23 lata byłem przegrywem

Czytam wpisy i komentarze od dłuższego czasu. Najwięcej osób to nieudacznicy, nieśmiali, fobie społeczne itd. Mam nadzieję, że mój wpis trochę wam pomoże (w szczególności nie akceptującym swojego wyglądu) – w przeważającej części będzie o tym, jak ja z tego bycia przegrywem wyszedłem. To właśnie byłem ja – drżący głos, bez znajomych, z nadwagą podchodzącą pod otyłość, siedzący cały dzień na kompie, walący konia. Ogólnie rzecz biorąc – pełną gębą przegryw. I co zrobiłem? Zawsze bałem się o swoje zdrowie, myślałem, że wszelkie jakieś spalacze, suplementy to jebane gówno, chemia i jak się za to wezmę to pierdolnę na zawał w wieku 20 lat itd. A chuja prawda. Przez 2 miesiące codziennie ćwiczyłem na siłowni, od czasu do czasu biegałem. ALE. Zakupiłem też bardzo mocny spalacz, brałem też testosteron. I po tych 2 miechach mam całkiem inną, już nieotłuszczoną mordę, wreszcie pojawił się jakiś zarost. Nabrałem pewności siebie a ludzie zamiast spierdalać ode mnie jak od ognia, kleją się do mnie i mnie zapraszają na różne imprezy. Ogólnie – po prostu stałem się normalny. Wcześniej już próbowałem coś robić ale chuja z tego wychodziło. Naprawdę – to moja rada: nie bójcie się wziąć jakiegoś środka, np. spalacza czy coś mocniejszego na masę (jak jesteście bardzo chudzi). Nawet jeśli to jebana chemia to „przemęczenie się” organizmu przez krótki czas zrekompensuje mu brak przymusu dźwigania brzucha, zarys mięśni też bardzo pozytywnie wpływa na organizm. A przede wszystkim – jak już pisałem – na własną sytuację społeczną. Nie ma co ukrywać, ludzie bardzo często patrzą na wygląd, często odrzucają np. spaślaków. Nie jest to żadna prowokacja. Ja tak się odkopałem z mojego gówna, w którym płynąłem przez tyle (23) lata, będąc popychadłem i piszę to tylko w celu pomocy dla paru osób, które mają podobną sytuację do mojej. Nie bać się dojebać czegoś mocniejszego, nic się wam nie stanie. Ja po zejściu ze 110 na 80 kg nie odczuwam żadnych negatywnych skutków brania mocnych specyfików, czuję się jak nowo narodzony. Mam nadzieję, że komuś pomogłem.

31
87

Komentarze do "23 lata byłem przegrywem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Co to za testosteron jak działa? zarost ci się wzmocnił i co jeszcze

  0

  0
  Odpowiedz
 3. I pierdolniesz w wieku 40 lat. Dzięki.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Testosteron? To sterydy,a nie żadna odżywka czy suplement diety. Coś mocniejszego to HMB czy jakiś dobry monohydrat kreatyny,ale nie testosteron!!!

  1

  0
  Odpowiedz
 5. No to faktycznie przegryw z siebie, jak sam się lamusie określiłeś. Używając twojego chujowego nazewnictwa, ja jestem wygrywem. Codziennie moje potrzeby seksualne są zaspokajane przez moją loszkę, którą potem z wielką rozkoszą pierdolę w naszym wygodnym łóżku.

  0

  2
  Odpowiedz
 6. Gówno mnie to obchodzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. To świetnie że Ci się udało-to bardzo motywujące:).Do 1 Testosteron to męski hormon który odpowiada, „męskość” mężczyzny (zarost, mięśnie, syletka w kształcie odwróconego trójkąta, produkcja spermy, wzrost ciała, a także łysienie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Dobrym rozkurwiaczem jest sustanon, 3 posacie testosteronu. Masa i sadło schodzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zarost się wzmocnił ale kuśka opadła. ..

  1

  1
  Odpowiedz
 10. a chuj ci w dupe typie od loszki….

  ps. ta twoja dziewczyna to tank naprawdę transsex

  0

  0
  Odpowiedz
 11. „właśnie byłem ja – drżący głos, bez znajomych, z nadwagą podchodzącą pod otyłość, siedzący cały dzień na kompie, walący konia. Ogólnie rzecz biorąc – pełną gębą przegryw.” Się pierdolnij robię to samo tyle że nie mam zjebanego głosu i nadwagi i nie czuję się przegrywem ale człowiekiem sukscesu.

  3

  1
  Odpowiedz
 12. Bardzo pozytywny wpis a Tobie gratuluje 🙂

  A wy w powyższych komentarzach: jesteście tylko pierdolonymi malkontento-narzekaczami.Gościu napisał coś pozytywnego,a wy tylko stękacie.Idźcie się topić we własnym bagienku,a takie komentarze sobie darujcie.

  1

  1
  Odpowiedz
 13. moja loszka jest szczęśliwa, że ma mnie i moją królewską potężną pałę, którą obrabia mi codziennie po kilka razy a ja jestem wysportowany moja pała dzięki tym zabiegom też.

  1

  1
  Odpowiedz
 14. Chodź na umcy bumcy „Melansze”, załóż konto na NK I FB, zalewaj morde to będziesz gość!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Nażryj się kwasu siarkowego, to jeszcze ci parę kilo ubębzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Skąd wiesz czy za kilkanaście lat Ci coś się nie stanie od tych środków które brałeś ?

  1

  0
  Odpowiedz
 17. jasne spalacz-chyba was pojebało-wiecie co się dzieje z organami wewnętrznymi przy spalaczach-zamiast 3 miesięcy ze spalaczem wolę 6 miesiecy własnej cięzkiej pracy która przy okazji zajebiści hartuje charakter!

  2

  0
  Odpowiedz
 18. Kurwa reklama na chujni? Spierdalać do swojego koryta!

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Testosteron dobrze napierdala watrobe. Zrob sobie testy watrobowe za jakis czas. A i po tesciu polecam Ci odblok, chyba ze chcesz zostac cycatym impotentem.

  1

  0
  Odpowiedz