Polski z polską gospodarką

Pewnie nie będę oryginalny bo wiele wpisów tu po części się odnosi do tego tematu. Muszę to jednak napisać bo to widać jest naprawdę wieka chujnia.
Denerwuje mnie to, że wielkie sieci marketów budowlanych w Polsce takie jak ta z żółtym napisem na niebieskim tle, w biały dzień i nie kryjąc się z tym nic a nic dopuszcza się korupcji i nieuczciwej konkurencji wobec swoich dostawców. Nie raz już udowodniono im też zmowy cenowe. Swoimi działaniami niszczy polskich producentów doprowadzając ich w konsekwencji do bankructwa i wpędza w ogromne długi. Tym samym likwiduje miejsca pracy w Polsce i powoduje spadek PKB a też cierpią na tym firmy współpracujące, klienci ale budżet państwa również. Bo nie będzie już wpływów z podatków z tej firmy. W tym miejscu wchodzi jeszcze większy problem. Polskie instytucje takie jak UOKiK, policja, prokuratura czy sądy które są powołane do dbania o dobro swoich obywateli i prowadzonych przez nich biznesów, w których interesie leży również umożliwienie uczciwego konkurowania rodzimym firmom oraz dbanie o przestrzeganie prawa, a to wszystko z bardzo prostego powodu. Bo są utrzymywani z cholernych PODATKÓW które te firmy odprowadzają. Otóż te właśnie instytucje nie robią absolutnie nic aby wykonując rzetelnie swoje obowiązki, zwalczać przestępczość gospodarczą w Polsce.
I w tym właśnie miejscu wchodzi trzeci etap chujni czyli nasi cholerni politycy. Otóż zastanawiają się jak zwiększyć ilość miejsc pracy albo dlaczego ludzie masowo emigrują na zachód albo co tu zrobić by zwiększyć wpływy do budżetu i w ogóle czemu w tej Polsce taka jedna wielka chujnia jest. A ostatnim gwoździem do trumny jest to, że człowiek po tym wszystkim nie ma najmniejszej możliwości wystartowania na nowo w tym chorym kraju. Pozostaje mu jedynie szara strefa albo emigracja i śrut!!!
P.S. Robię z tego doktorat.

44
62

Komentarze do "Polski z polską gospodarką"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tyle ludzi narzeka na POlskę a i tak skurwysyny zagłosują na tego chuja TUSKA dlaczego nie na Kaczyńskiego albo Korwina nie głosujecie pojebało was ludzie ? powinna być kara śmierci na tych co głosują na PO…

  0

  1
  Odpowiedz
 3. A mnie to JEBIE! Zbliża się weekend, a to oznacza, że moja loszka będzie mogła wreszcie w pełni zaspokoić swą potrzebę, by dokładnie, wręcz wyśmienicie obrobić moją wspaniałą, wyjątkową pałę.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 5. mój szef kantuje jak może i na razie się utrzymuje ze swoją Polską firmą i w chuja robi te państwowe kurwy

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nie ma dzisiaj żadnych państw,ani niezależnych polityków, są wielkie korporacje ponadnarodowe, które dyktują warunki, oni mają tryliardy w bankach i miliardy konsumentów, a nacjonalistyczne partyjki gołodupców marzycieli.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Niech głodujących zjedzą bezrobotnych

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Janusz korwin mikke to ostatnia nadzieja dla polski. Głosójcie na nie go a nie na lewakuw z PO. POlitycy wszyscy som tacy sami, tylko JKM może coś zmjenić, karny korwin za lewakowanie!

  0

  1
  Odpowiedz
 9. W dzisiejszym świecie ludzkość nakierowuje się na myślenie wyłącznie o sobie, o zaspokajaniu wyłącznie własnych potrzeb, interesów i korzyści. Jeśli kogoś nie wyruchasz – on wyrucha ciebie. Polityka to jedno wielkie łajno – każdy patrzy stołka i swojej kieszeni, brak kompetencji zaś przykrywa się debatą nad sprawami błahymi. W gospodarce dominuje kapitał zagraniczny, spółki, spółecki które rąbią polskich przedsiębiorców w dupę aż w końcu pozbywając się ich z rynku. Polskiego pracownika zaś traktują jak tanią siłę roboczą, płacąc ochłapem. Instytucje państwowe trzymane są za mordę przez polityków i zaspokajają ich interesy, nie interesy narodu. Reasumując, każdy każdego rucha w kakao bez wazeliny, brutalnie i perwersyjnie.

  0

  0
  Odpowiedz