Prostaczka w pracy

Mam w pracy taką, co brak jej elementarnej kultury osobistej. Większość osób obgaduje i robi im czarny PR. Jednocześnie manipuluje garstką osób by je utrzymać przy sobie – by mieć z kim obgadywać pozostałych.Jest żałosną „singielką” co to jej chyba nikt nie chciał bo dupę ma jak gruszka, a odziana, że …pożal się Boże. Dziecka ani nawet kota nie ma- bo zajmuje się tylko pluciem żółcią na innych. Oczywiście nie muszę dodawać że uważa się za najmądrzejszą, najkompetentniejszą i najbardziej perfekcyjna pracownicę. Żenada. Jak ją widzę to się odechciewa pracować.Czy szef nie mógłby coś z tym zrobić?

43
57

Komentarze do "Prostaczka w pracy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. śmierdzi ci dupa, na początek weź prysznic.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jak nie ma dziecka to co juz jest gorsza? Kurwa w tym kraju zajebanym to jedynym celem jest miec dzieci , nie spac w nocy, przewijać ich śmierdzące kupy, adnych ambicji kurwa nic, jeździć polonezem caro z noskiem, ze stara vo wazy 85kg bo urodziła kilka razy, szerokość pizdy jak wiadro, i z gromadka dzieci zajebiscie kurwa macie w czapach nie ma co

  2

  2
  Odpowiedz
 4. To idź do szefa a nie tutaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. BHP, mówi ci to coś? Idź tam i POwiedz co tam szmata wyprawia!

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Ło Jezu ło Jezu nasypali piasku a tera jak tu do łobornika dojść suchym gumiakuem lecam do proboszcza dobrodzieja łon kształcony we mieście to moze co razem umyslimy. To pisałem ja Gienek super łotaku przyszły komunista

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Kurwa T9 jebane łorganista!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Rób doktorat

  1

  0
  Odpowiedz
 9. „Dziecka ani nawet kota nie ma” To kobieta koniecznie musi mieć bachora?

  2

  1
  Odpowiedz
 10. Tam gdzie pojawia sie katożydowolactwo tam zaczyna sie obóz pracy. Pierwszy przykład. Zakład niemiecki. Póki rządzili Niemcy było ok ale jak władze przekazali ekonomom w Wolski to tylko normy, wyzysk, mobbing,itp. Drugi przykład. UK. Póki w zakładzie nie było wolaków to było ok ale jak zaczęli ściągać łysych „cfaniakuf” i innych matołów z Wolski to zaczął sie wyścig „kto lepszy” i miejscowi stworzyli tam obóz pracy gdzie wyciskali z murzynów ostatnie soki. Oczywiście między wolskimi murzynami zaczęło sie kombinowanie, mobbowanie „pizd” i „słabych”, zastraszanie, włażenie angielskim panom w dupy, pokazywanie i cwaniakowanie że „dam rade więcej niż mi każą” byle pokazać lepszość. Pierwszy przykład ze słyszenia a drugi odbębniłem sam rok czasu. Nie wiem. Ciapate umieją sie trzymać razem i nie są tak agresywni jak nasze dresiarstwo bo ignorowali zaczepki i prowokacje bójek. Do bójek zawsze dążyły nasze niedorozwoje. Ukraińcy i litwini są podobni do nas lecz trzymali ze swoimi i nie wtrącali sie w niczyje sprawy.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Poseł Pawłowicz? O niej mowa?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Daj dupy szefowi w zamian za zwolnienie twojej koleżanki.Pamiętaj niech boss leje do środka bez gumy,później wieźmiesz tabletkę PO już niebawem w aptekach bez recepty.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Mowa o pawłowicz?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. To będzie Twoja przyszła szefowa, więc badź grzeczny i miły. Jej zachowanie to typowo karierowa biznes-woman!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Jeżeli dasz namiary na tą ‚prostaczke’, to szwadron śmierci z miłą chęcią ją zmieli w swojej maszynce i przerobi na konserwy dla psów, a co za tym idzie pozbawi cię jednego z wielu wrzodów na dupie które nie dają ci żyć

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Absolutnie nie uważam, że każdy ma mieć bachorka. Miałam na mysli to, że jest tak pozbawiona empatii i ludzkich uczuć, że nawet kotem nie potrafiłaby się opiekować.Nienawiść do wszystkich ludzi wprost emanuje od niej, a nie każdy jej zaszkodził. Ja nie raz pomogłam jej w pracy, albo wzięłam jakieś sprawy na siebie bo chciałam być miła dla niej. I co z tego wyszło. Nie powiedziała nawet dziękuję, tylko rozsiała plotę, że ona by to lepiej zrobiła. Więc czemu do cholery nie zrobiła, tylko się migała. Wiecie, brak mi słów, żeby oddać moje wkurwienie. Chroń mnie Boże od takich ludzi bo nie jestem na nich odporna.

  1

  1
  Odpowiedz
 17. Zrob cos milego dla niej np :zrzutke z kolesiami z ofisu na 2 murzynow zeby ja wzieli na 2 baty -Moze to rozjasni jej dzien I polepszy humor .Co ty na to?

  1

  1
  Odpowiedz