Łapczywa baba przy stoisku mięsnym itp.

Postanowiłem zjeść kawałek salami. Udałem się do sklepu. Przy stoisku dwie baby z czego jedna właśnie płaci i odchodzi. Luzik.

Łapczywa baba – Te kabanosiki poproszę ale więcej.
Ekspedientka wyrusza do magazynu.
Ja – w myślach – Ok, na dworze skwar ale klima robi robotę.

ŁB – Jeszcze ta kiełbaska.
Ek- Tyle może być?
ŁB – może trochę mniej.
Ja – w myślach – Jaka rozległa lada chłodnicza – pozwiedzam sobie.

ŁB+Ek – Bla, bla, bla, pitu, pitu, pi, pi, pi, miał!
ŁB – A to pomarańczowe to smaczne?
Ek – Najsmaczniejsze w powiecie.
Ja – dalej w myślach – O kurcze ale tu mają wydajną klimę już mi zimno.

ŁB – Jeszcze serka.
Ek – kroi.
Ja – wracam z piątego obchodu lady-wystawę.

ŁB – I serka (którego już nie ma na ladzie) też kawałeczek bo znajomi polecali.
Ek spocona pomimo klimatyzacji odbywa kolejną wyprawę do magazynu.
Ja – śnię na jawie – śni mi się sklep „tylko dla mężczyzn”. Facet wchodzi i mówi „5 plasterków tego salami”. Płaci i wychodzi.

76
52

Komentarze do "Łapczywa baba przy stoisku mięsnym itp."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja „uwielbiam” jak na koniec baba szuka portmonetki. Taka krowa nie wie, że przy kasie będzie płacić.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. no to teraz pojdą po tobie ćwoku..
  p.s. nie bierz juz amfy…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kiedyś też się na to wkurwialem, ale odkąd są smartfony z netem to już mi takie babska ciśnienia nie budują.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Szybciej dom kupiłem

  0

  0
  Odpowiedz
 6. To jest chujnia jakaś a nie mielony. Mnie też wkurwia to w sklepie,jebane mohery.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Moja loszka zawsze wie czego chce – mojego zajebistego fiuta. Lubi mieć go w buzi i nie tylko. Jest taka rozradowana, gdy oblizuje się po połknięciu porcji śmietanki…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To trzeba było kupić od razu z 10 kilo, wtedy kontakt z ŁB i EK, byłby ograniczony do minimum, a tak jutro znowu pójdziesz po dwa plasterki salami, jeden plasterek sera, dwa papierosy, trzy landrynki, cztery czereśnie i pięć truskawek.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Mnie też wkurwiają takie babska „a ta szyneczka to bardzo tłusta? To poproszę ten kawałek, a nie ten, ten tamten drugi? Eeeee, a może taki mniej tłusty pani mi da. I jeszcze chlebek zwykły, nie nie ten popękany, tamten drugi, nie nie ten, ten tam dalej pani mi da. I może jeszcze keczup, nie nie ten, ten obok, ale nie ten tylko ten z drugiej strony”. I stoi takie krówsko i marudzi pół godziny a ja chcę kupić tylko JEDNĄ pierdoloną puszkę Coli bo jest 30+ stopni i chce się kurwa wreszcie napić, a nie zdechnąć z odwodnienia w kolejce. A jak się zejdą ze 4 takie krowy to już lepiej iść do następnego sklepu.

  1

  1
  Odpowiedz
 10. Baby lubią dużo jeść, lubią ciągle gadać, spać do południa, opierdalać się całymi dniami, chodzić co dzień na zakupy i ruchać się bez przerwy. Nie wiem zupełnie, dlaczego takie bydle ze stajni ma nazwę płeć piękna

  1

  0
  Odpowiedz
 11. nie pierdol, pewnie to ty stałeś za ladą kręcąc kichę i obsługując starą prukwę, a że ci ciśnienia narobiła to zaczynasz konfabulować i wymyślać jakieś ekspedientki w twoim wygrzanym miejscu za ladą w pieluszce zresztą, bo wy przecież musicie srać w majty (nie można odejść od laty. Z drugiej strony pewnie lubicie jak gówno rozsmarowuje się wam po pośladach, więc dla was to żadna kara.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. nie pierdol, pewnie to ty stałeś za ladą kręcąc kichę i obsługując starą prukwę, a że ci ciśnienia narobiła to zaczynasz konfabulować i wymyślać jakieś ekspedientki w twoim wygrzanym miejscu za ladą w pieluszce zresztą, bo wy przecież musicie srać w majty (nie można odejść od lady. Z drugiej strony pewnie lubicie jak gówno rozsmarowuje się wam po pośladach, więc dla was to żadna kara.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Najlepsze to kurwiszony w marketach łażące. Lezie takie bydle i nagle ni stąd ni zowąd się zatrzymuje, bez świateł stopu, bez awaryjnych. I jak nie patrzysz przed siebie to wbijasz jej się w tłuste dupsko. Kamery powinny wychwytywać takie przypadki, a ochroniarze pałować i publicznie oskarżać o kradzież i narobić wstydu co by babol więcej nie przyłaził do tego marketu!

  1

  1
  Odpowiedz
 14. Kobieta to stworzenie-boże,które powinno stać w oborze. Ze względu na kształt dupy wziął ją mężczyzna do chałupy.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Do # 9 i # 13 – najlepiej by bylo zeby wejsc w maszyne czasu i spotkac wasze matki (tez baby ) zeby im przypierdolic z glana jak bedzie wasz leb z pizdy wylazil .Terminator style …po chuj sie taka wszawica rodzi ?

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Mięcho żreć trzeba

  0

  0
  Odpowiedz