Informatyka

Wkurwia mnie nieziemsko, że wszystkie programy czy instrukcje pisane są tak, jakby na świecie funkcjonowali TYLKO informatycy, ja jebie. Jak człowiek potrzebuje skorzystać z jakiegoś nowego narzędzia na kompie bo MUSI,to debil, który napisał objaśnienia do programu zakłada, że wszyscy ludzie na świecie są pierdolonymi INFORMATYKAMI. No właśnie kurwa, że nie są. Nie wszyscy żyją kompem, niektórzy są po prostu zmuszeni sytuacją do korzystania z niego i potrzebują przystępnej formy wyjaśniania, a nie kurwa pierdolonego bełkotu, w którym tego co szukamy i tak nie można znaleźć. Straciłam 3 godziny czasu na przeszukiwanie po internecie jednej maleńkiej rzeczy związanej z obsługą 1 programu, przekopanie się przez fora dla pseudoinformatyków, na którym każdy wyośla swoje mądrości i uwagi, na ogół nie związane z tematem, jakby kurwa nie wiedzieli co znaczy pisanie na temat. Ja pierdolę, zaraz wyjebie laptopa przez okno. Dziękuje.

42
62

Komentarze do "Informatyka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kup Maca, twoje problemy znikną. Serio!

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Facepalm… obrażasz ludzi, którzy tworzą programy komputerowe, bo jesteś za głupia, żeby je obsłużyć? Doprawdy, ciekawe podejście. Do wszystkiego w życiu potrzebujesz instrukcji?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Skądś to znam. Na każdym forumie mądrości typu: poszukaj w google ;]

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zgadzam się, kiedyś chciałem znaleźć instrukcję jak wymienić żarówkę w okapie kuchennym i chuj – nie znalazłem, każdy na forach się mądrzy jak odtłuścić okap, ale żarówki żaden nie umie wymienić!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nie obrażaj informatyków, bo oni mają jakąś pasję przynajmniej.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Otóż nie. Wszystko jest pisane jak dla głąbów, a jeśli nawet tego ktoś nie rozumie to trzeba się nad sobą zastanowić.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jak chodzi o popularny edytor tekstów- ctrl+c kopiuj, ctrl+v wklej. Nie ma problemu.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Najbardziej wkurwia mnie to, gdy czegoś szukam w wyszukiwarce, a w pierwszym wyniku odpowiedzią na post zakładający jest coś w stylu „wysil się trochę, pełno tego w google”. No kurwica człowieka trafia. Rozumiem, ktoś nie chce odpowiadać to nie musi, no ale muszę się przedzierać przez kilka stron postów z których 80% jest jakąś luźną dygresją na albo nie na temat, ewentualnie odesłaniem do wyszukiwarki -.-. Albo ktoś szuka konkretnego SPOSOBU rozwiązania problemu (np. jak w virtualdub podzielić film), a ktoś mu radzi żeby program zmienił… Śrut i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. ja zgadam się z Szanowną Panią jest wiele programów i cieżko każdy ma swój ulubiony program a nie miliony programów

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jestem programistą i wam powiem, że programy pisze się jak dla laików, tak aby intuicyjnie można było ich używać. Co innego programy „sepcjalne” gdzie wymagana jest już jakaś wiedza w danej dziedzinie. Po co wy se to życie tak komplikujecie?
  Jeśli chcesz tylko przyciąć zdjęcie, trochę wyostrzyć i podkręcić kolory to nie instaluj photoshopa czy corela bo zginiesz w gąszczu narzędzi i opcji. Przecież można to zrobić w każdym innym „prostszym” programie graficznym. A jak już się upierasz to.. no cóż nie od razu Rzym zbudowali 😉

  @4 a) (facepalm) patrz w instrukcji załączonej do okapu 🙂
  b) poproś sąsiada, męża, dziecko (12+), to ci wymienią.
  c) zaproś koleżanki na kawę (możliwie dużo) może któraś przerabiała już ten temat z żarówka w okapie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @4 Metroseksualizm doprowadzi do zagłady rasy ludzkiej. To tylko wymiana żarówki! Wymianę baterii w pilocie też będziesz szukał w necie? Ogarnij się cioto i zostań bohaterem we własnym domu! 🙂 peace! 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jak ktoś jest tępy to nic nie zrobi. Proste.

  0

  0
  Odpowiedz