C++

Po pierwsze wkurwia mnie to, że chujowicze robią się coraz bardziej chamowaci i tacy… zero delikatności i zrozumienia, tacy… brutalni ;/.
Po drugie jestem wkurwiona programowaniem. Jak się tego nie robi to się szybko zapomina. Na dodatek o wielu rzeczach nie ma w książce, lecz są to triki i są np. na forach jak ktoś się nimi podzieli. Po prostu: kurwa więcej błędów przy kompilacji niż linijek w programie 🙁 Czuję bezradność… to, że ci co to umieją to się wywyższają.

54
40

Komentarze do "C++"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. 1) Programowanie nie jest dla każdego. Dlatego programiści zarabiają lepiej, niż inni. 2)
  C++ nie jest językiem dla początkujących. To najbardziej skomplikowany język programowania z tych powszechnie używanych. Jak ktoś uważa inaczej, to najprawdopodobniej zatrzymał się na etapie Hello World. 3) Okażę Ci trochę zrozumienia: jeżeli używasz GCC, to spróbuj kompilować LLVM. Komunikaty g++ nadają się na osobną chujnię.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Akurat tak się złożyło że 3 dni temu kupiłem sobie książkę o języku C i teraz jest rzucona w kąt i to tylko dlatego że po przeczytaniu 25 stron zachciało mi się mówiąc w cudzysłowiu „rzygać”. Myślałem że to takie fajne ale cóż… muszę się z tym pogodzić – programowanie to nie moja działka a poza tym i tak tego jest w ciul…

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Chuj Ci w dupę! Żart:). Chujowicze. Masz na myśli komentujących? Jaka chujnia, takie komentarze.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ktoś, kto dopiero uczy się języka, mówi o trikach… Może jeszcze powiesz, że wykryłaś błąd kompilatora? Akurat C++ jest bardzo logiczny, jeśli chodzi o poziom dla początkujących.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Nie wiesz jeszcze, że: trzeba zapierdalać!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Nie umiesz budować zdań.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie wkurwiaj się tak kurwa! Jak mi zrobisz loda z połykiem to mogę być dla ciebie całkiem miły i delikatny, a nawet mogę wykazać duże zrozumienie odwdzięczając się lizaniem cipci.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jesteś kobietą.Zrozum to.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A chuj Ci w dupę. Twój wpis jest denny i o niczym, więc jak śmiesz pisać o inych chujowiczach…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. A myślałaś że wszyscy zaraz ci wszystko pokażą? Albo się szkolisz sama i coś osiągniesz albo zostań panią w sklepie co siedzi na kasie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Pierdol C, programuj w Pascalu.
  Zreszta i tak Cie nikt nie zatrudni bo niemasz 5 lat świetlnych doświadczenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. C++ to przeszłość, nawet wycofali go z programów nauczania. Miał swoje 5 minut. Za kilka lat go nie będzie. Bierz się za Javę i PHP, jak intensywnie przysiądziesz to w rok ogarniesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Droga C++! Niestety forum dla chujowiczów to nie lekcja kultury. Flustracja w Polsce sięga zenitu. Na portalu wyładowuje się emocje a nie szuka bratnich dusz. Nie chcesz nie pisz.

  0

  1
  Odpowiedz
 15. To napisz własną książkę z trikami. 10% dla mnie za pomysł

  0

  0
  Odpowiedz
 16. No do programowania trzeba mieć łeb, to fakt. Mnie również szybko z bani się ulatnia, ale html i css. Co stronkę robiłem to nowo musiałem się uczyć a i tak potem szybko zapomniałem chociaż może nie zapomniałem co po prostu nie potrafię sobie przypomnieć. Życzę wytrwałości.

  0

  1
  Odpowiedz
 17. Bo kobiety nie powinni chodzic na informatykę, bo tylko piszecie na telefonach, gdy profesor uczy!! Ja nie mam studiów, a C++ potrafię w trybie zaawanasowanym – jak się chce, to się człowiek nauczy! A Ty skończ pisac SMSiki z kolesiem, albo koleżanką na lekcjach i zaczniesz działać, to wyjdzie Ci ten C++ 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Chętnie pomogę z nauką.Dla mnie programowanie to całe życie <3

  0

  1
  Odpowiedz
 19. Na Florydzie nie ma z tym problemów, rzuć wszystko i wyruszaj w drogę czym prędzej.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Ogólnie chujnia zeszła na straszna HUJNIE przez ludzi którzy myślą, że są tacy zabawni pisząc komentarze o
  ” mesiach”, ” rób doktorat ” i inne takie gówna. Przez takich błaznów ten portal traci swój chujowy urok.

  0

  1
  Odpowiedz
 21. Masz rację niestety. 90proc.ludzi opluje i wyśmieje Twoje kłopoty. Smutne że nawet tu na Chujni. Ale tak wszędzie. A trudności współczuję. Lubię komputery,interesuje się. Niestety tak jak piszesz nie każdy ma zdolności. Ja ich nie mam. Więc mi też nie idzie. Źyczę więcej szczęścia. Pozdro!

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Co to znaczy, że robimy się coraz bardziej chamowaci. Od tego jest ten portal, aby wywalić swoje życiowe frustracje. A jeśli obrażamy Twoje uczucia, to spływ stąd, comprende?

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Akurat na forach o informatyce nie spotkałem się z wymądrzaniem się, kto nie wie to nie odpisuje a nie jedzie po pytającym. Może na jakimś onecie szukałaś odpowiedzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. ja zrobiłem programik w c++ do obliczania średniej arytmetycznej.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Chujnia to strona dla frustratów, nie dziw się więc, że ludzie odreagowują obrzydzając życie innym. Lepiej aby robili to w internecie niż w „realu”. Co do programowania: jeśli nie jest to Twój główny kierunek, tylko obowiązkowy dodatek, wspomóż się kumplami czy internetem, byle się prześlizgnąć. Jeśli jednak sama wybrałaś sobie informatykę to marny Twój los. Mózgi kobiet i mężczyzn pracują inaczej. Kobiety lepiej podążają ścieżkami aby odkryć cel, mężczyźni są lepsi w poszukiwaniu ścieżki do konkretnego celu. W programowaniu masz konkretny cel, np program przeliczający dane i rysujący wykres, i Twoim zadaniem jest obmyślenie jak go zbudować, jak połączyć te wszystkie łatwe działania i pętle aby otrzymać konkretny efekt. Takie kreatywne myślenie to cecha mężczyzn, czy Ci się podoba, czy nie. Kobiety lepiej sobie radzą np z matematyką w której uczy się sposobów rozwiązywania konkretnych typów działań, czyli właśnie takich ścieżek, a zadania zazwyczaj wyglądają tak, że dostaje się punkt wyjścia w postaci równania czy czegokolwiek innego i trzeba podążać pasującą ścieżką, czyli sposobem rozwiązywania, do końca aby odkryć wynik. I tak działamy od wieków, od zawsze mężczyzna szedł przodem, wymyślał jak tu schwytać te zwierzęta czy zbudować samochód, a za nim szła kobieta z dzieckiem na ręku i wspomagała go wykonując powtarzalne czynności jak np te kuchenne. Oczywiście od niemal każdej zasady zdarzają się wyjątki, ale skoro nie radzisz sobie z C to Ty tym wyjątkiem na pewno nie jesteś. Na pocieszenie mogę Ci co najwyżej powiedzieć, że to znaczy, że jest w Tobie więcej kobiety, czyli w większym % jesteś prawdziwą kobietą.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Brak autorce chuja!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Miła Autorko C++. Co to ma znaczyć, że „robimy się coraz bardziej chamowaci” ?? Pomyliłaś fora, loguj się na netkobiety, tam będziesz miała delikatnie i ze zrozumieniem. Brutalni ??? Milcz, bo kajdanki założę i wychłostam, aż będziesz kwiczeć !!! A po tym – SSIEJ

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Kobiety też mogą programować, dlatego kupujemy im pralki 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 29. @22.Co to znaczy że robimy się chamowaci? Ano to że jesteś chujem, kurwą, dupodajem, śmieciem i w ogóle wypierdalaj bo jak nie to w gupi ryj oberwiesz niemyta mendo jebana. Tak to w tym kraju wygląda. miło ci? niedługo w ogóle na ulicę nie będzie można wyjść, żeby nie zostać zjebanym przez zawistnych polaczków… To właśnie znaczy że ludzie stają się coraz bardziej chamowaci, comprende?

  0

  0
  Odpowiedz
 30. do 25@ – konkretnie!!! , popieram i pzdr.Schwerte.de

  0

  0
  Odpowiedz
 31. To chyba było by dziwne gdyby kobieta potrafiła programować, do tego potrzeba logiki.

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Dziewczyno nie przejmuj się. to tylko banda sfrustrowanych, biednych prawiczków, którzy tutaj w internecie podbudowują swoje ego i myślą, że są tacy zajebiści bo kogoś obrażą. Są tylko biednymi, nędznymi polakami, nie ma się czym przejmować. Buziaki :*

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Tu autorka ;*
  Chujowicze, az sie zdziwilam, ze az tyle bedzie komentarzy <3 ;3

  @17 masz racje, za duzo mysle o pewnym chlopaku, w chuj za nim tesknie, kocham go! i przez to tez troche sie opuscilam w nauce ;***

  @6 100% prawdy <3

  0

  1
  Odpowiedz
 34. #include
  #include
  #include
  int main(void)
  {
  srand(time(NULL));
  int n = (rand()%0xb16b00b5)+1;
  int *tablica = new int[n];
  for(int i=0; i

  0

  0
  Odpowiedz