Alkoholowa balanga

Jestem wkurzony na maksa! Nie mogę zasnąć przez jebanych sąsiadów alkoholików, którzy mieszkają piętro niżej i bawią się do rana w najlepsze! Jakby tego było mało w ich zabawie uczestniczą też zaprzyjaźnieni policjanci! I weź tu kurwa walnij w kaloryfer to zaraz będzie mandat za zakłócanie spokoju albo tupnij nogą w podłogę! Gorszych sąsiadów już chyba nie da się mieć!

Chujnia i śrut

73
6

Komentarze do "Alkoholowa balanga"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Sąsiad musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  3

  1
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. O kurwa, następny. No żesz ja pierdolę… W ogóle nie czytacie chujni, tylko ciągle wypisujecie te swoje brednie o sąsiadach.
  Gdybyś czytał chujnię, zamiast dodawać swoje nędzne wypociny patałachu, wiedziałbyś co robić należy – ale robić sumiennie i z lubością.
  Żadne tam tupanie w podłogę, żadne stukanie w kaloryfer, patałachu. Po prostu WAL CHUJA – z jękiem i chodzeniem łóżka, którym mocno, rytmicznie, obijaj o kaloryfer. Wsadzaj też chuja między żeberka kaloryfera i piłuj. Jak się zmęczysz i ci opadnie, puszczaj pornole na kolumnach przyłożonych do podłogi – kategorie screaming, loud orgasm, moaning itp. Ci znajomi policjanci nie będą śmieli dać ci mandatu, tylko stamtąd spierdolą. BTW – co oni tam robią, może komendant powinien otrzymać nagranie jak tam siedzą i słychać głośne jęki.

  6

  0
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. No kurwa żesz jego mać!Mam analogiczną sytuację z tym,że ten chuj złamany co mieszka pode mną lubi zaczynać remont po 22 i lubuje się w napierdalaniu młotkiem po 23.Ta kurwa jebana nie rozumie,że ludzie śpią i rano wstają do roboty.Prosiłem,tłumaczyłem-ni chuja do niego nie trafia.Już nawet nie dzwonię na policję ani straż miejską bo jak już przyjadą to jest cisza.Poprzednio mieszkały niewychowane bachory,które lubiły zapierdalać w twardym obuwiu w tę i spowrotem najchętniej między 22 a 2 w nocy.Łup,łup,łup bez przerwy przez kilka godzin.Dostałem kurwicy i poszedłem do rodziców a oni,że poprzednio mieszkali w domku jednorodzinnym i dzieci są przyzwyczajone do zapierdalania po mieszkaniu po nocy.Stwierdziłem,że dyskusja z takimi rodzicami-debilami nie ma sensu.No bo kurwa mać jak bachory wyśpią się za dnia to w nocy rozpiera je energia.Bezstresowe wychowanie potencjalnych w przyszłości skurwysynów które uważają,że wszystko im wolno.Odetchnąłem z ulgą jak się wyprowadzili.Nie na długo bo niebawem wprowadził się ten chuj od napierdalania młotkiem po 23.Ale,ale.Ale żeby nie było mi za dobrze to ta kurwa jest skrajnym,nałogowym palaczem.Pali bez przerwy jak nie on jego mamuśka nawet w nocy.Kurwa jakim trzeba być nałogiem żeby wstawać o 2,3 czy 4 w nocy na dymka.Nie można otworzyć okna ani w dzień ani w nocy bo nigdy nie wiadomo kiedy kłąb dymu wpadnie do pokoju.Jeden kłąb a smród który utrzymuje się godzinami.Więc rozumiem Ciebie doskonale jakich masz chujów sąsiadów bo sam mam takich.Dopóki nie zmieni się prawo na bardziej życiowe,ludzkie to nic nie poradzimy.Niech no tylko wydadzą zezwolenie na posiadanie broni to raz,dwa,trzy problemy się rozwiążą.Jak w Stanach:jak ktoś wejdzie na Twój teren to najpierw strzelasz a później pytasz czego sobie życzy.Bo na takich kurwów sąsiadów jest tylko jedna metoda-siła albowiem prośbą,groźbą nic nie wskórasz.Bo jak widzisz na załączonym obrazku człowiek człowiekowi nie bratem ale chujem,którego racja zawsze musi być na wierzchu.

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Niestety skurwysyny palą i potem z mieszkania robi się palarnia, a debile bachory biegają, sąsiadów skurwieli co stukają po 22-giej też pełno, na tym świecie zapomnij o spokoju, chyba że wygrasz kase na dom, bo inaczej takie ścierwa wykończą psychicznie. Sam to przeszedłem na kilku mieszkaniach, policja też była wzywana, wszystko na marne, bo są ludzie i są kurwy, które za nic mają to, że inni pracują i chcą mieć spokój.

   2

   0
   Odpowiedz
 7. to gdzie to jest wschodnia Ukraina

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Ahahhahaa no nieźle

  0

  0
  Odpowiedz
 9. nie dostaniesz mandatu jak nie otworzysz im drzwi. napierdalaj w kaloryfer ile wlezie.

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Wal chuja po pijaku

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Zrób im meksykańską pułapkę.
  Albo odpal jakiś party cannon. Jak przyjedzie policja powiedz „no wreszcie, panowie coś zrobią, bo te chuje z dołu nie dają spać”

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Postaw im metanol

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Też o tym myślałem 😀 nie jestem autorem chujni.

   0

   0
   Odpowiedz
 13. Wypierdalaj, wyremontuj mieszkanie i wyjebuj stamtąd. Sprzedaj za dobry hajs i miej wyjebane.

  3

  1
  Odpowiedz
 14. Da się. Pojebani ekolodzy z napierdalającymi psami. Pani NAUCZYCIELKA przemądra i nietykalna oraz szacowny małżonek. Naściągali wszarzy ze schroniska i niby „dają im dom” Tylko , kurwa żyć w mieszkaniu obok się nie da.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Ale od piesków że schronu to się pan odpierdol.

   0

   0
   Odpowiedz