Czas fałszywych życzeń świątecznych

’Idą święta, idą święta, każda buzia uśmiechnięta’ – pierdolenie. Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie i co za tym idzie składanie życzeń, w tym sąsiadom. Jak sobie tylko pomyślę, że mam tym fałszywcom, sprzedawczykom i plotkarzom głosić 'Wesołych Świąt’ to normalnie mnie telepie. Chodzą sobie tacy moi sąsiedzi do spowiedzi, na msze zapierdalają oporowo, nawet na 6.00, pół dnia Radio Marysia słychać, normalnie są tacy, że nic tylko żywcem ich do nieba wziąć. Oczywiście to tylko pozór. Jak się nadarzy zaledwie zalążek możliwości do obgadania czyjegoś tyłka od razu z tego korzystają. Jadą po wszystkich tylko nie po sobie. Czasem to się można takie rzeczy dowiedzieć, że mała bańka. Trudno – było chujowo, jest i będzie. Najwyżej jak trza będzie to im pocisnę. ŚRUT!

26
62

Komentarze do "Czas fałszywych życzeń świątecznych"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. mam podobne refleksje.. żyję w małym miasteczku i niestety w bloku. na osiedlu mamy kościół, do którego babcie zaginają codziennie i od 7am do 7 pm tam siedzą.. ;/ nieraz gadają jaki to ksiądz zły, a że tamta „Nowacka” pożałowała kasy i w tamtą niedzielę wrzuciła tylko 2 zł.. Czasami jak koło nich stoję w kościele to się flaki przewracają. ;/ A potem jeszcze biednej „Nowackiej” życzą wesołych świąt.. szczerość ponad wszystko..
  i żeby być szczerą takim ludziom życzę wszystkim CHUJOWYCH świąt! 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 3. święta to jest ogólna parodia, ściema i teatr. kazdy udaje że jest zajebiście , że niby swiąteczna atmosfera a w galeriach muza gra i niby jest ok. A tak naprawde to tylko stres, sztuczne rodzinne spotkania , głupie usmiechanie się. Pierdole.chujnia i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. a tam pierdolenie, co się przejmujesz? miej to w dupie głęboko. Najlepszego życz i spoko. Tak ciężko Ci się uśmiechnąć do drugiego człowieka? Super, że idą święta. Uśmiech dzieci to zapłata za cały rok. Sąsiad alkoholik -wszystkiego dobrego dla niego tzn: chłopie przestań pić. Dla Ciebie kolego spokojnych i miłych świąt szczerze Ci życzę, nie przejmuj się sąsiadami bo ich nie zmienisz. Mój teść na 7 do kościoła a o 9 mi rentgena robi w barku i z ukrycia kielicha łyka, tacy są ludzie póki co. Pomóż to zmienić.

  0

  0
  Odpowiedz