Moherowy Beret

Witam. W moim sąsiedztwie mieszkają ludzie i ludziska; a wśród nich pewna babka. Mała to miejscowość, więc się każdy zna. Owa babcia jest specyficzna. Chodzi po ludziach i mówi, że małą ma rentę, na leki jej brakuje, itp. i stęka, żeby jej pożyczyć, bo na chleb jej brakuje. Ta pewnie, brakuje. Każdy widzi, że w kościele w niedzielę rzuca na tacę zawsze po 50 zł. Oczywiście każdy się puka w łeb, i mówi jej, żeby nie dawała księdzu tyle to będzie miała, a ona się drze, że wszyscy we wsi to Żydy, będziemy się smażyć w piekle, bo bliźniemu nie chcemy pomóc argumentując, że na kościół trzeba dawać, bo tylko tak możemy odkupić własne grzechy… Rydzyk ją zahipnotyzował w radio ma ryja czy jak?

84
73

Komentarze do "Moherowy Beret"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. 50 zł tylko? Skąpe bydle..

  0

  0
  Odpowiedz
 3. I nie będziesz miał innych Rydzyków przede mną….

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Fanatyzm religijny, jak w islamie.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Zgodnie z wiarą chrześcijańską należy bliźnim w potrzebie pomagać. Zgodnie z religią katolicką trzeba dodatkowo łożyć na kościół. Jak jesteś katolikiem to morda w kubeł i daj kobiecie pieniądze jak potrzebuje. Jak nie jesteś to olej i tyle:)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Kurwa, grosza bym nie dał.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Kościół to sekta, która żeruje na strachu ludzi przed śmiercią.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Umuw sie ze mną na sexs, pozdrawiam, maciek.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. po co dyskutować z demencją???

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Zjadłaby kebaba, a nie dawała na kościół. 50 zł to spokojnie 3/4 kebaby. Kto nie chciałby jeść kebaba prawie codziennie?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. tu babcia: wy tępe chuje będziecie się smażyć w piekle.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Się nie chce wierzyć w takie przypadki, ale takie osoby można jednak dość często spotkać. 5/5 Myślę, że @8 może mieć sporo racji.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Popierdolone to stare społeczeństwo, nie mają mózgów, nie marwt się za 20 lat to gówno wyzdycha no ale kto będzie popierał PiS ? Młode pokolenie to też gówno może już nie tak katolickie ale dresiarskie technojeby itd. Gdybym JA rządziłbym krajem to bym wyjebał ponad 50% społeczeństwa do pieca pewnie, a potem by się rodzili nowi a ci nowi by się już stosowali do MOJEGO prawa.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Chuj z. Mocherami,byly,sa i beda glupki… Mam wiekszy problem: gdzie jest LOSZKA????? Gdzie jest MESIO????!!!!! Pewnie sobie chuje wakacje zrobili;-P i nudy na chujnia.pl bez nich wszystko traci sens

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Z demencją się nie dyskutuje. To tak, jakby psa uczuć matematyki. Ni chuja nic sie nie nauczy

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Jebane mohery.Powiedz jej niech wypierdala na plebanię po pieniądze.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Każdy moher ma zdrowo najebane pod sufitem.Demencja,otępienie to dominujące cechy tych zmanipulowanych przez klechów dewotów.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Mieszkamy w katolandzie dlatego tak pochujona ludność.Najlepiej mają Japońcy,wyznają Shinto i odpowiedzi które ich nurtują na temat powstania świata odnajdują w faunie i florze.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @15. „Chuj z. Mocherami,byly,sa i beda glupki… Mam wiekszy problem: gdzie jest LOSZKA????? Gdzie jest MESIO????!!!!!” Nic się nie martw, stęskniony patałachu. Pan wasz, Mesio, wróci niedługo. Na razie ma co innego do roboty, a kolejne Ogłoszenia Meśpasterskie planowane są na przyszły tydzień. Poza tym aktywność Pana waszego, Mesia, uzależniona jest od jakości umieszczanych tu chujni. Czasami po prostu nie ma pod czym specjalnie pisać, bo z pustej moszny to i Salomon się nie spuści, czy jakoś tak… /Mesio PS. Radujcie się patałachy! Pan wasz, Mesio, zawiadamia, ze otrzymał dziś, w późnych godzinach wieczornych, dobrą nowinę (o szczegółach nie może mówić publicznie) i jest happy.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Każdy daje według swojego uznania. Nie wiem czy lepiej wykorzysta pieniądze proboszcz czy wójt czy premier. Daje Twoje albo kradzione pieniądze? A może wydarte z kolacji ministra? Uważam, że nie Twoja sprawa kto wydaje swoje!!!! Policz swoje papierosy lub piwa w tygodniu albo gumę do rzucia i chipsy. Jeden z gorszych wpisów gówno wylicza ile i komu zapachu.

  0

  1
  Odpowiedz
 21. Jak masz problem daj na mój basaen. Twój ulubiony minister.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @20 A co mesiu? Byczywąs nie zapnie Cię dzisiaj w anala tylko w usta?

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Eh, większość ludzi na starość fiksuje, tak już jest.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. @20mesiu no zdradz zesz ta tajemnice…. Nie badz taki:-) CZEKAMY!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 25. 23 bierz trynia i obciągaj

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Za młodości musiała zdrowo grzeszyć a teraz chce odkupić winy.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. @19 nie oglądaj ty już lepiej anime, bo Japonia w anime a Japonia prawdziwa to dwie różne rzeczy.
  Shinto to właściwie wierzenia wymarłe, w Japonii większość to ateiści, potem buddyści i chrześcijanie.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. 21 wypierdalaj tępy gownozjadzie.

  0

  0
  Odpowiedz