Jadalne owady

Wyskoczyła mi przed chwilą w przeglądarce reklama firmy „Robaki z paki” na której miniaturce widniał napis „Zamień niezdrową przekąskę na nienasycone kwasy tłuszczowe owadów” czy chuj wie co xDD czacie to? Zaczynają już nam wciskać ten syf promowany przez Klausa Shwaba kurwa. Nie jest to żaden trolling, tylko bez jaj sklep internetowy z jedzeniem zrobionym z robali.

9
4
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Jadalne owady"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Widziałem tę reklamę, nie zrozumiałem jak można coś takiego promować w taki sposób xD ale fakt, że to się nawet na chujnia pojawiło świadczy o skutecznym marketingu

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Ja tam lubię sobie wpierdolić parę żuczków

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Spoko oko. Podlansują jeszcze trochę wzorce i korpo-szczuro-słoje czy co tam, z dużych miast – młodzi wykształceni i nowocześni, będą wsuwać te robale aż im się uszy będą trzęsły. Owocowe czwartki, robaczywe piątki. Czy jakoś tak.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A może byś uszanował wolność gospodarczą i suwerenne wybory żywieniowe innych? Dla swojego własnego komfortu i kierując się egoizmem chcesz rozkazywać innym i zakazywać rzeczy które nie pasują do twojego światopoglądu. Jak ktoś chce sobie jeść owady to niech sobie je, przekonuje znajomych i chuj ci do tego.

  0

  0
  Odpowiedz

Bycie młodym jest w Polsce najgorszą zbrodnią

Taka jest prawda. Mamy taki wspaniały system, że młody musi być zdefinicji na każdym kroku gnojony.

Zaczynając od ustaw, szkół, uczelni, wszystkich innych instytucji, kończąc na sytuacjach w tramwajach, sklepach na ulicach.

Z góry jest przekonanie, że tak powinno być, że młody nic nie powinien mieć, tylko ciężko zapierdalać, kosztem zdrowia bo jest młody. Posiadanie dużo w młodości to anomalia.

W firmach jest nie do pomyślenia, żeby młoda osoba miała szybki awans, już się powoli od tego odchodzi, ale dalej jest kompletnie do dupy. Może być alfą i omegą, bić kompetencjami na głowę wszystkich, ale nie ma bata. Jest młody to musi się wykazać ileś lat, chociaż już dałby radę na stanowisku.

Nie neguję wartości doswiadczenia, ale wiek nie gwarantuje tego i żadnych innych kompetencji. Wszystko zależy od jednostki, co robi, ile przeżyła, jakie ma talenty, umiejętności i życiowe sytuacje.

Na uczelniach młody student z definicji musi być gnojony, nawet jeśli wykładowca pierdoli kompletne głupoty, albo student przewyższa go wiedzą to ma zachować pokorę, płaszczyć się, polechtac ego. Znam przypadek, że stary wykładowca rzucił o ścianę płytą CD z zaliczeniem w formie elektrocznej, bo się wściekł, że on to musiał kiedyś robić godzinami manualnie, a student napisał program.

Młody lekarz na studiach i specjalizacji musi być gnojony, a władze mają tylko cyniczni, wypaleni, starsi, wypisujący papiery jak na automacie.

Pewnie wszystkie urzędy, służby, wojska, polityka, stołki to samo. Młody może mieć talenty, wykształcenie i bić na głowę, ale dowódca ma pozycję i argument: „Co ty mi tu gówniarzu będziesz gadał”.

Oczywiście jak masz już duży majątek i dużo pieniędzy w młodym wieku to otoczenie i rodzina też są oburzeni, że jak to tak? Ty powinienes tyrać, na pewno doszedłeś do tego na lajcie, oszukiwałeś.

Pracując gdzieś jak jesteś młody to jest z góry założone, że musisz przez 25 lat się wykazywać i dopiero po tym czasie masz prawo mieć mieszkanie, dom, spłacony kredyt, jakiś majątek.

Nawet nie powinieneś ośmielac się tego chcieć w młodości. Bawić też się nie możesz. Jesteś młody, masz energię to powinieneś ciężko rypać po 14 h dziennie najlepiej. Mozolnie, przechodzić przez przestarzałe procedury.

16
1
Pokaż komentarze (13)

Komentarze do "Bycie młodym jest w Polsce najgorszą zbrodnią"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Na kolana z uszami po sobie patałachu i słuchaj uważnie, bo Pan twój dwa razy nie będzie powtarzał:
  Bilet do Łodzi, dupa w tramwaj i jutro 7:00 pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego staw się z pięcioma stówami w łapie i z CV w zębach, patałachu. Najpierw krótki regulamin współpracy z patałachami, a potem dostaniesz do wyboru trzy stanowiska :
  A : walenie do głównego zbiornika i podbijanie karty, że to aromatyczna wanilia
  B: kradnięcie krokodyli, obsrywanie kibli, wycieranie glutów o klamki i witanie się po ówczesnym drapaniu się po jajach
  C : kucie starego asfaltu kilofem 12 godzin dziennie o kromce suchego chleba z wodą i ładowanie gołymi łapami bez rękawiczek na wywrotkę Stara 244
  Kilkadziesiąt lat harówy i uzbierasz na pokój w kamienicy z grzybem na ścianach i pozdzieranym gumolitem, w którym lodówka pełna będzie mielonki, zupek Vifona i fioletowego denaturatu.

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Stul ryja imbecylu

   4

   0
   Odpowiedz
  2. Najważniejsze to przeżyć, hehe.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Zjeść i nie zostać zjedzonym. Cel komórki.

    1

    0
    Odpowiedz
  3. i dalej nie ma mojego komentarza…

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Jeśli liczysz że po 25ciu latach ciężkiego rypania w pl będziesz mieć dom/mieszkanie i spłacony kredyt to gratuluję Ci dobrego samopoczucia. Jedz do Niemca albo Szweda pracuj po 12h na magazynie albo budowie przez 3-4 lata żywiąc się paprykarzem szczecińskim i chojrakiem, wtedy się dorobisz (przy założeniu że euro czy korony w pl wydasz). Inaczej do śmierci będziesz mieszkał z rodzicami albo w ruderze wynajętej za 2/3 polskiej żebraczej wypłaty.

  6

  0
  Odpowiedz
 4. Zasadniczo zgadzam się z Twoją opinią, ale i tak Ciebie zminusowałem, za passus o lekarzu. Nienawidzę tej grupy zawodowej nienawiscią bezgraniczną, nie czuję tak zapieklej awersji do żadnego bogacza, specjalisty IT, kapitalisty czy ekstraklapowego kopacza zarabiającego 300 tysi miesiecznie. Wyniosłe geniusze pogardzające kazdym, kto nie dostal sie na wydział lekarski. Sam bym zdawał, chociaz nigdy o tym nie myslałem, a kiedy zaczalem, bo mi te pizdy wjechaly na ambicję, bylem juz po 30.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Masz rację , pogardzam każdym , bo jestem od nich lepszy . Lekarz medycyny

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Masz sporo racji, ale z wojskiem trochę piszesz bzdury. Jeśli masz wyższe wykształcenie, to awans zdobywasz szybko. A jeśli nie, to chyba oczywiste, że rozkazy wydaje dowódca starszy stopniem, a zarazem doświadczeniem. W policji to samo. Jak to sobie wyobrażasz? Gość świeżo po szkółce miałby pouczać oficera? W służbach po prostu zawsze, była, jest i będzie hierarchia. Decyduje tam nie tyle wiek, co doświadczenie. Możesz próbować coś podpowiadać, ale i tak o wszystkim decyduje dowódca i to jest zrozumiałe. Co z tego, że młody policjant ma większą wiedzę teoretyczną, jeśli nie uczestniczył w żadnym pościgu, a jego przełożony ma ich za sobą kilkadziesiąt? Ja zresztą zauważyłem, że często (co nie znaczy, że zawsze) najbardziej przejebane mają osoby w wieku 40-50. Starsi mają wyjebane, bo oni „już wszystko widzieli” i „za chwilkę emerytura”. Młodsi, fakt zarabiają najmniej i na początku są trochę wykorzystywani. Ale ogarnięty szef wie, że dużo wiedzą, szybko się uczą i będzie z nich pożytek. Często zdarza się, że straszy tym pracowników w średnim wieku mówiąc coś w stylu „twój czas powoli mija” czy też, że „wszystkiego już się nie nauczysz”. Reszta to często zwykła zazdrość, że młodzi umieją więcej. Zazdrość nieuzasadniona. Umieją nie tylko dlatego, że są mądrzy, ale dlatego, że mają do tego warunki. 50 czy 60 lat temu gnojki mieszkające na wsiach chodziły do szkoły pieszo nawet kilka kilometrów, czy śnieg czy deszcz. Jak mieli 20-30 lat, to pojawiły się telewizory z jednym albo dwoma programami. Komputery pojawiły się jak skończyli 40-50 lat, a Internet, jak wielu przeszło na emeryturę. Języki – ruski, bo angielski tylko prywatnie, a weź znajdź nauczyciela i czas po robocie.
  Prawda jest też taka, że każde pokolenie uważa, że kolejne ma lepiej, a nie widzi u jego przedstawicieli minusów. Za PRL każdy miał pracę, ale wyjazd za granicę, to często był duży problem, nie licząc kilku krajów. Teraz – jeśli masz kasę i możesz lecieć do Paryża czy Lizbony, a nawet dalej, ale nikt nie zagwarantuje Ci, że znajdziesz robotę. Praktycznie każdy ma neta, więc można posłuchać muzyki z każdego kraju, a kiedyś dupa. Z drugiej strony kiedyś wielu ludzi nie miało telefonów, a utrzymywali ze sobą kontakty. Teraz, często jeśli nie masz fejsbuka, to wielu znajomych tracisz, bo niektórym nie chce się kilka razy w roku zadzwonić do „przyjaciół”. I tak dalej.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Dupisz fleki

   1

   2
   Odpowiedz
 6. Polska to gigantyczny tonący okręt. Nie za bardzo czuć że tonie, ale tonie. Młodym radzę odkrywać nowe lądy

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Słowenia, przepiękny teren, skromny domek można sobie ugrać w 10 lat zapierdolu zamiast 25, blisko nad ciepłe morze i nigdzie w Europie nie widziałem tylu pięknych kobiet, nigdzie kurwa, a nie byłem jeszcze tylko w Zielonej Górze.

   3

   0
   Odpowiedz
 7. Za tym wszystkim stoi jedna refleksja: skoro Polska od tylu lat jest rozkradana i rządzona przez komunistów i agenturę, szmalcowników szkopskich, bolszewickich, waszyngtońskich, to wyobraźcie sobie jaki w tym kraju jest potencjał od tylu lat! Jesteśmy pięknym narodem z wartościami, z kręgosłupem moralnym, z ludźmi inteligentnymi (pośród morza totalnych debili, jak wszędzie), skoro przez tyle lat Polska jeszcze nie zdołała ogłosić bankructwa i jest jeszcze z czego kraść. Tylko jakoś nie wchodzimy do polityki, nie sięgamy po swoje i liczymy na to, że ktoś będzie bronił naszego interesu za nas. Kto nam wręczył ten pierścień wronio-kruczy, co sprawia, że się Polak z doświadczen się nie uczy? Mówił Kochanowski, a z wiedzy to kupił, że Polak przed szkodą i po szkodzie głupi. Dziś dać mamy dowód jeszcze lepszy, grubszy, że Polak po szkodach jest jeszcze głupszy. Może to nie Polak a ten kto nim kręci, gdy się Polak ocknie, łeb mu skręci. Oj ocknij się bracie Polaku, ocknij. Nie tylko odwagą, rozumem bądź mocny. Bądź mocny twych ojców twardym doświadczeniem i krwią co spłynęła w ziemi tej kamienie, krwią dla nas najdroższą, choć gdzieś tam na świecie zważoną najtaniej, zdradzaną jak wiecie, traktowaną licho wśród innych narodów. Napisano książkę- „Pierwsza zdrada zachodu”, w niej to Andrzej Nowak o zdradzie szatańskiej pisze tej angielskiej i amerykańskiej, a my wciąż jak dzieci bajkami karmione nie widzimy żmiji w gniazdo nam wsadzonej, co to leży niby w sojuszniczych skrętach, a gdy czas nadejdzie pożre nam pisklęta. Bo na tym polega twarda polityka, ze tylko do czasu ma sie sojusznika.

  1

  0
  Odpowiedz

Piąte pytanie na referendum

Proponuję piąte pytanie na referendum:
Czy jesteś za przymusową deportacją wszystkich polityków na Madagaskar, tam gdzie ich miejsce, ku chwale i dobru najjaśniejszej Rzeczypospolitej?

16
1
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Piąte pytanie na referendum"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak. I otoczenie Madagaskaru wszystkimi skradzionymi krokodylami

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Do Radomia ich,a nie na wakacje

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To dobre jestem za

  0

  0
  Odpowiedz

Youtube i wybory

Kurwa mać już nawet yt jest opanowany przez spoty wyborcze. Nie da się w spokoju obejrzeć żadnego filmiku ani teledysku, bo co chwilę włącza się spot wyborczy nachalnie namawiający na głosowanie na tę czy inną organizację.
Wszystko to jest chuja warte, bo po wyborach społeczeństwo zderzy się z brutalną prawdą, co sądzą liderzy o wyborcach.
Sram już tą jebaną propagandą, która roztacza wizję świetlanej przyszłości Polakom, a tymczasem czekają nas przejebane czasy, pełne wyrzeczeń, goryczy i smutku.
To wszystko to jedno wielkie kłamstwo, robiące wodę z mózgu wyborcom i lecące w chuja ze społeczeństwem.
Jebać ich wszystkich.

(Admin):

7
1
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Youtube i wybory"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dobre. Pozdrawiam, bezimienny.

  0

  0
  Odpowiedz

Kontynuacja ,,Czym jest zycie”.

Cześć wszystkim ponownie. Ostatnio dodałem wpis na temat tego czym jest życie i po co żyjemy. Napisałem wam tam min. o chorobie mamy na 3 kurewskie literki. Kolejny tydzień, a co za tym idzie również kolejne dni w przeszukiwaniu internetow w postaci pomocy, co mogę zrobić więcej i jak to zrobić. Otóż gdy tylko odpalę google to ogarnia mnie kurewsko przygnębiające otumanienie. Naczytalem sie juz tego tyle, że czuje się w miesiąc postarzały o jakieś 10 lat. Najbardziej dotknęło mnie jednak przebywanie na samym oddziale onkologicznym. To co tam zobaczyłem, co usłyszałem, po prostu przerasta moja ,,dojrzałą” psychikę. Wierzę w Boga i chodzę do kościoła. Pomaga mi codzienna modlitwa. Stałem się przez to wszystko innym człowiekiem. Zacząłem doceniać życie, przestałem byc nadnerwowym i wkurwiającym sie o wszystki człowiekiem. To wszystko w jednym wielkim rozrachunku nie ma absolutnie żadnego sensu… Zyjemy tylko i az chwile pośród tego otaczającego nas wszechobecnie gowna. Chciałbym móc cofnąć czas, kazde zle wypowiedziane słowo w kierunku rodziców. Nie umiem sobie z tym wszystkim poradzić. Napisalem wam, ze odbyłem rozmowę z psycholog, ale mi to kompletnie nie pomogło(moze na 5min). Żaliłem się wam, ze 1x nie jestem w stanie na nic wpłynąć. Jedynie została mi modlitwa. Każdy dzień to walka z samym sobą, jak pojac to zycie. Jak żyć by uwierzyć, że wszystko dobrze się skonczy. Tak bym chciał zeby było dane nam spędzić ze sobą chociaz kolejne 10 lat. Dlaczego ,,nie wynaleziono” leku na to scierwo. Dlaczego ciagle dazy sie do depopulacji. Wszystko w zyciu zaczęło się pierdolic od covidu poprzez ,,trefne” szczepionki, az po wynik badania mamy…. Jak tu miec perspektywy na dalsze życie gdy się jebie to wszystko….. Chaotycznie bo pisane na nocce, ale mam nadzieję, że zrozumiecie przesłanie, w którym kolejny raz proszę o szanowanie rodziców i bycie po prostu człowiekiem dla człowieka.

9
3
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Kontynuacja ,,Czym jest zycie”."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Pisane na nocce” i od razu wiem że pisał to zjeb który ledwo podstawówkę ukończył, bo wolał żłopać wódę a teraz ma pretensje do wszystkich, że ma gówniane życie, podczas gdy ja musiałem ciężko zapierdalać przy nauce i odmawiać sobie uciech zycia.
  Jebaj się tyle ci powiem luju

  1

  3
  Odpowiedz
  1. Czego się kurwa nauczyłeś?
   Łaciny podwórkowej?
   Cymbał jesteś jeśli musiałeś ciężko zapierdalać przy nauce, bo ludziom inteligentnym nauka przychodzi łatwo bez wysiłku.

   1

   1
   Odpowiedz
  2. Słuchaj nieudaczniku, skończyłem mgr inż. na państwowej uczelni. Nie musze ci nic udowadniać smieciu i życzę takim ludzkim kurwom jak ty jak najgorzej. Widać, ze jestes nic nie znaczacym robalem na świecie i dobrze ci tak. Wszystkim takim życiowym i nieludzkim kurwom huj w dupe.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Skończyłeś to najwyżej wycierać swoje zbolałe ego w internecie, a strzelasz jadem bo Ci mama weszła do pokoju gdy próbowałeś odstresować się i spuścić z kręgosłupa przy pornosach

    0

    0
    Odpowiedz
 3. Fajny wpis dziękuję Ci za niego. Dużo nadziei i zdrowia dla Twojej Mamy oby się udało pokonać tego raka.

  3

  1
  Odpowiedz
 4. Trudno mi pomóc Ci, ale jestes dobrym człowiekiem wiedz to

  0

  0
  Odpowiedz

Jestem poważnie chory psychicznie

Jestem odludkiem i jak z kimś się już spotkam, co występuje rzadko, to na drugi dzień, rano, mam takie uczucie jakgdyby kaca moralnego. Że powiedziałem coś głupiego, moja mowa ciała była beznadziejna itd. Jak miałem do czynienia z fachowcem od balustrady i nie przekazałem mu wszystkich swoich wytycznych to nie mogłem spać w nocy, głowa mnie bolała, byłem cały zestresowany z tego powodu.

7
2
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Jestem poważnie chory psychicznie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Też tak mam. Czasem nachodzą mnie retrospekcje, niespodziewanie przypomni mi sie jakis wstydliwy czy kompomitujacy epizod z przeszlosci,bywa że bardzo odległej. Wtedy klnę, wyzywam się od debili i walę pięscią w stół.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Potrzebny ci dobry psycholog, bo sam sobie z tym nie poradzisz, a tylko zatrujesz życie.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Panie, kto dzisiaj nie jest chory psychicznie w tym kraju.

  0

  0
  Odpowiedz

Delicje

Kupiłem dziś sobie paczkę delicji. Wiem, że każdy, normalny i kulturalny człowiek, weźmie sobie dwie, trzy do kawki i będzie się delektował. Ja opierdolę całe opakowanie zaraz po napisaniu tego posta.

(Admin): Aha! Znam ten przypadek! Ty jesteś kotkiem lakomczuszkiem!

2
1
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Delicje"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo cukier to jebany, legalny narkotyk. Jak otworzysz paczkę to zaczniesz żreć do dna.

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Jedna paczka? To cienki z Ciebie Bolek. Jak to bym wtrząchnął 2 paczki Pryncypałkow(kiedys wystarczyłaby jedna, ale te mendy zmniejszyły wagę a podniosły cenę). Do tego duszkiem polowę 2-litrowej coli, a później jeszcze z 6 pączkow. Jak w Biedrze są winogrona na promocji, to też nie pogardzę. Z 1,5 kg zeżrę na jednym posiedzeniu. Pordolę już wszystko. Żarcie to jedyna pociecha, ktora mi została.

  5

  0
  Odpowiedz

Pozorant na chujni

Tak, sobie myślałem osatnio, że chujnia sie radykalizuje. Tymczasem okazuje się, że to po prostu jeden lub najwyżej paru przegrywów, którzy lajkują swoje posty z kilku bramek (zobaczcie sobie pare wpisów niżej: Jebać Ukrów i ich zjebaną Ukurwinę – 48 lajków w mniej niż dobę po publikacji, ujawniłaś się spierdolino). Nawet mi cię nie szkoda, baw się dobrze, ze swoimi zmyślonymi przyjaciółmi.

7
30
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Pozorant na chujni"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dobry przekaz to i dużo lajków parówo

  4

  0
  Odpowiedz
 3. Ukurwina to syf i kurwa i to prawda, kazdy sie zgodzi jebac banderoskie gówno

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Mamma mija, włóż se do dupy kija

  2

  0
  Odpowiedz
 5. To nie chujnia się radykalizuje, tylko 'ulica’. Te wpisy są zaledwie odpowiedzią na to co młodzi ludzie zastali w swojej rzeczywistości.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Tylko nie spierdolino, lewaku zasrany z koziej dupy. Będę sobie klikał w co chcę i ile razy chcę.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Uwielbiam, gdy przegrywy tworzą kółko wzajemnej adoracji. To samo zrobiło się teraz na wykopie, dlatego już od pół roku tam nie zaglądam bo zrobił się z tego portalu incelski ściek

  0

  1
  Odpowiedz

RE NAWET W ŚWIETA KURWY POZOSTAJĄ KURWAMI

Kolego szanowny, jeśli to rzeczywiście prawda co zrobiłeś to muszę cię zmartwić smutna wiadomością.

Jak kobieta spotka nieatrakcyjnego fizycznie faceta to szuka na siłę potwierdzenia, że on jest zły, więc jeśli je zwyzywales, a miałeś chujowe zdjęcie i wzrost w profilu to one tylko zracjonalizowały swoje skrajnie chamskie zachowanie i oczyściły się z wyrzutów sumienia, było „wiedziałam, że to psychol, frustrat i potwór”.

Oczywiście jak na ironię warto zaznaczyć, że przystojny macho 190 wzrostu, nabuzowany testosteronem mógłby wyzywać je 100 razy gorzej, pluć na nie i tłuc, a i tak by go usprawiedliwiały i mówiły, że w głębi duszy to dobry chłopak.

Także jedyne co uzyskałeś to, że wszystkie się usprawiedliwily, że nieatrakcyjny to zawsze frustrat i psychol, dlatego mają kolejny pretekst, żeby bez cienia wyrzutów robi to co chcą, czyli odrzucać wszystkich średnio i mniej atrakcyjnych typów i rypać się z nabuzowanymi testosteronem przystojniakami.

9
4
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "RE NAWET W ŚWIETA KURWY POZOSTAJĄ KURWAMI"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja jestem niski, gruby i brzydki ale umiem się kulturalnie zachować, jest ze mną o czym rozmawiać, jestem oczytany a o pieniądzach nigdy nie rozmawiam, ja je po prostu, mam. Uwierz mi, wyrypię każdą, na jaką będę miał ochotę.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Nie piszemy tytułu chujni z włączonym CapsLockiem.
  Smutną, a nie smutna.
  Stawiamy przecinek przed to.
  Zwyzywałeś, a nie zwyzywales.
  Tak że, a nie także.
  Usprawiedliwiły, a nie usprawiedliwily.
  Robić, a nie robi.
  mgr.inż Grammarnazi

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Japierdole. Dorabianie zjebanej filozofii do zjebanego zachowania. Autor pierwotnej chujni (ten co wysłał wiele życzeń do lasek) jest po prostu zjebanym simpem, który jeszcze nie dorósł i nie ma nad czym się spuszczać.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Wy to chyba jakies niedojebane kurwy spotykacie, ja znam wiele kobiet ktore rypanie z takimi patologami agresorami nie interesuje, kto lubi byc bity po ryju cxy miec przewracane meble? Tez sie jebnijcie w łeb i zejdźcie na ziemię, i mnie internetu z „poradami”

  2

  0
  Odpowiedz
 6. boże ale bzdury

  0

  0
  Odpowiedz

Nawet w święta kurwy pozostaną kurwami

Piszę tą historię ze łzami w oczach. Na samą myśl o tym miałem ciśnienie 200/150 ale pewien czas po fakcie doszedłem do wniosku że to co zrobiłem w żadnym wypadku nie było warte zachodu…

To było w Święta Bożego Narodzenia. Wyslałem na jednym z najpopularniejszych portali randkowych życzenia do naprawdę wielu dziewczyn. Ale nawet w tak magiczny czas wiadomości zostały odrzucone i usunięte przez 99% z nich. Ledwie od kilku dostałem podziękowanie i kilka ciepłych słów.

Wobec czego do tych co mnie odrzuciły, bardzo zawiedziony napisałem do nich wiadomości w stylu:
„Trudno mi jest zrozumieć problem tylko dlatego że złożyłem życzenia w tak szczególnym czasie. Jakąś krzywdę zrobiłem z tego powodu?”

Kolejne kilka ale tylko kilka dziewczyn zmiękło, przeprosiło mnie i podziękowało ale na reszcie dziewczyn nawet delikatne wpłynięcie nie zrobiło żadnego wraźenia i ponownie i bez żadnych skrupułów ponownie odrzuciły i usunęły wiadomość.

Doprowadziło mnie to do absolutnego bezwzględnego ataku kurwicy. Napisałem do nich całą masę wysoce wulgarnych wiadomości i tragicznie je zwyzywałem ciężkimi jak głaz słowami

Na kilka godzin odłożyłem telefon, biorę telefon po tych kilku godzinach i widzę że mnie wylogowało. Próbuję się zalogować i komunikat że zostałem zbanowany.

Od momentu wyświetlenia komunikatu o banie ta aplikacja już nigdy nie znalazła się w moim telefonie.

Zawsze myślałem że święta, ten magiczny okres magiczne jednoczy ze sobą ludzi. W ten dzień jednak zwątpiłem w to. Po jakimś czasie dotarło do mnie że nie było warto. Szkoda było straconych nerwów i straconego czasu. Szkoda było jakiegokolwiek zachodu.

6
21
Pokaż komentarze (20)

Komentarze do "Nawet w święta kurwy pozostaną kurwami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Człowieku szkoda zdrowia na te portale. Nie szukaj tam empatii, bo tylko pustaki tam się lansują.
  Znajdź sobie dziewczynę w realu a nie jakąś wirtualną bździągwę. One tam są tylko po to, żeby naśmiewać się z naiwnych kolesi i obgadywać ich z psiapsółkami. Odpuść sobie i nie wymagaj od pustaków kultury i zrozumienia, bo pustak był, jest i pozostanie pustakiem.

  7

  0
  Odpowiedz
 3. Bez urazy ziom, ale wysyłanie do setek lasek na portalach randkowych życzeń świątecznych zalatuje desperacją i przegrywem na kilometr. P.S Tak, jak pisze w komentarzu wyżej – 99% lasek tam to szlaufy szukające sugar Daddy czy jak to się tam zwie. Szkoda na nie czasu.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. zalosny przegryw ktory swoje samopoczucie uzaleznia od jakichs anonimowych suk z internetu
  nowe nie znalem…

  11

  1
  Odpowiedz
 5. Mnie strasznie draznia wkurwiaja tzw pozdrowienia na ryjcu Mam znajomego co mi ciagle opowiada o pozdrowueniach na gownoryju Nie wiem jaki jest tego sens Dorosli powazni ludzie wysylaja sobie jakies kwiatki Zyczenia typu Smacznej kawusi Ja nie mam kont na zadnym gownoryju czy jakis tik tokach I huj sie jeszcze na czym Kurwa rozwala mnie wysylanie tych debilnych pozdrowien czy zyczen Zlej te portale tam tylko cofnieci w rozwoju siedza Zloz zyczenia tym co je docenia Pozdrawiam

  3

  0
  Odpowiedz
 6. „Zawsze myślałem że święta, ten magiczny okres magiczne jednoczy ze sobą ludzi.“ No to źle myślałeś, święta to festiwal kłamstw podkręcony do 11, nie ma w nich żadnej magii, jest tylko trochę klimatu. A co do tych wiadomości to najpierw zacząłeś miło, potem wyskoczyłeś z pretensjami a na koniec zacząłeś się rzucać jak dziecko w sklepie które nie wymusiło na rodzicu żeby kupił co chce. Zachowałeś się jak totalna, niestabilna emocjonalnie pierdoła.

  9

  2
  Odpowiedz
  1. „No no no, magiczny czas, czas rodzinny, ja bym tak nie mógł, no kurwa, żeby na święta nie przyjechać do rodziny, weźże się ogarnij”

   Ja za to myślę, że jeśli ktoś kogoś ma w dupie cały rok, a pod koniec grudnia przyjeżdża i odpierdala szopkę i sprawia wrażenie jakby dobrze komuś życzył to lepiej się jednak nie pojawiać. Sztama ma być trzymana przez większość dni w roku, a nie kurwa okazyjnie.

   4

   0
   Odpowiedz
 7. Jak kurwy mają świętować Boże Narodzenie, skoro kurestwo i puszczanie się jest ciężkim grzechem?
  Kurwy mogą co najwyżej świętować Dzień Kurwy, który wypada każdego dnia, bo kurwą się jest na co dzień a nie od święta.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Im gorzej się mówi o jakimś zawodzie tym mniej chętnych powinno według mnie się jego podejmować. Wyjątek? Kurwa! -_-
   (w pierwszym kwartale bieżącego roku wskaźnik prostytucji na terenie każdego województwa w Polsce wyraźnie wzrósł. Kaszebski ekonom)

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Nie wytrzymałeś ciśnienia bo jakieś obce laski Ci nie odpisały na życzenia ? Jprdl. Chłopie gdzie ty żyjesz ? To że ty oczekujesz pewnych zachowań , odwzajemnienia itd to nie znaczy że to dostaniesz. Załozyles że ci odpiszą a jak nie odpisały to dostałeś wścieklizne z rozżalenia. Ile ty masz lat ? Takie zachowanie to przystoi dzieciom które nie dostały zabawki jakiej chciały. Dorośnij.

  8

  0
  Odpowiedz
 9. Prawiczek state of mind

  3

  0
  Odpowiedz
 10. Jesteś zdrowo jebnięty Dziewczyny miały rację że cię olały pojebie

  7

  1
  Odpowiedz
 11. Ta jest, puste jak bęben Rolling Stonesów.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Kurwy jak okręt, pod pełnymi żaglami,
  jak Mesio w Toi Toju, Lodolandii tsuuunaaami,
  jak Sławek w swej dziurze zaraz pod Wrockiem,
  kurwo-bogacze w kamemberze z mym klockiem….

  1

  0
  Odpowiedz
 13. W sumie to fajny kawałek mógłby powstać z tej okazji.
  Kurwa kurwie łba nie urwie pasterze,
  a jak urwie to po kurwie na lirze,

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Ale Ty jesteś pierdolnięty. Jeśli ktoś nie odpowiada na życzenia albo je usuwa, to znaczy, że dość łagodnie daje Ci do zrozumienia, że NIE CHCE mieć z Tobą nic wspólnego. I jeden chuj, czy to jest to normalna, fajna laska, czy tępe, brzydkie słonisko 160 cm, 98 kg wagi z wąsami, pryszczatym tłustym ryjem i dupskiem jak koło od Tira. Każda z nich ma prawo olać kogo chce, tak samo jak Ty. Najgorsze, że wśród dziewczyn też są takie, jak Ty osobniki, które nie potrafią zrozumieć, że nikt nie ma obowiązku utrzymywać kontaktu na siłę. Nie jesteś pępkiem świata. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla Ciebie, palancie.

  2

  0
  Odpowiedz
 15. „Doprowadziło mnie to do absolutnego bezwzględnego ataku kurwicy. Napisałem do nich całą masę wysoce wulgarnych wiadomości”

  HAHAHAHAHAHAHAHA….jestes bardzo sentymentalny. Takie laski mogly to potraktowac jako „podryw na zyczenia” i byly nieufne, albo olewaja po prostu ??

  Pozdr. Nie bierz tak wszystkiego do glowy… poza tym kobiety tak wyzywac to jest patologia, wez kurna zrob cos z soba, sprobuj zagadac na prawdziwej dziewczyny na ulicy, w pociagu itd.

  3

  0
  Odpowiedz
 16. Dzień dobry.
  Bardzo dobrze Pan zrobił , kurwiszcze trzeba wyzywać, chwasty wyrywać . Jednak , gdyby w przyszłości Pan chciał kogoś wyzywać , to raczej bym nie pisał : ty kurwo , szmato , dziwko ; tylko jakieś wyrafinowane obelgi , coś czym Pan radykalnie dopierdolisz jakiejś pizdusińskiej z badoo czy innego krowiego gówna .
  Normalnie sobie siedzę na krzesełku koło mojej dziury i kawkę piję , taką z termosu . Przywiozła mi ją dzisiaj doktorant Kasia . Parzyła ja podobno w jakimś ekspresie z niebieskim wyświetlaczem, nie wiem , nie znam się na tym , ja zawsze zalewam kawę wrzątkiem . Ale fajnie słoneczko mi po twarzy promieniami swoimi muska , jest naprawdę przyjemnie . A Pan szanowny co porabia ? Jakby co , to zapraszam na kawkę i słone paluszki do zagrychy.
  Słonecznego dnia.
  Doktorant Sławek

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Reakcja gościa na tak wielkie odrzucenie wcale nie była na wyrost. Zanim go osądzicie to postawcie się w jego sytuacji, nie każdy takie coś przeżył. Zachowanie było naiwne i bazujące na szczerym , ale głupim wniosku że te typiary tam to są normalni ludzie. Nie są , to są najgorsze kurwy , gorsze od tych zwykłych, bo te zwykłe przynajmniej pracują a nie cwaniakują po alimentach , intrygach i zdradach

  3

  2
  Odpowiedz
 18. Kurwa mac. Stary pisz na chujni

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Rozkminy przegrywa…Po co wysyłasz życzenia przypadkowym osobom? Ja też bym nie odpisał jeśli by ktoś mi nie pasował, bo to jest zawsze zobowiązujące. Poza tym ludzi poznaje się tylko w realu. Wszelkie portale pełne są nieudaczników i niedowartościowanych pustaków i aktorzenia.

  5

  0
  Odpowiedz