Pryszcze na nogach

Witam chujan i, tak żeby się nikt nie czepiał, chujanki. Mym utrapieniem są dziwne pryszcze na udach i od niedawna na dupie. Mam je od jakoś 2 lat, ale teraz to już przesada, wcześniej w bokserkach nie było ich widać, teraz są aż do kolan. Wygląda to ochydnie. Przez to będąc na np. basenie bardziej niż dobrą zabawą przejmuje się tym, czy ktoś się nie gapi na moje nogi. Muszę się wybrać do dermatologa, ale wcześniej trzeba iść do rodzinnego po skierowanie. A to już materiał na inną chujnie, bo przyszła jakaś młoda lekarka, która się gówno zna i wszystko w googlach musi szukać. No jak żyć?

24
68

Komentarze do "Pryszcze na nogach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Też to mam chuj z tym

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Kiedyś jakiś dermatolog mi powiedział, że czerwone pryszcze na udach to wina pocenia się i dżinsów. Chyba miał rację, bo robią mi się tylko w lecie, gdy muszę chodzić w dżinsach do pracy i jest gorąco.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. pierwsze słyszę, że do dermatologa trzeba mieć skierowanie

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Do dermatologa nie trzeba skierowania

  0

  0
  Odpowiedz
 6. na moje oko to potówki.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja na szczęście nie mam żadnych pryszczów na ciele, w tym na moim potężnym, zajebistym fiucie. Swoją drogą, jest on często i dokładnie obrabiany przez moją loszkę. Do jej ciała też nie mam żadnych zastrzeżeń, jest zajebista.

  3

  0
  Odpowiedz
 8. Ty koleś nie ściemniaj.Chyba u ciebie na wsi do dermatologa trzeba skierowanie od rodzinnego,bo w całej reszcie Polski ,nie.

  5

  0
  Odpowiedz
 9. A ja mam na karku kurde .. Na dupie nie widzę :/

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Może zacznij się myć, a przede wszystkim kup sobie jakieś spodnie z naturalnego materiału.. podejrzewam, że jestem jednym z tych pedziów w rurkach i jeszcze na basen z tym syfem popierdalasz.. co za cebulak 😀

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Aprubowale rozetrzec sperme po nogach.Zrub sobie buukakee.

   0

   0
   Odpowiedz
 11. Kurwa mam gorzej.Mam ospe albo półpaśca,a ty tu o pryszczach.Idź do dermatologa-wykup receptę i powinno być po problemie.

  0

  0
  Odpowiedz