Chujnia warszawiaka

Chodzi o stadion,kiedyś największy jarmark w europie,spotkanie ludzi z przeróżnych państw świata,ogólnie fajna atmosfera,kupienie tanio fajnych ciuchów,no ale oczywiście nie tylko na koronie można było kupić wszystko zwłaszcza nielegalne rzeczy,stadion zamknęli żeby zbudować boisko na euro 2012,(bo na stadionie legii,przebudowanym 3 lata temu się nie dało) i co teraz mamy wielki wyjebisty parking,żałosny widok gdy przejeżdza się długi przystanek tramwajem z al.zielenieckiej na rondo waszyngtona,cały czas pusty(ostatnio jakieś zjeby jeżdzą na rolkach i to wszystko),aż w końcu stadion w żałosnych kolorach z którego i tak nikt nie korzysta,może raz na 3 miesiace,a jak jest tam juz ten mecz to za huja nie przejedziesz do centrum,cały most poniatowskiego zamknięty i wszedzie policja,wszystko spierdolone

34
54

Komentarze do "Chujnia warszawiaka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wali mnie stadion. Bardziej obchodzi mnie to, że w domu już czeka na mnie moja loszka, by jak co wieczór z wielką ochotą polerować moją pałę.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ja popieraciii, chincik mieć swój stragan, chincik mieć kuciak na zamowienje i chłyt reklamowi a teraz dupa. Dupa dupa. Kuciak chincik nie przedać chincik wkurwioni na maxa, chincik nerwowa, musiec piesii jeść i kotii, bo chincika głodna bić..

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto tak, jak ja, miałbyś na własność kilka stadionów, którymi mógłbyś rozporządzać dowolnie. o każdej porze dnia i nocy mogę wejść na stadion i przy głośnikach imitujących tysięczną widownię jestem zawsze witany przez prezydenta a w razie jego nieobecności przez wojewodę. To przywilej ludzi bogatych, tak, jak ja. W zeszłym tygodniu grała dla mnie i tylko dla mnie cała reprezentacja Polski z jakimś małym państwem z Afryki, którego nie byłem w stanie zapamiętać ale przez grzeczność uśmiechałem się nobliwie z trybuny VIPów. Bo tak to już jest, patałachy, że dla was stadion jest zamknięty a dla lepszych i bogatszych dzieją się tam rzeczy o których się wam nie śniło…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Bozia kieruje naszym życie, za jej sprawą wybudowano stadion, a loszka codziennie poleruje na glanc gałkę jakiemuś panu.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @1 Mam cielaki na opych. Jak dorosna to tak Ci pale spoleruja, ze sie osrasz:)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Też tego za chuuuja nie potrafię pojąć, po co nam stadiony, teatry, muzea, opery, galerie sztuki, hale widowiskowo-sportowe, po co marnować hajs na renowację zabytków i finansować rozwój kultury, a wyburzyć w chuuuj to kurestwo i wszędzie postawić stragany z gaciami i budki z piwem.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Trzeba bylo nie mieszkac w Parszawce. W Gdańsku mamy zajebisty kolor I miejscowke, która nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu miasta.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Następny, kurwa narzeka. Już kurwa nie mam siły do tych pojebów co im się nic nie podoba… Jeststadion – źle. Nie ma stadionu – też kurwa źle. Wypierdalaj do rosji! Tam wszystko ci się spodoba z okien Łubianki ćwoku!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Moja loszka nigdy nie choruje, bo ma codziennie wartościową śmietankę z mojego kija, zawsze mi za nią dziękuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Nie bylo stadionow bylo zle. teraz sa tez zle..

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Wszyscy wiedzą że Warsiawa to duuuuża wieś jest 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 14. A Pałac Kultury ci nie przeszkadza?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. DO ZJEBA NR1 stadion narodowy nie jest otwierany tak jak teatr,muzeum,codziennie tylko raz na 3 miesiące i jest niepotrzebny bo raz na te 3 mieiące można zrobic mecz na stadionie legii
  DO ZJEBA NR2 nie narzekałem kiedy stadionu nie było bo był już stadion legii i jest on zajebisty
  DO ZJEBA NR3 pałac kultury mi nie przeszkadza,nie wiem skąd ten twój wniosek jak masz nasrane w mózgu to twój problem

  0

  0
  Odpowiedz