Coś dziwnego

Witam szanownych chujowiczów. Moje życie zmierza chyba do chwalebnego i mitycznego 12 poziomu chujni. Ogólnym założeniem jest brak jakiejkolwiek motywacji na przyszłość. Nie chodzi tutaj o pracę czy szkołę, to mnie nie rusza, lecz o związki. Raz stałem nad grobem ukochanej i od tamtej pory nie umiem sobie sam zaufać w żadnej uczuciowej kwestii, bo zżera mnie poczucie winy po tamtym wydarzeniu. Nie będę go opisywał, bo nie o to w tym wszystkim chodzi. W tamtym momencie zamknąłem się na jakiekolwiek uczucia wyższe wobec płci przeciwnej, bo w głowie mam dalej jeden obraz. Swoje życie widzę w ten sposób, że do końca życia będę sam i umrę sam. To jest najgorsze w tym wszystkim. Bo jak tutaj kochać kogoś, kiedy się nie umie przełamać w żaden sposób, a chciałby w końcu człowiek mieć kogoś na kim można polegać, do kogo się przytulić i udowodnić swoje uczucie. Chujnia i śrut drodzy państwo… chujnia i śrut…

71
66

Komentarze do "Coś dziwnego"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. gdybyś naprawdę kochał tamtą kobietę, popełniłbyś samobójstwo. A więc proszę, daruj takie smuty…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. @up ciekawe, jasne w ten sposób po jednym wypadku znikałyby całe rodziny, świetny pomysł, trzeba żyć dalej i stawać się lepszym człowiekiem, a pustkę po bliskiej osobie wypełnić szczerą pomocą i oddaniem najbliższym i potrzebującym pomocy, bo zła na świecie nie zwalczysz wieszając się..

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja też nie potrafię pokochać żadnej dziewczyny kiedyś miałem jedna dziewczynę w życiu była moją jedyna miłością tak ją kochałem i chuj zostawiła mnie i znowu jestem sam z soba nienawidzę miłości uczuć stałem się zimnym twardzielem nienawidzę dziewczyn one niczego nie są warte chłopak się statra one tylko mają w głowie kurestwo pieniądze brzydze się dziewczyn chcę zapomnieć o wrzystkim ale się nie da jeszcze raz pluję i walę na dziewczyny zawrze będe im dopierdalał ostrymi tekstami nie nawidze ludzi a wrzczegulnści dziewczyn i tej miłośći pluje na dziewczyny nigdy więcej żadnej miłości w moim życiu i dziewczyn ta miłosć mnie boli bardziej niż jakaś choroba to jest coś gorszegonigdy więcej dziewczyn.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. 1@ jasne, on ma się zabić i zostawić całą swoją rodzinę, przyjaciół i bliskich samych.
  Czyli skoro mój tata też nie żyje bo zmarł to ja i cała moja rodzina mamy popełnić samobójstwo?
  Po takim czymś trzeba żyć dalej, chociaż wiadomo że jest trudno.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. @ 1 – za dużo człowieku naoglądałeś się filmów romantycznych, bo gdybym każdy robił tak jak piszesz, to ja w wieku 15 lat już powinnam popełnić samobójstwo bo wtedy odeszła moja siostra, później mniej więcej co roku musiałabym popełniać samobójstwo bo odchodziły osoby które kochałam, więc daruj sobie takie pierdolenie.
  Natomiast ty autorze nie możesz myśleć, że zostaniesz sam, im bardziej się dołujesz i tak myślisz, tym bardziej pogłębiasz ten smutny stan rzeczy. Nie mam konkretnej i sprawdzonej rady, ale trzymam kciuki, żebyś znów mógł pokochać kogoś na nowo … 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ee, znowu jakieś smuty.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @1 samobójstwo to nic innego jak tchórzostwo. autorze tekstu chujni: żyjąc, udowadniasz jak bardzo kochaleś i nadal kochasz tę dziewczynę. Jeżeli to świeża sprawa, to jeszcze dlugo poboli, ale kiedyś na pewno spotkasz kogoś, komu całkowicie zaufasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @1 Autor z tej strony. Nikt Ci nie kazał tego czytać zacznijmy do tego. Samobójstwo… jak to dla Ciebie jest jakiekolwiek wyjście to gratuluje, ale nie zasługujesz nawet na miano człowieka.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Człowieku, nie będę cię pocieszać jak jakaś kretynka, czy wypisywać bzdury o współczuciu. Zamiast tego wiedz, że nie jesteś całkiem sam na tym z świecie z takimi problemami. Życie nie jest dobre dla zdrowia psychicznego czy fizycznego, ale to jedyne co mamy- te pierdolone kilka lat które mamy do dyspozycji… I możesz spożytkować je sobie jak ci się podoba i huj w dupę idiotom, którzy jakkolwiek próbują wyperswadować czy przekonać cię do czegokolwiek.
  Jesteś panem swojego pierdolonego życia i jeśli chcesz, to zapłacz się w trupa, albo stań się skurwielem.

  Spytaj tylko o jedno sam siebie- czy ci z tym wygodnie?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Pamiętaj, że Twoja „była” chciałaby, żebyś był szczęśliwy…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Mogę cię tylko pocieszyć, że było ci dane być z kimś szczęśliwym chociaż straciłeś ukochaną osobę.Czego niestety nie mogę powiedzieć o sobie.Twoja ukochana na pewno by nie chciała dla ciebie tego abyś cały czas cierpiał. Ty też nie chciałbyś widzieć swojej ukochanej jak rozpacza po tobie.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Powiem tak: już do końca życia będziesz miał zjebane życie … Takie to życie jest popierdolone i niesprawiedliwe. Nic nie poradzisz, trzeba żyć dalej i się męczyć. Nie jesteś jedyny który stracił ważną osobę ze swojego życia, tak dla pocieszenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ja też się męcze na tym świecie wrzędzie jest mi ciężko nie nawidze miłośći uczuć ludzi i tego wrzystkiego nie wiedziałem że dziewczyna potrafi tak zranić że ten bul nie mija nigdy więcej żadnej miłości urodziłem się sam i sam umrę i tak musi być odcinam wogule się odludzi męcze sie jak ja bardzo bym chciał wymazać wspomnienia najbardziej te związane z miłościom i dziewczyną nienawidze dziewczyn i wogule wrzystkiego ludzie są zli podli pełni nienawiści chcieliby mnie zniszczyć ale ja się nie dam bo ćwicze na siłowni i jak ktoś do mnie coś ma to nokałtuję ciosem.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Spróbuj skorzystać z pomocy psychologa. Nic nie stracisz, możesz wiele zyskać. Odbudować swoją psychikę kawałek po kawałku. Spróbuj, nie pożałujesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Może ten 12 poziom to czas, w którym należy komuś o wszystkim powiedzieć, wyżalić się i stawić czoło. Pomóż sobie i powiedź o tym komuś, nie tłum w sobie czegoś co spycha Cię na samo dno, nie tłum bo sam sobie wpajasz, że zostaniesz bez nikogo. To nie jest proste, wiem, że Ci ciężko, ale kurwa mać podnieś się, rozumiesz? Podnieś i idź, postaraj się coś zmienić, to Twój najlepszy czas bo pierwszy krok już za Tobą. Wstawaj. Powodzenia Lenard.
  madison@autograf.pl

  0

  0
  Odpowiedz
 17. „Ogólnym założeniem jest brak jakiejkolwiek motywacji na przyszłość”
  bez jaj ty masz już swój cel będziesz gdybał teraz całe życie co ty było- żałosne

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Zwal sobie konia to ci przejdzie

  0

  0
  Odpowiedz