Popierdolone dzieci

Wkurwiają mnie jebane dzieciaczki z podstawówki i gimbazy, które pierdolą o ruchaniu matek i o tym jaka to czyjaś stara jest zjebana. Najlepsze jednak jest to, że tym małym kurwiszonkom jeszcze nawet napletek nie odchodzi, a już plotą bajki o tym kogo to oni nie przeruchali. Naprawdę mówię. Myślę, że to wszystko przez tych popierdolonych „jutuberów” typu, np.NitroZyniak, Isamu, Gimper. Kiedyś nie było czegoś takiego. Jak się coś do kogoś miało to dawało się sobie po ryju i potem wszystko było git. Przynajmniej u mnie tak było na „podwórku”. Niedługo dzieci zawładnął światem i dorosły nie będzie miał nic do powiedzenia. Na takie zachowanie się składa wiele czynników, głównie „bezstresowe wychowanie”, które według mnie jest chyba największym kurestwem jakie zostało wymyślone w XXI wieku. Teraz prawie każde dziecko ma na chacie „luz” i rodzic nie ma prawa mu nawet dać klapsa za jakieś poważne przewinienie. Drodzy Rodzice, jeśli to czytacie, proszę was o jedną rzecz: nie bądźcie podwładnymi swoich dzieci! Dziękuje, dobranoc!

65
17

Komentarze do "Popierdolone dzieci"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tego co piszesz, to ja nie zauważam. Oczywiście nie mówię o internecie, bo tu jest wszystko, ale ogólnie na ulicy gównażeria nie jest taka odważna jak w necie, czy choćby na ławce pod szkołą wśród kolegów. Tak mi się wydaje. Chociaż jestem dość postawnym facetem i mam 180 cm, więc mi nie podskakują, bo kurwa wezmę do piwnicy i mordę skuję na ostro i zajebię, że Fajbusiewicz nie znajdzie, ale nie wiem jak jest z innymi, jednak mimo wszystko chamstwa gdzieś na ulicy nie zauważam. Ogólnie większy problem jest z patologią taką dzielnicową, gnojkami 17 lat i w górę, gdzieś czasem się widuje na mieście takich dresiarzy, do których nic nie dociera i na bank nie dotrze, tylko szukają rozróby, zaczepki, wpierdolu itd., chociaż Bogu dzięki jest tego coraz mniej. A małe gnojki, tyu ruchanie matek, czy obrażanie papieża to wiesz… gówno mogą, tyle, że sobie popierdolą w necie.

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Ty chyba pijany to pisałeś, bo nie można zrozumieć o co chodzi.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Ależ bądzcie goje(rodzice)podwładnymi swych dzieci,przestańcie być dla nich jakimikolwiek autorytetami,niech autorytetem będzie dla nich jakaś kurewka z mtv albo inny pedałek z eski,wtedy to dzieci staną sie naszymi podwładnymi,kastetem do bicia niepokornych gojów(rodziców i nie tylko),posłusznymi i tępymi niewolnikami

  1

  2
  Odpowiedz
 4. Dobra uwaga. Nastolatki mają teraz władzę na wielu portalach. Ale z tym biciem to dojebałeś. Gdyby ktoś mnie uderzył, chybabym udusiła. Mówię poważnie. Przez całe dzieciństwo, nawet za niezjedzenie zupy, był wpierdol skórzanym pasem. Po prostu bym zajebała. Przepraszam za słowa, ale nie umiem tego na spokojnie powiedzeć. Prawda jest taka, że NIE KAŻDY nadaje się do bycia RODZICEM. Nie każdy umie z nimi rozmawiać, postępować. I takie gadanie o klapsach podkreśla waszą słabość. Jak jesteście słabi to sobie kupcie pieska… Potem żyje taka ja – wiecznie zakompleksiona i pełna chorób psychicznych. NIE BIJCIE DZIECI. Jeżeli już bardzo wam zależy to zróbcie to gazetą, po głowie. Małe dziecko zacznie to źle kojarzyć, bo huk jest i powinno rozumieć. Albo zamknijcie na parę godzin w jakimś pomieszczeniu. Byleby wodę miało. To mniej szkodzi niż wasze jebane bicie. Tak. Klaps jest biciem. Wbijcie sobie to do waszych pustych głów.

  4

  0
  Odpowiedz
 5. Skomentuję to słowami Pana Zbigniewa Stonogi „To jest dramat kurwa”
  Gówniarzy dziś wychowuje internet,uściślając facebook,yt,instagram i inne gówna.
  Co do youtuberów których wymieniłeś to zgadzam się z tobą,że to banda matołów,która powinna sobie zdawać sprawę,że mają oni rzeszę młodych fanów,którym warto coś wartościowego wpajać do ich tępych głów ale zamiast tego robią z siebie idiotów oraz zajmują się pierdolonym graniem na kompie i w dodatku dostają za to hajs z wyświetleń.
  Wiem tylko tyle,że czym młodsze pokolenie tym bardziej zjebane.

  3

  1
  Odpowiedz
 6. Z tymi durnymi kanałami z YouTube się zgadzam choć trzeba przyznać, że na byciu/graniu debila można świetnie zarabiać. „Teraz prawie każde dziecko ma na chacie „luz” i rodzic nie ma prawa mu nawet dać klapsa za jakieś poważne przewinienie.” poniekąd prawda. Poniekąd bo właśnie nie raz to tych rodziców się powinno lać za ich obłudę i swoje wielce wywyższanie się. Więc uważam tak jak osoba spod @3. Nie każdy się nadaje do bycia rodzicem a jak patrzę na około to wielu się nie nadaje.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. zależy jak u kogo… rzeczywiście, niektóre bachory są strasznie zryte ale jak matka z ojcem wychowuje a nie smartfon to są jeszcze normalni…

  0

  1
  Odpowiedz