Brukowce

Ostatnio w jakiejś poczekalni z nudów wziąłem „gazetę” do ręki- celowo w cudzysłowie, bo takiego gówna nijak gazetą nazwać się nie da. Wyobraźcie sobie, ale te kurwy nędzne zrobiły dwustronicowy fotoreportaż z pogrzebu córki polskiej aktorki. Tak, drodzy Państwo zdjęcia z kurwa pogrzebu czyjegoś dziecka. Powinno się tym „paparazzim” zrobić kolonoskopię ich aparatami. Kończąc wypowiedź jest mi okropnie przykro, że upadliśmy (my wszyscy- też odbiorcy) tak nisko, żeby nie potrafić uszanować nawet pogrzebu. Paparazzim chuj(nia) śrut w dupę.

96
97

Komentarze do "Brukowce"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Lech Kolejorz Kakaes.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Umuw sie z kimś na sexs.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Cóż, bracie, masz rację. Przy czym nawet ci paparazzi nie upadli tak nisko jak samo społeczeństwo, w którym rekordy nakładu prasy, oglądalności w TV, a nawet nakładu książki, bije tematyka na poziomie szamba i niżej. Ludzie w swej masie, jak i z osobna, to po prostu degenerujące bydło.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Rafał Otaku ssie gały Japońcom. A ja jestem szanownym programistą C++ w Dolinie Krzemowej. Skurwiaj z tymi Kitajcami.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. O zesz qrwa ja pierdole masz się czym pochwalić! Posralas się i jebiesz jak przepocone homonto zębów tez nie miałaś więc z paszczy musi ci napierdala jak koniowi z dużym pod morskim okiem czyż to nie romantyczne?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. I co potem zrobiłeś? Wyniosłeś tą „gazetę” i wypieprzyłes do śmieci? Nie? To błąd, gówna trzeba sprzątać. Podobnie z nabywcami takich gównianych pisemek. Otóż każdy kto kupuje toto w celu przeczytania (a tym bardziej pooglądania obrazków bo czytać nie umie) to bezmózgi wypierd, który też należałoby posprzątać.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Trup smakuje trochę jak kebab.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Do 4@ Gdybyś był „szanowanym programistą C++” to byś się tak nie wyrażał jebany patałachu, JA za to będę wybitnym programistą C++10, PHP i MySQL, Java i Python, a jednocześnie Super-Informatykiem Wszechwiedzącym. Nie pozdrawiam. Rafał Super_Otaku i przyszły informatyk-programista i Geniusz wszystkiego niczym Leonardo Da Vinci i Mistrz Sztuk Walki jak Sosai Oyama i Bruce Lee.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. „z nudów wziąłem „gazetę” do ręki- celowo w cudzysłowie, bo takiego gówna nijak gazetą nazwać się nie da”. Widzę, że kolega wyborczą czytał.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. niektórzy sami zapraszają na pogrzeby paparazzi, sami inscenizują głupoty, z których potem żyją – to jest biznes, nawet walka z paparazzi to jest biznes bo można o tym pisać; jak ktoś jest celebrytą to nie ma co go żałować, bo sprzedałby nawet własnego chuja byle trochę napisać o jego żenadzie

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Nie czytaj gazet, zapisz się na kurs wtórnego analfabetyzmu

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Bierz przykład ze mnie,czytam tylko gazety związane z motoryzacją bo mnie interesuje.Reszte tego gówna w kioskach olewam bo to ścierwo,niby gazety informacyjne a nic w nich nie ma.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ten Otaku to jakiś pojeb musi być. Ja pierdolę, superman i Kapitan Ameryka przy nim wysiadają. Geniusz wszystkiego niczym Leonardo Pyton MQSL Da Vinci – ale beka, zawsze lejemy z chłopakami z tych super tekstów. Ty, geniusz, pisz więcej i częściej, błagam cię kurwa…

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Zdjęcia z pogrzebu to nic złego tak uważam (nawet dziecka) Ważniejsze są artykuły poniżej i komentarze. Tak samo uważam filmy i zdjęcia I i II Wojny Światowej lub Powstania. Zdjęcia i filmy z obozów śmierci tak samo!!!!! Jesteś pajacem z pretensjami o wszystko, takich jest niestety co raz więcej!!!!! Pierdolone jednostki roszczeniowe!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Są odbiorcy tego gówna jest i podaż. Co rano znika z kiosków, więc wydawcy będą prześcigać się w podawaniu treści odzierających innych z prywatności. Gawiedzi nie obchodzi, że ktoś przeżywa rodzinną tragedię, wazne, że to znany Iksiński i że można mu z buciorami wejść w życie i podglądać co za przeproszeniem robi we własnym wychodku.

  0

  0
  Odpowiedz