Łysina

Wszechobecna zacna i jakże błyszcząca, większość z nas wie o czym mowa. Problem ten dotykający (najczęściej) mężczyzn w wieku od UWAGA! 14-15 lat.
Jako, iż jednym z problemów są geny oraz hormony… ale tu się kończy pierdolenie coś musi być na rzeczy absolutnie wszyscy maja łysinę wcześniej czy później dopadnie toi Ciebie! Stres, zatrute środowisko?
A może plastik? Tak moi mili wszystko co jest w plastiku woda, napoje , słodycze , jedzenie etc. Jest dla naszej czupryny szkodliwe i nikt nic z tym nie robi! Nawet woda doprowadzana jest w czym w PLASTIKU!
Jedno z ujęć wody w moim mieście jest przy UWAGA UWAGA! WYSYPISKU ŚMIECI.
Kolejne przy uwaga! uwaga! Jednym z największych zakładów przemysłowych, które trują na potęgę!
Wysłałem CV do Mesia, robie masę i piszę doktorat a moja Loszkę zaspokajam przez cały czas.
Trzymajcie się Chujanki i Chujanie!
CHUJNIA I ŚRUT KURWA MAĆ!

21
71

Komentarze do "Łysina"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko niektórzy mają łysinę w wieku 30 lat, a niektórzy w wieku 70. Raczej bym nie zwalał na środowisko, bo na 90% jeśli jesteś łysy, to twój ojciec też jest łysy i łysiał już w tym samym wieku co ty. Mój ojciec nie jest łysy i ja też nie łysieję. Z plastikiem mam raczej tyle samo styczności co ty, więc kiepska ta teoria.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. „Wysłałem CV do Mesia” Patałachu, twoje CV zostało wstępnie rozpatrzone z wynikiem pozytywnym. Czemu wstępnie? Bo nie nadajesz się na taśmę. Po pierwsze, jesteś za głupi i masz z tego powodu urojenia na temat szkodliwości plastiku. Po drugie, twoja łysina stoi ci na przeszkodzie do zrobienia jakże ekscytującej kariery robola w naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym, bo odbite od niej światło oślepia innych roboli i są wypadki. Jednakże Pan twój, Mesio, kierujący się swoim interesem, ale też ulitowawszy się nad twoim patałachowatym losem, oferuje ci szansę na pracę w naszym tajnym ośrodku badawczo-rozwojowym w Sosnowcu pod Łodzią w charakterze obiektu badawczo-doświadczalnego wykorzystywanego w badaniach nad nowymi lekami (w tym przeciwko łysieniu), psychiką, a także seksualnie. Przyjedź, patałachu, w przyszłym tygodniu, z dodatkowymi 3 stówami, na rozmowę kwalifikacyjną i konieczne badania zdrowotne. /Mesio PS. Nie kłam, patałachu, opowiadając jakieś niestworzone bajki o posiadaniu jakiejkolwiek loszki. Prędzej ci ktoś w doktorat uwierzy.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Moja loszka nigdy by nawet nie spojrzała na jakąś wyłysiałą ciotę. A na mnie patrzy i prosi o podanie pały do buzi. Tak mnie kocha, i smak mojej pały…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. TEATRZYK ZIELONA CEBULA PRZYPOMINA: Nigdy nie należy wierzyć łysemu i rudemu. Rudy, wiadomo, zdradliwy. A łysy mógł być kiedyś rudy…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jak już łysiejesz to maszynka do łapki i ścinasz sie na łyso lub pare mm i nie ma problemu.Do tego może jakaś broda czy zarost i mamy „ciacho” 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 7. a ja mam 30 i jesteł łysy i wiesz co mam wyjebane na ludzi bo nikt mi nic nie dał ,nawet mam wyjebane jak ktos mysli o mnie dresiaz :PPP niech sobie mysla jak chca :)) a co do zarcia itp tak jest mase chemi truja nas tym gównem w tych marketach lepiej juz z targowiska kupowac warzywa owoce itp choc tez pryskane to zawsze mniej tego świństwa,włosy głównie sie traci bo albo masz za duzo testosteronu lub ktos miał problemy w rodzinie w z włosami ,powiem tak lepiej nie miec włosów niz byc chory !!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ja już dobijam do pięćdziesiątki i nie straciłem jeszcze ani włosa, co więcej, od pewnego czasu pojedyńcze włosy zaczęły się pojawiać w dziwnych miejscach, np na policzku pod okiem, albo na ranieniu, to samo mój ojciec który przekroczył już parę lat temu siedemdziesiątkę, środowisko nie ma na ten proces żadnego wpływu, gdyż sam mieszkam w dosyć toksycznym regionie jakim jest Śląsk i całe życie przepracowałem w szkodliwych warunkach.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Początek chujni komentuję: „HaHaHa”, koniec chujni komentuję:”Kurwa końcówka zjebana”.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. To jest właśnie komuna… Gdyby żądził JKM nie wyłysiał byś, niewidzialna ręka kapitalizmu uchroniła by twoją plerezę pszed komunistycznym marnotrastwem.

  0

  0
  Odpowiedz