O uboju słów parę (mniej więcej)

Całkiem niedawno nasz kochany Sejm zrobił wreszcie coś pożytecznego i dobrego, a mianowicie: przyjął ustawę zakazującą uboju rytualnego na terenie całego kraju, co mnie – jako miłośnika naszych braci mniejszych, czyli zwierzaków maści wszelakiej – ogromnie cieszy, tym bardziej, kiedy słyszę piskliwe reakcje Żydów i Arabów. Ano właśnie: mniejszości religijne. Arabowie jak Arabowie, póki co siedzą cicho, ale Żydzi nie byliby sobą, gdyby nie wykorzystali takiej dogodnej okazji do dowalenia Polakom i zagrania kartą antysemityzmu; twierdzą już bowiem, że przyjęto tę ustawę dlatego, iż Polacy są antysemitami. Dodatkowo, ci sami wskazują na stereotyp uboju, robiący zeń jakąś sadystyczną rzeźnię, który to stereotyp został wykreowany – uwaga – za czasów Hitlera i przez hitlerowców rozpropagowany. Ciekawe, prawda? Może Żydzi powinni wobec tego chodzić nago, jako że Hitler przecież nosił ubranie. Pominę już milczeniem fakt, że ubój jest niehumanitarny i że jego zakaz obowiązywał także przez cały okres istnienia II RP, a jakoś gospodarka nam się wtedy nie rozpadła, ale wyciągnie po raz kolejny karty Hitlera, i to jeszcze przy takiej sprawie, gdzie idzie o ludzką przyzwoitość i współczucie względem innych istot, zakrawa już na przesadę, nie uważacie? Nie chcę tutaj pastwić się nad Żydami, ale skoro ich religia nakazuje im mordować zwierzęta, niech, do jasnej ciasnej, robią to u siebie, na swoim terenie, na własną odpowiedzialność, a nie rękoma polskich rzeźników (zabawne, jak słowo „rzeźnik” nabiera tutaj podwójnego znaczenia), osoby, które dotychczas zarabiały na tej rzezi, niech przerzucą się teraz na uprawę ziemniaków.

77
85

Komentarze do "O uboju słów parę (mniej więcej)"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jesteś bratem krowy?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. jaki kutwa ubój co to za pieprzenie. po prostu zwierzęta zabija się dla mięsa futer kłów poroży i innych gadżetów, prawie cała ludzkość jest mięsożerna pomimo tego że nasz organizm nie trawi mięsa które gnieździ się w jelicie grubym po czym zaczyna rozsadzać je i powstają pleśnie, grzyby a na końcu rak który przenosi się na cały organizm. Ale dalej pieprzmy głupoty o jakimś uboju po prostu trzeba przestać zabijać zwierzęta dla mięsa, jesteśmy bezproblemowo w stanie wykarmić cały świat bez mięsa i wszyscy byliby zdrowsi.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Tu nie chodzi o humanitarne traktowanie zwierząt itp. Cała ta ustawa to z góry zaplanowane działanie mające na celu wykończyć polskich producentów. Nie będzie w Polsce uboju rytualnego, będzie zagranicą. Ktoś inny zarobi, a nas jak zwykle wydymano.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. @2 Człowiek nie jest typowym roślinożercą wskazuje na to (brak czterech żołądków jak u krowy 😉 ) brak typowego układu pokarmowego roślinożerców, mam też cechy typowego mięsożercy: masywne kły itd. Było to nawet na biologii w liceum. Nie ma możliwości, aby wszyscy ludzie na Ziemi byli nagle „roślinożerni” nie ma tyle upraw, żeby wyżywić kilka miliardów ludzi za pomocą roślin, dlatego tez wprowadza się GMO, aby były mniejsze straty w uprawach. Świat staje tak naprawdę przed nowym problemem braku żywności, jest to już teraz odczuwane w Afryce, czy Azji.// Co do głównej chujni autor ma rację ;p

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej nastąpi bez wojny. A tak na serio dobrze się stało, bo nie powinno się męczyć zwierząt z powodu czyjejś pojebanej religii. Tym się różnimy od zwierząt, że możemy zabijać je w sposób w miarę humanitarny. I tak powinniśmy robić

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Pierdolisz jak potłuczony. Biznes jest biznes, a jak Żydzi chcą płacić za tak przygotowane mięso to czemu nie? Inne kraje skorzystają, a nas parę tysięcy rzeźników będzie szukać pracy. Większość takich debili, jak Ty zabierają głos, a pewnie nawet mięsa nie jesz. Wkurwiłeś mnie.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. to ja dostanę po dupie jako hodowca. Nie po to przestawiłem się na bydło by takie coś wymyslać ale ciul z tym. Autorze sam się wypchaj pyrami

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @3 oczywiście, że tak
  Unia Europejska nakłada na nas ograniczenia, limity w produkcji żeby wykończyć naszą produkcję, żeby na rynków nie było naszych, tańszych produktów. Rząd natomiast tańczy jak im Unia zagra.
  A autor postu to jest nie poważny i w ogóle nie zna się na rzeczy.
  Po pierwsze to Polacy tylko stracą przez takową ustawę pracę, a zwierzęta będą zabijane albo gdzieś nielegalnie, albo przeniosą ubojnie do Czech albo do innego kraju.
  Po drugie jestem ciekawa czy autorze jesteś wegetarianinem, bo jeżeli nie to jest tylko bezsensowne pieprzenie o tym jak się kocha zwierzątka szamając schabowego. Ostatnio dużo jest takich co wiele mówi o pięknych ideałach ale z wdrażaniem ich w życie już gorzej…
  Po trzecie gadanie że mięso nie jest potrzebne organizmowi człowieka nie jest potrzebne, a WRĘCZ SZKODZI (GRZYBY?KURWA….?) to już naprawdę przegięcie, ja rozumiem że niektórzy się bez niego obchodzą i chwała im, nam nic do tego, ale nikt nie wmówi mi że w mięsie nie ma białka witamin i innych tam minerałów.

  Szanujmy się ludzie….

  1

  0
  Odpowiedz
 10. @3 Ma racje,a Ja mam wychujane na zwierzęta.Jesteśmy Panami tej Ziemii,dzięki walce cały czas z naturą i tymi zwierzętami o przetrwanie.Gdyby nas przodek nie zabił niedźwiedzia i nie wyruchał baby,to nie byłoby Ciebie na świecie.Więc ciesz się z postępu,bo założę się,że gdyby niedźwiedzie wyeewoluwały szybciej niż ludzie,to zrobiliby z nami to samo.Dlaczego?Bo niedźwiedzie to też wszystkożercy,ale mięso jest im potrzebne do życia,tak samo jak ludziom.Dlaczego?Bo w kilogramie mięcha będzie niektórych witamin,tyle co w 100 kilogramach roślinek.I na odwrót także.Wegetarianizm i weganizm to mit i popierdolizm oraz plucie całej potędze i historii ludzkości w twarz.A @2 to pierdoli po całości,gnieździ się w jelicie grubym?Hahahahahahahaha,dobry typ jesteś,hahaha,akurat to celulozy człowiek nie trawi,a też mu jest potrzebna (błonnik).Mięso,a raczej resztki tego co z niego było są tak zmasakrowane po spotkaniu kwasu żołądkowego i enzymów.Po drugie to moja wolność,czy jem zwierzęta,czy nie,wszyscy weganie i wegetarianie próbują zmusić innych do czegoś.Jak komuna.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. #2 – „nasz organizm nie trawi mięsa które gnieździ się w jelicie grubym po czym zaczyna rozsadzać je i powstają pleśnie, grzyby a na końcu rak który przenosi się na cały organizm.” – imbecylizm do kwadratu. Gdzie wyczytałeś te rewelacje?

  „po prostu trzeba przestać zabijać zwierzęta dla mięsa” – to przestań, potem wypuść krowy, kury i świnie w cholerę, najlepiej do lasu – może na drodze ewolucji przystosują się do panujących tam warunków za jakieś 1000 lat.

  Pajac.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Zważaj na słowa człowieku. Nie naszych braci, tylko twoich, ja się z tym nie utożsamiam jednak.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Gdybyś jeździł Lamborghini Aventador i zarabiał 220 tysi jak JA,to wtedy nie przejmowałbyś się żadnymi zwierzętami,czy to tych w rzeźniach lub tych na ulicach albo przy taśmie.Człowiek też zwierzę. Wykupiłbyś ekslukzywny karnet w miejscowym komisariacie policji i w miejscowym rezerwacie ochrony przyrody pakiet na strzelanie do brudów i patologii społecznej i zagrożonych gatunków.To takie safari dla bogatych.Pakiet obejmuje Cyganów,Rumunów,Arabów,Azjatów,Murzynów,Metali,Żuli,Gimbusów,Dresów,zagrożone gatunki,Ekologów,Wegetarian,Wegan i wiele,wiele innych.Jedynym zastrzeżeniem jest to,że nie można strzelać do normalnych,białych ludzi.Takie safari na brudzie społeczeństwa to piękna rzecz,raz nawet przyznano mi order za pacyfikację cygańskiego osiedla,a wręczał go sam prezydent miasta.Lubię także strzelać do ekologicznej hołoty,potem robię im pogrzeb w śmieciach.Ale najpierw je segreguję.Kładę zużyte kondomy na twarz takiego ekologa,puszki na ciało,szkło i plastik na nogi.Nie czekaj i kup jak JA człowiek sukcesu,pakiet na safari.O szczegóły pytaj w lokalnym komisariacie policji,w razie problemów uciekasz swoim helikopterem,bo Lamborghini Aventador to nie pojechałbym szybciej niż 100km/h po polskich drogach,w końcu to dzieło sztuki i trzeba o nie dbać,nieważne że mogę kupić drugie.Z śrutu też można strzelać,a z mojego chuja strzelam do studentek podczas safari.Pozdrawiam i naprawdę polecam „Brudowe safari”,do polowania zaś świetny jest bardzo stary,lecz skuteczny karabin Mosin M28.Czasem można poczuć się jak Simo Häyhä.Na mnie Cyganie,też wołają „Biała śmierć”.Jan Byczywąs,kierownik zakładu Coca-Coli,gdzie walimy konia do głównego zbiornika,a klienci myślą,że to wanilia.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. @4 Z takimi mądrościami to nadawałbyś się na wykłady do PGR-u, jeśli wiesz co to było za komuny. Wbrew temu co piszesz, to coraz więcej przybywa wegetarian na świecie, z Polską włącznie. Cóż, coraz więcej ludzi zaczyna zdawać sprawę ze szkodliwości jedzenia mięsa. Stają się bardziej świadomi. Tego się obawiają hodowcy i w ogóle przemysł mięsny. Pierwsi chrześcijanie też byli wegetarianami, łącznie z Jezusem. A wykrzywienie tego faktu zawdzięczamy religii, która to wiele spraw postawiła na głowie. W ogóle, Kościół a Jezus to dwie różne drogi. To antonimy.

  0

  1
  Odpowiedz
 15. Jeszcze trochę, to nam zakażą jedzenia mięsa, bo to nasi „bracia mniejsi”.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. @13 Ty ze swoimi mądrościami nigdzie byś się nie nadawał, bo jeśli cokolwiek wiesz o chrześcijaństwie, to na pewno wiesz też, że Jezus jadł ryby!! a co ryba to nie zwierzę, a co roślina????

  1

  0
  Odpowiedz
 17. @12. Mam pytanie. Czy pakiet obejmuje strzelanie do urzędników państwowych? bo z chęcią bym wykupił…
  PS. Mesiu, dzięki za odrobinę humoru. 😉

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Też tak myślałem, że Jezus jadł ryby i baranki. W końcu tak nas uczono, pisze też tak w Ewangeliach. Ewangelie nieobjęte kanonem przez KK, szczególnie te odnalezione w Egipcie w 1945r. podważają jednak te rzekome nauki „świętego” KK. Niejako udowadniają też edytowanie pism świętych przez ojców Kościoła, którzy to uważali się za wręcz oświeconych Duchem świętym. Ale po co ja to piszę? Jeśli jesteś zatwardziałym katolikiem, czy klechą, to tym bardziej to na nic.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. jesli taki arab czy inny zyd chce swoich swobod religijnych to niech wypierdala do izraela czy innego iranu jak mu sie brak niektorych swobod na polskiej ziemi nie podoba.nie mozemy isc na reke dla jakichs mniejszosci narodowych czy religijnych w imie pojednania miedzykulturowego czy pieniedzy.sa u nas wiec niech sie dostosuja,a ci ktorzy sie tutaj urodzili maja otwarte granice przeciez ,wiec powtorze niech spierdalaja tam gdzie w pelni z otwartymi ramionami beda przyjeci.zadnej ugody w sprawach mniejszosci religijnych ,a szczegolnie tych wlasnie!!!
  to nie jest z mojej strony brak tolerancji.
  bylo mi dane i nadal jest sporo podrozowac wiec niejedno widzialem i mam nadzieje mnostwo jeszcze zobaczyc,ale nigdzie z buciorami na salony sie nie pcham i nie przyszloby mi do glowy wmuszac swoje obyczaje na obcej ziemi.juz zydzi pierdola,ze to nastepny cios w strone ich kultury.sie panosza i szarogesza,a powinni sie zmywac!!!chujnia i srut z tym wymuszaniem milosci blizniego prosze drogich chujowiczy i drogie chujowiczki.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Większość komentarzy piszą jacyś zwyrodnialcy. Ja do Żydów nic nie mam i antysemitką nie jestem. Jestem przeciwna pastwieniu się nad zwierzętami i każdy kto pisze, że jest JEBANYM KRÓLEM ZIEMI niech zdycha w męczarniach. Ludzie to dzikusy, które zniszczą wszystko co stanie kurwa na ich drodze. A po tych komentarzach widzę, że sami zwyrole tu siedzą. Nie mówię żeby wcale mięsa nie jeść ale kurwa mać zabijać dla zasranej religii albo dla futra chociaż zimy nie są mroźne?

  0

  0
  Odpowiedz
 21. @19 czyli nie wyobrażasz sobie jak można zabić zwierzątko, ale kotleciki mniam, mniam…. MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE bo to przekłamanie denerwuje mnie najbardziej. Można wszystko, tylko z rozsądkiem i ŚWIADOMOŚCIĄ. PZDR

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @19 Oni nie zabijają dla samej religii, ubój rytualny to ubój w którym zwierzę się wykrwawia po przecięciu tętnicy, robią to po to żeby mięso nie zawierało krwi której spożywanie zakazuje Stary Testament. Natomiast jak wygląda ubój tradycyjny sprawdź sobie na YT i później oceniaj czy jest to humanitarne.

  0

  0
  Odpowiedz