Komin

Chciałbym się podzielić moim wkurwieniem z powodu palenia jakimś chujowym węglem. Mieszkam w bloku w Warszawie ale jakieś 30 m przed moim blokiem są domki jednorodzinne a dokładniej bliźniaki. W jednym z nich takim starym i ceglanym do ogrzewania używają jakiegoś najtańszego węgla lub śmieci i gdy nim palą to ni chuja nie da się okna otworzyć bo tak jebie spalenizna że udusić się można. Jak patrzę na dym który wydobywa się z komina to jest ciemno żółty i jebie na całym osiedlu siarą że hej. Jest okres grzewczy i jak zamknę okno to się momentalnie robi ukrop bo nakurwia gorącem, jak przykręce kaloryfer na polowe gwizdka to chuj daje i lada moment robi się antarktyda. Tak tak zgłoś straży miejskiej… nie raz widziałem wizyty wieśniaków w tym ceglaku i co ? I chuj dalej smrodzi bo pewnie nie ma czym innym a są tak biedni że nie stać ich na wymianę czy coś. I tak powstaje 80 % jebanego smogu w tym zasranym śmierdzącym mieście.

39
10

Komentarze do "Komin"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To prawda, masa ludzi pali byle gownem i potem smierdzi jak z piekla. Dziadowski wegiel to jeszcze pol biedy, gorzej jak zaczynaja wrzucac do pieca stare szmaty albo jakies plastiki, wtedy to dopiero wali.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Smog to propaganda żeby dojebać społeczeństwu rożnymi podatkami. Niedługo będą podatki za uzywanie starych samochodów ,jakieś zwieszone opłaty za ubezpieczenie,podatek za oddychanie. Chodzi o to żebyście kupowali nowe samochody. Nowe są droższe więc rząd dostanie wiecej hajsu z podatkow.

  4

  3
  Odpowiedz
 4. Załatw sprawę jak Joe Pesci albo Zbigniew Stonoga. Bejsbol do ręki, naprostuj delikwenta i to załatwi sprawę. Nie możesz tego załatwić po męsku? Zrób tak żeby się osrał i po sprawie. Chyba że nie masz jaj, no to trudno. Można też iść do lokalnej prasy lub telewizji: dziennikarze lubią sensacje, od tego są różne Interwencje, Sprawy Dla Reportera itp.

  3

  1
  Odpowiedz
 5. Najmilszy Bracie, pragniemy napomnieć, że należy regularnie czyścić komin. Wtedy siara i szkodliwe złogi wszelakie zostaną wymiecione. Wprawny kominiarz swoim wyciorem wszystko wymiecie i z komina już będzie tylko pachnieć. Zapamiętaj – czyścić komin. Z braterskim napomnieniem do gorliwego wspomagania kotów pozdrawia Emir Abu Janusz z Sieradza.

  4

  0
  Odpowiedz
 6. To jest wasz wielki test goje który ma sprawdzić czy naddajecie się do mieszkania w warunkach postapokaliptycznej rzeczywistosći i jeśli go zdacie to macie szansę w nim przetrwać,bo tam będzie to samo co macie teraz tylko w wersji znacznie gorszej i przetrwać tam będą mogły tylko jednostki najsilniejsze, słabe zaś skończą jako pokarm dla szczurów albo wygłodniałych niewolników.

  5

  0
  Odpowiedz
 7. Kup sobie wiatrak. Zawsze to coś.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Gdybym wygrała w totka milion kupiłabym moim sąsiadom ekologiczne piece i opłaciła rachunki za ich używanie. Mi milion nie jest potrzebny. Ciężko haruję, mało zarabiam, ale starcza na moje skromne potrzeby.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Jednym słowem micha pełna, a co złego to nie ty? Tak trzymaj. Natomiast co do chujni, to nie jest winny opał, ale kocioł i jego operator. Jest jutub, są całe fora o tym jak czysto spalać, starym można zrobić szkolenie praktyczne, ale na to kasy nie ma, najlepiej zakazać w czambuł.

   2

   0
   Odpowiedz
  2. masz skromne potrzeby? Zakochalem sie w Tobie…

   2

   0
   Odpowiedz
  3. a oni by go sprzedali na allegro by miec na wodke. I tyle by wyszlo z twojej dobroci

   5

   0
   Odpowiedz
 9. Warto iść do typa z bejsbolem nie koniecznie go napierdalać ale postraszyć takimi tekstami typu że dymi i przez to smierdzi a tego przecież nie chcemy ,prawda bo może sie coś stać twojej mamie.

  0

  0
  Odpowiedz