Już nie wiem jak to wygląda…

Nie wiem już na czym stoję. Od wczesnego dzieciństwa wykazuję zachowania sugerujące że nie mam żadnego poczucia własnej wartości, na każdym kroku czuję się gorsza od innych. Moj tata uwielbiał śmiać się lub krzyczeć gdy czegoś próbował mnie nauczyc. Na przekur wszystkiemu się we mnie nawyki wyśmiewania w głowie innych. Mam ogromne poczucie winy i staram się nad tym pracować. Upoważniły mnie do tego średnio inteligentne odzywki rówieśników i brak kultury. Chyba przez to pomyślałam że oni stoją na niższym szczeblu ewolucji niż ja. Jest mi wstyd. Zdałam sobie sprawę, że mam zawyżone mniemanie o sobie z tendencją do gwałtownego zachwiania się. Jestem narcyzem który nie zasługuje na miłość ani szacunek. Śrut.

24
7

Komentarze do "Już nie wiem jak to wygląda…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Spokojnie autorko, w tym coś jest ludzie to w większości jeszcze tym bardziej w Europie to głupie, zdesperowane lemingi które podążają tylko za stadem i nie mają nic do zaoferowania oprócz zalewania ryja wódą. Przerabiałem to samo przez całą edukację odstawałem nie mogłem się dogadać miałem tylko jednego prawdziwego przyjaciela z którym do tej pory utrzymuje kontakt, zawsze dobijała mnie szara europejska rzeczywistość, skończyłem technikum pojeździłem trochę i pożyłem na kocią łapę po europie, aż nie wyjebałem do Australii do Sydney tu mentalność jest zupełnie inna, można się do kogoś uśmiechnąć, otwarcie porozmawiać i ludzie nie nazwą cie wariatem. Początkowe dwa lata były bardzo ciężkie, ale poznałem tu dziewczynę piękną Hiszpankę która do tej pory nie wiem co we mnie widziała, byłem tylko zwykłym hydraulikiem, łatwiej walczy się o życie gdy ma się przy sobie kogoś- teraz mam jak w taniej telenoweli 37 lat, piękną żonę, dwójkę dzieci i psa 🙂

  21

  2
  Odpowiedz
  1. Taaa piekna hiszpanka. To taki sam stereotyp jak piekna Polka.

   5

   0
   Odpowiedz
 3. To ja narcyzm się nazywam…..
  Btw żaden narcyz nie ma wyrzutów sumienia że jest naj więc nim nie jesteś

  11

  0
  Odpowiedz
 4. A ja właśnie głaskałem i rozmawiałem z ciemnoniebieskim kucykiem z rogiem i skrzydłami. Z resztą nie wiem po co to piszę, przecież i tak to wszystko jest wytworem mojej wyobraźni, nie istniejecie a ja nie jestem chory. Sam też nie istnieję, istnieje tylko świadomość, która jest wszystkim co istnieje.

  5

  3
  Odpowiedz
 5. Jeśli wykazujesz postawy narcystyczne i pozbawione współczucia dla innych to tylko ci pogratulować bo niestety we współczesnym świecie trzeba być skurwielem żeby sobie poradzić.

  10

  2
  Odpowiedz
  1. Zostań psychopatą.

   0

   1
   Odpowiedz
 6. zamknij się w szafie, połknij klucz i spoglądaj na światło padające przez okno przez małą dziurke od klucza, nie odzywaj się dopóki rodzice nie zadzwonią po policje i Cię znajdą, trafisz do wariatkowa a tam leki poprawiające humor, z wariatami się dogadasz, rentke dostaniesz, opiekuni będą Cię kochać i szanować, raj na ziemi !

  11

  1
  Odpowiedz
 7. jak nie jesteś za chuda to wyrucham cię daj namiary

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Poznałabyś prawdziwą wartość, ale potężnej postaci z gry League of Legends – Mordekaisera. Idziesz pod ap, składając maskę, buty sorcerki, rylai i trinity ewentualnie licz bejna. Wtedy byś gwałcił swych przeciwników jak popadnie!

  1

  0
  Odpowiedz
 9. „przekur” rządzi.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Przekur to tytul Prezesa Bractwa Kurkowego.

   1

   0
   Odpowiedz