Mięśnie

Bolą mnie mięśnie. Wszystkie, ale chyba szczególnie pleców i ud. Mam pracę siedzącą. Strasznie dużo siedzę. No i to boli, coraz gorzej, czasem mam wrażenie, że po prostu nie dam rady pracować, bo nie dam rady siedzieć. Tak, zaraz ktoś doradzi, żeby sport uprawiać. Próbowałem. Znaczy się próbowałem biegać i robić brzuszki. Efekt za każdym razem ten sam: jeszcze więcej masakrującego bólu, jeszcze większa niezdolność do pracy. Co jest? Jeszcze nie chcę do piachu, za młody jestem. Pracy nie rzucę, za coś żyć trzeba. Hm, ktoś tak miał? Czy jakbym dłużej poćwiczył, nie zrażając się natychmiastowymi zakwasami po praktycznie każdym ćwiczeniu – to w końcu przestanie napieprzać? Kiedyś biegałem wyczynowo. W sezonie sporo jeżdżę na rowerze. Nigdy nie miałem takich problemów z bólem. Dostawałem zakwasów, ale tylko od przetrenowania, a nie bez powodu, lub od najmniejszego wysiłku. Z tą moją robotą to chyba powinienem jakieś ćwiczenia dla kosmonautów robić 🙂 Zna ktoś jakieś? 🙂

15
36

Komentarze do "Mięśnie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Praca siedząca to jest lipa. Zawsze można jakieś ruchliwe hobby sobie znaleźć ale myślę że wpadłeś już na ten pomysł:D

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Pij mi z baka. Dobrze ci zrobi.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. No cóż, to pewnie rak, ale zapytaj jeszcze na forach.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Proponuje Joge 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jak ból nie ustępuje to może lepiej wybrać się jednak do lekarza na konsultacje. Może będzie wiedział co jest grane i jak temu zaradzić.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. rozróżniasz ból mięśni od bólu pleców? Może to właśnie one cię napindalają. Radziłbym się przejść do lekarza i zbadać kręgosłup

  0

  0
  Odpowiedz
 8. człowieku jak masz zakwasy to jedyny sposób żeby ich nie było to systematyczny trening a nie raz na tydzień bieganie a potem płacz że zakwaszone. jak mięśnie mogą być nie zakwaszone po treningu jak siedzisz na dupie w pracy i nic nie robisz a nagle spinasz się do treningu?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zgadzam się z 6.
  Do lekarza kręgosłup obadać, bo potem będziesz miał zupełnie przejebane – ani siedzieć, ani stać. Do lekarza – im prędzej, tym lepiej.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Może to przeciążenie, bo cały dzień siedzisz w pracy i twój kręgosłup się skrzywił. To za tym idzie, że jak normalnie chodzisz to cię boli. Jesteś facetem, a zdrowie ważniejsze, więc zmień pracę jak lekarz ci odradzi siedzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. sport i dieta i pół kotleta

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jak to nie lipa to opowiadanie, to mam coś lepszego od poprzednich komentarzystów -radze jak już iśc na wyczesany masaż z nastawianiem wypas i będziesz jak nowy -albo taka rada ogólna,polecam!

  0

  0
  Odpowiedz