Burze polityczne

Piszą w mediach o tych problemach z dziennikarzami i blokowaniu parlamentu, o jakichś szarpaninach na Wawelu, o Trybunale itp. ale kogo to interesuje? Mnie na pewno nie i myślę że ok. 80% społeczeństwa też nie jest zainteresowane, bo gdyby na prawdę było to nie byłoby 1000 ludzi na ulicach Warszawy ale 1000 000! Tak na prawdę te rzeczy, o które się oni kłócą mają bardzo mały wpływ na większość ludzi – to czy dziennikarze będą mogli wpychać kamery na ryj politykom czy też stać gdzieś na poboczu albo jakieś pierdoły z trybunałem, przecież wiadomo, że faszystowska dyktatura nie pojawi się w Pl, a bardziej radykalne partie prawicowe niż PiS rządzą lub rządziły krajami jak Dania, Hiszpania, Austria czy Włochy!

42
32

Komentarze do "Burze polityczne"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo to cyrk jest dla idiotów i tylko idioci biorą te polityczne zapasy na serio.

  10

  5
  Odpowiedz
 3. PIS nie popieram, ale rację miał prezes mówiąc że gorszy sort tj. ubeckie potomstwo/dziedzictwo okrągłostołowe czuje się zagrożone i dlatego się uaktywniło. Jednak z dwojga złego lepsze jest PIS niż PO – banda aferzystów o postkomuszych powiązaniach i do tego na usługach niemieckiego kapitału którzy doprowadzili Polaków do nędzy i emigracji. Mam nadzieję że PIS oderwie ich od koryta aż zdechną z głodu i wezmą się za normalną pracę, posmakują życia normalnego, przeciętnego Polaka. To samo powinno spotkać mafię watykańską.

  29

  11
  Odpowiedz
  1. Wszyscy juz zapomnieli co PO odjebala na aferach tasmowych, teraz to konstytucja jest zagrozona. Anty Polskie sprzedawczyki.

   11

   6
   Odpowiedz
  2. taki jasne pis ok bo daje 500plus he he ciekawe co powiecie jak to się skończy… żadna partia nie jest dobra bo każdy dba tylko o swoja dupę więc co za różnica jaka świnia siedzi przy korycie…

   13

   4
   Odpowiedz
  3. Z dwojga złego nie ma nic dobrego.

   4

   1
   Odpowiedz
 4. „1000 000” – tysiac tysiecy? To sie nazywa milion po prostu

  3

  6
  Odpowiedz
 5. No i racja. Chuj to mnie, czy ciebie obchodzi. Ja niewiele mam, więc nie mam się czego obawiac. Grunt, żeby micha była pełna, ciepły kącik, od czasu do czasu meczyk w TV i flaszeczka. To mi zapewnijcie i mogę ostro jebac. Możecie mi do dupy na lotnisku zagląda i kamerę w domu zainstalowac, jeśli będzie bezpieczniej od tego.

  1

  18
  Odpowiedz
 6. Ok kolego ale raka to raczej nie rzycz nikomu bo to straszna choroba jest…

  4

  0
  Odpowiedz
 7. To ja Wasz komentator sportowy Andrzej Gówno-Burza. Oto zapraszamy na wieeeeelką emocjonującą walkę na merytoryczne argumenty: W lewym narożniku: Kibicująca Legii, absolwentka skróconego kursu radiowego ekonomii prowadzonego przez ojca Tadeusza, z piętnaściorgiem wnuków, kochająca chrześcijańską miłością wszystkich oprócz komuchów, Żydów, Arabów i tych pedałów z Polonii, zwolenniczka 500+, wyborca PiS i miłośniczka storczyków, prywatnie fanka Kuchcińskiego babciaaaaa Grażynkaaaa, w prawym narożniku zaś wnuk byłego komendanta MO w Otwocku, obrońca demokracji i wolnych mediów(chyba, że pociąg nie dojedzie do Warszawy), pracujący w znanej amerykańskiej firmie gastronomicznej, choć na codzień raczący się raczej humusem i ciecierzycą, zaoczny student kulturoznawstwa i europeistyki z Wyższej Szkoły Kształcenia Bezrobotnych, odziany w modne rurki i zaajebistą czapeczkę z logiem Apple, członek GreenPeace i zwolennik PO i Michała Szczerbyyyyy, Daaaaaaawid z Józefoooowa. Zapowiada się fascynująca walka na argumenty! FIGHT!

  14

  2
  Odpowiedz
  1. Pozwol ze se to skopiuję… Bo po bandzie debili trzeba jechac i wyszydzać z nich.

   3

   0
   Odpowiedz
   1. OK, tylko nie zapomnij o ZAiKSie.

    0

    0
    Odpowiedz
 8. Pis to nie jest prawicowa partia, no bo jak socjalistą może być na prawo?

  5

  0
  Odpowiedz
  1. W tych czasach można…

   2

   0
   Odpowiedz
 9. Głupi jesteś i tyle w temacie

  0

  0
  Odpowiedz
 10. niech wreszcie zaczną wychodzić na ulice, bo ludzie własnie tacy jak ty, którzy mają to gdzieś przyczyniają się do niszczenia tego kraju i wszystkiego co wywalczyliśmy. PiS chce zniszczyć to co mamy, naszą ojczyznę. Socjalizm to nic dobrego, rzecz która nie powinna mieć racji bytu. Wypalić powinni wszystkich co to popierają, a nasze władze natychmiastowo powinny zostać odwołane bo to jest szczyt jak Jarosław rujnuje wszystko, chory psychicznie człowiek nie zaznał w życiu nic dobrego, nie może rządzić w tym kraju i odbierać wszystkim pod złudzeniem dawania! BUDŹCIE SIĘ RODACY PÓKI CZAS!

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Bez Trybunału PiS komuna może wprowadzić 90 % podatek dochodowy dla tych co nie całują prezesa w dupę, obozy koncentracyjne dla palących zioło, wywłaszczenie leworękich, albo likwidację wolnego internetu. Naprawdę potrzebujesz pisowskiego chuja w dupie żeby zrozumieć, że bez niezawisłych sądów kurdupel i jego sitwa zrobią z nas kurwistan?

  1

  2
  Odpowiedz