Kochanie się zjarało

Wkurzają mnie osoby na imprezie, które nie wiadomo dlaczego, psują humor innym ludziom. Jest impreza: jest dobre winko, jedzonko, sziszka jest muzyka, jest humor i wszystko wydaje się ok i nagle, nie wiadomo dlaczego, jednej osobie odbija: pojawia się foch na twarzy, jakieś dziwne, uszczypliwe komentarze do wszystkich na około, wszystko jest ?be?. Nikt nie wie o co chodzi: czy się napiła, czy coś zostało nie tak powiedziane; nie wiadomo, bo po co powiedzieć co się jej stało. Dobrze jeszcze jak z tym fochem wyjdzie z imprezy, bo zaraz potem wszystko wraca do normy i impreza trwa dalej (puści się tylko parę komentarzy, aby w domu trochę jej się poczkało i koniec), gorzej jeśli siedzi i cokolwiek by się nie działo zaczynają się zaczepki do wszystkich i o wszystko. Wkurwić się idzie tylko po takiej imprezie?.
Ostatnio tak moja laska odpierdoliła. Chyba się zjarała, zamknęła się w kiblu, zjebała nam całą imprezę a potem ludzie sie jeszcze NA MNIE krzywo patrzyli i już wiem co sobie myśleli „co on jest zrobił, powiedział?”. A ja nic! Po prostu przesadziła z alkoholem czy ziołem. Oczywiście zaraz wyszliśmy z tej imprezy. Następnego dnia moje kochanie udawało Greka i nic nie pamiętało.

12
36

Komentarze do "Kochanie się zjarało"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chamstwo z jej strony. W sumie nie dziwie się ze ludzie i na ciebie tak patrzyli. Szczerze mówiąc gdyby mój facet tak zrobił na imprezie to by mi było cholernie wstyd 🙁 A jeśli wiesz ze ona tak ma to lepiej ją pilnuj 😛 chociaż mnie wiadomo czy nie strzeli focha, że ją „ograniczasz”. Nie rozumiem takich ludzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. tak to jest jak się ĆPA. Żal mi tych wszystkich ćpunów, a to że jedyna dobra impreza musi zacząć się od spalenia paru skrętów to współczuję.
  Głupi jesteś też ty że wciągasz swoją dziewczynę. Posrane społeczeństwo XXI w.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Komentarz kretyna co w życiu gówno widział i próbował a wszystko neguje i nazywa palenie ćpaniem przemilczę.
  A co do baby-jak tępa to nie bierz na imprezę a jak nie potrafi się zachować i psuje nastrój to trzeba było wypierdolić z imprezy i już.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Niech tyle nie ćpa to może znormalnieje. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz