Czat z trollami

Witam, chcę się z Wami podzielić tym co mnie ostatnio bardzo wkurza. Loguje się codziennie na czacie, wydaje mi się, że zaspokoję tam potrzebę rozmowy. Zawsze spotykam stałe Nicki, osoby, które chcą być rozpoznawalne oraz takie, które logują się na nickach tymczasowych. Z pośród wielu, wybrałam pokój towarzyski, dla osób około 30-40 lat, to, że przychodzą tam młodsi i starsi, to już inna sprawa. Czat to miejsce, w którym spotykają się ludzie z różnych środowisk, reprezentujący odmienne poglądy, orientacje seksualne itd…Wszystko pięknie, ładnie, gdyby nie fakt, że wśród garści porządnych, jest grono tzw. gości. Kim są goście? To kurwa wszystko wiedzący trolle. Wypowiedź takiego trolla to chujnia na całego. Wejdzie taki i zaczyna pisać o użytkowniku na stałym nicku. Czasami mam wrażenie, że taki troll to nie ma własnego życia. Siedzi całą dobę na czacie, za każdym razem na random-owym nicku i czyta, czyta, może robi notatki… Po co? Po to kurwa, by przy najbliższej okazji dojebać jakiemuś nickowi. Wykorzystać informacje, które zdobył, czytając rozmowy normalnych, kulturalnych ludzi i zrobić z nich użytek dla własnej potrzeby. Tą potrzebą jest hejt, ulubione zajęcie takiego trolla, który nic własną osobą nie reprezentuje. Wszędzie, w każdym stadzie, są czarne owoce, ale ilość, tych na czacie, mnie przeraża. Smutne i zarazem bardzo wkurwiające jest to, że tyle jest w ludziach nienawiści. Nienawiści do nieznajomych osób, które im niczego nie zrobiły. Przez Gości, takie miejsce jak czat, traci sens. Staje się bagnem, w którym jeden drugiego obrzuca inwektywami. Ależ mnie to wkurwia…Pozdrawiam normalnych użytkowników czatów.

25
44

Komentarze do "Czat z trollami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zarejestruj się na Tinderze

  2

  2
  Odpowiedz
 3. Takie czaty sa chujowe. Lepiej poszukaj stronek gdzie mozna poznac kogos i pogadac prywatnie.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Pokolenie Neostrady i ich problemy.

  10

  0
  Odpowiedz
 5. Lubisz srogi wpierdol
  I pojazd jak po szkapie?
  Kiedy wchodzisz na czata
  Masz trolla na kuciapie

  BTW, ciekawa rzecz te „czarne owoce”. Chodzi o jagody, porzeczki czy może ten, no… korcipkę?
  I czy można mieszać szpachlę łokciem?

  2

  3
  Odpowiedz
  1. Komentarz chujowy, ale props za Gospela.

   2

   0
   Odpowiedz
 6. Człowieku jakim musisz być Debilem żeby się spuszczać nad takimi rzeczami… Szkoda strzępić ryja.

  8

  0
  Odpowiedz
  1. kTO TO MOWI ?

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Czat i normalni użytkownicy? Przecież to miejsce dla nieudaczników życiowych więc nie oczekuj tam normalności.

  17

  0
  Odpowiedz
 8. Hitler nic nie wiedział

  6

  0
  Odpowiedz
 9. Czy ktoś z was zakupił już spankando?Właśnie czekam na dostawę,będzie spoko:)

  9

  1
  Odpowiedz
  1. Daj znać jaki efekt. 😉

   3

   0
   Odpowiedz
 10. Ja natomiast polecam kocimiętkę. Najlepiej działa, gdy ją włożyć w odbyt, na palcu. Można to zrobić z impetem (coś jakby się rąbało drewno). Poza tym, na chuj Ci czaty? Wykonaj sesje masturbacji analnej gołymi rękoma i po zawodach. Serio. Ktoś wspomniał o tinderze – popieram! Poruchaj nastoletnich byków, wyżyj się, a problem zniknie. To mówiłem ja – jastrząb pedał.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Szanowny Autorze. Ciekaw jestem, jaki chat bys szczegolnie polecil, bo ja w tej materii nie mam wielkiego doswiadczenia. Wnioskuje bowiem z Twego wpisu, ze to moze byc problematyczne.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Na czaterii na pokoju radia bzium i Pokój Samotni Troll ma nick auu!,Brutal! Brotl!, wyzywa ludzi od paru miesięcy i podaje adresy osób

  7

  0
  Odpowiedz