Do bani z dziewczynami

Siema wszystkim. Moja chujnia to brak dłuższego związku z kobietą. Miałem ich już parę w swoim życiu i zawsze związek kończył się jedną wielką katastrofą. Pierwsza niby ładna, zgrabna w miarę mądra, opierdoliła mnie na grubą kasę i zwiała z kochankiem za granicę. Następna z kolei przyprawiała mi rogi z kim tylko popadnie, stukając się na lewo i prawo aż stałem się pośmiewiskiem w swojej okolicy. Znalazłem więc kolejną, która mimo urody nic sobą nie reprezentowała. Typowy pustak rodem z solarium, błyszczyki, kilo tapety i zero mózgu w głowie. Szybko więc zakończyłem ową znajomość ze stratami finansowymi jak się potem okazało również. Postanowiłem więc już nie zwracać na urodę i poznałem taką jedną, która okazała się niestety świętojebliwą matroną, której Ojciec Rydzyk zabronił współżycia przed ślubem. Nie muszę dodawać, że ten związek zakończył się rozstaniem w nieprzyjemnej atmosferze. Kurwa mać do końca życia chyba już przypadnie mi w udziale bycie walikonikiem, że o stratach moralnych i finansowych jakie mnie dotknęły przez te znajomości nie wspomnę. Chujnia, śrut i padaka.

55
65

Komentarze do "Do bani z dziewczynami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wszystkie baby to kurwy bez dwóch zdań.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. a Ty jesteś ok?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Stary jak ja se podliczę moje kurwiszony to mógłbym sobie chyba chatę już postawić, a gówno mam.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Mam tak samo… Tyle, ze ja kobieta.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. zostań podrywaczem-ruchaczem

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Nienawidzę facetów, którzy mówią, że wszystkie kobiety to kurwy. Kolega wyżej napisał, że jego była chciała zaczeka z seksem do ślubu – to jest kurwa? W ogóle to widzę, że w związku dla większości facetów bardzo ważne jest ich tzw „ruchanko”. A wiecie jak bardzo niektórym kobietom jest trudno przemóc się do tego? Ja np kurewsko się tego boję, bo widzę jaki stosunek mają do tego faceci, w jaki sposób o tym mowią itp. Wiec przestańcie napierdalać, że każda jest taka sama i puszczalska. Pozdro

  1

  3
  Odpowiedz
 8. Na chuj wydajesz na nie pieniądze? Pojebało Cie? W sponsora się bawisz?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A może to z Tobą jest coś nie tak, a nie z nimi?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jesteś typowym zjebem który chciałby zjeść ciastko i dalej je mieć, przecież jeżeli miałeś taką która bez większych oporów wskoczyła ci do wyra, to trzeba również brać pod uwagę możliwość że taka lalunia, przy nadarzającej się okazji sprawdzi po drodze paru innych chłoptysiów, w końcu twój wacuś nie jest czymś wyjątkowym. A co do „świętojebliwej matrony” to wyjaśniam ci że to nie ojciec Rydzyk, czy nawet papież określa zasady postępowania, tylko takie są reguły wiary chrześcijańskiej. Dla ciebie jednak ludzie z zasadami są obiektem kpin i powodem do szyderstwa, jedynym celem który determinuje twoje poczynania zaprzątając twój umysł i do którego dążysz jest parę ruchów frykcyjnych, więc wracaj do tej pustej tapeciary.

  0

  2
  Odpowiedz
 11. Nie jesteś sam takich są miliony. Jakbym czytał o sobie !!!Masz showup wal konia. Nawet Starowicz o tym teraz pisze że lepiej walić- większość tak robi bo baby są pojebane … nie są w stanie zaspokoić naszych męskich pragnień i nic na to nie możemy poradzić… life sux !!!

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Mogę zrozumieć, że tamte były złe, ale przy ostatniej wyszło, że myślisz tylko o ruchaniu. Mało tego, myślisz, że kasa to wszystko na świecie… tj. dopiero puste… 1/5.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @5 dobra rada! Te wartościowe kobiety się ukrywają. Dopóki takiej nie znajdziesz, ruchaj co popadnie!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ta, której Ojciec Rydzyk zabronił seksu przed ślubem w przyszłości zbuduje szczęśliwe małżeństwo, które się nie rozpadnie, bo będzie zbudowane na miłości i wierności, a nie na chęci ruchanka, lub z powodu wpadki. Nie ma lepszego testu na wierność niż gdy słyszysz „jestem tylko dla Ciebie”. A Ty chcesz do śmierci żyć w frustracji i dawać takie wpisy ? Pozdrawiam, 26 letni prawiczek, który kocha swoją żonę, choć jej jeszcze nie ma.

  0

  2
  Odpowiedz
 15. Mail nr 3. To swieta prawda. faktycznie, kurwiszony wszelkiego rodzaju i chetne platne dziewczyny kosztuja kupe hajsu. Ale ci, ktorzy dali sie niepotrzebnie wrobic w malzenstwo, rodzine, itp,. a to jak wiadomo wychodzi tylko w niewielu przypadkach, maja autentycznie i calkowicie PRZEJEBANE. Nie dosc, ze traca kupe grosza z powodu imprezy zwacej sie rozwodem i jego nastepstwami, to musza – i to zdarza sie wcale nie tak rzadko – spierdalac na falszywych czy podrobionych papierach zagranice, bo u siebie w Polsce maja zupelny kanal. Tam na obczyznie przynajmniej maja swiety spokoj. Poznalem podczas moich wojazy w Europie i USA wiele takich przypadkow. No po prostu syf totalny.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Polska rzeczywistość, albo trafisz na lalkę bez mózgu albo na dewotkę bez urody.

  2

  0
  Odpowiedz