Natrętna była

Cztery lata temu spotkałem dziewczynę za pośrednictwem znajomego, który kurwa koniecznie chciał, abym kogoś miał. No dobra nie mówię że była słaba, bo wręcz przeciwnie – stała się pierwszą miłością mojego życia i gdyby nie jej pieprzone zachowanie, to myślę że zapamiętałbym ją naprawdę bardzo, bardzo dobrze. Na początku naszego związku było zajebiście, lepiej po prostu chyba jest tylko w Raju; spędzanie ze sobą czasu na okrągło, kolacje, prezenty, calusy, seks i najlepsze, że chciałem się jej oświadczyć, ale im dalej brnąlem, żeby ją poznać tym bardziej się zniechecalem. Kurwa zaczęło się wypytywanie o to z kim i gdzie wychodzę, choć przedtem wspomniałem blisko 100 razy, że idę do kumpli na ryby. Sceny zazdrosci. Robienie ze mnie swini. Albo nie wiadomo jakiego szmaciska, a przysięgam że nie zdradzilbym zadnej nigdy przenigdy. Nie jestem jebanym zboczencem czy swingersem no w końcu. I tak się stało ze zerwalismy po 2 latach zwiazku. Ale ona nie zachowuje się tak jakby tak było. Wciaz myśli ze jesteśmy razem. I zyj tu chłopie z babami…

40
59

Komentarze do "Natrętna była"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Autorze jesteś chory. Masz przerąbane bo nie ma lekarstwa na bycie pizdą

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Kobiety bywają popierdolone. To mówię Ci ja kobieta;)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Moja loszka w odróżnieniu od tej wieśniary z którą byłeś zachowuje się dobrze. Zna moje potrzeby i je zaspokaja – codziennie obrabia moją potężną pałę, dokładnie i na klęczkach. Oczywiście ja też dbam o potrzeby loszki, i w nocy kurewsko ją dymam tym samym fiutem, który ona ciągnie. Tak się kurwa lamusie buduje związki.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wal ile wlezie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. @1 – weź kurwa nie pierdol bo nic nie wiesz. Sam mam takiego kumpla i znajomą, jego byłą. Nawet nie masz pojęcia jakie sceny zazdrości robiła. Potrafiła na zew. przy ludziach na cały głos mu robić manianę o jakieś pierdoły. Tylko się spotkał z jakąś dziewczyną, koleżanką, ona to zobaczyła i już jazda była. U mnie kiedyś przez taką właśnie chorą zazdrość ojca prawie się rozpadło małżeństwo moich rodziców i gdyby nie moja interwencja to dzisiaj byliby prawdopodobnie każde gdzie indziej. Więc weź kurwa NIE PIERDOL, że ktoś tu jest pizdą !

  0

  0
  Odpowiedz
 7. No to niech se kurwa myśli, ja na przykład myślę że księżyc zbudowany jest z żółtego sera, jebie cię to?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. I tak połowa z nich to jebane boty. Jebać wszystkie boty

  0

  0
  Odpowiedz
 9. wczoraj przez ta kurwę się najebałem,i co kurwa poszedłem do burdelu.Wracam do chaty patrze leży bladz,patrze mam jeszcze 100 zl pozostało z kurestwa i co jurwa mać coś mi jebło pod deklem,porwałem kurwa stówe i rzuciłem.
  na tą śpiącą bladż.I padłemI,,,,,,,,,,,,. Precz z abstynentami i no kurwa z tymi co nie mogą już ruchać.No i kac dalej jebie niech to chuj zapali myśle że już koniec z piciem ale bledz za miesiąc znowu się najebie ,kurwa jakieś spotkanie starych kumpli.

  0

  1
  Odpowiedz