Polscy pracodawcy

Mnie wkurwiają ci faszyści, polscy pracodawcy. Wydaje się tym fletom że będą płacić minimalną pensję a ludzie mają ich jeszcze po rękach całować. Podsłuchałem kiedyś jak szef pożal się boże firmy w której niegdyś dorabiałem się garba powiedział że dla niego pracownik to śmieć i nie ma prawa się dopominać o podwyżki. Kurwi syn się kiedyś doigra i jemu podobni również, na szafoty z nimi!!

82
45

Komentarze do "Polscy pracodawcy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. kułaki, obszarnicy

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Więcej szacunku znajdziesz u Turka w Berlinie niż własnym kraju.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. idę z tobą!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Parchaty chuj!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jak ja to znam , pracodawcy to pierdolone mendy nie dość że chuja płacą to jeszcze wymagania z kosmosu ! Warunki pracy koszmarne i tylko patrzą jak tu pracownika obciążyć !

  0

  0
  Odpowiedz
 7. w pysk mu jebnij,weż dotację i własną firmę załóż

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Wina leży po stronie rządu. Wszystko jest opodatkowane. Są bardzo duże koszty. Od każdej faktury odprowadzasz VAT, a dodatkowo od kwoty netto z tej samej faktury płacisz jeszcze podatek dochodowy. Wynajmujesz lokal, płacisz, zatrudniasz pracowników, płacisz, kupujesz towar, płacisz, sprzedajesz ten sam towar, płacisz dwa podatki (VAT i dochodowy), zepsuje ci się komputer, płacisz za naprawę, musisz kupić program płacowy, kasięgowy, wyposażenie, sprzęt, auto, za wszystko płacisz. Załóż firmę jeleniu tempy etatowcu i spróbuj ją poprowadzić przez jakiś czas, a sam zobaczysz, że będziesz zmuszony do poszukiwania tanich rozwiązań. Inaczej utoniesz, państwo cie wchłonie i wysra, jako dłużnika i przestępce

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @7.Mało wam Peło do dupy włazi kapitalistyczne świnie?Jeszcze narzekają,że podatki muszą płacić.O żesz kur.a jeb.na mać!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. patrztu.pl/praca_zrobi_sie_sama

  0

  0
  Odpowiedz
 11. A ja polozyle lache na to dziadostwo,pracuje w NL 38 godz tygodniowo,co miesiac odkladam 1000 jurków do skarpety,i mam wyjebane na polskich pracodawców,jak chce sie poopierdalac to ide na zasilek-900 juro,i smije sie z tych tępych kutasów,niech sobie sami robia, barany w dupe jebane.Nie dajcie sie tym chujom złamanym.POZDRO.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A ja polozylem lache na to dziadostwo,pracuje w NL 38 godz tygodniowo,co miesiac odkladam 1000 jurków do skarpety,i mam wyjebane na polskich pracodawców,jak chce sie poopierdalac to ide na zasilek-900 juro,i smieje sie z tych tępych kutasów,niech sobie sami robia, barany w dupe jebane.Nie dajcie sie tym chujom złamanym.POZDRO.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Pionek jesteś i tyle, takich jak ty każdy jeden chlebodawca na przystanku autobusowym znajdzie, albo nawet w pijackiej mordowni, jeśli potrzebuje osobnika do nieskomplikowanej pracy fizycznej, na przkład „ziemia – powietrze” przy łopacie, lepiej zadbaj o podniesienie kwalifikacji aby być bardziej konkurencyjny w swoim fachu, to znaczy trudniejszym do zastąpienia, a przez ten fakt bardziej ośmielonym do sugerowania pewnych modyfikacji finansowych na swoją korzyść, jeżeli kondycja firmy na to pozwala, to się nazywa mieć profesjonalne podejście, więc nie marudź, tylko weź się za robotę, bo to nie ty jesteś od stawiania warunków w tym układzie. Jedyne co możesz zrobić to zaakceptować to co twój pryncypał ma do zaoferowania i dostosować się do wymagań stawianych w zakresie wykonywanych obowiązków, w końcu to ty składałeś podanie w którym pisałeś „zwracam się z uprzejmą prośbą” i nikt przed tobą nie padał na kolana żebyś tę pracę podjął, a jak masz odmienny pogląd na to zagadnienie to przyjmij do wiadomości że praca nie jest obowiązkiem i nie musisz pracować w ogóle, jeśli tylko sobie zażyczysz. Świat jest duży i roboty na nim jest od przysłowiowego chuja, więc szukaj na nim swojego miejsca, unikając tych pracodawców co cię wkurwiają. Jak ja chcę srać, to idę po papier.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Moja loszka ma zupełnie inną mentalność niż pracodawcy. Ona lubi dawać. Codziennie zaspokaja moje potrzeby seksualne, ciągnąc mojego potężnego fiuta, a potem łykając ze smakiem porcję śmietanki.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Typowy biznes po polsku. Pewnie cham pszenno – buraczany sprzedał pole developerowi albo po 1989 roku hurtownię w stodole otworzył i teraz wielki pan się zrobił.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Placenie podatków, nie upoważnia do obrażania innych, wszyscy je płacimy.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. 12. A pomyśleć że 100 lat temu pan po takich jak ty na konia siadał. Heheheh. Byznysmen którego trzeba prosić o robote za 1000 zł. Pewnie jakiś katosolidaruszek co O TAKE POLskie walczył czyli żeby było dużo bezrobocia i białych murzynów za miske ryżu. Tępy ojszczymurku w drogich ciuszkach możesz mieć kase ale choćby twarzy i ogłady nie kupisz zawsze będziesz tylko Polaczkiem cebulaczkiem o mentalności wąsatego robola chama a od zwykłego robola chama różni ciebie tylko posiadanie kasy. Bez niej(bankructwo?) znów byłbyś tylko pionkiem i kołkiem podpierającym drzwi od stodoły i zerem o kwalifikacji kopacza rowów. Jesteś kolejnym bucem co „se nakumbynował” kasy a jak pytali to powiedział że żyd z nieba dał bo sie modlył. Kolesie krętacze pomogli ukryć kryminalną przeszłość polaczka bandziora w już „wolnej” Katowolsce religijnej. szukasz łopatologów………….bo taka jest twa fyrma i 80% fyrm należących doPolaczkowych byznesmentów czyli prostych nieskomplikowanych usług, handlu,budownictwa i produkcji czegoś co wymaga ledwie wiedzy jak skręcić 4 elementy razem. Bo do czegoś poważnego trzeba mieć mózg a tacy jak ty go nie posiadają. Ot złodzieje z nakradzioną kasą którą wepchnęli w „byznes” byle coś było. Znam byznesmena co do nawet nie zna sie na swej branży, ludzi zatrudnia na PFRON, itp.Takie są polaczki byznasmeny. No a co do kwalifikacji to takie ciule psie jaki ty szukają fachowców 25 letnich z 10 letnim doświadczeniem za pensje kopacza rowów. Spierdalaj!

  1

  0
  Odpowiedz
 18. @8 ty chuju trendowaty kaszalocie bez mózgu zapierdalaj se latami na etaciku any wzbogacać leniwych urzędników, a na emeryturce będzie zbierał puszki po browarach na złom bo ci braknie na leki

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Wlacz sobie pajacu pierdolony kalkualtor wyplat, wpisz swoja minimalna i zoabcz ile ten patachaty chuj ktorego tak nie nawidzisz wpierdala kasy do kabzy panstwa zamiast dac ci do reki, a potekm idz i kurwa glosuj na pojebow pisiorow, czerwonych skurwieli czy pojebow ucinajacych se jajaca twierdzac ze sa kobietami. Taki kurwa kozak jestes to zatrudnij 5 osob i plac im minimalna pajacu.

  0

  1
  Odpowiedz