3. w nocy.

Jest trzecia w nocy, ja nie śpię. Oglądam jakieś romantyczne filmy dla nastolatek, a jestem już 20+. Żrę jakieś paskudztwa, fast-foody i powoli staję się grubą świnią. Siedzę na fejsie. Śpię w dzień, zarywam nocki. A takie miałam plany na wakacje. Że niby rzeźba. Że ogarnięcie się. Że będzie lepiej. Jestem na studiach, które mi się bajecznie podobają i jest po nich praca, a mam przed-akademicką depresyjkę. Śrut.

35
85

Komentarze do "3. w nocy."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dzieje się tak ponieważ nie potrafisz rozgraniczyć tego co ty chcesz od tego co tobie się chce

  0

  0
  Odpowiedz
 3. racja, tak jak powiedział testo- kto chce ten ma a kto nie ten nie ma

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Co w tym dziwnego, że oglądasz filmy dla nastolatek, skoro jesteś 20+ ?! Przecież ty jesteś z pokolenia GIMBÓW :-))) 90% z was jest niedorozwinięta (zazwyczaj zarówno fizycznie jak i psychicznie), trzeba dodać, że to nie wasza wina.. to prawda.. ech „rup te żeźbe” i nie marudź.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Szat de fak ap stupid bicz

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jeden i bez komentarza.. A później płacz i zgrzytanie zębów, bo żaden mnie przelecieć nie chce, albo masz tak wygórowane wymagania, które szyte na miarę świni nie są.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. To uważaj:) Przytyć zawsze jest łatwo, ale zrzucić wagę to już wiele trudniej. Widzisz że stajesz się grubą świnią i dalej nic z tym nie robisz? Oj niedobrze:)To zły znak.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Pierdolisz, nie majac pojecia, ze,…..robisz dobrze. Widocznie twoje cialo i twoja psyche potrzebuja takiej formy wyluzowania.Nie zameczaj sie. Przyjdzie codziennosc, spalisz w stresie kilogramy.to co ty uprawiasz nazywa sie szters czasu wolnego. Po chuj sie zameczac?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. myślałaś nad zwiększeniem masy? pytanie do autorki jaki masz przebieg pizdy? podaj przebieg ile pisiorów na niej jeździ w ciągu miesiąca a ilu w ciągu roku

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Pierdol rzeźbę, zwiększ mase!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. ad.4 i 8. Żenujące wpisy na poziomie alfonsa z burdelu. Do autorki-przestań się nad sobą użalać i weź się za siebie-życie masz jedno! Nie spierdol go! Za wszystko kiedyś będziemy rozliczani!

  0

  0
  Odpowiedz