Płacę kartą,telefonem czy gotówką?

Wkurwiają mnie debile którzy płacą kartą za jakieś gówno o wartości 20 zł(bo to minimum transakcji płaconej plastikiem).To samo dotyczy kretynów płacących smartfonem.Barany!!! bo inaczej nie można was nazwać!Żywa gotówka to ostatni bastion wolności człowieka.Nasz kochany rząd prze w kierunku płatności bezgotówkowych zmierzając do całkowitego wycofania gotówki z obiegu i zastąpienie jej cyfrowym gównem czyli bitami.Głupie Polaczki bo można ich inaczej nazwać rzuciły się na płatności bezgotówkowe jak muchy na gówno!A tymczasem wiąże się to z totalną inwigilacją człowieka ponieważ każda transakcja zostawia cyfrowy ślad kto,gdzie,i ile zakupił towaru czy usługi.Banki i rozumie się samo przez się-państwo ma nieograniczony wgląd w nasze wydatki i może nimi sterować.Mało tego-może zmusić obywateli do zakupu określonych towarów czy usług a innych zakazać.Ponadto obywatele nie są właścicielami pieniędzy tylko bank,który może ale nie musi udostępnić nam nasze pieniądze na kontach.A poza tym Urzędy Państwowe np. skarbówka może w każdej chwili zablokować konto do wyjaśnienia na okres 3 miesięcy.Spróbujcie przeżyć te 90 dni bez możliwości kupienia czegokolwiek.Powodzenia.We Włoszech bezrobotni otrzymali plastikowe gówno(czytaj karty) za pomocą których mogą kupić chleb,mleko czy opłacić prąd ale wódki to już ni chuja kupią ani nie zapłacą tym gównem kurwie pod latarnią bo jest ściśle określone przez rząd co mogą kupić.To się nazywa wolność i demokracja w wydaniu NWO (New World Order).Przez ograniczonych umysłowo chujów posługujących się cyfrowym pieniądzem zostaniemy niewolnikami we własnym? kraju a rząd będzie wiedział wszystko o nas.Więc do chuja wafla wyjebcie to plastikowe gówno i przestańcie posługiwać się cyfrowym pieniądzem bo wpychacie naród polski w sytuację bez wyjścia gdzie rząd będzie decydował o całokształcie naszego życia i zmuszał nas do określonych zachowań poprzez nacisk ekonomiczny.Kurwa czy jest to zrozumiałe???Szykuje nam się totalitarne państwo i będziemy mieli chuj do gadania jak tak dalej pójdzie!Wpiszcie w Google:NWO (New World Order) czyli Nowy Porządek Świata to otworzą wam się oczy.To ostatnia chwila aby urwać się z elektronicznej smyczy,którą zakładają nam na szyje.Kumacie ten wywód?Jeśli tak to wypierdolcie cyfrowy pieniądz z waszego życia.Dla własnego ale też naszego wspólnego dobra wyjebcie plastik,przestańcie płacić telefonami i korzystajcie tylko z gotówki.Przekażcie to swoim rodzinom,bliskim i znajomym.Niech ta wieść co państwo chce z nami zrobić rozejdzie się jak najdalej i najszerzej.Dziękuję wszystkim którzy przeczytali ten wpis a tym którzy nawyzywają mnie od jebniętych,pierdolniętych,chujów i kurew życzę chuja w dupę z kawałkiem szkła żeby bardziej bolało lub stalowego rozżarzonego do białości pręta wsadzonego w dupę ale tym zimniejszym końcem.A wiecie dlaczego zimniejszym?Żeby było go trudniej wyjąć z dupy gołą ręką.

106
76
Pokaż komentarze (39)

Komentarze do "Płacę kartą,telefonem czy gotówką?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Właśnie to staram się tłumaczyć zakutym łbom wokół, ale nikt mnie nie słucha. Tzn. ja robię trochę inaczej. Płacę kartą za drobne płatności, ale wycofuję grubą gotówkę z banku. Żadnych lokat, trzymania hajsu na koncie oszczędnościowym i usług w bankach. Żadnego przechowywania czegokolwiek. To jest prawda, że ludzie są stopniowo przyzwyczajani i oswajani, tresowani do zniewolenia przez tę kastę mafijną jaką są banki. Oni mogą obracać twoimi pieniędzmi dopóki są na koncie, przechowane u nich. Im więcej pieniedzy jest przechowanych przez ludzi w bankach tym gorzej dla społeczeństwa, lepiej dla banków. To jest wszystko piramida finansowa. Na szczycie są bankstierzy, potem banki, pod nimi korporacje, pod korporacjami rządy, potem instytucje, sądy, urzędy, na dole żywiciel pasożyta. Pasożyt to bankstierzy, banki, korpo i rządy. Pasożyt dąży do tego, żeby uzyskać jak największą kontrolę nad żywicielem i stopniowo do tego będzie to prowadzić, że banki będą mogły kontrolować wydatki i konfiskować pieniądze. Już mogą. Przecież jest bail in. Na razie grubsze pieniądze, a potem się zobaczy. Pewnie nic nie będą zabierać ludziom, ale robić tak, żeby bydło nie miało za dużo. Nie miało oszczędności, nie miało poduszek finansowych i nie robiło czegokolwiek poza świadomością i inwigilacją, bo niewolnika trzeba trzymać w ryzach. Musi tyrać za michę na pasożyta. To bankstierzy i banki stworzyły system oparty na długu, każdy rodzi się z długiem. Musi brać kredyty, a jego środki są zżerane przez inflację, która też jest wykreowana, żebyś bez kredytu nie mógł nic osiągnąć, bo ktoś musi na tych pasożytów robić. Bank nic nie robi. Wy jesteście jego źródłem dochodu pasywnego. No, ale ludzie i tak są za głupi, zwłaszcza nasi rodacy, co pokazują przy urnach co 4 lata. Dlatego i na to dymanie chętnie się zgodzą. Pierwsi polecą.

  13

  3
  Odpowiedz
 3. Masz całkowitą rację. W ogóle patrz kurwa- placenie telefonem patrzcie jakie to fajne, reklamują to skurwysyny wszędzie taaak Popatrz jakie to proste, nowoczesne pik i zapłacone! A kurwa chodzi o to żeby człowiek już całkiem uzależnił się od telefonu i w ogóle żeby go z łapy nie odkładał tylko żeby całe życie się w telefonie kręciło. Jebane pranie mózgu

  9

  1
  Odpowiedz
 4. Ale to jest takie kurwa nowoczesne ….. w Warszawce jeden koleś popatrzył z politowaniem gdy placilem gotówką – no i chuj z nim!!!

  12

  2
  Odpowiedz
 5. Ja jestem za gotówką, ale nie w takiej formie jak obecnie. Powinna być produkowana z antybakteryjnych materiałów, a nie jak teraz gdzie za każdym razem gdy dotykam tych brudnych pieniędzy muszę odkażać ręce żelem antybakteryjnym.

  8

  3
  Odpowiedz
  1. Pierdolnij się w to miejsce, gdzie normalni ludzie mają głowę. Banknoty istnieją już X lat i jakoś nie wywołały epidemii.

   2

   0
   Odpowiedz
  2. I rozumiem, że wszędzie dostrzegasz pełzające, wirujące, latające itd. bakterie, wirusy i inne zarazki ?
   – uhmmm, taki jest ten Swiat…

   Psychiatra czeka…

   1

   0
   Odpowiedz
 6. Lecz się! Bo chorobą postępuje!

  3

  4
  Odpowiedz
 7. Jak to mądrego przyjemnie przeczytać. Nie zginie nasza bidna Polska jeśli do głosu dojdą ludzie o otwartym i kurwa myślącym rozumie.
  Ps. Piękne kary w postaci jakźe kunsztownych w swoim opisie a zarazem okrutnych tortur dla tępych dzid. Piona!!

  3

  4
  Odpowiedz
 8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  4
  Odpowiedz
 9. Ale z ciebie pojeb

  6

  4
  Odpowiedz
 10. a spierdalaj fanatyku teori spiskowych

  6

  7
  Odpowiedz
 11. Dopiero teraz odkryłeś nwo?

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Jak nożna odkryć coś, czego nie ma?!?!

   0

   0
   Odpowiedz
 12. Chuj ci w dupę cwelu, każdy będzie płacił jak będzie chciał i za co będzie chciał. A jak korzystasz z kurwisk, to twój problem zjebany patusie. No i jeszcze raz, chuj ci w dupę cwelu.

  6

  10
  Odpowiedz
  1. Tobie też. Nie tyle długi, co brudny, zjebie maltański.

   0

   0
   Odpowiedz
 13. Aż mnie chuj bierze jak widzę te minusy, ilu kurwa niedojebanych idiotów i mentalnych niewolników jest japierdole

  13

  6
  Odpowiedz
 14. Debil jesteś i tyle

  7

  4
  Odpowiedz
 15. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem….

  1

  2
  Odpowiedz
 16. Masz rację co do NWO (siedzę w spiskach dłuższy czas), ale pomyliłeś się co do gotówki. Jedyną wolnością człowieka są KRUSZCE, np. złoto. Gotówka jako taka (pieniądz fiducjarny, fiat currency w slangu kryptowalutowców) może stracić na wartości momentalnie i też będzie nic nie warta. Takie złoto, dla przykładu, trzyma wartość w perspektywie czasu i – co ważne – jest tak samo uważane za ważne i drogie aktywo w zasadzie pod każdą szerokością geograficzną. Należy zauważyć, że banki trzymają swoje rezerwy właśnie w złocie. Tak więc, wywód dobry, ale ta gotówka niekoniecznie.

  3

  0
  Odpowiedz
 17. Popraw sobie folię na głowie bo ci lekko zjechała z czupryny.

  1

  5
  Odpowiedz
 18. Jesteś idiotą.

  3

  4
  Odpowiedz
 19. Mogę płacić nawet 0,97 zł. Szybciej zapłacę kartą, niż wyskubie zółciaki. Chuj ci do tego.

  6

  6
  Odpowiedz
 20. Odkryles Hameryke, you tin foil hat nut.
  Wiem o tym od 20lat. I co? Kijem chcesz rzekę zawrócić?
  Place jebanym plastikiem, bo chodzę o pierdolonych kulach i nie mam czasu, siły,ani ochoty pieścić się z papierkami i bilonem.
  Jebać Nowy Porządek Świata.

  4

  3
  Odpowiedz
 21. Mam w to wyjebane ale i tak zawsze płace gotówką. Co sie kurwa srasz menelu jebany niech sobie robią co chcą. Polecam wypierdolić z kraju jak sie coś nie podoba a sie kurwa wszystko nie podoba ja niedługo spierdalam bo polaczki to kurwi.

  4

  1
  Odpowiedz
 22. chujem zapłać

  3

  1
  Odpowiedz
  1. „Pin i zielony, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zboczeniec!”

   0

   0
   Odpowiedz
 23. Lol fakt że dostałeś tyle minusów świadczy o tym jak głupim narodem jesteśmy. Niestety. Chuj że to ostatni baston wolności. Plastikiem wygodniej.

  7

  5
  Odpowiedz
 24. 20 zł to minimum transakcji plastikiem??? Chyba na twojej wsi posrańcu.

  9

  2
  Odpowiedz
 25. O kartach to ty za wiele pojęcia nie masz. Doucz się, czym są organizacje płatnicze (Visa, MasterCard itp.), bo w tym twoim wysrywie brakuje czegoś na ich temat. Zgrywasz wielce świadomego, a jesteś zwykłym ćwokiem bez cienia pojęcia o płatnościach bezgotówkowych.

  4

  7
  Odpowiedz
 26. Nie ziomek, żadne chuje ani kurwy. Jesteś najzwyczajniej kurwa głupi. Sam jesteś taki 50 letni Polaczek co to boi się nowości, i nasłuchał propagandy. Bank może ale nie musi udostępniać mi moje pieniądze? Co kurwa? Chyba sufit na łeb ci się spadł. Ty chyba nie wiesz jak działają banki. Państwo może mnie zmusić do kupowania określonych produktów? A niby kurwa jak?? Jak coś chce to kupuję, i nikomu chuj do tego, o ile oczywiście jest legalne. A argument że to wszystko widać co się kupowało jest z dupy, bo ja nie mam nic do ukrycia co kupuję, bo nie kupuję niczego co jest nielegalne. Więc idź założyć sobie durszlak na głowę, żeby przypadkiem NWO nie przeczytało twoich myśli stary błaźnie.

  8

  12
  Odpowiedz
  1. Żyj dalej w bańce, że bank musi Ci udostępnić twoje pieniądze. Ciekawe jak go do tego zmusisz. Postraszysz prawnikiem? Wejdziesz do środka z bronią? W ostatnich latach parokrotnie w europejskich krajach zdarzały się limity na wypłatę z konta (Grecja) lub wręcz pobranie określonego procentu z lokat (Cypr), a jak się komuś nie podobało, to mógł sobie tupnąć nóżką. W tle za każdą umową ( z bankiem, państwem, dostawcą prądu) przemyśl sobie, jakie masz realne możliwości oddziaływania, wymuszenia na drugiej stronie wywiązania się z umowy. Wprowadzą dekret o wstrzymaniu wypłat z banku i co zrobisz? Jak ich zmusisz? Jak się będziesz stawiał to dostaniesz od Policji pałą przez łeb i się uspokoisz. Taka prawda. A sąd to potem przyklepie i w gratisie dolożą grzywnę lub nawet zawiasy.

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Młody błazen dał głos….

   0

   0
   Odpowiedz
 27. Bez onaw. Jesli panstwo zlikwiduje gotowke zastapi ja dolar lub euro.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Masz rację, ale tylko częściowo. Po pierwsze, nie wiem, o jakim minimum mówisz, bo z moją kartą z Millenium mogę kupić coś nawet za raptem kilka złotych. Dwa, jaka wolność człowieka?! Ten papierek ma taką samą gównianą wartość jak te twoje znienawidzone bity danych. Trzy, wyzywasz nas jak niemiecki nazista, od „polaczków”, i ty niby jesteś patriota?! Cztery, inwigilacja człowieka jest już od dawna. Jak używasz, choćby wyszukiwarki Google to zapomnij o prywatności. Nawet zostawiając tutaj na tej stronie swój wpis, zostawiasz także ślad. Nawet nie masz bladego pojęcia, jak wiele trzeba by zrobić, by zminimalizować (a nie całkowicie zlikwidować) szpiegowanie twojego tyłka. Płacenie bezgotówkowe wiele tutaj nie zmienia. Pięć, cały czas rząd może zakazać sprzedaży różnych towarów. Nie słyszałeś nigdy o czymś takim jak prohibicja? A u nas to miałeś sytuację z dopalaczami. Sześć, tak, NWO to fakt i zbliża się do swojego wielkiego ukończenia. Tutaj masz rację. Ale powinieneś uzupełnić informację o to, kto tworzy to NWO, bo to nie tylko banki. Tam, na samym szczycie ludzkiej (nieduchowej) piramidy znajdują się satanistyczno-okultystyczne elity. Wyznają oni kult upadłych aniołów i ich zwodnicze nauki. To oni mają ten swój wielki plan, który zakłada m.in. utworzenie jednego państwa, z jednym pieniądzem, gdzie będą zjednoczone różne religie itd. (pseudokościół katolicki w tym pomaga ze swoją fałszywą ekumenią). Niewykluczone, że na czele tego wszystkiego będzie ten zapowiedziany w Biblii, antychryst. „Żydzi” ciągle o nim mówią i ciągle jest plan, by odbudować Świątynie Jerozolimską, w której, według proroctwa, ów antychryst zasiądzie i będzie się podawał nawet za boga. Sataniści (ci prawdziwi, a nie jakieś zbuntowane dzieciaki) mają to do siebie, że ciągle pokazują ludziom, co się stanie. Pokazują to np. w muzyce albo filmach, które kontrolują (zajrzyj sobie też na stronę vigilantcitizen kropka com). Obejrzyj sobie więc taki filmik jak „I, Pet Goat II”. On ładnie pokazuje, co się już stało i się stanie niebawem. Jest tam pokazane np. znamię bestii, do którego to, te transakcje bezgotówkowe będą dążyć. Niewykluczone, że będzie to nie chip, jak wcześniej sądzono, ale elektroniczny tatuaż. Czas pokaże, co z tego okaże się prawdą. Osobiście jednak korzystam z tych plastików. Wiesz czemu? Kiedyś, tak jak ty, byłem bardzo temu przeciwny, i nadal mam świadomość, do czego to wszystko zmierza, ale stwierdziłem, że nie jest to jeszcze to właściwe znamię bestii, więc tak zacząłem z tego korzystać. Nowy dowód osobisty wyrobiłem tak, by nie był biometryczny. Potem się okazało, że te nowe biometryczne dowody, są dobrowolne (jeszcze). Tobie radzę wyrobić sobie jeszcze nowy dowód na starych zasadach. Kolejna sprawa, jak patrzę na zachowanie ludzi, to dochodzę do wniosku, że „zaczipowanie bydła” wcale nie musi być złym pomysłem. Jak ktoś ma małą wartość, to sobie da wpieprzyć znamię bestii i nie ma co się za bardzo takim przejmować. Jest w Biblii napisane, że taki nawet zostanie ukarany z ręki Boga. Poczytaj też o tym, czym jest tzw. narodzenie na nowo. Co to znaczy, uznać Jezusa za osobistego Pana i Zbawiciela, co to znaczy, że Duch Święty w tobie zamieszka. Jest to ważne, ważniejsze od tego całego NWO, więc sobie nie spieprz całej twojej wieczności, twoje być na wieki, lub nie być (bo piekła nie ma, ale jest wieczna śmierć). Tyle. A no i jeszcze jedno. Jeśli się rzucasz na ludzi, tak jak w tym wpisie, to nie dziw się, że ciebie, tak wyzywają. Możesz mieć rację, ale jak źle ją ubierzesz w słowa i emocje, to zapomnij, że dotrzesz do ludzi. Rzucaniem się i wyzywaniem innych, gówno tak naprawdę wskórasz. Ale nawet jak już się nauczysz gadać z ludźmi, to miej świadomość, że wielu i tak obleje cię ciepłym moczem, bo ludzie są na ogół głupi, głusi i ślepi. Tyle. Pozdrawiam!

  1

  0
  Odpowiedz
 29. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem. …

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Fajnie że informujesz o tym problemie ale nie myślisz chyba że dotrzesz do tej bezmyślnej ludzkiej masy. Ja już parę lat temu słyszałem o social score który teraz mają w chinach, jak nie jestes posluszny to Cię odłączają i przestajesz istnieć. Widziałeś żeby ktoś się przejął? Nie ma wolności bo ludzie sami tak wybrali, niech poniosą tego konsekwencje. Jedyny mój problem jest taki z jestem tu z nimi uwięziony, za to na co mnie skazali powinni wyginąć.

  1

  0
  Odpowiedz
 31. Płacę kartą zarejestrowana na pijaczka co już nie zyje. Doładowuję ją przez kryptowaluty .A wy tam sie szarpcie z rządem

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Wolność polega na tym, że sam decydujesz czy chcesz płacić kartą, czy gotówką. Dlatego nie wyzywaj od debili tych, co wybrali kartę. Wolna wola! A ty płać czym chcesz, choćby i w naturze.

  1

  0
  Odpowiedz
 33. Uwagi i spostrzeżenia bardzo słuszne, tylko, Ty należysz do nie więcej, jak 20% Społeczeństwa, które to rozumie, reszta to…, KLONY !!!
  – a klony robią dokładnie to, co inne klony…

  0

  0
  Odpowiedz

Moja osoba

Cześć. W 2018 roku w gwiazdkę zostałem odrzucony przez dziewczynę. Od tamtej pory sprawy miłosne mi się nie powodziły. Nie mogłem sobie nikogo znaleźć. Do teraz mnie to boli, ale wracając do tematu. Około 2 tygodni temu zebrałem w sobie odwagę ( ogólnie jestem osobą nieśmiałą ) by napisać do dziewczyny którą znałem z widzenia. Wolałbym normalnie zagadać, a nie pisać lecz nie miałem jak. Chodzi do innej szkoły. Kiedy już napsiałem jakoś to szło do przodu powoli. Chciałem jak najszybciej z nią wyjść, ale z drugiej strony bałem się zapytać i nie zapytałem. Nadszedł weekend. No to zapytałem co robi i ogólnie czy ma czas. Niestety nie za bardzo bo coś tam . Zapytałem czy może w niedzielę ma, odpowiedziała że zobaczy. No to nie chciałem się narzucać i czekałem aż napiszę . Kiedy była już niedziela i godzina 15 napisałem, bo w końcu zima to zaraz ciemno. To było ostatnie co napisałem bo powiedziała że nie może i już nie odpisywała ani nic. Jest mi bardzo przykro. Nie jest to pierwszy raz kiedy osoba bardziej lub mniej mi znana mnie tak olewa. Nie wiem już czy to moja wina czy że mną coś jest nie tak. Wszystko się posypało od gwiazdki w 2018. Może poprostu źle szukam dziewczyny, może sama przyjdzie… Zwykle jak chciałem nawiązać z kimś relacje to wszystko się psuło…. Chujnia

22
44
Pokaż komentarze (15)

Komentarze do "Moja osoba"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zajmij się najpierw sobą a dziewczyny zostaw na później. Jak będziesz stanowił wartość w ich oczach, to same będą za tobą latać, ale najpierw musisz to osiągnąć.

  3

  2
  Odpowiedz
 3. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak Ja. Da się to zrobić, zapewniam.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Dobra w piździe mam sprawy miłosne życia nie da sie zjebać ono jest zjebane od samego początku można tylko spierdalać sprawe bardziej mam wyjebane w to że nie możesz znaleźć sobie dziewczyny normiku bardziej poprawiłbyś mi humor gdybyś napisał, że masz w to wyjebane i opisał jakieś prawdziwe problemy gościu jak chcesz pisać w sumie to do wszystkich jak chcecie pisać o sprawach miłosnych to wypierdalać na wykop czy chuj wie gdzie bo tutaj każdy weteran już wie żeby mieć wyjebane.

  6

  1
  Odpowiedz
 5. Bij konia i nie miałkol. Najlepsza baba to własna graba. Poza tym, musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem…

  7

  0
  Odpowiedz
 6. Ona szuka Samca Alfa, który od wejścia zeszmaci ją i będzie regularnie poniżał. Nie musi nawet mieć hajsu. Wystarczy groźne spojrzenie, ostry język i twarda pięść. Dla takiego gościa zrobi wszystko, także w wyrze. Czysty atawizm, ten typ tak ma i nie zmienisz tego.

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Bo głupie suki takie są, tym bardziej w szkole, na portalach randkowych poszukaj se, tam predzej sie spotkasz chociaż raz

  1

  0
  Odpowiedz
 8. A ja pracuję w supermarkecie na kasie 🙁

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Lepiej pracowac w markecie, niz siedziec na socjalu 😉

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Kto cie dupczy?

   0

   0
   Odpowiedz
 9. „Nie chciałem się narzucać, ale napisałem bo była już 15, to zaraz ciemno”. O kurwa, co za debil.

  4

  2
  Odpowiedz
 10. Na spokojnie do tego podejdź i pamiętaj, że jeśli nie ta to następna i tyle. Nie każda laska będzie Tobą zainteresowana, to normalne i pamiętaj też żeby się nie narzucać zbytnio i nie być zbyt potrzebującym. Sam kiedyś napisałem do takiej laski i też a to czasu nie miała a to coś. No to przestałem do niej pisać, nagle ona zaczęła do mnie, wtedy to ja zacząłem mieć na nią wyjebane i zdawkowo odpisywać i nagle to ona co chwilę chciała się spotkać. Tak więc szanuj się, nawet najlepsza dupa nie jest warta naszych nerwów.

  4

  1
  Odpowiedz
 11. Znajdź sobie kolegę – jest łatwiej. A jeszcze możesz się najebać bez konsekwencji, obejrzeć mecz, a jak jesteś trochę ciepły, to i potrzebę seksualną zaspokoisz. Nie dziękuj :*

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Nie przejmuj się. Obejrzyj sobie dobranockę, umyj grzecznie ząbki, a rano zobaczysz że wszystko będzie dobrze. Pa pa skarbie, twoja mama :*

  2

  2
  Odpowiedz
 14. Trenuj swoje umiejętności na roksanapeel jak wydasz kilkanaście stow może się w końcu nauczysz jak trzeba traktować kobietę. Do tego czasu zostaje Ci oglądanie białych murzynów w akcji z jeczacymi jakby je zażynali loszkami z trzy krotnie powiększanym biustem.

  2

  0
  Odpowiedz

Brat na dnie

Mój brat bliźniak to najgorszy syf, niemyje się pół roku, po skończonej szkole technicznej dorobił się ponad roku bez pracy, nie szuka żadnej pracy do tej pory. Zero znajomych, zero hobby, mózg rozjebany, pokrzywiona postura, chudy jak patyk. Pracy nie szuka, kasy nie ma, żeruje tylko na matce. Żyje tylko z grania na tablecie, ostatnio sobie rozjebał komputer, połamał rower i okulary, to mu nic innego nie zostało, ale jednym słowem to śmieć, ostatnio mówił że ma gorszy wzrok i słuch, no wiadomo od kurwa czego. Cham nawet nie podziękuje i tylko wyzywa, nigdy nie pomagał jak go poproszono. Chodzi w jednej bluzie i przepierdzianych kalesonach cały rok. Wstyd mi o nim mówić nawet jak się pytają koledzy czy mam rodzeństwo. Wolę jednak mówić że jestem jedynakiem.

28
35
Pokaż komentarze (15)

Komentarze do "Brat na dnie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chłopie pomóż mu póki twoja matka żyje. Po pierwsze mało kto nie pracuje i nie zachowuje się jak on bez powodu, być może to jakaś depresja itd. Po drugie jak twoja matka kopnie w kalendarz to zgadnij kto go będzie utrzymywał? Po trzecie co z cb za brat, że kopiesz leżącego?

  13

  2
  Odpowiedz
 3. Powiedz do niego „Piglet it’s time” życie w stanie wegetatywnym nie jest warte życia.

  A tak na serio to twój brat bliźniak ma wyjebane na te życie kurewskie robiłbym to samo co on ale może uda mi sie jeszcze coś kurwa osiągnąć żeby nie chodzić tylko w jednej bluzie i kalesonach jak on.

  2

  2
  Odpowiedz
 4. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. On też się powinien wstydzić takiego brata Judasza.

  7

  2
  Odpowiedz
 6. Brat bratu bratem.
  A kiwi kiwi kiwi.

  10

  2
  Odpowiedz
  1. Cooooooo?!?!

   1

   0
   Odpowiedz
 7. Każdy jest taki jaki jest i inny nie będzie. Zresztą w sumie to bez znaczenia, bo i tak każdy zdechnie. Ciekawe jaki ty jesteś wspaniały. Ponadto rodzina powinna się kochać, wspierać i szanować. W przeciwnym razie stają się obcymi sobie ludźmi, których nic nie łączy. A z ciebie też żaden brat. Powinieneś go wspierać i zachęcać do czegoś, nawet jak jest przysłowiowym leniuchem, bo Ty z pewnością jesteś pracusiem. Ja mam młodszego brata o 3 lata i bardzo go kocham. Mamy świetne relacje, choć jesteśmy różni. Powodzenia.

  6

  1
  Odpowiedz
 8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Sprzedaj skoorwiela na narządy gdzieś na wschód…

  3

  4
  Odpowiedz
 10. Skislem od przepierdzianych kalesonów.

  3

  1
  Odpowiedz
 11. Czyli skoro brat bliźniak to jesteście tacy sami? To jakaś rozdwojona chujnia jest?

  1

  1
  Odpowiedz
 12. Nie trać swojego życia na przesadne pomaganie mu. Owszem, coś tam można podziałać, wesprzeć na początku, jakoś pokierować, zainspirować, ale bez przesady. Jeszcze nikomu nie udało się pomóc wbrew jego woli. A nie jeden pomagający, co usiłował, sam zatonął z delikwentem.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Też mam takiego brata zjeba. Ostatnio wydał 5000 przez 2 miechy na grt na steam mimo że mamy te gry w wersjach pudełkowych tylko musiałby ruszyc dupe i wyjąć je z kredensu. Kompa zmieniał 7 razy od 2019 a telefon 8 . Matka i ojciec na to tyraja ale on ma rente i jest niby chory to sie litują nad głupkiem. Ja kombinuje i każdą złotówkę inwestuje w siebie czy firmę a on jest po prostu debile. Zgrałem mu wczoraj gre która jest w necie za darmo (wydawca już nie istnieje) i mu zainstalowałem to ją usunął i kupił na GOG . Nosz kurde

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Zawsze sobie żarty ludzie robią z bliźniaków, a przecież na tego drugiego przechodzi ciężar psychiczny, bo jest kojarzony z tym na niższym etapie (nie zawsze ale jednak). Masz moje wsparcie, też mam takiego brata, staraj mu się pomóc jak tylko możesz. Zrozum sytuację i sam stań się bez zarzutu, wtedy poczujesz ulgę.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ty mów, że to bliźniak bo jak ziomale go obczają na mieście w tych kalesonach to dopiero będziesz miał obciach.

  0

  0
  Odpowiedz

Przyjaźń gówno warta

Ciekawe uczucie dowiedzieć się że twoje kilkuletnie „przyjaźnie” to bujda, gówno warta historia bo dzisiaj te twoje „przyjaciółki” mają cię w poważaniu. Przypominają sobie o tobie kilka razy w roku, bo nie mają nikogo akurat pod ręką. Gdy tylko mają kogoś bardziej pod ręką to lecisz na koniec listy osób do chociażby głupiej wiadomości. Widocznie nie jestem już do czegoś potrzebna to po co mają się odzywać .Tylko szkoda że tak późno się o tym dowiaduję….

89
4
Pokaż komentarze (13)

Komentarze do "Przyjaźń gówno warta"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Rozumiem cię, całe życie przez to przechodzę

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Jesteś żałosna

  1

  5
  Odpowiedz
 4. Olej je i żyj swoim życiem. Jak się kolejny raz odezwą odpowiedz miłym, czułym i sympatycznym „spierdalaj”. Wtedy poczujesz się jak królowa. Nie ma za co.

  5

  0
  Odpowiedz
 5. ucz się życia…

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Mnie nikt nie lubi bo jestem biały .

  3

  1
  Odpowiedz
 7. Lepiej późno, niż wcale. To też dobra lekcja dla ciebie na przyszłość, by nie ufać nikomu, tylko tym, których sobie sprawdzisz i wyselekcjonujesz. Naucz się selekcjonować ludzi. To dobra cecha, potrzebna na tym świecie. Zwracaj uwagę na wszystko, każdy możliwy detal w ich zachowaniu. Pamiętaj by gdzieś tam zachować umiar, by nie popaść ze skrajności w skrajność i nie stać się czasem socjopatą.

  4

  1
  Odpowiedz
 8. No cóż, takie jest życie, moja droga… Tak już jest że jak ktoś uważa ze nie jestes mu juz potrzebna to wyrzuca Cię do kosza a wraca zazwyczaj jak odpadły mu jakieś znajomości dla których wczesniej Cię porzucił. Inna sprawa że to nawet nie musi być do końca ze złej woli a wynikać ze zwykłej ludzkiej biologii. Pamiętaj że jest ograniczone grono osób z jakimi można utrzymywać kontakt, w tym ok. 5 z którymi ten kontakt może być bardzo bliski. Jeśli więc ktoś wrzuci do tego najbliższego grona nową osobę to jedną musi wyrzucić do niższej półki…niestety padło widać na Ciebie

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Przyjdą dupy same jak zaczniesz je olewac, a nie adorowac i wzdychac. Chyba, że będziesz naprawdę czuł, że to jest wlasnie ta to wtedy i owszem. Narazie baw się i korzystaj z życia bo młody 2 raz nie będziesz.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Chyba, że masz twarz incela…

   0

   0
   Odpowiedz
 10. Cześć chciałbym pomóc Ci

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Przechodziłem przez ten syf za czasów szkolnych. Jedyna opcja to zerwanie z nimi kontaktu do zera i skupienie się na sobie. Zobaczysz minie miesiąc a ty odżyjesz psychicznie jak po jakimś pierdolonym spa.

  5

  0
  Odpowiedz
 12. Zacznij się malować, farbowac kłaki i kup sobie normalne ciuchy to może przestaną się Ciebie wstydzić. A i dobrze jakbyś miała ba koncie z 200 kawałków. Najlepiej na różnych walutach. Możesz się też pokusić na obciaganko na imprezach ale tu ostrożnie żeby sobie nie zepsuć opinie.

  2

  0
  Odpowiedz

Kot zjadł mi choinkę

Kurwa! Mój kot dostał ataku… Skacze, gryzie i demoluje mi choinkę. Piękna, nowa, kupiona zaraz przed świętami. Pięknie przyzdobiona stała w salonie, aż nie zjawił się ten głupi sierściuch. Skacze po niej i zrzuca bombki, gryzie kable ze światełek i żre cukierki… pojeb jeden. Nie polecam kota na święta. Taki niby odważny co na choinkę skacze, a będzie srał pod siebie na sylwestra….. Zwierzęta to chuj.

42
43
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "Kot zjadł mi choinkę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie zwierzęta to chuj, tylko ty jesteś pizdą, skoro nawet nad kotem nie potrafisz zapanować. Pewnie przed jamnikiem spierdalasz gdzie pieprz rośnie.

  4

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zniszcz wszystkich Groksów tak jak Ja. Jest to wykonalne, zapewniam.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zwierzęta to dalej chuje, nic sie nie zmieniło od czasu mojej chujni. Mój pies szcza do brodzika i pod kibel mimo, że z nim co chwile wychodze na dwór. Nie pozdrawiam zwierząt.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Co za kurwa debil.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Poprostu był szybszy od ciebje

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To ty jesteś głupi chuj. O wiele głupszy niż kot czy nawet chomik.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Zwierzę nie może być głupsze od człowieka…

   0

   1
   Odpowiedz
 9. nie dawaj kotu piwa, bo to jest nie w porządku w stosunku do zwierzęcia.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Na wiele kotów działa dość nieprzyjemna metoda- futrzak złapany na gorącym uczynku wędruje do wanny, gdzie trzymając delikwenta leje się mu zimną wodę prysznicem na łeb. Kot tego nienawidzi. Po kilku akcjach powinno mu przejść. Niestety, to tylko zwierzę i tłumaczenie słowami, czasem krzyknięcie nie wystarczy.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Zapakuj mu w cukierki laxigen to zacznie srać dużo wcześniej…

  0

  0
  Odpowiedz

Sylwester i podsumowanie lat

Nie wiem czy też tak macie ale pewnie część osób tak, że jak zbliża się koniec roku to przychodzi taka refleksja zastanowienie nad sobą życiem mad tym co się udało a czego nie osiągnąć. A więc mam ci ja 27 lat człowiek młody niby całe życie przede mną tak mawiają ale czuję że chyba huja w tym życiu osiągnę. Męczę się z nerwicą już ładnych parę lat, myślę że to kwestia trudnego dzieciństwa, wrażliwości wrodzonej jak i domu czy otoczenia, powiecie że użalam się ale ja wam powiem że nie. To będzie historia ogółem. A więc pomijając kwestię problemów natury emocjonalnej żyłem sobie w huj przeciętnie jak miliony młodych chłopaczków, grałem w GTA, oglądałem porsnosy waliłem konia, jadłem czipsy popijając colą rozmyślając dość często jak to będzie za parę lat jak dorosnę. Powiem tak. Inaczej sobie to wszystko wyobrażałem! Żeby nie było nie jestem jakimś przegrywem, chociaż tego słowa też nie lubię bo co to w ogóle znaczy przegryw? A ty kurwa co jesteś?? 😀 jaja jakieś. Byłem leniem, zlęknionym gnojkiem który bał się zagadać czy wpierdolić komuś kiedy trzeba. Był czas że powiedziałem dość powoli powoli ale trochę nadrobilem, zdobyłem znajomych pokonałem lęki społeczne, brałem udział aktywnie w życiu, pierwsze randki, pijackie imprezy, zaryzykowałem. I…. Udało się, pierwsze prace, zawody miłosne. Teraz mam dziewczynę, jesteśmy już 5 lat razem, mam pracę, mam jakieś plany życiowe, cele mniejsze czy większe, kończę studia. Ktoś powie ooo studia. Nic szczególnego. Zgadza się, ale dla mnie patrząc na to co było to są wielkie osiągnięcia. Być może nie zwojuję świata ale jeśli choć odrobinę uda się poprawić swój byt to będę próbować. Ale…. Byłoby wszystko okej gdyby nie to że po prostu jestem już tym wszystkim zmęczony. Czuję zmęczenie materiału, wypaliłem się. Zatrzymałem. Na pewno się nie poddam ale ciężko się zebrać i drugi raz zawalczyć. Nie wiem, wydaje mi się że jest to kwestia też braku wsparcia. W domu też każdy padnięty, dziewczyna złośliwa się zrobiła nie czuję wsparcia i w ogóle jebły wszystkie chęci do zmian. Także życzę wam i sobie jeśli są takie historie a podejrzewam że trochę się znajdzie i bardziej barwne to życzę powodzenia i siły aby to wszystko naprostować. Wierzę że da się. Tylko ciężko pokonać tę wewnętrzną wyjebę. Bo ja już rzygam tym wszystkim i naprawdę mam wyjebane. Niech się dzieje co chce pozdro ✋

57
13
Pokaż komentarze (10)

Komentarze do "Sylwester i podsumowanie lat"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A najgorzej jak krzywdy zadają ci najbliżsi. Nikomu nigdy nie można ufać. Może sobie, choć też nie zawsze. Na polu minowym i tak zostajesz sam.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. mieć wyjebane to podstawa

  2

  1
  Odpowiedz
 4. Podajmy sobie rękę, też byłem niepełnosprytny w czasach gim-liceum ale też se tam pornoski, chipsy te rzeczy, nawet na siłkę chodziłem i chodze do teraz, też nie gadałem z koleżkami za dużo na korytarzu, w piłę nie grałem bo nie lubiłem. Teraz mam 21 lat i co prawda dalej bardzo mało znajomych ale chodzę na psychoterapię i pomaga bardzo się ustabilizować psychicznie. Z tym, że ja na domiar złego jestem gejem i mogę mieć gorszą sytuację jeśli chodzi o miłość, wspólne mieszkanie itd. Nie no nie wyobrażam sobie za bardzo mieszkać z facetem całe życie :/ nwm jak to będzie… tu jestem ugotowany. Ale tobie życzę stabilizacji, nadmierne przejmowanie się będzie powodowało tylko narastanie problemu bo tym bardziej się będziesz zamykać w świecie swoich wewnętrznych problemów. Powodzenia!

  3

  2
  Odpowiedz
  1. Tak czytam i czytam.. to Ty to jesteś zwykły PEDAŁ.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Problem polega na tym, że już w tym wieku masz za dużo więc przestało cię to cieszyć i interesować. Teraz trzeba będzie wszystko stracić, poto żeby od nowa wszystko zdobywać i w sumie już tak do śmierci :/

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Mi lada moment stuknie 36lat i… Mam dosyć wszystkiego, całego mojego życia. Próbowałem walczyć, wstawałem z kolan, próbowałem, ale za każdym razem upadek był coraz mocniejszy. Czuję się jakby coś we mnie umarło.

  Mam dobrze płatną pracę, żonę, ale każdego dnia w mojej głowie krzyczą myśli typu „do niczego się nie nadaję”, „mam dosyć życia”, „powinienem się zabić”, „nie mogę już dłużej”. I nikt poza mną tego nie wiem. Nie wiem nawet czy ktokolwiek zdaje sobie sprawę z tego co się ze mną dzieje.

  Nie potrafię zebrać się na odwagę i skończyć własnego życia.

  4

  0
  Odpowiedz
 8. Życie jest rozczarowujące w chuj. Zupełnie inaczej wyobrażałem sobie zarabianie pieniędzy, relacje z ludzmi, związki z kobietami, prawa rządzące światem. Nawet jak jest dobrze to i tak jest to gruuuuuuuuubo poniżej oczekiwań i i gdybym wiedział wcześniaj jak to wszystko działa to nie angażowałbym w to nawet 10% swojej energii jaką przeznaczyłem… I od paru lat więcej przeznaczać już nie zamierzam. Jedno wiem na 100% co jest niezbędne do tego żeby było mi dobrze – co by się nie działo to ja jestem najważniejszy i tylko dla mnie warto się poświęcać, a cała reszta istnieje tylko po to żeby mi było dobrze, przyjemnie i dostatnio.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Niestety ludzie się wypalają. Ciężko znaleźć siłę. Musisz znaleźć coś co kochasz robić i to robić. Dla mnie to biznes i programowanie. Daje to mase satysfakcji i w sumie bardzo dużo pieniędzy.

  Ważniejsza jest satysfakcja. Miałem inny biznes, w branży która nie uszczęśliwiała mnie. Kasa była też na tyle dobra by można kupić dom za gotówkę praktycznie co miesiąc.
  . Rzuciłem to dla swojej pasji

  1

  1
  Odpowiedz
 10. świetna chujnia

  0

  0
  Odpowiedz

To nie będzie dobre życie

Za tydzień kończe 18 lat. Od dwunastki zmagam sie z depresją i kilkunastoma innymi chorobami psychicznymi w tym schizofrenia. Powoli dociera już do mnie fakt, że nie jestem zbyt inteligentny jednak na tyle mądry żeby odstawać od reszty. Nie kończe szkoły bo po co, jeżeli ktoś mi mówi co mam robić to tego nie robie bo żebym ja coś zrobił jest ich pomysłem a nie moim a wole własną droge, nie przeszkadza mi to, że straszą mnie, że po gimnazjum nikt mnie nie weźmie do pracy co jest bzdurą ani to, że skończe bezdomny, bo tego sie nie boje. Nie mówie dużo, moge cały dzień się nie odzywać. Próbowałem sie zmienić przez ćwiczenia i medytacje i to nic nie daje kiedy mam na co dzień do czynienia z idiotami a nigdy nie przeszedłem bariery 90g białka bo po pierwsze nie jesteśmy milionerami, nie stać mnie na cottage cheese quantalupa ananas szejk a po drugie rzadko co widuje obiad w domu.
Ojciec mnie zostawił jak miałem 5 szczał mi do łóżka i napierdalał matke, jej nowy mąż robi prawie to samo i zmagam sie z nim od 12 lat, na moje polecenie (byłem małym gówniarzem) zrobił bachora bo chciałem mieć braciszka i teraz braciszek spędza 14h dziennie przed komputerem i ma krzywy kręgosłup ale leczyć nie leczy bo przecież musi napierdalać w te gierki.

To nie było i nie będzie dobre życie. Nigdy sie z niczego nie cieszyłem i sie nie uciesze, nie mam ludzkich emocji nie potrafie sie śmiać, nie chce mi sie ruchać, marycha w tym kraju jest sprzedawana za 50zł z badylami i moge sie żalić w nieskończoność bo nie mam żadnego szczęśliwego wspomnienia co bym mógł nim przyzwać patronusa. Zwierzęta są kurwami bo są takie same jak ludzie i szansa na to, że pies ze schroniska będzie twoim prawdziwym przyjacielem jest raczej niewielka bo miałem psów 6 i każdy był chujem.

Mam pewien plan na życie. Zdam prawo jazdy i wypierdole stąd za pewnie max miesiąc do jakiegoś kraju przez agencje pracy gdzie będą mnie ruchać przez 3 miesiące a potem zamieszkam na stałe w tym kraju. W kraju gdzie ludzie nie będą tak pojebani jak są polacy i nawet nie musze dużo o tym mówić bo sami przypiszecie więcej negatywnych niż pozytywnych cech swojemu narodowi.

Hah, pozostaje kwestia śmierci z kd 0/1. Tak jestem psychopatą i kiedyś wypierdole bombe na Hiroszime. Sorry, musiałem to napisać mam nadzieje, że admin sie nie obrazi ale takie myśli jak zabijanie nie opuszczają mnie ani na chwile, zawsze marzyłem żeby ktoś wparował do mojego domu, zabił każdego i powiedział do mnie „Walu tu jest twoja kominiara i kopyto, zbieraj sie jedziemy na robote” bo w wegetacji przez sto lat nie ma sensu but there is a great deal when you’re taking to the grave as many as you can, before you die yourself.

26
43
Pokaż komentarze (27)

Komentarze do "To nie będzie dobre życie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. O kurwa… Żałosne. Trzeba go kurwa znaleźć, bo jeszcze „jakimś” krajem okaże się Afganistan i kiedyś będzie siać terror w Europie. Chciał zabłysnąć angielskim hahaha, „there’s a great deal”?! xD Szkoła się nie przydała. Hojny jesteś jak dajesz sobie 100 lat życia.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Imo nie liczy się poprawność gramatyczna, a przesłanie. Co do Afganistanu, to nawet z początku zdawało mi się, że mądrze mówi, ale potem uświadomiłem sobie, że wyrasta nam nowy Elliot Rodger. Czy on wie, że społeczeństwo to zespół kontaktów między ludźmi, osobnymi umysłami o różnych poglądach, a nie jednomyślący potwór, który go nienawidzi. Zająłby się nawet malowaniem grafitti, czy zapisałby się do jakiejś antify, onru, czy nawet jakichś hooligansów (chociaż polecam zwykły klub kibicowski), bo to i tak jest mniej szkodliwe, niż bycie terrorystą…

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Powiem tak. Jesteś pod panowaniem upadłego anioła Abaddona, który tak manipuluje ludźmi, by ci chcieli zabijać innych. Za depresją, nie mówię że akurat u ciebie, ale nieraz stoi demon depresji. Wiem, bo do mnie był taki przyczepiony. Wątpię też byś był psychopatą. Prędzej socjopata, acz niektórzy twierdzą, że to jedno i to samo, tak inni twierdzą, że tym pierwszym się rodzisz, tym drugim się stajesz w wyniku negatywnych doświadczeń. Nie mam teraz czasu by się więcej rozpisać autorze, bo 5 rano i spać mi się chce, ale ja przez lata cierpiałem na depresje, nerwice i inne (miałem ponad 50 różnych objawów tych gównianych chorób), byłem wyśmiewany, czasem bez wyraźnego powodu, nieraz atakowany fizycznie, także bez wyraźnego powodu i wiesz co? Po latach zrozumiałem, że to były ataki demoniczne na moje życie. Kiedyś to albo ignorowałem albo sobie jakoś tam tłumaczyłem, że np. depresja mi się wzięła może z niezdrowego żarcia. Tak było do lata 2017 roku, jak mnie Bóg ponownie dotknął. Pojechałem wtedy na pewną grupę domową chrześcijan. Ci tam nałożyli na mnie ręce i nagle zaczęli odganiać ode mnie m.in. demona depresji, a dodam, że nic im o tym problemie nie wspominałem. To Bóg im to zdradził. Zresztą, ja tamtego dnia, to nawet całkiem normalnie się zachowywałem i miałem gadane. Potem zacząłem się zastanawiać nad różnymi sytuacjami w moim życiu + pewna modlitwa znajomego i zrozumiałem wtedy, że wiele negatywnych sytuacji w moim życiu to był atak demoniczny na mnie. Jednak lata wstecz przeżyłem narodzenie się na nowo. Co to jest? To jest moment w którym Duch Święty, jedna z osób Trójcy Świętej, wchodzi w ciebie, tak że stajesz się Jego świątynią. Wówczas wtedy zostajesz jakby przybity do krzyża Golgoty, tam gdzie Jezus został zabity. Co to daje? M.in. możliwość wyganiania wspomnianych demonów, ale także np. otrzymanie życia wiecznego, po tym doczesnym życiu, w świecie, który jest wielokrotnie lepszy, od tego bagna. Chcesz tego samego? To zawołaj do Jezusa i powiem Mu, że od tej pory staje się On twoim osobistym Panem i Zbawicielem. Jak będziesz szczery w tym, to Duch Święty w tobie zamieszka. Pamiętaj jednak by z tym nie zwlekać, bo tzw. Czas Łaski jest bliski końca, i się stanie w tym wieku. Dlaczego? Po różne biblijne proroctwa się wypełniają teraz a satanistyczno-okultystyczna elita, nawet nie kryje się już ze swoją agendą. Wystarczy zajrzeć na takie strony jak np. vigilantcitizen kropka com. Tam jest masa dowodów. Tak, jak napisałem, późna pora dla mnie i muszę iść spać, bo mógłbym ci sporo więc napisać. Chcesz coś? To pisz. Możesz oczywiście mnie uznać za świra czy kogo tam chcesz, ale ja swoje przeżyłem i się sporo dowiedziałem przez te ok. 13 ostatnich lat. W Polsce niestety mało kto się zna na świecie duchowym. Prędzej w Afryce się coś na ten temat dowiesz. Pozdro

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Zamknij morde ty janie pawle pedale pierdolony na i tak wierze w boga kurwa budde

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Chłopie! Ja mam nadzieję, że chodzisz na psychoterapię. Pamiętaj, psychoterapia to PODSTAWA leczenia wszelkich chorób psychicznych wraz z farmakoterapią. Bierzesz leki na te objawy? Chodzisz do lekarza. Ja myślę, bo twoje objawy są dosyć poważne jak na twój wiek, a potem w dorosłym życiu może być dużo gorzej! Schizofrenia to taka choroba, że niedługo wszystko ci zabierze, jak się nie podejmiesz leczenia, to coraz gorzej będzie rokować po prostu. Trzymaj się i bierz się za leczenie! Wyjaw te swoje dziwne i przerażające cię myśli przed terapeutą, to przestaną cię tak trzymać jak je wypowiesz i rozpracujesz mechanizm ich działania. Pozdro!

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Na tarapie o jaki ty mqdry kurwa to uciekaj do Moskwy

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Jeszcze chciałem dodać, że twoje myśli są dość okrutne i przepełnione złem. Wszędzie widzisz zło i przez to pewnie też nie masz prawidłowego podejścia do ludzi i świata tak czuję (wiem po sobie, też się leczę psychiatrycznie, ale ja już kończę powoli leczenie i wracam do zupełnego zdrowia, nie mam nawrotów). Takie myślenie jest straszną patologią! Zmień to, proszę ja cię. Dodam jeszcze, że twój ojciec no cóż, dowód że nie każdy może mieć dzieci, bo dzieci będą cierpiały przez nich jak ty. Ale spokojnie, rodzice nikogo w dół za sobą nie pociągną. Ty masz swoje życie do przeżycia, pod warunkiem że weźmiesz się za siebie. Powodzenia!

  2

  1
  Odpowiedz
 7. Próbowałeś już sprzedawać swoją spermę na produkowanie maści na porost włosów? Ja kupiłem ten kosmetyk i smaruję
  glace 2 razy dziennie. Takie mi kudły kręcone na łbie wyrosły,że chyba to maść ze spermy murzyna. Nie wierzyłem ze to działa. Smaruję teraz koniec chuja i widac jak mi rośnie pędzel. Firma kosmetyczna co robi ta maść nie mogla uwie-
  rzyć! Przychodzi teraz pielegniara co mi brandzluje chuja
  kudłatego 2 razy dziennie. Było tyle śmiechu, że jedna nie
  wytrzymała. To przychodzą teraz 2 na dzień. No i chuj.

  4

  -1
  Odpowiedz
 8. Aha i jeszcze jedno. Pewnie nie nadążacie za moim tokiem myślenia i sądzicie, że mnie pojebało i macie racje. Zresztą macie to szczęście zobaczyć jak myśle bo nikt wam nigdy nie pozwolił zajrzeć do umysłu. Pytacie kogoś co tam u niego i powie, że dobrze i nie powie nic innego ale ja wam pozwoliłem zajrzeć do mojego umysłu. Nikt dla was tego nigdy nie zrobił i nie zrobił tego dla mnie. Gdyby ktokolwiek kiedyś mi na to pozwolił, pewnie miałbym jakieś wskazówki jak myśleć, jak sie zachowywać, co jest dobre a co złe. Zamiast tego ryli mi banie przez całe życie patologią, religią, na j. polskim. Ahh pamiętam jak na sprawdzianie z j.p napisałem suce żeby poszła sie jebać ze swoimi kazaniami. Wybiegła z płaczem a na drugi dzień złapał mnie jej mąż i kazał przeprosić ale mnie nie przekonał, to była ta chwila w której zrozumiałem, że nie jestem jebanym pionkiem. Później i tak sie okazało, że matrix mnie spierdolił. Zaraz napisze kolejną chujnie którą wszyscy polubią więc co wam te pierdolone dislike dadzą skoro moge sie dostosować do wszystkiego. Myślicie, że oceniacie osobe ? Ta szmata mówiła, że jestem potworem.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. ,,A na drugi dzień złapał mnie jej mąż i kazał przeprosić ale mnie nie przekonał” haha

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Ładny pojeb

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Idz do ksiedza na plebanie. Potrzebujes dobra blow job.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. No i kurwa prawidlowo!

   0

   0
   Odpowiedz
 10. Życie z natury jest ciężkie, a potem się zdycha. To wszystko w temacie życia.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Ciebie trzeba do Choroszczy wysłać całe te ugułem

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Pozbedziesz sie mnie ze szkoly sie wypisalem komputer zabiore

   0

   0
   Odpowiedz
 12. Trzeba Cię skrócić troszkę tu tego, ooo jaki ty kurwa mądry jesteś. Prezydentem może zostań

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Prezydenckim smierdziuchem

   0

   0
   Odpowiedz
 13. Tu tego całe te ugułem

  1

  0
  Odpowiedz
  1. 00Jor meldunek

   0

   0
   Odpowiedz
 14. Ty już dawno powinieneś się leczyć. Ciebie trzeba do Choroszczy wysłać całe te

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ziomek cokolwiek robisz, nie wypierdalaj za granicę jeśli wiesz że jesteś chory. Schize da się wyciszyć lekami i mieć względnie normalne życie z gówno robotą. Jeśli pojedziesz to z czasem pogorszysz swój stan jeszcze bardziej i nie da się tego cofnąć bo schiza niszczy łeb. Za granicą jest to samo albo jeszcze gorzej bo nie będziesz miał nawet matki. W długim terminie jeśli nie chcesz całkowicie zjebać sobie życia powinieneś poddać się leczeniu. Trzymaj się tam.

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Jebac matke moja toszmata naje awem sie i zjaralem tez mam wyjebane w te zycie kureskje

   0

   0
   Odpowiedz
 16. Siema tu autor wlasnie dzisiaj sie wypisalem ze szkoly nie mam juz zobowiazan tera se wale konia na luzaku bo te zycie jest chuja warte

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Walu, weż pałę i wparuj na chatę trzem rosłym murzynom pederastom. Zajebać słabszego to żadna sztuka a ty jesteś twardziel, prawda? Z tym zabijaniem to mnie lekko wkurwiłeś. Siebie zabij..

  0

  0
  Odpowiedz

Abstrakcyjne pojecie ciszy

Mamy dość codziennych pretensji ze strony sąsiadów z góry, którzy mają abstrakcyjne pojecie ciszy!! Wystarczy, ze zakaszlemy i zaraz walą w rurki bo niby za głośno. Radia słuchamy przez słuchawki ze względu na skargi o odbywające sie codzienne dyskoteki w mieszkaniu. Telewizor podobnie.

Mamy też pretensje o nocne procentowe zabawy i to z czarodziejką z księżyca, a przecież ktoś taki nie istnieje.

Niedługo chyba przyjdzie zaprzestać oddychania we własnym domu, bo sąsiadom przeszkadza.

Nawet na przejeżdżające samochody sąsiady warczą, że za głośno silnik pracuje.

31
15
Pokaż komentarze (14)

Komentarze do "Abstrakcyjne pojecie ciszy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Puść ruskiego hardbassa i dopiero zobaczą, co to jest hałas…

  2

  1
  Odpowiedz
 3. Ale pierdolisz… abstrakcyjne pojęcie ciszy, mhm… przyzwyczajaj się, debili jest pełno wokół nas i trzeba to pogodzić, niejednego jeszcze spotkasz w życiu gwarantuję ci, a na pewno być może i gorszego, do prawdy miałem do czynienia z dużo gorszymi przypadkami, ogar chłopie, w razie czego idź do urzędu praw człowieka czy gdzieś tam nwm

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Zrób kurwom raz czy 2 prawdziwą imprę na 20 osób, słuchaj r Marysia na pół pizdy przez miesiąc to albo się przyzwyczają do tego, że coś takiego jak dźwięk istnieje, albo debilizm rozsadzi im puste cebulackie łby. Rzekłem

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Niech puści holenderskie techno…

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Bo są zaburzony psychicznie jednostkami, możliwe, że z nerwicą. I pomyśl, że taki pełno łazi w społeczeństwie na wolności. Powinno się takich wyłapywać i na siłę leczyć. Ew. Pan od lania gumową pałką, co tutaj się udziela, ich powinien dostać w swe łapska.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Wal chuja. Zajadle, zapiekle, z jękiem i chodzeniem łóżka którym obijaj o kaloryfer. Wsadzaj też chuja między rurki c.o i piłuj. To nauczy sąsiadów moresu.

  5

  0
  Odpowiedz
 8. A rób im po złości, puszczaj najlepiej ruskie tehno na full, co się podlizywać będziesz!
  Znam taką sztuczkę. Jeśli sąsiedzi mieszkają nad tobą.
  Wypełnij garnek wodą do 3:4, postaw na szafie i dociśnij do sufitu jakimiś książkami. Na ten garnek nałóż słuchawki i podłącz do laptopa. Jak wszystko gotowe to póść hitler gangam style 10 h. Oni będą słyszeć maślany bass hitlera a jak przyjdą do ciebie to będzie cichutko i wtedy będą mieć rozkmine. Polecam też dla odmian jakiś rusko hardbass np narktotik kal albo tri paloski

  3

  0
  Odpowiedz
 9. Ewentualnie somsiady

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Ja kiedys obudziłem dziecko w nocy somsiadom bo pierdnołem ,i dzieciak za scianą zaczoł płakać , blokowiska to getta.

  5

  0
  Odpowiedz
 11. A weźże Ty i spierdalaj !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zapierdol chujom z jakiejs pro nuty dla ciebie. Ja od siebie polece giuseppe ottaviani – 8k, badz pro mozgojebna techniawa marco v avalon, karney – snarl (od tej ostatniej wyjebie im szyby w oknach)

  1

  0
  Odpowiedz
 13. No pięknie. Jebane nowe pokolenie polactwa a takie same debile. Żaden świński ryj nie pomyśli, że mieszka kurwa między ludźmi. Albo napierdala na bosaka jak kurwa jakiś jebany brudas komuś nad łbem albo „puść mu hardbasa” A srać wam na wycieraczkę kurwy jebane, napierdalać w rury, niech się cały blok dowie co za kurwa tu mieszka. Wpierdol od wszystkich się wam należy bo jak się was prosi to nie rozumiecie. Jebane debile z wioch zbierane. Mam sprzęt za kilkadziesiąt tysięcy i mogę tak pierdolnąć, żeby szyby powylatywały – nie robię tego z szacunku dla innych – wiecie co to słowo znaczy? Bo kurwa mieszkam między ludźmi i nie jestem jebanym bydlakiem, jełopem co musi się najebać, zrzygać i napierdalać muzą co tydzień bo się wyrwał z PGRu na stancję do miasta..

  0

  1
  Odpowiedz

Idioci z petardami

Czy ludzi do końca pojebało? A może w Polsce jest kilka stref czasowych? Wytłumaczcie mi po co ci kretyni strzelają petardami i sztucznymi ogniami tydzień przed Sylwestrem a w samego sylwestra od rana! Bez sensu. Straszą tylko źwierzęta i wkurwiają ludzi. Chuj im w dupę i na imię.
Wyżaliłem się. Szczęśliwego nowego roku.

51
18
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Idioci z petardami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wzajemnie Szczęśliwego 😉
  Niektórzy wolą przed, inni po… sylwester sylwestrem petardy tradycja i tak dalej. Co tak losem zwierzątek się przejmujesz? Zwierzę ze strachu nie umrze, zawału nie dostanie, gwarantuję ci.
  A jak cię wkurwiają petardy to zaszyj się moje drogie dziecko pod kołderkę jak niemowlaczek i płacz, że ci źle 😉 tyle ci powiem

  0

  1
  Odpowiedz
 3. O NJE PJESKI SIE BOJOM!!!11

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Odpowiedzi na Twoje pytanie może udzielić starożytne sowieckie przysłowie, a mianowicie: „Czemu pies się liże po jajkach? Bo może”

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Uwielbiam napierdalac właśnie przed sylwestrem I po. Przed bo chory się niespodziewaja… I te Kurwa pieski chuj im w dupe. A po sylwku jak wszyscy wrażliwi bo zmęczeni, skacowani… raj achtunga 1.01 od 8 rano, co roku

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Bo petardy, nawet te mocniejsze, i tak nie kosztują wiele, więc sobie strzelają. Swoją droga, gdzie mieszkasz, że strzelają już tydzień wcześniej? Bo u mnie na pomorzu, to coraz słabiej z roku na rok. Nawet mało jest ozdób na balkonach, na święta.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Wystrzałowego Sylwka

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Tez tak mam w mojej klatce a mieszkam w bloku narobili dzieciaków 7 sztuk w ciągu 2 lat , jprd nawet im przeszkadza sikający pies …to niech wypierdalają na wieś k KURWA

  0

  0
  Odpowiedz

Choinka

Wkurwia mnie choinka którą kupiłem, przytargałem do domu ustawiłem i ustroiłem i chce wyjebać bo już po swiętach, robi się syf na podłodze wokół niej i nie można przejść obok nie zrzucając igieł a kobieta nie pozwala jej jeszcze usunąć ponieważ „zawsze na trzech króli się rozbiera choinkę”. Huj mnie obchodzi trzech króli, to ja tu mieszkam czy oni, kurwa?!

23
37
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Choinka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Huj mnie obchodzi jakaś choinka.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Człowieku już prawie luty, a ty nam o choinkach pierdolisz jeszcze, ja pierdykam… Daj żyć ludziom i zajmij się czymś co jest „tu i teraz”. Z tymi trzema królami to jesteś niezły, taka tradycja nie chcesz to nie obchodź tych jebanych świąt…

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kupuj sztuczną choinkę – będzie ci służyć przez lata, patałachu…
  Do ŁWF nawet nie waż się zaglądać!

  1

  0
  Odpowiedz
 6. To po cholerę masz tę choinkę? Nie obchodzi ciebie Trzech Króli, a obchodzi ciebie pogańska choinka?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. To po chuja kupowałeś choinkę? Jedynym winnym jesteś kurwa Ty sam!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. uj się piszę przez ce cha

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Kurwa, kolejny samiec omega. Chcesz wypierdolić choinkę, to bierzesz i wypierdalasz. To twoja wina, że boisz się swojej laski, więc nie zawracaj innym dupy.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. wyrzuć kobietę

  0

  0
  Odpowiedz