Chjnia w pracy

Moja chujnia polega na tym, że od grudnia zapierdalam za darmo po 8 godzin, a moja piękna szefowa ani myśli łaskawie rzucić groszem. Moje wkurwienie sięgnęło zenitu, gdy zaczęły się bezpodstawne pretensje i obrabianie dupy. Co z tą Polską kurwa?! Zanim wejdę do tej jaskini szatana muszę wziąć 3 głębokie wdechy, a gdy widzę te fałszywe mordy to rzygać mi się chce. Siedzą na dupach i wpierdalają kaloryczne rzeczy, a potem ględzą wszystkim, że obrastają sadłem. Szlag mnie trafia, gdy któraś z nich łazi za mną, a później kręci się jak gówno w przeręblu i sprawdza, czy aby na pewno za szafą nie ma ani jednej drobinki pyłu. Najlepsze jest to, że gdy nie ma mnie w pracy jeden dzień, to nikt nie pomyśli o tym, że wypadałoby ogarnąć to chore miejsce. Ale na chuj, jak na następny dzień przychodzę ja, zakładowy motor-zapierdalacz. Najbardziej wkurzające jest to, że siądzie naprzeciw Ciebie taka pizda, bizneswoman pierdolona jak z koziej dupy trąbka i opowiada z Tobą jak z najlepszą psiapsiółeczką, a gdy tylko wyjdziesz za drzwi mówi, jaki to jesteś zjebany i upośledzony.
Śrut jak chuj!
Mam nadzieję, że wszystkie Wasze, jak i moja chujnia odejdą w niepamięć.

86
51

Komentarze do "Chjnia w pracy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. dlaczego za darmo ?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Czy pracujesz w firmie na „I”, mieszczacej sie w Warszawie na Zoliborzu :))) ?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. jestes chlop i robisz za sprzataczke ? O.o czy ciebie do reszty poje… ;D

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Hahahahahaha,bo to Polska-kraj zawiści i prostactwa. Za określenie jaskinia szatana i fałszywe mordy 5/5.Najgorsze jest,to że człowiek musi z takimi kurwami współpracować i działać.Prawie wszystkie roboty wymagają współpracy z debilami.Już czasami wolałbym iść wkurwiać jakiegoś maminsyna odśnieżaniem śniegu pod kamienicą.Robota chujowa,ale satysfakcja z niej zajebista.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Nie rozumiem polaków dlaczego tak dają sobą pomiatać! Rzuć to w chuj, powiedz głośno im w twarz co o tych pizdach myślisz, a poczujesz się lepiej!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. To ty? Kolo od mesia? Też bym sie wkurwił jakby przestali mi płacic 17tysia miesięcznie!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Do 3 jestem kobietą i nie pracuję jako sprzątaczka, więc daruj sobie. Pracuję w miejscu, w którym utrzymanie porządku jest rzeczą świętą.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Ech, gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem, tak, jak ja, to nie musiałbyś słuchać żałosnego pierdolenia panienki z naprzeciwka i nie musiałbyś robić za Konserwatora Powierzchni Płaskich – bo tak to się teraz fachowo nazywa – w jakimś tam gównianym biznesie. Jestem człowiekiem z wyższych sfer, obracam się wokół ludzi o podobnej sytuacji finansowej, tutaj nie ma czegoś takiego jak usługiwanie, czy praca za darmo. Nie! Tutaj Ludzie są Kimś, tutaj królują Mesie, a ty, patałachu, jesteś najzwyczajniej w świecie osranym, szarym robolem który liczy na numerek z piękną szefową, po całym dniu zabawiania ze ścierką w łapie. Nie wiem jak dokładnie wygląda Twoja praca, ale mam nadzieję, że Pan Jędrzej nie korzysta sobie z twojego darmowego dupska, przy wyjściu z pracy? Powiem tyle, jeśli chcesz choć trochę polepszyć jakość swojego życia, złóż podanie do naszego łódzkiego zakładu taśmowego, w najlepszym wypadku Zdzisław będzie sobie korzystał raz w tygodniu, ale to szczegół. Chociaż nie, nie chcemy takich patałachów jak ty. Przynosisz wstyd swojej firmie, a co dopiero naszemu zakładowi.
  Prawda jest taka, że traktują cię jak szmatę, która jestes, patałachu, jeździsz uno, cwelisz się za darmo… Szczyt.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Mnie również bardzo spodobała się „Jaskinia Szatana”. Chyba zaadaptuję od Ciebie ten tekst. Dziękuję!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Do 8 Ty jesteś pojebany? określenie „piękna szefowa” było czystą ironią, to po pierwsze.
  Po drugie, jestem kobietą.
  Po trzecie, jak już wcześniej pisałam, miejsce mojej pracy zawsze musi być czyste, chujnia polega na tym, że o pracuję w zawodzie, do tego sprzątam miejsce pracy i nie otrzymuję wypłat. Nie, nie jestem sprzątaczką.
  9. Jaskinia Szatana wymyślona pod wpływem silnych nerwów ;DD

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Do 8. Ja zarabiam 17500 i mam nowszego mesia.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Niestety takie sytuacje ma moim zdaniem ok. 90 % procent pracujacych w Polsce i zapewne w innych cywilizowanych krajach poza Polska. Mozesz ewentualnie zmienic prace. Ale moze sie zdarzyc, a przezylem to na wlasnej skorze, ze zmienisz prace 15 razy, a zaznaczam ze to co pisze nie jest wyssane z palca, i wszedzie przezyjesz te sama chujnie. Doswiadczony.

  0

  0
  Odpowiedz