Polska – co za kraj …

Nienawidzę tego kraju. Byłem przez chwilę w Anglii. Wszystko inaczej. Ludzie mili. Życie biegnie jakoś milej. A tutaj mordy same zakazane. Suka w Urzędzie Pracy potraktowała mnie jak gówniarza. Pieprzone mordy w okienkach PKP. Pieprzony Urząd Skarbowy. W mojej byłem pracy (do listopada) same zawzięte ludziki. Rzesza handlowców – ćwierćinteligentów, niedouków. Nienawidzę handlowców. To specyficzna rasa ludzi, którzy przeszli tzw. pranie mózgu.
To kraj trzeciego albo i czwartego świata. Żal mi tego kraju.

23
46

Komentarze do "Polska – co za kraj …"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. to wypierdalaj do Albionu !

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Mimo, że jak to mówisz „Nienawidzę tego kraju” jesteś typowym jego produktem. Po prostu przeczytaj swoją wypowiedź.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Skoro nienawidzisz tego kraju po chuj do niego wracałeś!!!???!!! Spierdalaj stąd i nie wracaj!!! Nikt za tobą płakał nie będzie!!!

  0

  1
  Odpowiedz
 5. mi też żal.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Widzisz, kurwa, jakie komentarze? Typowe polactwo, pełną gębą! Tylko ci „spiedalaj” i „nikt za tobą płakać nie będzie” potrafią napisać, durnie. Sami żyją w tym chlewie (i sami go tworzą) i jeszcze tego nie widzą. A żyją w chlewie, bo zachowują się jak świnie.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Dla mnie to ty jesteś z trzeciego albo i czwartego świata. Ludzie to egoiści i zawsze kierują sie swoim dobrem, nawet podświadomie. Myślisz że flegmatyczni, żyjący z dnia na dzień Anglicy są lepsi? Jeśli rajcuje cię bezwartościowe materialistyczne życie i masz gdzieś dorobek swoich przodków, to won z Polski. Idz do Afryki, tam ludzie nie mają takich problemów. Zapewniam cię, że tam znajdziesz swoje miejsce przy lepieniu domu z kału i patyków.
  A co do kolegi z 5 komentarza: Oni dobrze to widzą i chcą coś z tym zrobić a nie tylko narzekają i wypierdalają do krajów zachodnich, niedotkniętych wojnami i okupacją. Jeśli masz w domu kogoś kto kierując się zaślepieniem swoich głupkowatych spostrzeżeń robi ci z niego chlew, to chyba nie nalegasz aby został i dalej srał pod siebie?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Wszystko to guzik prawda. W
  Angli jest inaczej, nie lepiej. Wszyscy mili ??? plis nie pal trawy debile są w każdym miejscu na świecie. Wyjazd nic nie zmienia. Zbierz się do kupy chłopie zmieniaj swiat zaczynając od siebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Guzik prawda ? szkoda mi was bo chyba nie byliście nigdy poza granicami tego jebanego kraju !! i ja kolesia popieram mieszkam w Holandii od roku i nie mam zamiaru wracać.

  0

  0
  Odpowiedz