Jestem idiotą

Witajcie.
Jestem idiotą, przepuściłem okazję by być z fantastyczną dziewczyną. Więcej okazji i sygnałów dawać mi nie mogła, a ja zajmowałem się c**j wie czym w tym czasie. Ku*wa! Teraz już ma faceta i tyle, przecież nie będę na trzeciego się wbijał. Będę teraz przez pół życia pluł sobie w mordę. Uczcie się na błędach takich debili, róbcie swoje w odpowiednim czasie. Ja już teraz wiem. Teraz jak mnóstwo facetów będę pewnie miał do siebie pretensje przez długi czas, że są nie z tą kobietą, co chcieli. Pić do trupa nie mam zamiaru, ale chujnia i tak. Chujnia i śrut i chujnia. I śrut. I chuj.

54
81

Komentarze do "Jestem idiotą"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mam tak samo jak Ty.
  Jak będę pił to kolejka za Ciebie kolego!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Bo ty czekałeś na ideał… hahaha i nie przyszedł!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. No to możemy wypić za błędy przyjacielu 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 5. na chuj ci baba człowieku? rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jestem zdziwiony. Olałeś laskę i sama ci nie wskoczyła do wyra? Można to nazwać błędem w matrixie…
  Kuba, którego znudziła już walka z wiatrakami…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A tam pierdolisz. Nie poznałeś jej bliżej więc za dużo nie możesz powiedzieć. Dopiero przy bliższym poznaniu wychodzą kwiatki – kto jakim jest skurwielem. To się tyczy wszystkich ludzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie bądź ciotą, jak ci na niej zależy to przeproś i znów zabiegaj o nią, jednak faceci są jak dzieci .. Ludzie weźcie sie w garść.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A czym się tak wyróżniała że tak stękasz? Miała cipkę w poprzek?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A zadziałałem we właściwym momencie i mam teraz wspaniałą, oddaną mi bezgranicznie loszkę, i zaspokojone wszystkie potrzeby.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. A to teraz dopiero prawdziwe wyzwanie przed tobą stoi, bądź mężczyzną, ja bym nie odpuszczał, najwyżej poznasz smak kawy z kliniki twarzowo-szczękowej.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Nie widzicie, że on pisze, że ona ma już faceta? To trochę zmienia sytuację, (dla niektórych oczywiście, inni podrywają nawet zamężne).

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Pierdolisz tak, jakby gatunek ludzki był na wymarciu. Widocznie nie z nią miałeś być, byłeś za smarkaty, za głupi, za mało dojrzały. Jeśli nie ta, będzie następna. Postaraj się i nie spieprz tego co najważniejsze gdy w końcu poznasz fajną dziewczynę. Jednocześnie nie rób niczego na siłę i nie przyspieszaj sytuacji. Życie samo zweryfikuje, czy znalazłeś tą odpowiednią. Pozdrawiam – stary kawaler, który też przepuścił niejedną okazję.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Oj, tam. Laską się przejmujesz?
  Strzel sobie piwo, obejrzyj jakiś mecz albo film, zagraj sobie w coś na kompie. Życie nie zawsze musi się kręcić wokół kobiet. Gdyby nie popęd seksualny bylibyśmy dużo szczęśliwszymi ludźmi 🙂 P.S Jestem 100% hetero, mam żonę i 2 dzieci. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 15. W związku z tym spierdalaj na K-PAX

  0

  0
  Odpowiedz
 16. masz kurwa problemy…

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Przy czym to pół życia potrwa może ze 2-3 tygodnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. tak jesteś idiotom. Podobnych idiotów jest wielu, ja też nim jestem.

  0

  0
  Odpowiedz