Ciepłe piwo

To jest nie do możliwości. Jak wiadomo mamy lato gorąc jak cholera, więc jednak każdy by chciał się zimnego piwa napić. Ale nie da się, każdy pisze żeby wspierać lokalne sklepy, idę do jednego na osiedlu, stoi piwo w 3 lodówkach ale od razu pani informuje że lodówki nie działają bo są wyłączone, dlaczego? nie wiem czy z oszczędności czy cholera wie z czego. Do drugiego idę to samo, stoją 3 lodówki ale działa tylko jedna w której praktycznie nie ma wyboru piwa. I jak tu wspierać polską przedsiębiorczość jak to wszystko to lipa? Oczywiście jak jestem w tych sklepach w zimie to lodówki działają i proponują piwo z lodówki, toż to jakaś paranoja. Lodówka jest po to żeby chłodzić, a nie po to żeby stać, tym bardziej w lecie, ale nasi pseudo biznesmeni tego nie rozumieją.
Trzeba sobie samemu przynieść do domu, wrzucić do zamrażarki i wtedy będzie schłodzone, ale to w takim razie po co te lodówki w tych sklepach są to ja nie wiem. Niby jest logo jakiejś firmy piwowarskiej to powinien przedstawiciel wpaść sprawdzić jak nie chłodzi czy właściciel oszczędza na prądzie to zerwać umowę czy coś z takim sklepem i tyle.

64
62

Komentarze do "Ciepłe piwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Rozumiem ból i wkurw. Sam z chęcią dałbym nawet tego zeta więcej za możliwość dostania w sklepie osiedlowym zmrożonego browarka o każdej porze. Zauważyłem, że najgorzej jest na wsi i w małych miasteczkach, gdzie sklepikarze mają po prostu WYJEBANE…

  0

  1
  Odpowiedz
 3. I to jest właśnie prawdziwa chujnia. Masz za to 5/5.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Moja loszka ma podobny problem. Uwielbia zimne piwko, a jak już je sobie wypije, to zabiera się do obrabiania mojej potężnej gały. Zawsze trzymam w domu w lodówce zapasik zimnego piwka dla mnie, no i dla loszki.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Typowe gadanie pijaczka.Gardze takimi.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. @3 jak nie masz nic do powiedzenia to się nie wypowiadaj kurwa gimbusie.Choć często nie pije piwa to popieram autora w 100%.5 gwiazdek.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Ja kupuje 12-paka wkładam do lodówki i mam na zapas 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie każdy by chciał napić się piwa. To dla tych, którzy poddali się wpływom reklam i przyjęli punkt widzenia reklamodawców, że picie piwa jest fajne i cool. Tak więc jesteś tylko produktem popkultury. Bye;)

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Czemu w tytule postu nie pisze… „Ciepłe siki Weroniki” ? , albo „Ciepłe jszczochy z pod Byka” ? Serio tak Cie chłopie poćsneło że taki shit napisałeś? Poraszka, dobra rada nie pisz więcej postów. Onki donki Mądry Bogdan 😉 P.S nie ma za co! 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Nie lubię piwa, próbowałem większość z różnych firm i to jest jeden chuj, z wódką to samo i jest to wszystko obrzydliwe nie lepiej kurwa sobie od razu dwie butelki 2 litrowej coli albo pepsi kupić ? Jesteście jebnięci ludzie…

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Słuchaj cebulaczku- gdybyś zarabiał 17 tysi netto jak ja, jeździł najnowszym mercedesem- jak ja, nie martwiłbyś się jakimiś tanimi sikami w osiedlowych sklepikach przesiąkniętych syfem, poznałbyś co to dobre trunki, cena nie odgrywałaby roli. Niestety tacy jak ty, tak juz mają.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @7 – no tak to prawda… @9 – tyle że pepsi i cola to taki sam syf jak piwo :-/

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Popieram komenta nr 4, caly sens zycia autora tej chujni opiera się na piciu piwka, nie jest alkoholikiem tylko codziennie wypija jedno dwa piwka wieczorkiem bo jak ktos nizej napisal picie piwka jest cool tzn tak ludziom wmawiaja, piwo wolno pic a nawet trzeba taka propaganda, papierosow nie wolno już reklamowac nawet niedlugo nie bedzie jak ich w sklepie kupić, wychodzi na to ze piwko jest super, nie powoduje problemow z alkoholem a wlasciwie uzaleznieniem się od niego bo to tylko piwwwkoooo na wieczor gardze jebanymi piwozlopami POGARDA dla was

  0

  1
  Odpowiedz
 14. @4 Mówił Ci może ktoś że jesteś jebnięty ?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. To nie chodzi o to czy ktoś jest pijakiem czy nie, tylko lodówka jest po to żeby schładzać, to tak jak byś miał jeden z drugim lodówkę w domu, i raz by chłodziła, a raz nie, o to chodzi, a nie o to czy ktoś pije piwo, wino czy denaturat.
  A jakby w markecie lodówki nie chłodziły na przykład jakiś ryb czy czegoś to też by wam to nie przeszkadzało. Jak sama nazwa wskazuje lodówka jest od tego żeby chłodzić i to jest celem tej chujni, a nie jakieś jęki abstynentów co po jednym piwie zdychają 3 dni.

  2

  0
  Odpowiedz
 16. @13 Nie,nikt.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @12 Kto pije i pali, ten nie ma robali

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Małe osiedlowe sklepiki, to sama biedota. Oszczędza się na wszystkim, a prąd jest drogi

  0

  0
  Odpowiedz