Chujnia z wiedzą młodzieży o historii ojczyzny

Witam! Są wakacje i jako gimbus któremu się nudzi opowiem wam o chujni pewnej. Wkurwia mnie to że wielu spotkałem na swej drodze ludzi którzy mieli w podstawówce dobre oceny i paski na świadectwie a nie mieli podstawowej wiedzy o kraju w którym żyją. No kurwa jak ktoś nie wie co to było Powstanie Warszawskie albo nie wie kiedy były rozbiory Polski czy powstania przeciwko zaborcom (Listopadowe i Styczniowe) to jakim cudem miał niby pasek na świadectwie. Ja wiem że 4.75 i gdyby miał 2 z historii to by tego nie było tyle że materiał w podstawówce to śmiech na sali. Drugą wojnę światową omawia się w 1-2 lekcje a te jebane kujony nauczą się na sprawdzian napiszą na 4 a później i tak nie pamiętają. Materiał powinien być bardziej rozszerzony i powinni kurwa do odpowiedzi brać a nie tak jak u mnie było w podstawówce że nie brano do odpowiedzi i nie było kartkówek nie zapowiedzianych. Chujnia i śrut!

40
72

Komentarze do "Chujnia z wiedzą młodzieży o historii ojczyzny"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Moja Loszka ma piasek w dupie. Obtarłem sobie wacusia. A potem palec. A potem nos. Chyba zrobiła to specjalnie..

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ja też nie wiem kiedy były te powstania czy rozbiory bo mam to głęboko w dupie.Nie ma sensu żyć przeszłością.Lepiej zacząć uczyć sie języków niż niepotrzebnych dat.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Moja loszka nigdy nie miała zbyt dobrych stopni. Nie ma też wiedzy o rzeczach o których piszesz. Bo ją to gówno obchodzi. Ma za to na uwadze, by moja faja była należycie obrobiona. I mi to wystarczy, nie musi być jakąś patriotką czy coś, chociaż moim zdaniem obrabianie pały Polakowi i zaspokajanie w ten sposób jego potrzeb seksualnych to właśnie esencja patriotyzmu.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Ej, koluniu od loszki, nie jesteś zabawny sucharze pierdolony. Idź stąd śmieciu.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Autor: nr. 2 Wiesz ilu Polaków zginęło za to żebyś mógł/a pisać po polsku, wiesz ilu Polaków zginęło po to żebyś mógł/a pisać to co myślisz a nie to co Ci ktoś karzę. Pomyśl zanim takie coś napiszesz

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Na chuj ta wiedza?? Przecież to same klęski narodu.Poza tym gimbiarzu to Polacy wiedzą o tych zasranych powstaniach i rozbiorach,tylko nie znają szczegół.Ta wiedza jest w życiu równie potrzebna co wiedza o ciągach arytmetycznych.W kolejce do pośredniaka lub w czasie zapierdolu na taśmie raczej się nie przyda,a tak żyje większość Polaków.Dorośniesz to zrozumiesz krótkofiucie.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. @1,@3-skoro ona jest loszką,to ty jesteś tłustym ,opasłym knurem.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Kiedy następna chujnia o Współlokatorze Wszarzu będzie ?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. sprzedam sprzęgło od żuka zainteresowani pisać na privat

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Może jestem niepoprawny, ale mnie jednak motyw loszki bardzo odpowiada. Żarty są suche, ale dodają kolorytu i swego rodzaju abstrakcyjnego poczucia humoru.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. a ja mam wiedzę jak OSRAĆ się tak żeby gówienko po nogawce ciekło ooo 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 13. pierdolisz tak ale nie wszyscy muszą być dobrzy ze wszystkiego, dam se rękę uciąć że nie masz pojęcia co to jest cosinus, a policzenie delty i pierwiastków równania było by dla Ciebie katorgą, a nawet jeżeli nie dla Ciebie do dla innych, ja historii nie lubię się uczyć nie wchodzi mi to a co mi za różnica czy powstanie było wtedy czy rok później, nic to nie zmienia, złe policzenie cosinusa, owszem

  0

  0
  Odpowiedz
 14. autorzy komentarzy 2 i 6 – jestescie typowymi prostakami, dla ktorych wystarczy sie dobrze nażrec i wyspać. takiego bydła niestety w Polsce jest mnostwo, ale na szczeście to ścierwo wyjezdza pomału myć kible do Londynu.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ja nic o tych jebanych powstaniach nie wiem i kurwa nie chce woedziec bo mnie najzwyczajniej w swiecie historia nie interesuje. 😉 w chuju mam to wszystko i smiem twierdzic ze wszyscy ktorzy musza wypierdalac za chlebem z tego bohaterskiego kraju bez perspektyw rowniez.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Do nr 6: Nawet jeśli pracujesz na tej taśmie, to podstawową wiedzę z zakresu historii, matematyki, czy innych dziedzin powinieneś posiadać. Chociażby dlatego, żebyś nie został uznany za idiotę. Żyje sobie taki jeden z drugim i nie ma pojęcia o niczym oprócz tej swojej taśmy. Nawet porozmawiać o poglądach z nim nie można, bo jedyne zdanie jakie posiada to na temat pogody. O niczym innym nie ma pojęcia, bo przecież po co to komu „w kolejce do pośredniaka”

  0

  1
  Odpowiedz
 17. Powszechna nieznajomość historii pomaga władzom lepiej kierować polską ciemną masą. Lud ma nie pytać o nic, tylko zapierdalać na ośmiorniczki i szampana swoich panów. To dlatego nikt nie stara się, żeby ten poziom podnieść, a wręcz specjalnie się go zaniża. Najlepszą miarą obecnej żenady jest odcinek z Olgą Frycz u Wojewódzkiego sprzed paru lat. Kiedyś przynajmniej dzieci tak zwanych „elit” miały jako taką wiedzę.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. A uczyli was w tej podstawówce że prawie tysiąc lat temu, niestety dokładnej daty nie pamiętam, czeski król (Amalryk) obciął polskemu królowi (Mieszko II) jajca?

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Prawda, właśnie skończyłam studia, i uwierz mi – niektórzy dalej nie wiedzą zbyt wiele. Uważam, że historia Polski, ta najbardziej aktualna, była najbardziej pomijana na lekcjach w każdym etapie mojej edukacji – w podstawówce, gimnazjum, liceum… zawsze te tematy przypadają na koniec roku, gdzie już są traktowane po macoszemu. Lepiej wałkować przez pół roku co innego według nauczycieli, a potem ludzie nie znają dobrze historii własnego kraju, i to tej niedawnej przecież… wstyd. Ja osobiście czuję się zażenowana poziomem swojej wiedzy na temat historii naszego kraju. W końcu lepiej wałkować po 275456 razy starożytność czy średniowiecze, niż porządnie nauczyć dzieciaki co się działo stosunkowo niedawno.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Zastanów się chłopie co piszesz… co ludzi ten gówniany kraj interesuje? po co uczyć się o jakiś chujach co na koniach skakali czy innych laskonogich.. sram na historie tego kraju LICZY SIE TU I TERAZ

  0

  0
  Odpowiedz
 21. @13 Tak mi przykro ale nie trafiłeś.Jeśli tak koniecznie chcesz wiedzieć to jem jogurt na cały dzień a śpie po 8 godzin.To,że nie interesuje mnie historia polski nie robi ze mnie debila czy cebulaka szanowna padlino ludzka.

  1

  0
  Odpowiedz
 22. To jedz trochę więcej, bo długo tak nie pociągniesz na jogurciku. Nie mówię, że brak zainteresowania historią, ale Twój stosunek jest karygodny, ale bez sensu jest do doskonale takiemu mentalnemu prostakowi. Są ludzie, którzy mają wnętrze i wyrobasy, spać, pracować, jeść, ruchać i wydalać.

  0

  1
  Odpowiedz
 23. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 24. @17 Jako historyk z wykształcenia powiem ci że niestety o takich rzeczach uczą obecnie tylko na studiach…
  Kuba, emerytowany don kichot

  0

  0
  Odpowiedz
 25. I chuj z ta historia…

  0

  0
  Odpowiedz
 26. @21 Zabawny jesteś.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. 14. A czego można sie spodziewać po prostaczkach? Takim to tylko chleba i wódki, czasami igrzysk. mają „robotem” za 1500 w montowni i są spełnieni bo na chlanie jest i nawet w rok można sobie na fure uciułać żeby po remizach szpanować przed brudnymi dziewami o inteligencji płyty chodnikowej. Napisze ci taki robol w dresie że jesteś bezrobotnym „lamusem” bo on ma robote a ty pewnie nie.Mają NK i FB tam mogą pokazać swoje „dokonania”, itp. I już sie czuje lepiej. Po co te puby, dyskoteki na każdym kroku? Po to aby ciemnota-biedota miała poczucie „hajlajfu”. Dlaczego kredyt dają każdemu debilowi? Bo debil czuje sie doceniony i może szpanować ale zapomina że jest uwiązany nieraz do końca życia niewidzialnym łańcuchem a komornik zapuka to jęczy jak kundel ale liczy sie szpan, pokazówa, a to żeby wkurwić kogoś, a to żeby zaszpanować. Polactwo.Takie debile bezmózgowe którym w TV mówi sie jak żyć i co jest aktualnie cool i trendy są potrzebne.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Zgadzam się z 26. Zresztą, nie ma sensu tłumaczyć hołocie, czym jest patriotyzm itd itd, bo nie każdy reprezentuje poziom mentalny, aby to ogarnąć – taki jest świat. Któryś powiedział, że jestem zabawny. Bo ?

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Mniej boli to, że wojny w ogóle nie ma w gimnazjum. Więcej rewolucji francuskiej niż wojny 70 lat wstecz.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Do 2 popieram calkowicie polacy niektorzy caly czas zyja przeszloscie przyszlosc ich zbytnio nie interesuje

  0

  0
  Odpowiedz