Jak to jest możliwe?

Że ktoś ci podjebie dowód i może sobie na niego wziąć kredyt? Nie ogarniam tego, że prawo może dopuścić taką sytuację. A tu wciąż słyszysz że ktoś zeskanował/ukradł dowód i człowiek ma teraz problem, bo pożyczki wzięte w jakimś parabanku. W głowie mi się to nie mieści.

110
0

Komentarze do "Jak to jest możliwe?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Normalnie. To się nazywa kradzież tożsamości. To tak jakby Cię sklonować, jest dwie osoby które mają te same dane. Jak twój klon coś odjebie to Ty ponosisz konsekwencje, a on znika. I jesteś wtedy skończony, idziesz do pierdla, chyba że się w sądzie wybronisz.

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Też mnie to zastanawia. WTF!?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. W generalnej guberni wszystko jest możliwe. A wy nadal głosujcie na wodza.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Adam Michnik to człowiek honoru

  2

  2
  Odpowiedz
 8. Pracowałem w banku i mowie ci że tak się nie da. Pracownik banku ma obowiązek upewnić się ze osoba której udziela kredytu to ta osoba na dokumentach jak nie jest pewien ma obowiązek się upewnić na bazie innego dokumentu a nawet wywiadu wśród znajomych, facebooka i jak tam chce. Jedyna luka jaka jest to taka że zwykły oszust a nie bank najczyściej „chwiluwki” robią taki umowy bez potwierdzenia samorzutności i potem się upierają ze ktoś kredyt wziął ale tak naprawdę to zwykłe oszustwo.

  4

  1
  Odpowiedz
 9. Bo z tymi kurwiami w parabankach jest tak samo jak z tymi kurwiami w call centerach. Żyją takie odpady ludzkie tylko po to, żeby czynić zło. Jeśli czyta to teraz jakiś pseudojapiszon z jakiejś zasranej wengi czy provisretna, albo inna niedorobiona ciota jebiąca cały dzień w call center, to niech wie, że jest paragraf na namiawianie do przestępstwa z art. 148 więc nic już nie napiszę.

  8

  0
  Odpowiedz
 10. Zjebany kraj tyle

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Mnie bardziej rozwala, że można wziąć na kogoś kredyt przez internet znając tylko numer jego dowodu…

  2

  1
  Odpowiedz
 13. Wal chuja w ciszy wyborczej

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Kurwa, następny z wielkimi życiowymi „problemami” – do Mesia na taśmę jak nie masz co ze sobą zrobić!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Założę się że zajebałeś komuś dowód i nie dali Ci na niego pożyczki hahaha

  1

  0
  Odpowiedz