Muzyka w autobusie

Jak mnie denerwuje puszczanie muzyki z komórek w autobusach. Jadę styrany po całym dniu z uczelni, wsiada jakaś grupka małolatów, i napierdala z tego telefonu jakieś techno lub inny shit. Nie może jakiś gnój wziąć słuchawek albo w ogóle tego nie puszczać?! Nie jest u siebie w domu, tylko w miejscu publicznym. A jak się zwróci uwagę, to jeszcze bydle odpyskuje, bo w grupie jest i mocny w gębie. A nie wyskoczę do 7 czy 8, bo jeszcze któryś jp na 100% dzieciak ma kosiarę i dostanę w plecy. Chuj wielki i śrut.

25
60

Komentarze do "Muzyka w autobusie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. sama mam 15 lat , lubię słuchac muzyki ale uważam że to jest przegięcie , dobrze mówisz chujowiczu , takich to najlepiej wywalić z autobusu !

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Co Ty, stary, oni tylko jp na 50% bo na więcej się boją.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. dokładnie! ja również mam 15, tak świeżo – bo niedawno skończyłam. ostatnio wracam sobie kulturalnie o 21 do domu, po 7 godzinach łażenia po sklepach, dosłownie usypiam sobie na s…iedząco… a tu nagle moi KOCHANI RÓWIEŚNICY, chłopa w liczbie 6, (znani z widzenia, bo niedaleko mieszkają) puszczają na maxa jakieś umca-umca, gdzie co drugie umca jest chujkurwachuj (a po pewnym czasie, nie powiem, irytuje to jak cholera). aż podskoczyłam na siedzeniu, bo relaks w takich warunkach to dupa nie relaks. śrut!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A co to kurwa jest, że po ulicy nie przejdziesz normalnie bo jak nie słyszysz umcy-umcy chuj dupa cycki to jakieś „niby” śmieszne dzwonki (to najczęściej można usłyszeć)! Czy już nie można jak cywilizowany człowiek kupić słuchawek i nie przeszkadzać innym? Czy trzeba się lansować jakiej muzyki się słucha? Paranoja!

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Też mnie wkurwia jak jakaś gromadka puszcza umc umc z telefoniku na cały regulator. Ja zawsze słucham muzy w dużych słuchawkach, ale wkurwia mnie jak się ludzie na mnie gapią.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Drodzy Chujowicze i drogie Chujowiczki. Mam remedium na tych chamów. Puszczajmy bąki! I nie cichacze ale centralnie glośne chujogrzmoty i miejmy przy tym zadowoloną minę, wachlując od czasu do czasu jakby to były perfumy. Jak ma być chamówa to na całego, miejmy i my coś z tego, inni na pewno nam wybaczą, w końcu chodzi o sprawę.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ja też słucham w autobusie muzy w wielkich słuchawkach i mam głęboko w dupie że ktoś się na mnie gapi

  0

  0
  Odpowiedz