Chujnia zbiorowa

Witam! Znowu nie mam jak się wygadać, więc cała nadzieja w Was Drodzy Chujowicze. 1. Wkurwiają mnie cwaniaczki w starych rupieciach, którzy myślą, że są królami szos. Piętnastoletnie civici, niemal 25letnie crx’y, post-PRLowskie golfy, stare bety, calibry nie calibry, inne gruchoty nadżarte, pordzewiałe, klepane jak penis 15latka, ale przecież obniżone i na alu! No naprawdę, Maserati się kryje! Rozumiem, każdy jeździ tym na co go stać i tym co lubi, ale kupno samochodu za 10tysi (jakiż to majątek!) nie jest czymś, co może powodować u człowieka, że patrzy na innych z góry. Akurat nie jestem zwolennikiem starych, ale szybkich tudzież „kozackich” samochodów, dla mnie ideałem jest samochód duży, wygodny, bezawaryjny, dynamiczny, ale nie palący chorendalnych ilości paliwa. 2. Wkurza mnie też ocenianie człowieka nie tyle po wyglądzie, ubiorze, co po marce jego ubrań. Przyjęło się, że t-shirt bez „łyżwy” czy innego badziewia to „targówa”. Lubię chodzić w ciuchach jednokolorowych, nie jestem billboardem żadnej z firm odzieżowych. Nie promuję badziewia, bo za jakość trzeba zapłacić, ale ludzie nie są świadomi czym jest jakość. Płacą za widoczny znaczek, żeby nie być odizolowanym od grupy idiotów. 3. Jakość życia w tym państwie. Jajca są takie, że w Polsce za standardową wypłatę nie można nic kupić. Byłem w Anglii, tam za kiepską wypłatę Polaka można kupić jakiś badziewny samochód, ale dwie miesięczne wypłaty to już całkiem fajna fura, którą w Polsce trzeba byłoby spłacać rok albo i dwa lata! Zarabiając nawet i 3k miesięcznie, co kupisz za 6? Nic! Pracuję od rana do wieczora, piątek świątek czy niedziela tylko po to, żeby opłacić rachunki, puścić ratę za samochód i od czasu do czasu wypić piwko. Znajomi w UK żyją normalnie, nie oszczędzają, chodzą na imprezy, wolne spędzają gdzieś dalej, urlopy w Egiptach i Tunezjach, mają fajne samochody, do tego jeszcze odkładają niemałą kasę a zapierdalają na najniższych stanowiskach. U nas, żeby tak żyć trzeba być jakimś w dupe jebanym menadżerem czy ki chuj. Ciekawe jak będzie w kraju, gdy 95% społeczeństwa będzie chciała stanowisk kierowniczych… 4. Kobiety. Cholera wie co z nimi nie tak. Nie rozumiem ich. Jednego dnia sielana jak chuj, drugiego już grobowa atmosfera i bez kija nie podchodź. Wczoraj nie chciała wypuścić z łóżka, dzisiaj nie usłyszałem nawet „dzień dobry”…

31
39

Komentarze do "Chujnia zbiorowa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Co to jest t-shirt z łyżwą?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. @1 To jest T-shirt z łyżwą

  0

  0
  Odpowiedz
 4. @1 ha-ha-haczyk na bluzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jak dla mnie t-shirt Nike czy Adidasa to zdeczka wiocha, ale skoro u Ciebie to jest oznaka zajebistości no to już więcej niż dodać nie mogę.
  To nawet gorsze od tych 25 letnich golfów z podziurawionymi tłumikami dla efektu sportowego auta łahaha.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. t-shirt z łyżwą w promocji.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. ad 1 i 2. Nike ludzie. Macie chujowe IQ widzę.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. ad.6 Ty chyba nie wiesz co to ironia?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @6 hahahha padam

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Stary, ale porządny i zadbany CRX to przecież nic złego i na pewno dużo mniej buracki wóz od „tjuningowanych” Calibr czy BMW z naklejkami M-Power i 1.6 pod maską.. Nie mówię tu oczywiście o szrotach za 2k, tylko o dobrych egzemplarzach – których niestety jest coraz mniej. Co z tego, że za jego cenę można kupić dużo młodszy samochód? Każdy może kupować co mu sie podoba, tyle. Osobiście prawka jeszcze nie mam, dopiero za rok idę na kurs. I jak zdam, to właśnie nad takim/ podobnym samochodem będe myślał, a typem jakiegoś cwaniaczka nie jestem. Na wygodne tatusiowozy przyjdzie czas, ale jak Ci sie podobają to ok, każdy preferuje co innego ;).

  0

  0
  Odpowiedz