Koleś z zespołem aspergera

Mam w klasie kolesia z tą chorobą. Na lekcji kłóci się o wszystko, że światło na niego świeci, że za głośno piszemy, że strzelamy z palców, że wychodzimy do toalety podczas lekcji i tego typu pierdoły. Od czasu do czasu ma jakieś ataki i woźny musi go wyprowadzać z klasy siłą. Nie rozumiem po co ktoś zapisał go do szkoły. Pracy i tak nie znajdzie żadnej, cała klasa traci przez niego bo bez przerwy chodzimy wkurwieni i nie możemy skupić się na lekcji. Spartanie zrzucali takie osoby z gór w przepaść. Może to i podłe to co powiem ale takie osoby powinno się usuwać, oni męczą się sami ze sobą a przy okazji męczą innych.A temu gościowi nikt nie dokucza chociaż pewnie myślicie inaczej.

66
86

Komentarze do "Koleś z zespołem aspergera"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To jest problem, ponieważ nie wypracowano pewnie odpowiednich narzędzi do symbiozy między tak chora osoba a tzw. normalną, póki się tego nie zrobi trudno jest asymilować taką osobę przez środowisko, może to i nauczy tolerancji wobec takich osób ale nie pozwoli na normalne relacje.
  Z drugiej strony izolacja też nie jest wyjściem, zatem system trzeba poprawić, ale to już są mądrzejsi od nas , tam w rządzie.

  0

  2
  Odpowiedz
 3. Gdybyś zarabiał 1 milion euro netto i jeździł Lamborghini Aventador jak mój wujek Jan Byczywąs, to wiedziałbyś, że dzwonisz do wuja, a on wykupuje pakiet na brudowe safari. Obejmuje on odstrzał wszystkich patologicznych jednostek społecznych. Wujek załatwia sprawę Mosinem jak ten słynny snajper, o którym wujek tyle mówi, czyli Simo Hayha. Jeden taki chłopak w szkole wysmarował gównem całą toaletę, ponoć był chory na jakieś dziwne schorzenie zwane syndromem brązowej kredki. Próbował też wysmarować całą klasę. Wysmarował wszystkich, a ja uciekłem, nie dałem się wysmarować, zadzwoniłem do wujka. Ten wpadł niestandardowo, z pistoletem maszynowym Suomi. Tego chłopaka znaleźli przed szkołą, był ponoć dziurawy jak ser szwajcarski. Nikt nie zadziera ze mną, ani tym bardziej z moim wujem. Dziwne, że wujek nie wysłał mnie do prywatnej szkoły, tylko do państwowej, ale mówi, że to kształtuje charakter, a on lubi eliminować brudy ze społeczeństwa i mam mu dawać namiary na cele. Dobrze, że wujek oddał mi chociaż starego Koenigsegga CC, którym już dawno nie jeździ. Pamiętam jak kiedyś nauczycielka kazała mi na lekcji oddać mojego pozłacanego Iphone’a 5. Nie chciałem oddać. Kazała mi iść do dyrekcji. A tam seksowna dyrektorka zamiast mnie ukarać, to zrobiła mi gałę. Prosty sposób, rzuciłem 10 tysi na stół i kazałem jej zrobić mi loda. Wujek pozwala mi na wszystko. Wujek obiecał, że po liceum zapewni mi pracę w fabryce Coca-Coli. Będę miał za zadanie smagać batem taśmowych patałachów. Pozdrawiam, bogaty bratanek wuja Jana Byczywąsa, Jakub Byczywąs.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ty półgłówku, a gdyby to był Twój brat, syn, najlepszy przyjaciel, pomyśl o matce tego chłopaka. Idąc tym tokiem rozumowania, za jakiś czas może i Ciebie usunął, bo zachowaniem nie będziesz mieścił się w przyjęte przez ogół normy. Inna sprawa, że może lepiej sprawdził by się w tym przypadku indywidualny tok nauczania.

  4

  5
  Odpowiedz
 5. Zgadzam się z @3. Autorowi życzę aby kiedyś został ojcem takiego dziecka. Przed narodzeniem syna przypomnij sobie mój i żebyś wtedy nie srał w galoty złamasie!!!

  4

  4
  Odpowiedz
 6. To wy mu pewnie dokuczacie wy skurwiele to potem się dziwicie że w takiej osobie narasta skurwioza ty ciulu jeden odwal się od niego bo to on w końcu ci przyjebie ! pozdrawiam też mam aspergera i nienawidze śmieci zwanych ludźmi NIENAWIDZĘ WAS WSZYSTKICH !!!

  7

  4
  Odpowiedz
 7. Poczekaj, poczekaj. Jakby cały świat składał się z ludzi z zespołem aspergera, to chciałbyś, żeby Ciebie jako innego wypierdolili ze szkoły?

  7

  4
  Odpowiedz
 8. Chuja wiesz o rehabilitacji w tej chorobie i innych. Chuja wiesz o medycynie teraz i medycynie przyszłości i tego co będzie za 10-20lat. Może sam zachorujesz np. stwardnienie rozsiane jeśli w ogóle wiesz co to jest. Wynoś się stąd.

  2

  4
  Odpowiedz
 9. To może być genialny gość 🙂 Jest kilku takich co wkładają na ryje reklamówki czy dostają szału jak im sie ołówek przestawi, a programują jak pierdolnięci z jakiejś doliny krzemowej. Uważam, że trzeba ich odseparować.. ale od takich jebanych gimbów, żeby mogli sobie robić swoje z dala od patologii :-))))

  6

  4
  Odpowiedz
 10. Masz rację. Mówisz, że wy się męczycie. To co dopiero mają rodzice?

  3

  2
  Odpowiedz
 11. Zgadzam się. To byłaby dobra opcja, żeby przynajmniej jednorazowo wyeliminować inwalidów oraz emerytów. Od niepamiętnych czasów mówi się, że nie ma pieniędzy na emerytury, młodzi muszą pracować na starych i nie ma z tej spirali wyjścia. Dług publiczny rośnie i też zbytnio nie ma na to rozwiązania. Jednorazowa eliminacja emerytów i inwalidów uzdrowiłaby finanse publiczne, system zdrowia, szkolnictwo; generalnie wszystkie kluczowe dziedziny gospodarki. Pozwoliłoby to również następnie przemyśleć pewne sprawy, zaplanować wydatki państwa na przyszłość w taki sposób, żeby uniknąć w przyszłości podobnej tragedii.

  3

  3
  Odpowiedz
 12. Do 10@ to ciebie trzeba wyeliminować za te słowa skuwielu.

  1

  3
  Odpowiedz
 13. Jak woźny wypierdala go z klasy, to kto pisze mu usprawiedliwienia?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. 5, jakbyś czytać nie umiał,nikt mu nie dokucza,a ty oprócz aspergera jesteś psycholem i powinni cie zamknąć w psychiatryku.3 i 4, gdybym miał takie dziecko to nie wysyłałbym go do szkoły tylko wymyśliłbym coś innego bo po pierwsze on cierpi a po drugie inni.I nie jest realne to że kiedyś wszyscy będą na to chorować oprócz mnie więc do kurwy nędzy nie piszcie takich farmazonów.

  2

  2
  Odpowiedz
 15. Stary jesteś pojebanym gimbusem a za kilkanaście lat o Twoim koledze może usłyszeć cały świat bo ludzie z tym zespołem są niesamowicie inteligentni-obejrzyj sobie Teorie Wielkiego Podrywu-jeden z bohaterów Sheldon ma tą chorobę.

  2

  2
  Odpowiedz
 16. To nie jest zespół aspergera kretynie.
  Gdyby miał aspergera przez cały rok by się najprawdopodbniej nie odezwał

  3

  2
  Odpowiedz
 17. Rozumiem że jeżeli wskutek różnych okoliczności, na które nie będziesz miał żadnego wpływu, ktoś nagle postawi ciebie nad taką przepaścią, to nie będziesz stawiał żadnego oporu żeby pozwolić sobie pomóc w męczarniach.

  0

  1
  Odpowiedz
 18. Jak skończysz studia i znajdziesz pracę bo na razie jesteś nikim zasrańcu żebyś zachorował na gorszą chorobę. Wtedy napisz tutaj zadufany pajacu ze zdrową rodziną. Jak matka ojciec zachoruje to ich pewnie zajebiesz pochowasz na śmietniku tzn. śmieciara ich wywiezie!!!!

  0

  1
  Odpowiedz
 19. 10@ Tak masz rację, ja też uważam że w ramach walki z głodem i bezrobociem, głodni powinni zjeść bezrobotnych.

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Pewnie tego smarkacza tak wychowała rodzinka mamusia tatuś bo wszyscy są jeszcze zdrowi. Lepiej gnojków nie komentować i takich wpisów.

  0

  2
  Odpowiedz
 21. oby Pan nr 10 prowokował, ciężko uwierzyć, że ktokolwiek przy zdrowych zmysłach może mieć tak naiwne i zwyczajnie głupie poglądy, Twoi rodzice kiedyś tez emerytami będą, ich tez zlikwidujesz?

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Jakieś 4 lata temu psycholog podejrzewał u mnie zespół aspergera. Oczywiście to gówno prawda bo nie dostaję żadnych napadów ani nic w tym stylu. A to że ktoś nie lubi przebywać z ludźmi to jego sprawa i czy jest mu tak dobrze czy nie. Moim zdaniem zespół aspergera nie istnieje i jest to tylko kolejna żałosna prowokacja

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Wcale nie jest powiedziane, że nie znajdzie pracy, bo ludzie z ta przypadloscia są zazwyczaj dobrzy w jakiejś konkretnej dziedzinie nauki, po prostu w społeczeństwie trudno im funkcjonować, ale nie znaczy że trzeba go przekreślić. Meczycie sie ale on jest sam a was cała klasa, pomyslcie co on musi przechodzić, przecież nie można go zamknąć w piwnicy bo zdziczeje już do reszty.

  0

  1
  Odpowiedz
 24. Słichajcie jełopy komentujące. Są szkoły specjalne gdzie te dziecko powinno trafić… a nie do normalnej szkoły. Dziękuję tyle w tym temacie gdyż wasze argumenty są zjebane. Niepoozdrawiam i życzę wam śmierci.

  0

  1
  Odpowiedz
 25. Jestes tak infantylnie ograniczony, ze swoj komentarz zakoncze na tym wstepie…

  1

  0
  Odpowiedz
 26. Za takie slowa tez sie kwalifikujesz do odstrzalu przez lesniczego.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. masz rację, taka chcoroba wymaga specjalnych warunków, tzn. szkoły specjalnej, ale to niw wasza wina tylko jego rodziców, którzy uważaja,że syn nie jest uposledzony tylko chory, ale tak na prawdę ma uposledzone funkcje społeczne, tzn. ze nie jest w stanie funkcojonowac normalnie w szkole.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. No cóż… zabijanie tych ludzi to ścieżka złego, ścieżka nazistowska więc lepiej uważać co się pisze i mówi a przede wszystkim myśli… @23 – oj proszę Cię. Żyjemy w Czasach Lucyfera, Ostatecznych ( co dobrze widać choćby w popularnej muzyce i symbolice ) a Ty rzucasz klątwy na ludzi by ponieśli śmierć?

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Nie no żartowałem z tą śmiercią (taki pospolity hejt)… życzę długiego życia, aczkolwiek jest tak jak pisałem tzn: są szkoły specjalne gdzie dzieci z różnymi zespołami i chorobami powinny trafiać. Tam jest odpowiednia kadra pedagogiczna wyspecjalizowana w pracy z takimi ludźmi. Ja nie mówię że są gorsi tylko że są chorzy, a chorym powinno się pomagać. Z mojego punktu widzenia to tak jakby osobę niedowidzącą posadzić za kółkiem na etacie kierowcy. Bądź bardziej obrazowo: pacjenta z grypą lub inną chorobą zakaźną położyć w np: ortopedii. Nie ma co na siłę dziecka pchać między zdrowych umysłowo, bo dzieje się jak dzieje i on się męczy i reszta się męczy. No ale w imię tolerancji i poprawności politycznej trzeba wszystkich asymilować na siłę.

  1

  0
  Odpowiedz
 30. On nie ma zadnego aspergera, tylko osobowosc Borderline.Poczytaj o tym.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Od 10 do 20. Przeczytaj dokładnie mój post. Nie proponuję, żeby z eliminacji ułomnych zrobić regułę, ale żeby dokonać tego jednorazowo, biorąc pod uwagę ciężką sytuację państwa i jeszcze cięższą tych ludzi; moi rodzice nie są na emeryturze ani ułomni.

  0

  0
  Odpowiedz
 32. @20 Dla Ciebie książka. @11 A dla ciebie strzelba i szpadel. W myśl zasady o ignorancji i głupocie. Rzekłem.

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Ty głupi zakompleksiony psychopato ,akurat jestem z wykształcenia historykiem i wiem ,że w starożytnej Sparcie zrzucano kalekie dzieci ze skały ,ale były to to tylko dzieci biedaków głąbie ,a te bogate kalekie i tak się uchowały ale ty jesteś na to za głupi żeby to wiedzieć powiem ci jeszcze jedno ,ja tez mam dziecko z autyzmem i miałem sąsiadkę która podobnie się na ten temat zapatrywała jak ty w stosunku do mojego dziecka i wiesz co jej się stało?Ona tez urodziła dziecko z porażeniem mózgowym ,a więc jeżeli zrozumiałeś sens mojego przekazu to się zastanów bo ty tez możesz spłodzić jakieś kalekie dziecko ,a następny idiota twojego pokroju każe ci je zrzucić np z Kasprowego Wierchu ale dla ciebie pewnie byłby to pikuś .

  0

  0
  Odpowiedz
 34. szkoda że się nie urodziłeś w latach trzydziestych ubiegłego wieku byłbyś liderem w hitlerjugend a potem przykładnym esesmanem .

  0

  0
  Odpowiedz
 35. @10 jesteś niedorozwinięty. Nigdy przez to nie pojmiesz o co chodzi w długu publicznym więc nawet nie staraj się szukać rozwiązania bo żeby je znależć trzeba najpierw poznać przyczyny problemu debilu.

  0

  0
  Odpowiedz
 36. Korwin-Mikke cierpi na Zespół Aspergera – zaburzenie neurologiczne wchodzące w skład spektrum autystycznego. ZA upośledza przede wszystkim empatię i uniemożliwia poprawne odczytywanie emocji zarówno u siebie, jak i u innych ludzi. Osoby z ZA mogą czuć radość w momencie, gdy standardowy śmiertelnik odczuwa ból i cierpienie. Mogą odczuwać emocje, ale nie zdawać sobie z tego sprawy, gdyż w ich mózgu brakuje odpowiednich połączeń neuronowych, które spajałyby sferę odczuwania emocji ze sferą intelektu. Mają chorobliwą skłonność do „walenia prosto z mostu” – bez zważania na formę i kontekst emocjonalny. Mogą mówić bez zmrużenia oka na głoś, że „ta pani jest gruba”, albo „ten pan śmierdzi”. Dodatkowo, osoby takie stosują znane tylko im samym (lub osobom dobrze znającym je) skróty myślowe, na zasadzie: „jeśli ja myślę ta, to inni też.” IQ – w normie, często także powyżej tego, który występuje u reszty populacji.

  0

  0
  Odpowiedz
 37. A moze on jest po prostu pojebany??

  0

  0
  Odpowiedz
 38. To ciebie powinno się uśpić.Sam jesteś ciężko pojebany.Normalni tu nie piszą.

  0

  0
  Odpowiedz