Antykoncepcja

Nie chcę się rozpisywać, ale moja chujnia polega na tym, że od roku biorę hormony, żeby nie zajść w ciążę i od roku dostałam migren jakich nigdy nie miałam. Nawet nie wiedziałam, co to migrenowy ból głowy. Zmieniałam tabletki, teraz przeszłam na plastry anty,które niby miały mi pomóc i nic. W kółko co miesiąc jak mnie jebnie ten ból, to 1-3 dni z głowy i tylko płakać. Ciężko to wytrzymać. Obawiam się, że tylko prezerwatywy mi zostały, albo rezygnacja z seksu. I jestem w rozterce czy męczyć się te 2 dni w miesiącu z bólem, który uniemożliwia nawet wyjście do sklepu, czy męczyć się w gumkach,których bardzo nie lubię które odbiorą mi całą radość ze współzycia. Ech 🙁

70
95

Komentarze do "Antykoncepcja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. boli Cię głowa bo żeś za szczupła! Zwiększ masę!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jakbyś się nie kurwiła to byś nie miała takich problemów. Życie sobie odbierz, bo faktycznie masz problem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Bo tabletki to tabletki, niszczą zdrowie tak jak wszystkie inne.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jedyne dobre rozwiązanie w twoim przypadku to ANAL. Wszystko w temacie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. no to dupa:))

  0

  0
  Odpowiedz
 7. a pomyślałaś koleżanko ze ten ból głowy może nie być od tabletek? radze ci udać się z tym do lekarza

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Tu takie dziewczyny na chujni przesiadują a mi żadna nie chce dupy dać wkurwiłem się.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Nie przesadzajcie! Gumka nie bez powodu jest najpowszechniejszym sposobem anty! Wcale nie są takie złe.. jest ich taki wybór na ryku, że wystarczy poszukać i znajdzie się odpowiednie dla siebie! (rozgrzewające żele, wypustki i inne innowacje ;)) Nie musisz pamiętać o tabletkach, nie trujesz sobie organizmu.. pozbędziesz się migren – o ile to tabletki są ich powodem… Po za tym ja np. mając tę mechaniczną ochronę, czuję się pewniej, że nie będzie niespodzianki… Wszyscy wiemy, że największą skuteczność mają prezerwatywy. 🙂 Głowa do góry!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A dlaczego niby prezesy odbierają całą radość ze współżycia?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Spróbuj zastrzyku albo spirali. Jestem facetem i też nie lubię w lateksie, ale trzeba być odpowiedzialnym i dbać o takie sprawy.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. zwiększ masę

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Nie bądź głupią pindą, facet ma zajebiście bo jedzie bez i niczym się nie martwi a ty szkodzisz organizmowi wmawiając się że masz z tego większą przyjemność. Tymczasem w dobrej relacji Gumki w niczym nie przeszkadzają, są nawet bardziej higieniczne i sprawiają że oboje partnerów są odpowiedzialni.. a sam seks i tak jest zajebisty:) poza tym można robić lodziki i minetki i oczywiście w wybrane dni jechać bez, stosując ewentualnie jakieś środki plemnikobójcze 🙂 co będzie jeśli jednak tabletka nie zadziała (np. gdy będziesz wymiotować itp) i wpadniesz? z gumką to wiadome kiedy Ci peknie choc to nie często się zdarza i w dodatku są tabletki awaryjne na taką sytuację.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Eh… i jak tu żyć? Pytam się ja, JAK ŻYĆ?!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. oral i anal , reszte olej

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Anal,hiszpan,6/9 albo lód i strzał na twarz to Ci powinno wystarczyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. też to miałam, MUSISZ odstawić kategorycznie a jesli lekarz mówi bzdusy typu: tzeba zmienic itp na inne to zmień ale lekarza, mnie po tym gównie jeszcze 1,5 roku migrenówy łapały!!!! a tylko 3 opakowania wziełam bo miałąm mega wysyfioną twarz. zobacz że te tabsy są sukcesywnie wycofywane np diane jasminelle jasmin i wiele innych…

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Oj oj… ale problem glowka boli tak ,ze nawet wyjsc nie mozesz ale pizda ruchana byc musi

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Jaki masz problem bejbe, golisz cipkę i śmigasz w kierunku euro tunelu na niesamowity oral, już tu na ciebie czekam, nie jestem zbyt wymagający ale w miarę ładną angielkę znaleźć niełatwo.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. przez takie osoby jak ty mamy w naszej biednej Polsce niż demograficzny wstydź się!

  0

  0
  Odpowiedz
 21. wygoogluj krążki dopochwowe nuva ring, ja z nimi nie mam migren, których doświadczałam przy tabsach.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. bierz w dupę.

  0

  0
  Odpowiedz