Ameby umysłowe

Razi mnie a wręcz irytuje kooptowanie, afirmowanie przez społeczeństwo ludzi niekompetentnych, niepracowitych, gówno wiedzących o świecie, próżniaczych. To przypadki które ja znam jeszcze z czasów liceum albo nawet w otoczeniu: lalunie (również stare baby z blokowisk a obnoszące się jak hollywoodzkie gwiazdki) zakochane w portalach społecznościowych, perfumach i dziwkarskich ciuchach, w celu złudnego samozadowolenia i poczucia spełnienia, gwiazdorstwa wrzucające do sieci sto tysięcy bezużytecznych zdjęć (również tych w pozie Sharon Stone na tle wyposażenia domowego, chcąc się pochwalić sąsiadom) i które jak przychodzi co do czego, to nie potrafią później pokazać na mapie Belgii, Egiptu czy nawet ustawić na komputerze miejsca zapisu jakiegoś pliku albo zresetować rutera – ale udawać, że jest się kimś więcej niż tylko Grażyną Janusza i kurą domową to już pierwsze. Miałem nawet taką ekstrawagancką nauczycielkę w gimnazjum (czasy naszej-klasy: ta sama historia, pozerskie zdjęcia ze skrzyżowanymi nogami w ciuchach damy dworu z jakiegoś dyskontu na tle szlacheckiej lampy i odpierdolonej kanapy, zasłonek czy innego gówna), która w reakcji na post kolegi z forum klasowego, że jest najgorszą nauczycielką, caps-lockiem mu zaczęła wygrażać że powiadomi odpowiednie służby jak tego nie odwoła. Tępe dzidy, które nic nie potrafią zrobić, a tylko żerują na utrzymaniu mężulków, do tego zachowują się jak małe, 5-letnie dzieci, bo ktoś ma czelność je skrytykować – jak odłączą kiedyś prąd i prostownica nie będzie działać to chyba popełnią samobójstwo, nie chcę myśleć jak takie jednostki sobie poradzą nie daj boże na wypadek chociażby wybuchu wojny czy jakiejś katastrofy, niedziałający internet to już chyba u nich wizyta u psychologa. Facebook traktują jak rekompensatę swojej małości (żeby nie było nie jestem aspołeczniakiem, sam mam i korzystam w razie potrzeby ale kurwa bez przesady). Przeraża mnie bardziej fakt, że tacy ludzie są często na stanowiskach wymagających jakichś kwalifikacji czy zaradności życiowej oprócz machania dupą i cyckami do aparatu tudzież pracodawcy żeby dał premię, jeszcze bardziej, że takie osoby chodzą na wybory i decydują o kształcie naszego ustroju! Takie przypadki są powszechne np. na zlotach KOD-u: panienka do kamery mówi, że nie wie o co chodzi, ale przyszła bo stronka miała tysiące lajków. Pytając o postulaty ci ludzie nie są w stanie nawet z siebie wydusić przeciwko czemu protestują i o co im chodzi, a tylko wzruszają ramionami. Inny przykład? Familiada, gdzie uczestnicy na pytanie o największe kraje udzielają odpowiedzi typu: Korea Północna, Anglia, albo jakie kraje powstały po rozpadzie ZSRR odpowiadają, że Polska. Dzidy wrzucające setki zdjęć swoich wysrańców (czyt. dzieci) to kolejna historia. Na chuj się one tym chwalą? Przecież i tak są stuprocentowymi przegrywami a udają że coś potrafią bo się np. pierdolą i robią dzieci.

55
8

Komentarze do "Ameby umysłowe"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ziomek jaki bol dupy

  1

  7
  Odpowiedz
 3. przywrócić ob. służbe wojskową i po w szkołach

  1

  3
  Odpowiedz
 4. Pewna znajoma pani dyrektorowa (żona dyrektora) wygłosiła niedawno taką kwestię: „Ja do Indii nie pojadę bo tam do tego NILU trupy wrzucają!”

  13

  0
  Odpowiedz
  1. To akurat bez sensu. Dlaczego dyrektor ma odpowiadać za głupotę (nieszkodliwa) swojej żony? Pojebało cię?

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Lepiej niż ty sobie poradzą

  1

  3
  Odpowiedz
 6. Życie jest smutne. Trzeba sie dowartościować tym co się ma. Dupą nie zaświece to może ładne dziecko pokaże

  1

  4
  Odpowiedz
 7. A co sie dziwisz ze sie ruchaja i rodza jak nic innego nie umieja!Łączą przyjemne z pozytecznym bo jak tepa dzida urodzi to ma kase i nie musi isc do roboty!Proste?proste.Myslisz ze skad sie biora ci nieudolni rodzice i ich niewychowane bachory.A bedzie jeszcze gorzej,bo niedlugo dziewczyny po 15lat zaczna rodzic zeby sie nie uczyc i miec na srajfona a huj z dzieciakiem.Brak słów.Swołocz i tyle.

  16

  2
  Odpowiedz
  1. No, twoja matka to pewnie płacze nie raz, że ma tak „wychowanego” bachora.

   0

   5
   Odpowiedz
 8. Jezu jaki bełkot.

  0

  3
  Odpowiedz
 9. polacy to jeden z bardziej tępych społecznie narodów świata . śmiało porównam bo po świecie jeżdze ,języki znam -a to podstawa aby wiedzieć co się dzieje – telewizji polskiej nie oglądam , bo to też tępy twór . wnioski są smutne – albo do szmaty albo do dupy – taką mamy wartość . nie zachwycajcie się ,że na zachodzie chcą naszych informatyków , lekarzy itp . oni i ch tam chcą bo to tania siła robocza – dotanie taki doktorek 4 tysie euro i myśli że jest bogiem , nie wie jednak że jego niemiecki kolega za takie pieniądze woli zasiłek , dlatego wzieli polaczka – NIE DLATEGO ŻE RELIGA
  na każdego polskiego intelektualistę bądź wynalazcę przypada minimum jeden w każdym innym kraju . Każdy ma swojego religę , marię curie , czy kopernika – nie zachwycać się tępy polski narodzie tylko do roboty i próbować myśleć ,może czaszka nie pęknie – chociaż to też korzyść dla społeczeństwa .

  pamiętaj – tylko 14 procent narodu ma wyższe wykształcenia – pamiętaj że to kaleki społeczne ,nic nie podniosa nie zbuduja ba nawet nie zniszczą – sa zabieraja tlen i beztrosko czekaja na śmierć . Reszta narodu to zwykłe mięso z prawem do głosowania ,więc czym sie przejmujesz , jak świnie chcą pisu maja pis jak chcą posu mają po – i tak w korycie pomyje .

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Dobrr e. Ja tez tak .Pracuje w syfie .. Z rednekami . Polacy chuja nieznajut ????

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jakie prawdziwe…

  1

  0
  Odpowiedz