tanie przy okazji bo za komplet Góra i dół zapłacisz około 40 tysięcy a masz to na lata.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Zadzierżgnij się.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Zadzierżgniaj pimpusia.
   Roluj tajfunka.
   Paralizuj łotsgołynona.
   Aplikuj falmenco.
   Rozmiękczaj Donbaska.
   Neutralizuj Hefajstosa.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Kamień sie zrobił, bo nie sypałeś Calgonu do herbaty. To teraz są skutki. Zacznij sypać, bo jak tak dalej będzie się osadzać, to Ci bęben zniszczy i dostaniesz przepukliny!

  0

  0
  Odpowiedz

Najwięksi truciciele CO2 na świecie

Najwięksi truciciele CO2 na świecie:
1) Chiny
2) USA
3) Indie
4) Rosja
………..
21) Polska
Czy słyszał ktoś, żeby pierwsza trójka była zmuszona do zamykania kopalń węgla i obciążana karami za przekraczanie limitów emisji CO2 ?
Dlaczego Polska zajmująca w tej statystyce odległe miejsce, jest zmuszana do redukcji emisji CO2 i zamykania kopalń?
Oszołomom w Brukseli zupełnie popierdolilo się we łbach z tymi limitami i handlowaniem prawa do emisji tego gazu.
To kolejny przekręt mający na celu ograbienie Polski z kasy.

23
1
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Najwięksi truciciele CO2 na świecie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dzisiaj w pociągu wypierdziałem tyle CO2, że Polska powinna skoczyć przynajmniej ze dwa miejsca do góry w tym rankingu xD

  9

  0
  Odpowiedz
  1. Nażryj się kapusty i fasoli to Polska podskoczy o 4 albo i 5 miejsc do góry w tym rankingu x

   3

   0
   Odpowiedz
 3. Całe to sranie się o emisje i tym samym sabotowanie własnej gospodarki, żeby ratować świat, kiedy inni mają to w dupie to taki genialny dowód na to, że europejczycy to cucki i pantoflarze. Cały świat kopci a europejczycy chcą zarżnąć gospodarkę, byle tylko nieznacznie odwlec w czasie katastrofę. Na moje EU w takiej sytuacji powinna akceleracjonistycznie wywalić jaja na nadciągającą katastrofę i zacząć kopcić tyle co reszta. Niech hamburgerom zaleje manhattan to może zaczną coś kurwa robić w tym temacie i zerwą z gospodarką zależną od aut, może azjaci też zaczną coś z tym robić.
  Poza tym gdyby tym eurocucki jak chcą coś na serio z tym zrobić to może niech zaczną napierdalać jakimiś sankcjami w innych kopcuchow i tyle.

  Inna sprawa, że polacy dawno powinni mieć elektrownie atomową, tylko te rządowe osły srają się z tym od jakichś 20 lat.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Aj waj! Aj waj! To niedobra jest!

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Popatrz na stan powietrza w Polsce na tle Europy. Jesteśmy brunatną wyspą. Odejście od węgla i paliw kopalnych na rzecz OZE jest nieuniknioną koniecznością. A Kopalnia Turów jeszcze inne niedogodności tworzy, bo wysysa wody podziemne naszym sąsiadom. Czesi nie mają wody w studniach. Co się dzieje w Trzebini – zapadlisk tam występujących nie idzie zliczyć.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Niemcy w części dawnej DDR czyli wschodniej, mają wiele kopalni odkrywkowych węgla brunatnego, którym palą w elektrowniach.
   Węgiel brunatny podczas spalanie wydziela znacznie więcej szkodliwych substancji niż kamienny, którym pali się w Polsce.
   Niemcy odchodzą od energetyki jądrowej i zamierzają postawić na energię odnawialną.
   Jak na razie palą węglem brunatnym w elektrowniach i dymią najwięcej w całej Unii.
   To Niemcy są brunatną wyspą na mapie Europy a nie Polska, emitując najwięcej CO2 w całej Unii.

   0

   0
   Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: X | Jestem spierdolony | Kroniki PRL - Magnetowid | Nauczyłem się znowu po latach oglądać telewizje | Spędzałbym na Chujni więcej czasu i zawierał znajomości | Odpowiedź do chujni pt. "Najgorszy ból w byciu mężczyzną" | Sklep dla zboczeńców "Koprofilek" | Bezsilność | Siatkówka | jebany PiS | Złe wieści dla facetów... | Mój teściu to debil | Bóg to szatan diabelski | Zalany sufit, czyli ukrainiec będzie miał lepiej od ciebie | dlaczego sram na ten kraj | Spacerkiem, spierdolić życie 5 pokoleniom. | Olbrzymie zniżki na leki dla tych lepszych niż Ty Polaku | Jebany Covid i szczepionki | Biedacka kurwociemnota | Klecha napierdalający dzwonami | Najgorszy ból w byciu mężczyzną | Napływ Ahmedów i Mokebe do Polski | zamknij ryja fiucie jebany testo | Mozna sie cieszyc z malych rzeczy? | pierdolone robole biedaki w fabrykach | (nie)Kumpel po sąsiedzku | Tłuściocher | Teraz rodzina | Co ty admin odpierdalasz na tej stronie? | "Ludzie to skurwysyny" odpowiedź Testo. | Ja mam białe zęby, wieśniaki! | Retrospekcja | Wiadomości od aplikacji | Sklep w Niemczech | Na poprawe humoru | Zaniedbałem higienę jamy ustnej i teraz od dwóch miesięcy chodzę do stomatologa | Nikt nie ma czasu japierdole | Wybory kurwa, wybory! | Obsługa kalkulatora mnie przerasta | Chlanie na osiedlach | Ludzie to skurwysyny | Wyglądam zdrowo, a czuję się jak gówno | Lenie w szkołach średnich i zwolnienia z W-F | Kaleczenie klasyków muzyki elektronicznej | Flet | Poziom chujni spadł na psy | Cyna | Wara obciągara | Zaszkodziła mi kotwa chemiczna