Pierdolenie na antenie

Od czasu do czasu oglądam w TV kanały informacyjne, żeby wiedzieć co się w świecie dzieje. Chuj mnie strzela jak widzę to pierdolenie, wiecznie czymś straszą. Gadają jak do debili! Przyjebało ostatnio śniegiem, zaledwie kilka centów i temperatura -5 stopnia, a ci kretyni wprowadzają wielką nieogarnioną psychozę. Od pyty strzału relacje na żywo z dróg, bo w zimie spadł śnieg! Ostrzegają żeby nie wychodzić z domu bez potrzeby, bo można paść ofiarą ataku zimy. W przypadku jazdy autem zabrać termos z herbatką i wełniane gacie. Jak ktoś pamięta lat piętnaście czy dwadzieścia do tyłu, to wie jak wyglądały zimy. Najebane śniegu po pachy i temperatura -15 stopnia przez kilka miechów. Wtedy nikt nie płakał i jakoś ludzie żyli. Jeździło się malczanami czy szufladami, a teraz sprzęty dojebane w ABS, ASR i inne chujostwa i 5 na godzinę zadupcają, bo w telewizji mówią. Podobnie było z grypą A1H1B1C1, trąbili wszędzie, ludzie uważajcie bo zbliża się pandemia, apokalipsa, czy jesteście na to przygotowani? Jeżeli nie, to posłuchajcie naszych rad. Chuj i ręce opadają. Gdyby nie fakt, że mam pleja podłączonego do TV to już dawno bym to chujostwo wydupcył z chaty ino by iskry leciały. ŚRUT!

36
52

Komentarze do "Pierdolenie na antenie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wirus To naganianie ludzi na szczepionki, co ciekawe wykryto gdzieś w szczepionce wirusa rekombinowanego w labolatorium (ptasio/świńsko/ludzkiego) To jest chujnia

  0

  1
  Odpowiedz
 3. poczekaj brachu jak zaczną nas przygotowywać do sylwestra i karnawału to już w ogóle nie będziesz wiedział co robić… jak zacznie się trąbienie, że gówniarzowi petarda urwała palca i oczywiście to będzie wina całego świata tylko nie głupiego bachora i jego rodziców, starszych kolegów który z nimi byli itp. do tego oczywiście powiedzą nam co będzie „trędy” w ten karnawał, gdzie się należy wybrać i w ogóle nasze polskie „celebrities” będą nam mówić co, gdzie i jak się bawić, co pić co jeść i gdzie się wysrać… to dopiero będzie. Śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Święte słowa, wielkie pozdro dla autora teksu!!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Polecam film „Zeigeist – Duch wolności”. Po jego obejrzeniu zobaczycie jak cały świat jest omamiany i sterowany przez kila osób. Wszystko to jedna wielka ściema i w związku z tym chujnia nadchodzi wielkimi krokami

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Najgorsze, że plebs to wszystko połyka. Jestem teraz w UK – tu grypa wciąż w modzie. Spróbuj kaszlnąć na ulicy, to ludzie od razu spierdalają. Ostatnio się trochę przeziębiłem, to nie mogłem prowadzić sklepu, bo przecież nikt by na zakupy nie przyszedł. A z Polski urywały się telefony – „Idź do lekarza – świńska grypa!”. Jeśli zejdę, to od tego, nie z powodu choroby.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. pięknie napisane !

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nic dodać nic ująć…pozdrowię Cię tylko autorze,bo ja także tv mam tylko ze względu na playaka:)

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Święta racja. Ja na szczęście TV mam tylko do DVD oglądania, bo kablówę z żoną żeśmy pożegnali w pizdu ponad 2 lata (!!!) temu i o ile zdrowiej żyjemy. W necie też nei czytam tzw. newsów, bo: polityka w Polsce to żenada nie polityka i cyrk, poza tym wpływu żadnego ale to zadnego na to nie mamy i mieć nie będziemy. Wypadki, tragedia, katastrofy, epidemie – zawsze były i będą jak długo będzie obecna na tym świecie ludzka głupota. „Info” ze świata „celebrities” mnie gówno obchodzi. A przeca tylko to jest w mediach. Jak życ wiem, i żadna Edyta Gónaik, przejęty wiecznie Rymanowski, czy inna Pochanke, nie będą mnie uczyć życia. Poza tym TV jest dla jebanych debili i baranów, którzy nawet nie wiedzą jak bardzo są sterowani – nie tylko przez news’y, ale chociażby przez teleturnieje i telenowele, których celem jest zwyczajne mydlanie oczu, znieczulania ludzi i odwróceni ich uwagi od wszystkeigo co ważne, a przede wszystkim od tego, że robią na nas kasę (oglądalność) i dymają nas bez środka poślizgowego jak się „śnie bawimy” przy „świetnych programach” typu gwiazdy srają na lodzie. ŚRUT.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. 100% racji, brawo!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. masz racje mqam 59 lat w latach 60tych bylo -35stopnimrozu śnieg 2m inikt nie ogłaszł klęski żywiołowei

  0

  0
  Odpowiedz