Niby przyjaciele…

Ten dzień dopiero się zaczął, a ja już jestem nerwowa… Niby dzisiaj mam urodziny, wszystko spoko, ale nie lubie jakoś tego dnia. Jest bez sensu i wszyscy składają jakieś życzenia, które są wymyślane na poczekaniu i nieprawdziwe.. na co to komu?! W dodatku przed wczoraj zostałam przysłowiowo „wychujana” przez bliskie mi osoby. Jak można się z kimś umówić, potem napisać, że jest się w pracy, a iść pić z innymi znajomymi? Szczyt chamstwa. Drugi nie lepiej.. W środe nie przyjdzie, bo się źle czuje i będzie na 100% na drugi dzień, a w czwartek nagle, że jest umówiony (byli razem..). Troche głupie uczucie, czuć się odrzuconym przez osoby, które uważa się za najbliższe. Nie rozumiem.. Może ja po prostu jestem jakaś niedorobiona, ale strasznie irytują mnie takie zachowania.. Chociaż trochę szacunku dla drugiej osoby, no ludzie! Dupa, śrut i ogólnie wszystko… Nie mam na nic siły.. Pozdrawiam, dobranoc.

66
47

Komentarze do "Niby przyjaciele…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ja tez tak mam

  0

  0
  Odpowiedz
 3. nie obchodza mnie nigdy moje urodziny. raz o nich zpaomnialem i telefon od rodzicow mi przypomnial

  0

  0
  Odpowiedz
 4. na stresy patrztu.pl

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ty tez nie chodz na innych

  0

  0
  Odpowiedz
 6. zmien znajomych

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Nie przejmuj się dziewczyno. Ja też się zawodzę na jednym z najbliższych mi ludzi. Ja zrobiłabym wszystko dla niego a on ma mnie gdzieś teraz. Byłam głupia … byłam. Nie dam sobą pomiatać. Silne dziewczyny muszą sobie radzić. Trzymaj się tam 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Co do życzeń czy urodzinowych czy innych to jest po prostu fałsz. Ludzie wysyłają jakieś durne słowa czy wierszyki znalezione w internecie, nikt nie zastanowi się nad sensem tych słów. To samo z życzeniami na święta, ktoś ci pisze zdrowych świąt, przecież to jakaś głupota, ludzie klepią tylko regułki i tyle. Jak ktoś jest nieuleczalnie chory to mu pomoże że ktoś mu wyśle smsa „zdrowych świąt”. Ale tak to jest, to samo z Facebookiem, nie trzeba teraz nawet pamiętać o urodzinach bo jak się na fb pojawi to się coś klepnie.
  Sam nie mam FB, i nigdy nie wysyłam życzeń smsem, jeśli mam wartościowych przyjaciół to pamiętam kiedy mają urodziny i zawsze dzwonię ze szczerymi życzeniami prosto od siebie, nie wymyślam nie wiadomo czego. Dla mnie wysyłanie życzeń smsem czy pisanie na FB to jest obelga i plucie w twarz. Ale cóż zrobić, ludzie od tego internetu i tv mają wszystko w baniach poprzestawiane.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Prawdziwe Polaczki katoliczki kochające bliźniego jak siebie samego. Dziwie sie tym wszytskim pseudolanserom posiadającym na NK czy FB setki „przyjaciół” a tak naprawde nie mającym do kogo gęby otworzyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Wszystkiego najlepszego, kocham Cię, wyjdź za mnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Teraz wiesz jacy są. Dlatego też nie lubię urodzin, lepiej jak mnie traktują dobrze cały rok, niż jak dostanę raz fałszywe życzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. nie przejmuj się ja mam tak często, pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @6 – tylko czy ta osoba rzeczywiście oczekiwała od Ciebie wszelkiej pomocy ? Widzisz, ja też nie lubię jak ktoś mi chce wszystko dać bo lubię sobie sam radzić w wielu sprawach.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Będzie dobrze, trzymam za ciebie chuja.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Moja loszka jest zawsze lojalna wobec mnie. Nie wyobraża sobie życia bez smaku mojego kurewsko wielkiego chuja. Ssa mi go i ciągnie po mistrzowsku, a potem idziemy do łóżka.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Niestety samo zycie falsz jest wszedzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Tobie przynajmniej składają życzenia na urodziny, a o moich to niedługo ja zacznę zapominać.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Witam miałem to samo pomagałem przyjaciółce a ta kopnęła mnie w dupę dla nowego chłopaka dziś nie mam z tą osobą kontaktu ponieważ jest tak strasznie zajęta swoim chłopakiem.drugi raz mi to robi powiem wam że chciało by się mieć przyjaciół,ale po co? skoro i tam nas zostawią,jak zobaczą że nie mamy co im dać. najlepiej jest im pokazać że jesteśmy od nich lepsi znaleźć nowych znajomych i odbić się od osób dla których nic nie znaczymy

  0

  1
  Odpowiedz
 19. Jesteś niedorobiona właśnie. Jeśli myślisz tak jak piszesz to nic dziwnego, że wolą z innymi gadać:)

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Niestety tacy są teraz ludzie to nie Pani wina takie zjawisko jest wszędzie
  co do komentarza NR18
  człowieku wyjdź z tego forum bo to ty jesteś nie dorobiony

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Nie bierz do głowy,może faktycznie im coś wypadło.Ja również nie lubię urodzin bo to taki pojebany dzień.I te jakieś durne życzenia.Nie przejmuj się,następne będą super.

  0

  0
  Odpowiedz