Głupi dziad!

Chujnia jest może mało poważna, ale jakże irytująca. Mamy takiego starego dziada, no może nie taki stary, ale już zniszczony i wygląda na 75, co to ciągle drzwi otwiera od klatki. Wkurwia to strasznie, bo niedaleko jest monopol i nam do klatki żule wbijają. Jak deszcz pada to uciekają z browarami czy winami do klatki i trzeba z piździelcami się użerać, straż miejską wzywać, a smród się unosi jeszcze godzinami. Nieraz piwnice ojszczane były. Ludzie z parteru kurwami rzucają bo mają dość. A ten stary cap otwiera ciągle te drzwi i otwiera. Każdy mu uwagę zwraca, administracja mu pisma pisze bo ludzie się skarżą, a ten swoje, bo mówi że klatkę trzeba wietrzyć bo zaduch i okna nie wytarczą! Ostatnio mało mu nie przyjebałem bo ja drzwi zamknąłem a on na ławce siedział i od razu wstał żeby otworzyć spowrotem. To mówię mu żeby nie otwierał bo znowu żule wejdą, że przecież okna na całej klatce pootwierane, i znowu zamykam. A on do mnie że mieszka dłużej w tej klatce i żebym mu nie pyskował i znowu otworzył. No fakt, mieszkam tylko 23 lata, co za pojeb. Zacisnąłem zęby i pięści i poszedłem, bo nie będę przecież z dziadem się szarpał, albo co będziemy sobie stać i te drzwi otwierać i zamykać jak pojeby. No kurwa nie da się z typem. Jeden sąsiad wymontował nóżkę, to zaraz wezwał spółdzielnie że nową zamontowali. Zadzwoniliśmy do spółdzielni żeby wymontowali ponownie, że nie chcemy nożki bo taka i taka sprawa. To chuj na własny koszt nową wstawił. Sąsiad wymontował znowu to teraz codziennie tacha jakieś kamienie i kije i podstawia. My je wyjebujemy w piździec a on je przynosi spowrotem. No kurwa czemu w Wolsce takie zjeby się trafiają, proszą go wszyscy, to kurwa na przekór zrobi. Nie rozumiem zupełnie takich złośliwych ludzi. Takiemu to nic tylko porządnego placka w łeb wypierdolić, ale to od razu na policję poleci, bo taki typ. A chyba innej rady nie ma, bo taki uczynił z otwierania tych drzwi sens swojego życia.

82
40

Komentarze do "Głupi dziad!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ojszczane? naćpiał się!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Widocznie dziadzisko było niezaspokojone seksualnie i teraz ta energia wyładowuje się w taki oto kurewski sposób. Ja jestem całkowicie zaspokojony i takich rzeczy nie odpierdalam. Wszystko dzięki mojej loszce, która cudownie mi ciągnie a potem nadstawia dziury do jebania…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Co za problem. Kup mu kilka butelek wódki, w tym jedną jakiegoś metylu i spokój.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Bo to jest POlsko-słowiańskie-cebulowe ścierwo nie rozumiesz tego ? W Japonii takie coś by nie przeszło…

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Postaw żulom parę jaboli żeby powkurwiały dziada, to sam zadba o to żeby drzwi były zawsze zamknięte.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Jak kiedyś w łeb zarobi od tych żuli to się nauczy. Albo i nie…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Starzy ludzie są przeważnie zjebani !

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Klejem mu drzwi przy futrynie wysmaruj i się nauczy że jak mają zamknięte drzwi to kurwa mają być zamknięte.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jak ja kocham argument „mieszkam tu dłużej”. Też mam takiego kurwa najmądrzejszego z mądrych w bloku. Wszystko wie najlepiej o bloku i osiedlu bo mieszka od początku czyli 36 lat. Ja mieszkam już 7 lat, ale co jakaś gadka szmatka na klatce to kurwa że co ja mu będę gadał jak on tu 36 lat mieszka. Kiedyś sąsiadka przesadziła z kłótnią z mężem, a była 2 w nocy, to poszedłem im zwrócić uwagę bo do roboty chciałem się wyspać. Wtedy mieszkałem już 5 lat. A ta pizda do mnie, że ja za krótko mieszkam żeby jej uwagę zwracać. No co za pojebani ludzie rodem z PRL-u kurwać jego mać!

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Najlepsza chujnia ever naprawdę nigdy się tak na chujni nie uśmiałem. A co do dziada to faktycznie debil ale może to troll

  0

  0
  Odpowiedz
 12. proponuję kompromis: wyjebać szybę w drzwiach – i klatka się wywietrzy i żule nie wejdą.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jebie żulem to trzeba otworzyc zeby sie wietrzylo.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Czytając to, sama chciałbym wypierdolić temu dziadkowi!! Stare pryki, żyć nie dają czasami…

  0

  0
  Odpowiedz
 15. dobra chujnia z nóżką

  0

  0
  Odpowiedz
 16. haha, u nas w blokach też takie atrakcje są 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Takie jego hobby 🙂 podobnie mają znajomi tyle że drzwi otwiera ciągle małżeństwo w średnim wieku „bo u nich i tak nie ma co ukraść” no i „po co bede brała klucze jak ide tylko na 10 min po bułki”. pozdr!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Admin, mógłbyś zadbać o poziom tej strony. Zacznij od wyrzucenia małpy do zoo, niech tam dokazuje i robi fiki-miki.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. sprzedam sprzęgło od żuka zainteresowani pisać na privat

  0

  0
  Odpowiedz
 21. wylej mu siki na drzwi parę razy
  tak z litra na raz
  wieczorem

  zrozumie

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Przyspawaj drzwi do futryny, ukryj sie gdzies tam niedaleko i obserwuj co sie stanie.Jak by cos to uciekaj na Floryde w USA.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. MAAAAAAAAAAAASAKRA

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Ale to już było… Copy pasta.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Pewnie wchodzą na klatkę pić piwsko i dają też dziadkowi,więc ich wpuszcza.To niezaspokojenie seksualne… dobre było.

  0

  0
  Odpowiedz