4 luty – zapamiętam do końca życia.

4 lutego, dwa dni po moich urodzinach dziewczyna oznajmiła mi, że mnie nie kocha. Oznajmiła, że nie przyjdzie na imprezę, którą zorganizowałem po to, aby przedstawić ją swojej rodzinie. Oznajmiła, że potrzebuje wolności. Wcześniej pierwsza deklarowała się, że chce ze mną zamieszkać, że jest szczęściarą. NIGDY nie dawałem jej powodów do tego, aby miała się czym martwić. Mogła czuć się przy mnie bezpiecznie. Głośno mówiła, że DO SIEBIE PASUJEMY – po czym stwierdza, że zbyt się różnimy. Kurwa, rozumiem, że mogło jej coś nie pasować, ale czemu dwie godziny przez zerwaniem deklaruje się jeszcze, że mnie kocha. Przed rozmową wmawia mi bezczelnie, że nie będę miał się czym denerwować. Przyjaźniliśmy się przed rozpoczęciem związku, więc MÓWI MI, ŻE ONA CHCIALABY DO TEGO WRÓCIĆ. Była moją najlepszą przyjaciółką, więc jasnym jest, że po takim trudnym okresie bardzo Jej potrzebuje, a ona leci w chuja i się na mnie wypina. Nie obchodzi Jej to, że oddałbym za Nią życie. Czekam już drugi miesiąc i ciągle w każdej chwili, gdy przychodzi staram się być dla Niej wsparciem. Nie rozmawiam o tym, co się stało bo wiem, że Ona tego nie chce. DLA NIEJ TO NADAL ZA MAŁO!! Mimo wszystko mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto da jej szczęście, ale też nauczy ją, że takiego bólu drugiemu człowiekowi się nie sprawia. Panowie, moja rada. Jeśli dziewczyna mówi Wam, że was kocha to podzielcie to przez 10, bo z reguły one wszystko wyolbrzymiają. Dziękuje bardzo. Ja będę teraz ziomki bawił się kobietami tak jak one kurwa bawią się nami.

19
50

Komentarze do "4 luty – zapamiętam do końca życia."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Coż, mogę Ci powiedzieć – bądź twardy. Przejechałem się na ludziach, na kobiecie także, wywnioskowałem, że nie można nigdy ufać do końca nikomu, czy to kobiecie, przyjacielowi (był taki jeden, zerwało mu korbe po latach i wszystkie moje słabe punkty które poznał wykorzystał przeciwko mnie), rodzinie, itd… Inwestuj w siebie, pierdol innych. Zawsze byłem dobry i nadstawiałem dupy, tym razem ja stoje z tyłu. Cieszę się tylko, że w porę się obudzilem. Nie było, nie ma i nie będzie sprawiedliwości na świecie. Powodzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Spoko, ja miałam podobnie z tym, że już się nie odzywamy bo okazał się strasznym chujem i stracił swoją wartość jak to każdy chuj. Nie oczekuj, że wszystko będzie dobrze już od przyszłego miesiąca, daj sobie trochę czasu a szczęście samo przyjdzie z tym, że w poprawionej formie. I nie rób z siebie „dziwki” bo zatracisz w sobie to co pewno masz najlepsze, bądź dalej wartościowy… 🙂 pozdro.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Taka uwaga: często jest tak, że babce się zmienia bo poznaje kogoś innego według niej lepszego.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. nie wrzucaj wszytskich kobiet do jednego worka, dobra? 🙂
  w sumie jak możesz uważać nadal za przyjaciela kogoś kto Cię tak skrzywidził?
  moim zdaniem [z autopsji] wiem, że przyjaźń damsko-męska nie istnieje.
  zresztą dopóki ją kochasz nie będzie to już przyjaźnią, nie uważasz?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. oddałbyś za nią życie??? przemyśl to raz drugi i trzeci, dopóki zrozumiesz, że twoje zycie jest cenne i nie warte marnowania dla innej osoby. Jesteś zauroczony, nie martw się to normalne, minie ale trzeba czasu – „miłość” wygasa zazwyczaj po 3-2 latach, potem jeśli nie zadziała przywiązanie to związki rozpadają się. Produkcja chemii miłosci zazwyczaj kończy się po tym czasie, a gdy jej zabraknie człowiek zaczyna się zastanawiać dlaczego wpakował się w taką sytuację.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Oddałbym kiedyś za taką jedną nawet rękę i kurwa teraz byłbym inwalidą:)))
  ruchaj wszystko co pod chuja wpadnie

  0

  0
  Odpowiedz
 8. „Ja będę teraz ziomki bawił się kobietami tak jak one kurwa bawią się nami.” Ale, co to w ogóle jest?? Jedna kobietka zrobiła Cię w chuja, a Ty od razu, bach wszystkie oceniasz wg niej??!! A więc, skoro istnieją mężczyźni, co myślą tylko jedną częścią swojego ciała, to mam rozumieć że wszyscy tacy są?? No chyba raczej nie…śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. moja rada. pierdol ja. szkoda żcycia na takie

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nie tylko dziewczyny są takie, i nie każda dziewczyna jest taka. Powiem Ci, że miałam podobną chujnię z moim byłym, nawet gorszą, bo wracałam do niego chyba 4 razy, a on za każdym razem mówił, że kocha, po czym po którkim czasie wypinał się na mnie.
  Aż wczoraj dowiedziałam się, że tak naprawdę ma mnie gdzieś, uważa mnie za brzydką (to Ci nowość) i martwi się bardziej tym, że dziewczyna z innego miasta znalazła sobie innego i na niegp nie poczekała ; ]
  Trzymaj się, chłopie!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Racja Bratku, trzeba się bawić dupami, tak jak one bawią się nami!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Trzymaj się chłopie, znam Twój ból!
  Wiem że nadal ją kochasz, ale musisz jakoś to wytrzymać. Nie daj się traktować jak gówno, jesteś więcej wart! Będzie dobrze, zobaczysz 🙂

  0

  0
  Odpowiedz